Naujienos kraunasi...

Kleiza apie 2010-ųjų bronzą: žaidėme naujovišką krepšinį, mus sustabdyti buvo sunku

Autorius: Rytis Sabas, žurnalas "Krepšinio namai".


Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje yra apžvelgiamos Lietuvos rinktinių naujienos, LKF organizuojami projektai, dėmesys  skiriamas krepšinio lygų aktualijoms bei šios sporto šakos asmenybėms.

Šiais metais suėjo 10 metų po vienos įspūdingiausių Lietuvos krepšinio pergalių – pasaulio vyrų krepšinio čempionato bronzos. Ją nukalė vardinį FIBA kvietimą gavusi jaunų krepšininkų komanda, vedama jauno trenerio Kęstučio Kemzūros ir jauno lyderio – 203 cm ūgio puolėjo Lino Kleizos.

Būtent drauge su juo nutarėme prisiminti tą įspūdingą Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žygį.

Dėl sudėtingų karantino sąlygų sudėtinga buvo rasti vietą pokalbiui, kurio norėjosi gyvo. Tad Linas pasiūlė susitikti jo namuose. Tiksliau, baigiamame statyti vasarnamyje ant Neries kranto. Erdvioje svetainėje šalia jau įrengtos treniruoklių salės sėdus pokalbiui ir uždavus pirmąjį klausimą, Lino veidą nušvietė šypsena.

„Gerai prisimenu tuos 2010-uosius. Visi prisimena, kas ten buvo. Ta vasara buvo ypatinga, lengva, tokia netikėta visiems – ir užsibaigė gerai. Važiavome į Turkiją ir mąstėme – bus kaip bus, mes žaisime”, – žurnalui „Krepšinio namai“ pasakojo L. Kleiza.

Aplink zujo darbininkai, įrenginėjantys virtuvę, tačiau prisiminimai nukėlė į Turkiją. Joje – Izmyre ir Stambule – jauna komanda, daugelio ekspertų nelaikyta pretendente į medalius, 2010 m. rugpjūčio 28 – spalio 12 dienomis sugebėjo laimėti 8 iš 9 rungtynių ir su Lietuvos trispalve užlipti ant prizininkų pakylos.

„Tuo metu žaidėme naujovišką krepšinį. Neturėjome tikrų „centrų”. Turėjome Robį (Javtoką), tačiau jis buvo daugiau gynybinio plano „centras” – ne tas, per kurį puolama. Žaidėme greitą krepšinį. Tuo metu toks krepšinis dar nebuvo toks populiarus, kaip dabar. Tačiau kai nuvyksti į tokius čempionatus, jis gerai veikia, nes žaidžiamas ne visas sezonas, kuriame turi daug laiko pasirengti. Turkijoje turėjome 9 rungtynes ir viskas. Tai suteikė mums daug laisvės. Ir viskas mums „suėjo”. Turėjome ir sėkmės – „užsikabinome”, tada atsirado tikėjimas ir pergalės”, – prisiminė L. Kleiza, tapęs rezultatyviausiu Lietuvos rinktinės krepšininku ir išrinktas į simbolinį čempionato penketą.

Pasak jo, daug davė K. Kemzūros nuteikinėjimas prieš kiekvienas rungtynes, net filmų žiūrėjimai.

„Tačiau mūsų komandoje iš šiaip buvo gera, lengva atmosfera. Nebuvome įsitempę. Negaliu pasakyti, kaip atsirado tokia atmosfera. Manau, daug dalykų susidėjo. Buvome labai jauna komanda. Negaliu sakyti, kad nebuvo rimtumo, tačiau jautėsi geras atsipalaidavimas. Visos kartos skiriasi, o mūsų karta buvo labiau atsipalaidavusi, šiek tiek kitaip į viską žiūrėjo. Buvo visokių linksmų dalykų, tačiau tai buvo tokie „vidaus bajeriai”, kurie lieka komandos viduje. Apie tai būtų galima knygą parašyti. Dėl to rinktinė visais laikais būdavo labai smagi. Mums fantazijos niekada netrūko“, – teigė L. Kleiza.

Jo teigimu, labai svarbų vaidmenį vaidino ir kapitonas – Robertas Javtokas, puikiai susitvarkęs su savo pareigomis.

„Kai reikėdavo ką nors padrąsinti, susikaupti – tai buvo jo atsakomybė. Tačiau visi prie to prisidėdavome“, – prisiminė L. Kleiza.

Lietuvos rinktinė čempionatą pradėjo grupės varžybomis Izmyre – tris milijonus turinčiame Vakarų Turkijos mieste ant Egėjo jūros kranto. Nepaisydami 37 Kirko Penney taškų, lietuviai pirmąjį mačą su Naująja Zelandija laimėjo 92:79 (25:24, 25:10, 24:27, 18:18). Rezultatyviausiai Lietuvos ekipoje žaidė L. Kleiza – 27 taškai. Toliau sekė sudėtingesni mačai.

Po trijų rungtynių kėlinių su Kanada lietuviai vis dar vijosi varžovus, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę 70:68 (12:20, 21:23, 22:14, 15:11). L. Kleiza ne tik pelnė daugiausia taškų (18), tačiau ir geriausiai Lietuvos rinktinėje kovojo dėl atšokusių kamuolių (10).

Mačas su pasaulio čempionais ispanais buvo dar dramatiškesnis. Po trijų kėlinių Lietuva dar atsiliko nuo varžovų 11 taškų, tačiau paskutinį ketvirtį užkūrė tikrą pirtį ir iškovojo įspūdingą pergalę 76:73 (11:22, 24:21, 18:21, 23:9). Įmetęs du baudos metimus likus 6,6 sekundės, L. Kleiza – vėl rezultatyviausias (17 taškų). Po 13 pridėjo Jonas Mačiulis ir Matynas Pocius.

„Galbūt iš pradžių varžovus kažkuo nustebinome. Tačiau vėliau… Juk tai Lietuva – daryk ką nori, nenustebinsi nieko. Visuomet buvome stiprūs, gal tik prieš porą rinktinių nebuvome favoritai. Tačiau istorija yra istorija. Pagavome gerą bangą geru laiku. Visą pasirengimą žaidėme gana gerai. Ir kai pagavome bangą su pora sunkių pergalių čempionato pradžioje, tada mus sustabdyti jau buvo sunku. Sakiau, tai nėra čempionatas, tai yra dvi savaites. Svarbiausia – pasiekti kilimą po poros rungtynių. Mums pavyko tai padaryti”, – sakė L. Kleiza.

Vėliau Lietuva susitvarkė su iki tol taip pat visas rungtynes laimėjusiais prancūzais 69:55 (11:24, 13:6, 28:11, 17:14) ir tapo D grupės nugalėtoja. Daugiausia taškų lietuviams pelnė J. Mačiulis – 19. L. Kleiza įmetė 15.

Įsibėgėjusiai Lietuvai per paskutiniąsias grupės rungtynes nesugebėjo pasipriešinti Libanas – 84:66 (16:16, 23:16, 25:19, 20:15) – rezultatyviausias buvo Renaldas Seibutis (17 taškų). Aštuntfinalyje Stambule, L. Kleizai trinktelėjus 30 taškų, krito Kinija – 78:67 (17:22, 26:18, 21:11, 14:16).

Ketvirtfinalis su Argentina buvo ypač įspūdingas. Nuo pirmųjų akimirkų savo pranašumu neleidusi abejoti Lietuvos rinktinė nušlavė tituluotus varžovus 104:85 (28:18, 22:12, 35:23, 19:32). Po trijų kėlinių lietuvių persvara siekė 32 taškus, o argentiniečių žvaigždės sėdėjo ant suolo, susiėmusios galvas.

Toliau – pusfinalis ir JAV „Svajonių komanda” su Kevinu Durantu, Derricku Rose‘u, Russellu Westbrooku, Andre Iguodala, Stephenu Curry, Ericu Gordonu ir kitais NBA krepšininkais.

„Prieš amerikonus buvo sunku žaisti. Jie mane žinojo. Uždėjo vieną pedalą ant manęs, po to kitą. Mes jų nebegalėjome nustebinti – jie žaidė dar greičiau už mus. Jie gerai mane išjungė iš rungtynių. Tikrai nesitaupiau serbams, tačiau amerikiečiai paprasčiausiai mane išjungė“, – žurnalui „Krepšinio namai“ teigė L. Kleiza, pelnęs 4 taškus.

Pusfinalį Lietuva pralaimėjo 74:89 (12:23, 15:19, 26:23, 21:24). Lietuviai nesustabdė K. Duranto, pelniusio 38 taškus.

„Visuomet, kai žaidi prieš tokią komandą, stengiesi kontroliuoti rungtynes, nedaryti klaidų, neleisti bėgti į greitą puolimą, nes tai jiems labai patinka daryti. Tada tą planą sugriovė Kevinas Durantas. Jis žaidė kosminį krepšinį. Daryk ką nori prieš jį – tuos savo tritaškius mėtė ir mėtė. Rungtynės buvo gana įtemptos. Tačiau sustabdyti Duranto tuo metu nebuvo įmanoma”, – prisiminė L. Kleiza.

Mažajame finale lietuviai susitiko su serbais, nusileidusiems turkams po teisėjų klaidos. L. Kleiza buvo nesustabdomas – pelnė 33 taškus. Lietuva laimėjo 99:88 (23:22, 25:16, 24:16, 27:34) ir ir pirmą kartą istorijoje užsikabino planetos pirmenybių bronzos medalius.

„Po to šventėme. Man švęsti patinka. Yra laikas, kai dirbi, yra laikas, kai laimi ir reikia tą pergalę atšvęsti. Buvo smagu, įspūdinga, buvo daug šventimo. Turkijoje buvome klube, šventėme drauge su serbais. Nes metus prieš tai Milošas Teodosičius buvo mano kambariokas. Šventimas tęsėsi ir Lietuvoje, tik čia jau po savaitės turėjau skristi į Torontą. Smagu buvo, tikrai smagu”, – pasakojo L. Kleiza.

Lietuvos rinktinės lyderis čempionate rungtyniavo daugiau nei po 31 minutę per rungtynes, taškų vidurkis buvo 19, atkovotų kamuolių  – 7,1, rezultatyvių perdavimų – 1,4.

„Aš jaučiausi gerai. Aišku, buvau pavargęs po čempionato, po traumų. Atvykau po gero čempionato „Olympiacos”, buvau gana geros formos. Kažkaip visai tai prasitęsė, savęs neforsavau”, – pasakojo L. Kleiza.

Į jis atvyko Turkiją jau turėdamas kontraktą su „Toronto Raptors”.

„Tačiau įtakos mano žaidimui tai neturėjo. Aš dar turėjau kontraktą su „Olympiacos”, tačiau nutraukiau jį, nes NBA rūpėjo daugiau, norėjau įrodyti savo vertę ten“, – teigė L. Kleiza.

Vis dėlto, savo vertę NBA jis jau buvo įrodęs. Ir dėl to jis dėkingas netikėtam įvykiui – muštynėms. Pajėgiausioje pasaulio krepšinio lygoje lietuvis suspindo, kai dėl muštynių 15 rungtynių buvo suspenduotas jo „Denver Nuggets” komandos draugas ir lyderis Carmelo Anthony. Šį epizodą L. Kleiza iki šiol prisimena labai gerai.

„Man tai labai padėjo. Tai buvo mano antri metai NBA. Man nedavė daug žaisti. Nesiklostė varžybos. Atsimenu, atvyko Niujorkas su Jamalu Crawfordu. Treneris George‘as Carlas išleido mane, sakydamas – eik denk Crawfordą. Tas ateina – bam bam nugara, „krosoveris”, „trajakas” – ir vėl sėdžiu ant suolo“, – prisiminė L. Kleiza.

Ir tuomet įvyksta įsimintinas įvykis Niujorke. Baigiantis rungtynėms po nesportinės „Knicks” gynėjo Mardy Collinso pražangos prieš „Nuggets” krepšininką J. R. Smithą kilo didelės muštynės, persikėlusios net į tribūnas. Iš aikštės buvo pašalinta 10 žaidėjų. Ir tik per plauką ten neatsidūrė L. Kleiza.

„Karlas buvo kažko supykęs ant Niujorko trenerio Isiah Thomaso. Laimime daug, lieka pora minučių. Tačiau mūsų treneris neišima Carmelo iš žaidimo. Muštynės dėl to ir įvyko. Karlas leidžia mane į aikštę. Einu prie sekretoriato, ir prasideda muštynės. Jei įeini į aikštę per muštynes, automatiškai esi diskvalifikuojamas vienerioms rungtynėms. Tai aš pažiūrėjau iš šalies. Ten pasimušė, pasimušė. Carmelo suspendavo 15 rungtynių, nebuvo kam žaisti, gavau daug laiko. Tai man labai padėjo. Jei ne tas incidentas, nežinau, kaip būtų buvę. Po tų rungtynių daug žaidžiau, įsižaidžiau. Gerai, kad nėjau į tą aikštę”, – pasakojo L. Kleiza.

Po to jis dar tris sezonus rungtyniavo „Toronto Raptors”, vėliau persikėlė į Europą, kur žaidė Stambulo „Fenerbahce” ir Milano „Olympia”. Su Lietuvos rinktine 2013-aisiais jis tapo ir Europos vicečempionu.

„Dabar mano reikalai su krepšiniu labai geri. Daug žiūriu krepšinio, analizuoju. Eurolyga, Europos taurė, Čempionų lyga – aišku kol kas tai žemiausio lygio europinis krepšinis. LKL taip pat įdomu“, – sakė L. Kleiza.

Porą pastarųjų metų jis ne tik žiūrėjo krepšinį, jis ir buvo vienas Vilniaus „Ryto” klubo bendrasavininkių, sporto direktorius. Tačiau iš klubo ir krepšinio L. Kleiza pasitraukė. Ar ilgam?

„Apie tai dabar nemąstau. Krepšinis visuomet bus mano gyvenime. Kaip kas pasisuks niekada nežinai. Šiuo metu savęs niekur krepšinyje nematau. Tačiau dabar turiu galimybę stebėti daug krepšinio, galimybę išeiti iš tos padėties, kai buvau vienoje komandoje ir daugiau rūpėjo jos dalykai. Tai geras laikas”, – teigė L. Kleiza.

35-erių vyras dar kupinas jėgų ir noro judėti. Kas jam pakeitė krepšinį?

„Poreikį judėti labai jaučiu. Man patinka svorius kilnoti, patinka žaisti tenisą, nors žmona už mane žaidžia geriau. Tačiau neturiu ko nors, už ko būčiau „užsikabinęs”. Gyvenime yra viena meilė, daugiau sunku ką nors daryti”, – paaiškino L. Kleiza ir pasikvietė į treniruoklių salę, ant kurios sienų – visų komandų, kuriose rungtyniavo, marškinėliai. Tarp jų – ir 11-uoju numeriu pažymėti žali Lietuvos rinktinės marškinėliai iš 2010 metų pasaulio čempionato.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Pagaliau: Sirvydis atsidarė taškų sąskaitą NBA lygoje
Pagaliau: Sirvydis atsidarė taškų sąskaitą NBA lygoje
Penktą kartą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje aikštelėje pasirodęs Deivydas Sirvydis pagaliau atsidarė savo taškų sąskaitą.Lietuvio atstovaujamas Detroito "Pistons"
Monstriškas Williamsono dėjimas ir pergalingas Lillardo šūvis – įspūdingiausi NBA momentai
Monstriškas Williamsono dėjimas ir pergalingas Lillardo šūvis – įspūdingiausi NBA momentai
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) trečiadienį įvyko dešimt susitikimų, šešiuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė kovo 3 dieną sužaistų
NBA lyderių dvikovoje – Goberto gynybą į šipulius daužiusio Embiido triumfas (rezultatai)
NBA lyderių dvikovoje – Goberto gynybą į šipulius daužiusio Embiido triumfas (rezultatai)
NBA pirmenybėse naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį į tarpusavio dvikovą stojo dvi geriausią pergalių ir pralaimėjimų santykį šiame sezone turinčios lygos komandos.Rytų konferencijos
Pau Gasolis atvyko į Barseloną – su Šaro kariauna žada pakovoti dėl dviejų titulų
Pau Gasolis atvyko į Barseloną – su Šaro kariauna žada pakovoti dėl dviejų titulų
Ispanijos krepšinio legenda ir dukart NBA čempionas 40 metų Pau Gasolis trečiadienį atvyko į savo gimtąjį miestą Barseloną.Aukštaūgis rengiasi prisijungti prie savo jaunystės klubo
Pasvalyje – magiškas Manigato šūvis ir šeimininkų triumfas
Pasvalyje – magiškas Manigato šūvis ir šeimininkų triumfas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9/12) vėl kvėpuoja pergalingu ritmu „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę pasvališkiai namuose 79:68 (14:12,
"Žalgirio" vadovas ieško pagalbos: situacija liūdna, žaidėjams vėluoja algos
"Žalgirio" vadovas ieško pagalbos: situacija liūdna, žaidėjams vėluoja algos
Kauno „Žalgirio“ prezidentas Paulius Motiejūnas, „Betsafe LKL“ prezidentas Remigijus Milašius bei Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas
"Ryto" bokštai Gustys ir Kitsingas papasakojo apie reabilitaciją ir sugrįžimą
"Ryto" bokštai Gustys ir Kitsingas papasakojo apie reabilitaciją ir sugrįžimą
Po menisko traumos į aikštelę grįžęs Vilniaus „Ryto“ puolėjas Kristjanas Kitsingas bei peties traumą besigydantis Rokas Gustys klubo laidoje „Iš arti“ pasidalino
Ar žinote, kad Jankūnas yra neoficialus Kauno meras, o "Žalgirio" jaunimas apie mašinas nieko nesupranta?
Ar žinote, kad Jankūnas yra neoficialus Kauno meras, o "Žalgirio" jaunimas apie mašinas nieko nesupranta?
Pasibaigus žiemai, „Žalgiris TV“ pristato būtent su šio metų laiko vargais susijusį rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizodą.Kauno „Žalgirio“ krepšininkai
Ar "Statybos" vardas dar sugrįš į antraštes? – trenerių komentarai apie Vilniaus krepšinį
Ar "Statybos" vardas dar sugrįš į antraštes? – trenerių komentarai apie Vilniaus krepšinį
Regionų krepšinio lygą („TOPsport–RKL“) 2020–2021 m. sezone galima drąsiai įvardinti kaip pačią skaitlingiausią Lietuvos krepšinio lygą. Dėl pandemijos padiktuotų
Tritaškį pataikęs Lauvergne: nuo šiol tai darysiu dažniau, ne, juokauju
Tritaškį pataikęs Lauvergne: nuo šiol tai darysiu dažniau, ne, juokauju
Kauno "Žalgiris" (15-12) Eurolygos 27-ajame ture savo aikštėje 85:75 (17:20, 23:22, 27:15, 18:18) įveikė iki šio mačo net septynias pergales iš eilės iškovojusius
Šaltakraujiški Vinaleso metimai su sirena užkariavo LKL vasario epizodų dešimtuką
Šaltakraujiški Vinaleso metimai su sirena užkariavo LKL vasario epizodų dešimtuką
Nors vasario mėnesį Lietuvos krepšinio aistruolių akys krypo į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalinio ketverto kovas, įspūdingų epizodų netrūko ir „Betsafe-LKL“ čempionate.
"Grizzlies" pratęsė sėkmingą atkarpą, Valančiūnas pasižymėjo dar vienu dubliu (rezultatai)
"Grizzlies" pratęsė sėkmingą atkarpą, Valančiūnas pasižymėjo dar vienu dubliu (rezultatai)
Trečią pergalę per pastaruosius keturis žaistus susitikimus NBA pirmenybėse iškovojo Memfio „Grizzlies“ (16-15) krepšininkai.Tenesio valstijos klubas svečiuose 125:111 (35:33,
Jasikevičius įvertino šiltą PAO naujoko sutikimą: taip gali nutikti tik šiame klube
Jasikevičius įvertino šiltą PAO naujoko sutikimą: taip gali nutikti tik šiame klube
Šarūno Jasikevičiaus treniruojame absoliuti Eurolygos lyderė „Barcelona“ (19/8) atsitiesė po nesėkmės prieš Vilerbano ASVEL ir grįžo į pergalių greitkelį – katalonai
Giannis įdėjo tris kartus iš eilės likdamas vienas prieš vieną su Jokičiumi
Giannis įdėjo tris kartus iš eilės likdamas vienas prieš vieną su Jokičiumi
Pastarųjų dviejų NBA sezonų MVP bei Milvokio "Bucks" superžvaigždė Giannis Antetokounmpo tris atakas iš eilės baigė dėjimais likdamas vienas prieš vieną su Denverio "Nuggets"
Sabonis vėl varžysis įgūdžių konkurse (paskelbti visų konkursų dalyviai)
Sabonis vėl varžysis įgūdžių konkurse (paskelbti visų konkursų dalyviai)
Artėjant NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui paaiškėjo individualių konkursų dalyviai. Viename jų vėl jėgas išmėgins Indianos „Pacers“ aukštaūgis
Kovingas "Žalgiris" nutraukė įspūdingą prancūzų žygį
Kovingas "Žalgiris" nutraukė įspūdingą prancūzų žygį
Kauno "Žalgiris" (15-12) po dviejų pralaimėjimų Ispanijos grandams sugrįžo į pergalių kelią Eurolygos 27-ajame ture.Martino Schillerio auklėtiniai savo aikštėje 85:75 (17:20,
Jokubaičio ir Lauvergne tandemą pagyręs Schilleris: jei galvotume apie krūvius, neturėtume tiek pergalių
Jokubaičio ir Lauvergne tandemą pagyręs Schilleris: jei galvotume apie krūvius, neturėtume tiek pergalių
Kauno "Žalgiris" (15-12) Eurolygos 27-ajame ture savo aikštėje 85:75 (17:20, 23:22, 27:15, 18:18) įveikė iki šio mačo net septynias pergales iš eilės iškovojusius
Prienų komandos atakoms diriguos Belgijos rinktinės įžaidėjas
Prienų komandos atakoms diriguos Belgijos rinktinės įžaidėjas
Prienų „CBet“ stiprina gynėjų gretas – prie komandos jungiasi ir jos atakoms vadovaus Belgijos vyrų rinktinės įžaidėjas Emmanuelis „Manu“ Lecomte. 25 metų
Gigantas iš Nigerijos kamuolį į krepšį deda net nepašokęs (3 VIDEO)
Gigantas iš Nigerijos kamuolį į krepšį deda net nepašokęs (3 VIDEO)
Abiodunas Adegoke yra 236 cm ūgio. Ir naujame vaizdo įraše užfiksuota, kaip vidurio puolėjas iš Nigerijos įkrauna kamuolį įkrepšį iš viršaus net nepašokęs.Komiškas
LKL vasario MVP Kariniauskas: vienintelį kartą MVP esu tapęs tik Rumunijoje
LKL vasario MVP Kariniauskas: vienintelį kartą MVP esu tapęs tik Rumunijoje
Prie Utenos „Juventus“ komandos įsibėgėjus šiam 2020-2021 m. sezonui sėkmingai prisijungęs Vaidas Kariniauskas demonstruoja įspūdingą krepšinį – įžaidėjas pripažintas
Atnaujintame FIBA reitinge vyrų rinktinė išlaikė turėtą poziciją
Atnaujintame FIBA reitinge vyrų rinktinė išlaikė turėtą poziciją
FIBA atnaujino pasaulio krepšinio rinktinių reitingą po trečiojo FIBA ​​žemyninės taurės kvalifikacinių varžybų lango. JAV išlaikė aukščiausią vietą reitinge, o į
Tubeliui vėl skirtas NCAA įvertinimas, o komanda priverstinai baigė sezoną
Tubeliui vėl skirtas NCAA įvertinimas, o komanda priverstinai baigė sezoną
Sėkmingai už Atlanto rungtyniaujantis aukštaūgis vilnietis Ąžuolas Tubelis antrą savaitę paeiliui buvo pripažintas geriausiu NCAA lygos naujoku „Pac-12“ konferencijoje.Per dvejas
Universalus Sabonis neištraukė į gilią duobę įkritusių "Pacers" (rezultatai)
Universalus Sabonis neištraukė į gilią duobę įkritusių "Pacers" (rezultatai)
Ketvirtą pralaimėjimą paeiliui NBA čempionate patyrė Indianos „Pacers“ (15/18) ekipa su Domantu Saboniu, išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) turėjusi pripažinti Filadelfijos
Simmonsas Sabonio bendraklubiui išmušė dantį
Simmonsas Sabonio bendraklubiui išmušė dantį
Nemaloniai baigėsi NBA lygos rungtynės Domanto Sabonio komandos draugui Dougui McDermottui.Indianos "Pacers" puolėjas trečiajame kėlinyje susidūrė su Filadelfijos "76ers" žvaigžde
Dončičiaus perdavimas per nugarą bei Jokičiaus skrydis – įspūdingiausi NBA momentai
Dončičiaus perdavimas per nugarą bei Jokičiaus skrydis – įspūdingiausi NBA momentai
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pirmadienį įvyko septyni susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė kovo 1 dieną sužaistų rungtynių gražiausių
Įspūdingai užsiautęs Giannis ir "Suns" lyderis – NBA savaitės MVP
Įspūdingai užsiautęs Giannis ir "Suns" lyderis – NBA savaitės MVP
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dešimtosios savaitės naudingiausiais žaidėjais po antrą kartą šiame sezone tapo būsimi "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyviai.Rytuose
Dukart "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis Noah baigia karjerą
Dukart "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis Noah baigia karjerą
Būdamas 36-erių sportbačius ant vinies pakabinti nutarė užbaigti gana ryškų pėdsaką NBA lygoje palikęs Joakimas Noah.Kaip praneša Shamsas Charania, Prancūzijos, JAV ir Švedijos
Schilleris pakartojo tris sykius: ASVEL – ypatingi visoje Eurolygoje
Schilleris pakartojo tris sykius: ASVEL – ypatingi visoje Eurolygoje
Vilerbano ASVEL (12/14) yra viena tų komandų, kurių žaidimą Eurolygoje Martinui Schilleriui stebėti įdomiausia. Krepšinio madų nesivaikantys prancūzai – ypatingai pavojingas priešininkas

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime