Naujienos kraunasi...

Krapikas – apie nutolusį "Žalgirį", nežmonišką talentą "Ryte" ir per žiaurius derbius

Krapikas – apie nutolusį "Žalgirį", nežmonišką talentą "Ryte" ir per žiaurius derbius
LKL/BNS nuotr.
Jau šį sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate nugriaudės sirgalių ilgai lauktas trečiasis šio sezono derbis tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“. Dvi pirmąsias dvikovas užtikrintai laimėjo Kauno ekipa, tačiau sostinės klubas šį derbį pasitinka visai kitomis nuotaikomis – su nauju treneriu Giedriumi Žibėnu tęsdami 12 pergalių iš eilės seriją.

Praėjusių metų spalio 25 dieną pirmąjį Lietuvos krepšinio grandų mūšį Vilniuje žalgiriečiai laimėjo 84:72.

Tada „Ryto“ viltis rimčiau pasipriešinti čempionams dar gaivino 18 taškų surinkęs Demetrius Jacksonas, tačiau staigus pastarojo išvykimas buvo tik viena iš daugybės jau įvykusių permainų sostinės ekipoje.

Antroji „Žalgirio“ ir „Ryto“ dvikova Kaune nė iš tolo nepriminė tikrojo derbio – sostinės klubą retino traumos ir susirgimai COVID-19 liga, o Martino Schillerio kariauna 92:45, tai yra rekordiniu 47 taškų skirtumu, pervažiavo problemų komandos viduje nestokojančio Donaldo Kairio auklėtinius.

Sezonui perkopus į antrąją pusę, „Žalgiris“ išlaikė absoliučiai visus žaidėjus ir tą patį komandos branduolį, o „Rytas“ trečiąjį derbį pasitinka kaip reikiant atsinaujinęs – sostinės komanda turi naują trenerį ir būrį naujai atvykusių krepšininkų, taip pat ir dvylikos pergalių iš eilės seriją savo sąskaitoje ir „karščiausios“ lygos komandos titulą.

Kuo puikiausiai „Ryto“ ir „Žalgirio“ derbių atmosferą prisimina šiuo metu Kinijos krepšinio lygoje dirbantis, tačiau penkerius metus Kauno ekipos garbę kaip žaidėjas ir dešimt metų kaip treneris gynęs Gintaras Krapikas.

59 metų specialistas atviras – jo ryšys su „Žalgirio“ komanda yra amžinas, o net ir būdamas tolimojoje Kinijoje treneris stengiasi nepraleisti nė vienerių savo buvusios komandos rungtynių.

„Iki pat šios dienos nepraleidau nė vienerių „Žalgirio“ rungtynių Eurolygoje. Jas žiūriu naktimis – tai antrą, tai trečią, tai ketvirtą valandą nakties. Taip pat yra ir su „Betsafe-LKL“ – jei patys čia Kinijoje neturime vėlyvų rungtynių, tai tikrai pagal galimybes pasižiūriu rungtynes. Mane tai labai domina, pažiūriu, kaip komandos atrodo įvairiose sezono stadijose. Stengiuosi neatitolti nuo lietuviško krepšinio“, – kalbėdamas su LKL.lt sakė G. Krapikas.

Treneris prisiminė kiek anksčiau, prieš penkerius ir dešimt metų Lietuvoje vykusius derbius ir jų atmosferą, taip pat apžvelgė dabartines abiejų komandų formas, atskleidė savo artimą ir betarpišką ryšį su Kauno ekipa ir jos kapitonu Pauliumi Jankūnu, taip pat bedė pirštu į akivaizdų „Ryto“ lyderį Andrew Goudelocką ir pasidalijo savo prognoze artėjančiai dvikovai.

– Treneri, visų pirma, kaip galėtumėte apibūdinti savo dabartinį ryšį su „Žalgiriu“?

– Ryšys buvo ir liks visada. Su dabartiniais žaidėjais tokio stipraus ryšio nebeturiu, tik su keliais vyresniais krepšininkais susirašome, o kitų pažinti jau nespėjau. Bet su vadovais, ypatingai su Pauliumi Motiejūnu, ryšys yra išlikęs artimas ir draugiškas. Kaip buvau, taip ir likau žmogumi, kuris stipriai palaiko, stipriai žiūri ir domisi „Žalgiriu“. Tai niekada nepasikeis.

Iki pat šios dienos nepraleidau nė vienerių „Žalgirio“ rungtynių Eurolygoje. Jas žiūriu naktimis – tai antrą, tai trečią, tai ketvirtą valandą nakties. Taip pat yra ir su LKL – jei patys čia Kinijoje neturime vėlyvų rungtynių, tai tikrai pagal galimybes pasižiūriu rungtynes. Mane tai labai domina, pažiūriu, kaip komandos atrodo įvairiose sezono stadijose. Stengiuosi neatitolti nuo lietuviško krepšinio.

– Ko gero, geriausiai jums pažįstamas kapitonas Paulius Jankūnas. Koks jūsų akimis tai krepšininkas ir žmogus?

– Beveik visą Pauliaus karjerą stebėjau. Jis atėjo pas mus iš dublerių komandos kaip tik man dirbant Antano Sireikos asistentu. Tuo metu jau buvo akivaizdu, kad Pauliui NKL rėmai yra per siauri. Į vyrų krepšinį jis atėjo labai jaunas ir anksti, bet visiems buvo aišku, kad tai bus žmogus, kuris įsitvirtins komandoje ir duos jai labai daug. Paulius augo kaip žaidėjas, aš irgi augau kaip treneris. Krepšinyje jį mačiau nuo pat mažens, o dabar man net sunku surinkti tiek gražių žodžių, kiek norėčiau. Sakykime taip – visi gražiausi lietuviški žodžiai keliauja Pauliui, jis to tikrai vertas ir kaip žaidėjas, ir kaip žmogus.

– Treneri, kokius derbius čia, Lietuvoje, jūs prisimenate ryškiausiai?

– Buvo pačių įvairiausių laikmečių. Vietomis tai būdavo nesveika atmosfera. Turiu omenyje, tai tikrai atrodydavo per žiauriai. Man patinka tokie derbiai, kuriuose leidžiama išsiaiškinti aikštelėje – sportininkai išsiaiškina santykius kovoje. Bet anksčiau tikrai neišvengdavome nešvarių žaidimų, dirbtinio neapykantos kurstymo. Tada stipriai įsikišdavo ir žiniasklaida, ko tik neperskaitydavome laikraščiuose... Derbis įgaudavo negerą, nesportinį prieskonį. Lietuviai mes, aišku, nesame išskirtiniai – taip yra daug kur Europoje. Bet viskas yra sveika iki tol, kol netampa dirbtina ir per grubu.

– O kokias Lietuvos krepšinio klasikos rungtynes jūs matote dabar, pastaraisiais metais?

– Derbiai anksčiau tikrai ir būdavo žymiai atkaklesni. Taip, biudžetai skirdavosi ir tada, bet tu, kaip žiūrovas ir net kaip treneris, niekada negalėdavai nuspėti, kas šį kartą laimės. Jei ir būdavo „ant popieriaus“ stipresnių sudėčių, tai niekada nebūdavo aišku, ar tą pavyks įrodyti aikštelėje. Tai būdavo tikrai puikus renginys. Dabar aš to pasigendu. „Žalgiris“ yra nutolęs, nieko Lietuvoje arti nėra. Tikiuosi, kad tai tik laikina tendencija, bet toks scenarijus kartojasi jau ne pirmą sezoną.

– O kaip jūs vertinate sirgalių ir ekspertų kalbas, kad dabartinis „Rytas“ Kauno ekipai nebėra toks jau rimtas varžovas?

– Jeigu tu esi širdyje tikras sportininkas – tave tokios kalbos turi užvesti. Tu turi įrodyti, ko iš tiesų esi vertas. Turi bent kartą atsakyti visiems kritikams ir neleisti savęs laikyti autsaideriu. Tačiau tai yra charakterio klausimas. Sezono pradžioje jie buvo tikrai suskydę. Iki trenerio pasikeitimo jie buvo skysti, aš nemačiau didelio noro laimėti, mačiau tik grupę vyrukų, kurie ateina žaisti ir tikisi geriausio. Galingoje komandoje tokiam požiūriui vietos tiesiog nėra, tikiuosi, kad to nebėra ir dabartiniame „Ryte“. Priešingu atveju galėsime sostinės klubą vadinti vidutinio lygio komanda.

 – Esate sukaupęs įvairių patirčių. Kiek stipriai motyvuoja žinojimas, kad esi tarsi rungtynių autsaideris?

– Jeigu komanda yra silpnesnė „ant popieriaus“ ir tarp žaidėjų bei klubo vadovų, trenerių, nėra geros chemijos, to žiūrėjimo viena kryptimi, tai nieko ir nebus. Sezono pradžioje buvo akivaizdu, kad komandai velniškai persiduoda nesutarimai valdžioje, trenerio simpatijos ir antipatijos – juk visa tai žaidėjai jaučia ir mato. Normalu, kad tai stipriai išblaško. Niekada vidutinio lygio komanda nepasieks geresnio žaidimo, jei neturės vidinės chemijos. O jei nuotaikos viduje yra puikios, tada ir vidutinė komanda gali iššauti.

– Puikiai pažįstate ir Andrew Goudelocką, kuris į jūsų vadovaujamo „Žalgirio“ krepšį kadaise Eurolygoje suvertė per 30 taškų...

– Ir ne tik į mūsų (juokiasi – aut.). Jis yra ir šiai dienai tikrai Eurolygos lygio žaidėjas. Bet turime atsižvelgti į sveikatą, o čia jis problemų turi nemažai. Jis labai stipriai priklausomas nuo savo fizinės kondicijos – juk tai be galo staigus ir greitas žaidėjas. Apginti jo kartais tampa tiesiog neįmanoma, bet tam negali būti jokių sveikatos trikdžių. Tai yra nežmoniškai aukšto lygio žaidėjas ir vienareikšmiškai „Ryto“ lyderis, čia net kalbų nėra.

– Esate matęs įvairių „Žalgirio“ būsenų – stabilumas, krizė, pakilimas. Koks dabar yra „Žalgiris“?

– Išėjus vasarą Šarūnui ir atėjus naujam treneriui, bendros sirgalių ir žiūrovų nuotaikos buvo pesimistinės. Be abejo, pakeisti tokio lygio asmenybę ir tokį trenerį yra nežmoniškai sunku. Bet kuriam naujam žmogui tai yra nežmoniškai sunki užduotis. Visi nori lygintis su Šarūnu, bet lygintis čia nėra ko – jis yra išskirtinis. Pirminės nuotaikos atėjus naujam treneriui man labai nepatiko, bet dabartinis „Žalgiris“ iki šiol atrodo puikiai. Jeigu dar vis komanda turi šansą užsikabinti į Eurolygos atkrintamąsias, tai yra puikus rezultatas. Aišku, buvo ir duobelių šiame sezone, bet visa tai yra labai natūralu.

– Dvi pirmosios šio sezono dvikovos priklausė „Žalgiriui“. Kaip manote, kaip atrodys trečioji?

– Šįkart derbis bus labai įdomus, o tam yra net kelios priežastys: pasikeitus treneriui „Rytas“ demonstruoja gerą žaidimą, tokia ilga pergalių serija kalba pati už save. Taip pat tai bus rungtynės Vilniuje, dar svarbu, kad vilniečiai varžosi tik „Betsafe-LKL“ čempionate, o „Žalgirio“ mintys turėtų suktis aplink lemiamą atkarpą Eurolygoje.

Įdomiausia bus sužinoti, kaip „Rytas“ sugebės pasinaudoti šia situacija. Mums, krepšinio sirgaliams, norėtųsi bent šioje situacijoje atkaklios kovos ir jausmo, kad derbis gali sugrįžti į senas vėžes ir dovanoti kovą iki paskutinių minučių.

– O ko reikia tikrai intrigai?

– Čia kalba eina tik apie tai, kaip susiklostys paskutinės „Žalgirio“ rungtynės Stambule. Svarbu, kaip stipriai išsikraus pagrindiniai žaidėjai, kokią nuotaiką bendrai komanda parsiveš iš išvykos. Derbiui žalgiriečiai turės pasiruošti tik per vieną dieną, tai apie stebuklus taktikoje kalbėti neverta – svarbiausia čia yra fizinis atsistatymas.

– Tai vis dėlto, kas laimės mūšį Vilniuje?

– Prognozuočiau pradžioje nelengvą kovą „Žalgiriui“, nes „Rytas“ bus šviežesnis, žais namuose. Tai rungtynių pradžia turėtų būti atkakli, bet vėliau, manau, „Žalgiris“ jau pakankamai kartų įrodė, kaip gali sužaisti antrą rungtynių pusę. Derbį laimės „Žalgiris“.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Grigoniui teko susimąstyti, kiek kainuoja sauskelnės
Grigoniui teko susimąstyti, kiek kainuoja sauskelnės
LKL TV rubrikoje „Kainų testas“ savo nusimanymą įvairių produktų ir daiktų kainose demonstravo Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis.Jam teko įvardinti tokių dalykų,
Prieniškių vedliu žaibiškai tapęs Lecomte: mano tikslas – žaisti Eurolygoje
Prieniškių vedliu žaibiškai tapęs Lecomte: mano tikslas – žaisti Eurolygoje
Prienų „CBet“ ekipa ir toliau nenustoja stebinti „Betsafe-LKL“ aistruolių.Po to, kai sezono eigoje prieniškiai prarado du savo lyderius – į Įspaniją išvykusi
Paaiškėjo, kiek "Žalgiris" uždirbo iš Eurolygos šį sezoną (visų klubų uždarbis)
Paaiškėjo, kiek "Žalgiris" uždirbo iš Eurolygos šį sezoną (visų klubų uždarbis)
Eurolyga paskaičiavo, kiek 2020-2021 metų reguliariajame sezone uždirbo visos 18 turnyre dalyvaujančių komandų.Priminsime, kad visi klubai su a licencijomis gavo po 1,5 mln. eurų, kitos –
Koronavirusas neaplenkė ir "Ryto" stratego
Koronavirusas neaplenkė ir "Ryto" stratego
Vilniaus „Ryte“ – naujas koronaviruso atvejis, nukeliamas mačas su Prienais Vilniaus „Ryto“ ekipoje užfiksuotas naujas koronaviruso atvejis. Sostinės komandos vyriausiajam
Garino diagnuozuotas COVID-19, atidedamos "Žalgirio" rungtynės
Garino diagnuozuotas COVID-19, atidedamos "Žalgirio" rungtynės
Kauno „Žalgirio“ komandoje – teigiamas COVID-19 ligos atvejis. Po pirmadienį atlikto testo teigiamo rezultato sulaukė Patricio Garino, kuris pajautė lengvus ligos simptomus.Antradienį
"Šiaulių" islandas – apie krepšinį tėvynėje bei lietuviškus žodžius, kurių nesakys viešai
"Šiaulių" islandas – apie krepšinį tėvynėje bei lietuviškus žodžius, kurių nesakys viešai
„Betsafe-LKL“ čempionatas – puiki vieta atsiskleisti naujiems talentams. Vienas geriausių to įrodymų šį sezoną – „Šiaulių“ komandoje geriausią
Lukošiūnas – apie legendinį tritaškių konkursą su Jankūnu bei "trashtalką" LKL
Lukošiūnas – apie legendinį tritaškių konkursą su Jankūnu bei "trashtalką" LKL
23-ejų Karolis Lukošiūnas tapo naujausiu Kauno „Žalgirio“ tinklalaidės #ŽalgirisOnAir dalyviu – tai jau 42-asis šios laidos epizodas.„Žalgirio“ arenoje
Įspūdingas Petrilevičiaus dėjimas į "Ryto" krepšį – gražiausias LKL savaitės momentas
Įspūdingas Petrilevičiaus dėjimas į "Ryto" krepšį – gražiausias LKL savaitės momentas
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse praėjusi savaitė buvo kaip niekad intensyvi – sužaista 10 rungtynių. Gražiausius šiuose mačuose sukurtus epizodus jums pristato LKL.lt.Penketuką
Mirkovičius – apie Petrausko panašumą su Kairiu bei milžinišką "Pieno žvaigždžių" potencialą
Mirkovičius – apie Petrausko panašumą su Kairiu bei milžinišką "Pieno žvaigždžių" potencialą
Branko Mirkovičius profesionalo kelią pradėjo dar 2003-iaisiais, o Lietuva jam yra jau aštunta šalis karjeroje. Serbas karjerą pradėjo gimtojoje šalyje, o po to prieš žaidimą
LKL lyderių mūšį Kaune dramatiškai laimėjo "Rytas"
LKL lyderių mūšį Kaune dramatiškai laimėjo "Rytas"
Lietuvos krepšinio lygoje ("Betsafe LKL") susitiko pirmaujantys Kauno "Žalgiris" (21-3) ir Vilniaus "Rytas" (22-6).Kauniečiai savo aikštėje po dramatiškos
Žibėnas po pergalės prieš "Žalgirį" rėžė emocingą kalbą rūbinėje
Žibėnas po pergalės prieš "Žalgirį" rėžė emocingą kalbą rūbinėje
Vilniaus „Rytas“ svečių teritorijoje nelauktai 86:85 įveikė dešimtkart iš eilės LKL čempioną Kauno „Žalgirį“.„Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas
Nusivylęs Schilleris nusilenkė "Rytui": tai – gera komanda
Nusivylęs Schilleris nusilenkė "Rytui": tai – gera komanda
Vilniaus „Rytas“ pateikė Atvelykio staigmeną ir svečių teritorijoje nelauktai 86:85 įveikė dešimtkart iš eilės LKL čempioną Kauno „Žalgirį“.Pergalingo baudos
"Lietkabelis" per pratęsimą palaužė svečius iš Prienų
"Lietkabelis" per pratęsimą palaužė svečius iš Prienų
Sekmadienio vakarą Panevėžyje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai iškovojo 19-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio
Kėdainiuose – užtikrinta šeimininkų pergalė prieš "Neptūną"
Kėdainiuose – užtikrinta šeimininkų pergalė prieš "Neptūną"
Džiugus vakaras Kėdainiuose – taip galima apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes, kuriose „Nevėžis-Optibet“ (8-20) užtikrintai 88:77 įveikė
Jokubaitis mano, kad išrėtėjęs "Žalgiris" neturės problemų su "Rytu": reikia žaisti kaip su "PAO"
Jokubaitis mano, kad išrėtėjęs "Žalgiris" neturės problemų su "Rytu": reikia žaisti kaip su "PAO"
Jau sekmadienį „Betsafe-LKL“ aistruolių laukia tikras krepšinio desertas. Trečiąjį kartą šiame sezone susitinka turnyrinės lentelės viršuje įsitaisę klubai –
"Šiauliai" užtikrintai laimėjo Alytuje
"Šiauliai" užtikrintai laimėjo Alytuje
„Šiaulių“ (9/18) krepšininkai išgyveno dar vieną dramatišką vakarą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės ir devintąją „Betsafe-LKL“
Kupšo vedamas "Juventus" dramatiškai palaužė "Pieno žvaigždes"
Kupšo vedamas "Juventus" dramatiškai palaužė "Pieno žvaigždes"
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (18-10) komanda, namų rungtynėse susitvarkiusi su Pasvalio „Pieno
"Žalgirio" užkulisiai: Jankūno prisipažinimas ir Lauvergne emocijos bei pokštai
"Žalgirio" užkulisiai: Jankūno prisipažinimas ir Lauvergne emocijos bei pokštai
Ketvirtadienio vakarą tuščia „Žalgirio“ arena virpėjo nuo energingo žalgiriečių žaidimo paskutinėse Eurolygos sezono rungtynėse su Atėnų „Panathinaikos“ klubu.
Į ateitį žvelgiantis "Žalgirio" vadovas – apie sezoną Eurolygoje, skolas ir naujus pajamų šaltinius
Į ateitį žvelgiantis "Žalgirio" vadovas – apie sezoną Eurolygoje, skolas ir naujus pajamų šaltinius
Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įspūdinga pergale užbaigė 2020–2021 m. Eurolygos sezoną. Iškovoję 17 pergalių per 34 sužaistas rungtynes žalgiriečiai
Butkevičius prieš akistatą su "Žalgiriu": treneris pakeitė komandą, jo sistema veikia
Butkevičius prieš akistatą su "Žalgiriu": treneris pakeitė komandą, jo sistema veikia
„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienį nugriaudės trečiasis šio 2020-2021 m. sezono derbis tarp turnyro lentelės kaimynų – Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“.
"Neptūnas" pasirašė sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
"Neptūnas" pasirašė sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu Kristupu Keiniu.2004 m. gimęs žaidėjas praėjusiame sezone atstovavo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“
"Vienas ant vieno": kuris iš "Šiaulių" krepšininkų geriau išmano statistiką?
"Vienas ant vieno": kuris iš "Šiaulių" krepšininkų geriau išmano statistiką?
LKL TV rubrikoje „Vienas ant vieno“ šįkart varžėsi „Šiaulių“ krepšininkai – Eimantas Stankevičius ir Justas Furmanavičius.Saulės miesto ekipos
Smarkiai nukraujavęs "Žalgiris" pasirodymą Eurolygoje baigė nukaudamas "Panathinaikos"
Smarkiai nukraujavęs "Žalgiris" pasirodymą Eurolygoje baigė nukaudamas "Panathinaikos"
Vienuoliktą vietą šį sezoną Eurolygoje užėmęs Kauno "Žalgiris" (17-17) stojo į paskutinę kovą turnyre.Martino Schillerio auklėtiniai namie 93:78 (27:14, 25:33, 22:13, 19:18)
"Žalgiris" jau susitarė su pirmuoju naujoku?
"Žalgiris" jau susitarė su pirmuoju naujoku?
Kauno "Žalgiris" jau netrukus gali paskelbti apie pirmąjį naujoką 2020-2021 metų sezonui.Kaip praneša 15min.lt žurnalistas Donatas Urbonas, Lietuvos čempionai baigia suderėti su
Kapitono vedamas "Lietkabelis" sunkiai palaužė "Neptūną"
Kapitono vedamas "Lietkabelis" sunkiai palaužė "Neptūną"
Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Kapitono Vytenio Lipkevičiaus vedami Nenado Čanako auklėtiniai namuose 82:77 (25:17,
"Žalgirio" vadovas pateikė pasiūlymą vyriausybei: pasiruošę rasti būdų žmonėms grįžti į socialinį gyvenimą
"Žalgirio" vadovas pateikė pasiūlymą vyriausybei: pasiruošę rasti būdų žmonėms grįžti į socialinį gyvenimą
Pastaruoju metu vis daugiau kalbama, kad karantino priemonės tapo mažiau veiksmingos, žmonės pavargo nuo uždaro gyvenimo būdo ir trūksta ateities vizijos apie grįžimą į socialinį ir kultūrinį
Mėgėjas rungtynių metu padainuoti Skučas susigrūmė su Urbonu "Dainų teste"
Mėgėjas rungtynių metu padainuoti Skučas susigrūmė su Urbonu "Dainų teste"
LKL TV rubrikoje „Dainų testas“ lietuviškų dainų atlikėjus spėliojo Utenos „Juventus“ atstovai – vyr. treneris Žydrūnas Urbonas ir komandos puolėjas Žygimantas
Gailius – apie išsiskyrimą su vokiečiais, dabartinį "Neptūną" ir tikslus likusiam sezonui
Gailius – apie išsiskyrimą su vokiečiais, dabartinį "Neptūną" ir tikslus likusiam sezonui
Ilgametis Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas Deividas Gailius dar sykį apsimovė gimtojo miesto komandos marškinėlius. Po nesėkmingai susiklosčiusio trumpo karjeros etapo Vokietijoje,

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime