Naujienos kraunasi...

Klaipėdoje spindėjo broliai Lavrinovičiai, kitos krepšinio žvaigždės ir jaunieji perliukai

Klaipėdoje spindėjo broliai Lavrinovičiai, kitos krepšinio žvaigždės ir jaunieji perliukai
Kamilės Linkevičiūtės nuotr.
Brolių Darjušo ir Kšyštofo Lavrinovičių spindesys, būrys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkų, per 300 jaunųjų šalies krepšinio žvaigždučių pasirodymai ir bemaž tūkstantis sirgalių tribūnose. Su tokiais akcentais Klaipėdoje, LCC tarptautinio universiteto sporto salėje, praūžė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) „Žvaigždžių diena“.

Šventėje apsilankė ir prie komentatorių pulto pasisvečiavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, žinomi treneriai Tomas Purlys, Lina Dambrauskaitė, Vilius Stanišauskas, Gitautas Kievinas bei krepšininkai Deividas Gailius ir Žygimantas Janavičius.

Visi iki vieno pašnekovai džiaugėsi sugrįžusia LIDL – MKL „Žvaigždžių diena“ ir išskyrė tokių renginių svarbą jauniesiems krepšininkams.

„Klaipėda dar kartą įrodė, kad moka ir gali organizuoti aukščiausio lygio šventes ir sutraukti mases žmonių. Po šio renginio sulaukėme labai daug gražių atsiliepimų. Mums tai malonus įvertinimas“, – pasidžiaugė Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Jai antrino LCC krepšinio programų vadovas Marius Tamolis.

„Fantastiškas renginys. Klaipėdoje spindėjo ne tik moksleivių krepšinio žvaigždės, bet ir būrys LKL krepšininkų, broliai Lavrinovičiai, buvo daug garbingų svečių. Svarbiausia, kad liko patenkinti tiek dalyviai, tiek žiūrovai. Jų veidus puošė šypsena, o tai turbūt ir yra svarbiausia. Juk sporto renginių pagrindinė užduotis sukelti emocijas, o jų šioje šventėje tikrai netrūko“, – sakė LCC krepšinio programų vadovas Marius Tamolis.

R. Rumšienė dėkojo LIDL-MKL vadovui Petrui Aleksoniui už pagrindinį darbą ir pasidžiaugė, kad pavyko sujungti ir suvienyti Klaipėdos krepšinio sporto organizacijas.

„Visi bendromis jėgomis pasiskirstę užduotimis suorganizavome šį renginį“, – akcentavo R. Rumšienė.

Žiūrovus linksmino DJ virtuozai ir „Neptūno“ šokėjos, geras emocijas kėlė LCC talismanas „Briedis“.

Renginys buvo transliuojamas tiesiogiai MKL „YouTube“ paskyroje ir susilaukė beveik 10 tūkst. peržiūrų.

„Moksleivių krepšinio lyga ir jos renginiai atlieka svarbų vaidmenį ugdant jaunuosius talentus. Užtenka prisiminti, jog lygos “Žvaigždžių dienose„ savo metu yra dalyvavęs ne vienas dabartinis Lietuvos rinktinės žaidėjas. Klaipėda pademonstravo aukštą klasę“, – pasidžiaugė renginyje dalyvavęs ir sportininkus apdovanojęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas.

LIDL-MKL direktorius Petras Aleksonis teigė, kad ypač šiltų žodžių nusipelnė Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vadovė Rasa Rumšienė, davusi gerą toną ir iniciatyvą šios šventės užuomazgai.

„Miesto Savivaldybės suvienyti vardan bendro tikslo dirbo Klaipėdos “Neptūno„ bei Gargždų krepšinio klubai, LCC universiteto ir Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos atstovai“, – akcentavo LIDL-MKL direktorius Petras Aleksonis.

LCC krepšinio programų vadovas Marius Tamolis pasidžiaugė, kad LCC sporto salė tampa vis patrauklesne didžiųjų krepšinio renginių vieta.

„Jau kovo 12-ąją dieną “Michealsen„ centre vyks “Karalienės taurės„ moterų krepšinio turnyro finalinis ketvertas. Labai smagu, kad “Karalienės taurės” moterų krepšinio turnyro finaliniame ketverte dalyvaus dvi Klaipėdos moterų komandos, ir jas abi remia Klaipėdos miesto savivaldybė. Klaipėdos valdžios požiūris ir dėmesys moterų krepšiniui – sveikinantis ir džiuginantis.

LCC rektorė dr. Marlene Walls labai džiaugiasi, kad tokie turnyrai vyksta LCC komandos arenoje.

Du prieš du

Renginys prasidėjo LIDL „2×2“ konkursu. Estafetėje krepšininkai varžėsi suskirstyti poromis, kurias sudarė U13-U14 amžiaus grupės berniukai ir mergaitės iš skirtingų sporto mokyklų.

Šioje rungtyje į finalą prasibrovė Kotryna Grunkytė (Kauno KM „Žalgiris“ II) ir Justas Juškevičius (V.Knašiaus KM) bei Ema Čeilutkaitė (Šiaulių KA „Saulė“ I) ir Benas Katkauskas (Sostinės KM).

Finale triumfavo ir pirmojo konkurso nugalėtojais tapo Ema Čeilutkaitė (Šiaulių KA „Saulė“ I) ir Benas Katkauskas (Sostinės KM).

„Bauduko” iššūkis 

„Bauduko“ konkursas buvo gausiausias „LIDL – MKL Žvaigždžių dienos“ renginyje – 40 berniukų ir 20 merginų kovėsi dėl nugalėtojo vardo dar kitaip vadinamame „Karavano“ arba „Amerikankės“ konkurse.

Vaikinų grupėje triumfavo Nacionalinės krepšinio akademijos auklėtinis Kristupas Kavolis, o tarp merginų tiksliausia buvo Urtė Gotautė iš Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos.

„1 + 2 + 3″ estafetė

Šioje rungtyje U13 ir U14 amžiaus grupės krepšininkai ir krepšininkės turėjo kuo greičiau pataikyti tris metimus iš skirtingų pozicijų bei nubėgus paliesti vidurio liniją.

Berniukų kategorijoje greičiausias buvo Tautvydas Petkus iš Krepšinio Akademijos Snaiperis, o tarp mergaičių lygių neturėjo  Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos auklėtinė Miglė Mackevičiūtė.

Snaiperiai – iš Vilniaus ir Klaipėdos

Dėl Snaiperio konkurso vardo sportininkai kovojo skirtingose amžiaus grupėse. Vaikinai varžėsi U15-U16 bei U17-U18, o merginos U16 bei U18 kategorijose.

Vaikinų grupėje taikliausi buvo Klaipėdos KM atstovas Tadas Augustauskas (14 taškų) ir V.Knašiaus KM taikliarankis Justas Žiubrys (9 taškai). Tiesa, pirmuoju bandymu J. Žiubrys surinko 18 taškų.

Tarp merginų madas diktavo Vilniaus KM snaiperė Danielė Paunksnytė (13 taškų) ir V.Knašiaus KM krepšininkė Erika Budajeva (7 taškai). Pusfinalyje E. Budajeva sumetė solidžius 15 taškų.

„5 taškai”

Šiame konkurse dalyviai konkuravo suskirstyti poromis, viena U16 mergina ir viena U18 mergina bei vienas U15 vaikinas ir vienas U16 vaikinas iš skirtingų sporto mokyklų.

Konkurso tikslas buvo pataikyti iš penkių nurodytų taškų po du kartus. Taikliausi šiame konkurse buvo Dominykas Agajev (Klaipėdos krepšinio mokykla) ir Erikas Sirgedas (SKM – Sostinės krepšinio mokykla).

Merginų kategorijoje lygių neturėjo Karolina Vaitkutė (Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla) ir Gabrielė Aleksandravičiūtė (Alytaus sporto ir rekreacijos centras).

Žvaigždžių rungtynės

Žvaigždžių rungtynėse buvo žaidžiami trys kėliniai tarp Kšyštof TEAM (Baltųjų) ir Darjuš TEAM (Mėlynųjų). Atskiruose ketvirčiuose tarpusavyje žaidė vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių krepšininkai.

Vaikų grupėje po pirmojo kėlinio minimalią persvarą įgijo Darjuš TEAM (Mėlynųjų) ekipa – 16:10.

Šį kėlinuką tolimu tritaškiu metimu uždarė Šarūno Jasikevičiaus brolio Vytenio sūnus Danielius Jasikevičius, o legendinis Lietuvos krepšininkas Darjušas Lavrinovčius po pirmojo kėlinio pranašavo pergalę MĖLYNIESIEMS.

Antrajame kėlinyje Kšištofo vadovaujama ekipa šiek tiek priartėjo prie varžovų ir aidint antrojo kėlinio sirenai rezultatas buvo 38:35 Darjuš TEAM (Mėlynųjų) naudai.

Fantastiška metimą iš pusės aikštelės su antrojo kėlinio sirena paleido Kauno KM „Perkūnas“ auklėtinis Dominykas Grunkis.

Trečiajame kėlinyje, kuriame kovojo vyriausieji, jaunių grupės atstovai, reikalai aikštelėje pasidarė dar įtemptesni. Likus žaisti minutę Darjušo vadovaujama Mėlynųjų ekipa jau turėjo atrodo saugų 6 taškų pranašumą. Tačiau Kšyštofo Baltieji ginklų nesudėjo ir spurtavę paskutinę minutę likus žaisti 16 sekundžių priartėjo prie varžovų 2 taškų atstumu, o Matas Buteliauskas savo dvitaškiu paskutinę sekundę išlygino rezultatą 64:64

Pasitarę Kšyštofas ir Darjušas nusprendė, kad pratęsimo žaisti neverta nes šiose rungtynėse jau nugalėjo broliška draugystė.

Oro karaliaus konkursas

Vakaro kulminacija tapo visų mylimas ir visuomet didelio susidomėjimo sulaukiantis “Oro karaliaus” konkursas.

Konkurso dalyviai pademonstravo tikrai akrobatiškus dėjimus ir nustebino salėje susirinkusius žiūrovus tiek kūrybiškumu, tiek demonstruojamu atletiškumu.

Šiame konkurse į finalą pateko Sostinės KM auklėtinis Titas Dabriega ir V. Knašiaus KM atstovas Vygantas Zaboras.

Finale sėkmingiau savo dėjimą realizavęs 2023 m. LIDL-MKL Žvaigždžių dienos “Oro kariumi” tapo Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinis Vygantas Zaboras.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Janavičiui prisegtas mikrofonas atskleidė neptūniečio diskusijas su teisėjais bei varžovais
Janavičiui prisegtas mikrofonas atskleidė neptūniečio diskusijas su teisėjais bei varžovais
Klaipėdos „Neptūnas“ savo arenoje po įtemptos kovos 76:70 laimėjo prieš Jonavos „CBet“.Tai buvo pirmoji klaipėdiečių pergalė prieš Jonavos ekipą šiame
Teismas atmetė K.Lavrinovičiaus skundą – teks sumokėti daugiau nei pusę mln. eurų
Teismas atmetė K.Lavrinovičiaus skundą – teks sumokėti daugiau nei pusę mln. eurų
Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė pareiškėjo Kšištofo Lavrinovičiaus skundą atsakovei Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) dėl turto arešto akto panaikinimo.2016
Klaipėdoje spindėjo broliai Lavrinovičiai, kitos krepšinio žvaigždės ir jaunieji perliukai
Klaipėdoje spindėjo broliai Lavrinovičiai, kitos krepšinio žvaigždės ir jaunieji perliukai
Brolių Darjušo ir Kšyštofo Lavrinovičių spindesys, būrys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkų, per 300 jaunųjų šalies krepšinio žvaigždučių
Europos čempiono Žukausko sūnus – apie tėtį, debiutą LKL prieš "Žalgirį" bei siekį laimėti MKL
Europos čempiono Žukausko sūnus – apie tėtį, debiutą LKL prieš "Žalgirį" bei siekį laimėti MKL
Moksleivių krepšinio lyga („LIDL–MKL“) savo tinklalaidėje „MKL Inside“ vėl kviečia pažvelgti į būsimąsias Lietuvos krepšinio žvaigždes.Šįkart
Trys momentai iš grandų dvikovos bei snaiperis Janavičius – LKL savaitės Top 5
Trys momentai iš grandų dvikovos bei snaiperis Janavičius – LKL savaitės Top 5
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgo dar viena savaitė ir Betsafe-LKL TV krepšinio sirgaliams pateikia dar vieną gražiausių epizodų rinkinį.Kviečiame jus pasigrožėti įspūdingiausiais
Broliai Lavrinovičiai nuotaikingai davė startą: Lietuvos 3x3 rinktinės pradeda kelią į olimpiadą
Broliai Lavrinovičiai nuotaikingai davė startą: Lietuvos 3x3 rinktinės pradeda kelią į olimpiadą
Lapkričio 1 diena – ne tik brolių Lavrinovičių gimtadienis, bet ir svarbi diena 3x3 krepšinyje. Nuo šios dienos 3x3 krepšinio federacijos pradeda rinkti taškus, kurie
Trūksta tikėjimo ar asmenybių – kodėl Lietuvos rinktinė lemiamu metu subyra kaip kortų namelis?
Trūksta tikėjimo ar asmenybių – kodėl Lietuvos rinktinė lemiamu metu subyra kaip kortų namelis?
Tai skamba kaip oksimoronas, bet pagal prieš varžovus pirmautą laiką (59:10 min.) tik keturioms Europos čempionato dalyvėms – Serbijai (75:03 min.), Graikijai (74:36 min.), Ispanijai
Dėl galutinio dvyliktuko – atviras klausimas: kodėl Lietuvos rinktinei svarbus kiekvienas
Dėl galutinio dvyliktuko – atviras klausimas: kodėl Lietuvos rinktinei svarbus kiekvienas
Iki Europos vyrų krepšinio čempionato pradžios beliko dešimt dienų, o galutinis Lietuvos rinktinės dvyliktukas vis dar nėra aiškus.Iš pirminio 16-os kandidatų sąrašo
Sekmadienio rungtynėse rinktinės aprangą vėl apsivilks Brazdeikis (Lavrinovičių raginimas)
Sekmadienio rungtynėse rinktinės aprangą vėl apsivilks Brazdeikis (Lavrinovičių raginimas)
Paaiškėjo Lietuvos rinktinės dvyliktukas sekmadienio vakarą Alytuje vyksiančiose antrose kontrolinėse rungtynėse su estais, rašo Krepšinis.lt.Palyginti su ketvirtadienio maču
MKL panaikinti ribojimai dėl užtvarų bei dvigubos gynybos elementų
MKL panaikinti ribojimai dėl užtvarų bei dvigubos gynybos elementų
Lietuvos moksleivių krepšinio lyga naująjį sezoną pasitinka su svarbiais pakeitimas taisyklėse, kurios 2016 metais buvo įvestos jauniausių dalyvių čempionatuose. Berniukų U12 „Pirmojo
Janavičius buvo sugalvojęs dukrai vardą, jei "Neptūnas" eliminuotų "Žalgirį
Janavičius buvo sugalvojęs dukrai vardą, jei "Neptūnas" eliminuotų "Žalgirį
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė naują, dvejus metus galiosiančią sutartį su užsispyrimo ir teigiamų emocijų nestokojančiu dzūku – Žygimantu Janavičiumi. Pastarajame
"Šiauliai" išsaugojo Urbutį, "Neptūnas" - Janavičių
"Šiauliai" išsaugojo Urbutį, "Neptūnas" - Janavičių
Du „Betsafe-LKL“ klubai pranešė apie pratęstas sutartis.„Šiauliai“ paskelbė, kad klube lieka Arminas Urbutis, o Klaipėdos „Neptūnas“ išsaugojo
Janavičius: galbūt dauguma norėjo, kad laimėtų "Žalgiris", bet man svarbiausia, kad būtų intriga
Janavičius: galbūt dauguma norėjo, kad laimėtų "Žalgiris", bet man svarbiausia, kad būtų intriga
Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vasaros stovykloje apsilankė daugiausiai rezultatyvių perdavimų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) istorijoje atlikęs Žygimantas Janavičius.Praėjusį
MKL sezonas uždarytas iškilmingoje šventėje (apdovanojimų sąrašas)
MKL sezonas uždarytas iškilmingoje šventėje (apdovanojimų sąrašas)
Baigėsi Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos (MKL) 2021-2022 metų sezonas. Birželio 16 dieną, VDU Didžiojoje auloje vykusioje moksleivių krepšinio lygos sezono uždarymo šventėje
 Lavrinovičiai krepšiniui tarė „sudie“: brolių karjeros finale – pasiilgtų veteranų spindesys
Lavrinovičiai krepšiniui tarė „sudie“: brolių karjeros finale – pasiilgtų veteranų spindesys
Legendiniai Lietuvos krepšinininkai šeštadienio vakarą Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje atsuko laikrodį ir sužaidė parodomąsias rungtynes, skirtas pažymėti
Įspūdingas Lavrinovičių karjeros finalas – jau rytoj: norime kovoti iki pergalės
Įspūdingas Lavrinovičių karjeros finalas – jau rytoj: norime kovoti iki pergalės
Krepšinis – neabejotinai mylimiausias sportas Lietuvoje, kuris jau šimtmetį įkvepia ir suvienija visą tautą. O prie svarbiausių mūsų šalies pergalių kartu su vyrų krepšinio
Lavrinovičiai prieš paskutinį savo šokį: galvojome, užsidirbsime pinigų ir nieko nebeveiksime, bet mes – ne tokie žmonės
Lavrinovičiai prieš paskutinį savo šokį: galvojome, užsidirbsime pinigų ir nieko nebeveiksime, bet mes – ne tokie žmonės (1)
Broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai savo profesionalų karjerą pradėjo prieš jau beveik 25-erius metus, kai 1997-ųjų rudenį su Alytaus „Alitos“ klubo
Maloni staigmena: Valančiūnas žais "BROLIAI. Karjeros finalas" rungtynėse
Maloni staigmena: Valančiūnas žais "BROLIAI. Karjeros finalas" rungtynėse
Naujajame Orleane praėjusį sezoną garsiai skambėjęs Lietuvos krepšinio žvaigždės vardas netrukus vėl aidės Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Ne vienerius metus NBA lygoje
Broliai atskleidžia – atsisveikinimo rungtynėms diriguos tituluočiausi Lietuvos treneriai
Broliai atskleidžia – atsisveikinimo rungtynėms diriguos tituluočiausi Lietuvos treneriai
Praėjusią savaitę paskelbę apie karjeros pabaigą, broliai Lavrinovičiai atskleidžia vis daugiau detalių apie birželio mėnesį vyksiantį atsisveikinimo renginį „Broliai. Karjeros finalas“.
Karjerą baigiantys legendiniai Lietuvos krepšinio dvyniai rengia atsisveikinimo šventę
Karjerą baigiantys legendiniai Lietuvos krepšinio dvyniai rengia atsisveikinimo šventę
Legendiniai Lietuvos krepšinio dvyniai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai skelbia baigiantys daugiau nei dvidešimtmetį trukusią profesionalių krepšininkų
Purlys: žiūrovams palinkėčiau suprasti, kad būna ne tik pergalės, bet ir pralaimėjimai
Purlys: žiūrovams palinkėčiau suprasti, kad būna ne tik pergalės, bet ir pralaimėjimai
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) dar 2021 metų gruodžio mėnesį patvirtino Lietuvos jaunimo trenerius. Lietuvos U-16 jaunučių vaikinų rinktinės vyriausiuoju treneriu paskirtas Tomas Purlys,
"Ar gerai mane pažįsti": ką apie vienas kitą žino Janavičius ir Mažeika?
"Ar gerai mane pažįsti": ką apie vienas kitą žino Janavičius ir Mažeika?
LKL TV rubrikoje „Ar gerai mane pažįsti“ žiniomis apie vienas kitą susirungė du Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai – Žygimantas Janavičius ir Martynas Mažeika.Ilgamečiai
Maksvytį pagyręs rinktinės "Aras": toks jausmas, kad mus pačius šita nelaimė ištiko
Maksvytį pagyręs rinktinės "Aras": toks jausmas, kad mus pačius šita nelaimė ištiko
Deividas Gailius prisistatė lyg greitojo reagavimo būrys – neprireikė nė pusdienio, kad iš Klaipėdos atsidurtų Vilniuje ir svariai prisidėtų prie Lietuvos krepšinio rinktinės
Rinktinė prarado Echodą ir Olisevičių, paskutinę minutę iškviestas Gailius
Rinktinė prarado Echodą ir Olisevičių, paskutinę minutę iškviestas Gailius
Lietuvos krepšinio rinktinė prieš pat pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynes buvo priversta imtis skubių permainų sudėtyje. Komandą paliko Martynas Echodas ir Osvaldas
"Taiklus kaip Javtoko kablys" – linksma Gailiaus ir Želionio dvikova
"Taiklus kaip Javtoko kablys" – linksma Gailiaus ir Želionio dvikova
LKL TV rubrikoje „Ausinių iššūkis“ nuotaikingai dvikovai susėdo du Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.Iššūkio metu Deividas Gailius ir Edgaras Želionis
Kaukėnas oficialiai stojo už atsinaujinusios MKL vairo
Kaukėnas oficialiai stojo už atsinaujinusios MKL vairo
Ketvirtadienio popietę „Krepšinio namuose“ įvyko atsinaujinusios Moksleivių krepšinio lygos (MKL) spaudos konferencija, kur oficialiai buvo pristatytas naujasis lygos prezidentas Rimantas
Karjeros sezoną žaidžiantis Gailius paaukotų MVP titulą dėl "Neptūno" pergalių
Karjeros sezoną žaidžiantis Gailius paaukotų MVP titulą dėl "Neptūno" pergalių
Skaičius 300 kiekvienam gali atrodyti skirtingai: vienam tai bus daug, kitam – mažai, tačiau Klaipėdos „Neptūno“ lyderiui Deividui Gailiui jis atrodo solidus.Krepšininkui
"Nevėžis" sudarė sutartį su talentu iš Sakartvelo – jauniausiu klubo istorijoje
"Nevėžis" sudarė sutartį su talentu iš Sakartvelo – jauniausiu klubo istorijoje
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ ilgam susiejo ateitį su 14-mečiu sakartveliečiu Avtandilu „Atuka“ Baktahdze. Su perspektyviu 204 cm ūgio jaunuoliu pasirašyta 7-erių metų

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (177) 05.21 07:28
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime