Kyle Vinales

Pergalingas Vinaleso tritaškis nuo lentos – įspūdingiausias LKL momentas
Po dviejų savaičių pertraukos į „Betsafe-LKL“ arenas grįžus pirmenybių kovoms, LKL.lt pristato jums gražiausių savaitės epizodų penketuką.Rinkinį atidaro vienintelio Utenos „Juventus“
9 taškus paskutinę minutę pelnęs Vinalesas ištraukė "Lietkabelį" Aukštaitijos derbyje
Šeštadienio vakarą Pasvalyje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Panevėžio iškovojo 14-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nenado Čanako vadovaujami Panevėžio
Pratęsimą išplėšęs Vinaleso šūvis – LKL savaitė momentas
LKL.lt jums pristato gražiausių antrosios vasario savaitės „Betsafe-LKL“ čempionate sukurtų epizodų penketuką.Jame pamatysite Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjo Gyčio Masiulio
N.Čanakas: apie susipratusį Vinalesą, naujoką serbą bei įtemptą tvarkaraštį
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pastaruoju metu išgyveno labai sunkų laikotarpį – lapkričio 1-ąją 6 žaidėjams buvo užfiksuoti koronaviruso atvejai. Po trijų savaičių
"Lietkabelio" žaidimą analizavęs M.Brazys išskyrė amerikiečio savanaudiškumą
LKL TV tęsia rubrikos „Ant lentutės“ ciklą, kuriame „Betsafe-LKL“ ekipas analizuoja treneris Mindaugas Brazys.Naujausiame epizode treneris nagrinėjo Panevėžio „Lietkabelio“
Visus Panevėžio restoranus aplankęs K.Vinalesas: pažadu atiduoti visas jėgas
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šį sekmadienį „Cido“ arenoje pradės naująjį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną maču namuose su Prienų
Nepilnos sudėties "Lietkabelis" sutriuškino Latvijos ekipą
Antrąją pergalę draugiškose rungtynėse pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 74:46 (14:7, 18:13, 21:12, 21:14) sutriuškino Rygos „Latvijas Universitate“
Izoliacijoje esantiems "Lietkabelio" užsieniečiams - išskirtinės sąlygos
Pasaulinė koronaviruso pandemija kovo viduryje privertė anksčiau laiko baigti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) 2018–2019 m. sezoną, o dabar koreguoja ir pasiruošimo
"Lietkabelio" atakoms diriguos Vieningoje lygoje rezultatyvumu išsiskyręs amerikietis
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos atakoms kitą sezoną diriguos 28 metų 188 cm ūgio Kyle‘as Vinalesas, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis.Puerto Riko pilietybę

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07