L.Ballo treniruojamą "Vytautą" sutriuškino "lietuviškas" Lenkijos klubas

Autorius: Kvitrina.lt.
kvitrina.lt nuotr.
„Big Baller Brand International“ turnyro rungtynės tarp Prienų-Birštono „Vytauto“ ir Ščecino „King Szczecin“ komandų parodė, jog laimėti, žaidžiant be gynybos ir su prastu pataikymu, neįmanoma. Stojęs šiame turnyre prie „Vytauto“ vairo LaVaras Ballas, gavo antrąją pamoką, jog krepšinis tai ne tik bėk ir mesk.

Lenkijos komanda aktyviai gynėsi savo baudos aikštelėje ir nesuteikė „Vytauto“ krepšininkams laisvai atakuoti savo krepšio. O žinant, jog „Vytauto“ komanda ne visa grįš prie savo krepšio, puolime buvo pakankamai progų pelnyti taškus. Ščecino komanda kontroliavo visas rungtynes, jų pataikymas iš tritaškio zonos siekė 44% (11/25), o „Vytauto“ tik 14,3% (6/42). Lenkijos komanda laimėjo ir kovą po krepšiais (56/38), todėl jos pergalė 128:96 niekam nekėlė abejonių.

„Vytautui“ LiAngelo Ballas pelnė 26 taškus (1/9 tritaškiai), 16 taškų Edvino Šeškaus sąskaitoje (2/7 tritaškiai). Po 13 taškų pelnė Egidijus Dimša ir Regimantas Miniotas.

Lenkijos komandoje 24 taškus pelnė Tauras Jogėla.

„Vytautas“ – „King Szczecin“ 96:128 (24:34, 24:27, 30:32, 18:35)

Rungtynių eiga

Rungtynių pradžioje „Vytauto“ komandai žaidimas visiškai nesiklijavo. Gynybos nebuvo, o puolimas strigo ir Lenkijos „karaliai“ per dvi minutes įgijo 9 taškų persvarą (2:11). Visi LaVaro Ballo bandymai priversti žaidėjus taikyti spaudimą po visą aikštę neduodavo naudos ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 12 taškų (10:22). Antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkams pavyko pristabdyti svečių spurtą ir po pirmojo kėlinio „Vytauto“ taškų deficitas siekė 10 taškų (24:34).

Antrajame kėlinyje pasijautė pirmi sėkmingesni Prienų-Birštono komandos veiksmai aikštelėje. Tiesa, kėlinio pradžioje Lenkijos komanda įgijo 14 taškų persvarą (28:42), bet „Vytautui“ pavyko sumažinti skirtumą iki 8 taškų (43:51). Visgi, paskutines 3 kėlinio minutes geriau sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 13 taškų (48:61).

Pirmoje trečiame kėlinio pusėje „Vytautui“ pavyko priartėti prie pirmaujančių lenkų (68:73), bet stebuklo neįvyko ir Mindaugo Budzinausko kariauna po trijų kėlinių padidino persvarą iki 15 taškų (78:93).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytauto“ žaidimas visiškai išsiderino. Metimai skriejo pro šalį, taip vadinamas presingas šlubavo ir „karaliai“ iš Ščecino dominavo aikštelėje. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 18 taškų (88:106), o rungtynes „Vytautas“ pralaimėjo 32 taškų skirtumu (96:128).

Naujasis jonaviečių kapitonas: turėjome sunkų pasiruošimą, tačiau komanda po truputį lipdosi
Jau šiandien Jonavos sporto arenoje pradėsime naująjį „Betsafe-LKL” sezoną dvikovoje su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkais. Apie laukiančią akistatą,
Šeškaus kariaunos gretas sustiprino Jogėla
Jonavos „CBet“ klubas aktyviai tęsia komandos komplektavimo darbus ir pristato šeštąjį naujoką – Taurą Jogėlą.203 cm ūgio universalusis puolėjas pastarąjį sezoną
Po 7 mėnesių į aikštę grįžtantis Jogėla: "Labas Gas" gali pakovoti dėl atkrintamųjų
Tauras Jogėla pastarąjį kartą Lietuvoje žaidė dar 2015–2016 m. sezone. Tada jis buvo Virginijaus Šeškaus auklėtiniu Prienuose, o progą grįžti pas šį trenerį turėjo
Jogėla grįžta rungtyniauti į Lietuvą - jungiasi prie "Labas Gas"
Prie „Labas Gas” komandos gretų jungiasi 28-ių metų, 203cm ūgio Tauras Jogėla.Krepšininkas grįžta rungtyniauti į „Betsafe-LKL“. Paskutinį kartą stipriausioje Lietuvos
Li.Ballas pasirašė kontraktą su brolio atstovaujamu "Hornets" klubu
Garsiosios Ballų šeimos vidurinioji atžala LiAngelo rungtyniaus NBA Plėtojimosi lygoje.Kaip praneša Shamsas Charania, krepšininkas pasirašė negarantuotą kontraktą su Šarlotės
Valeikos klubas eliminavo Jogėlos ekipą FIBA Europos taurės kvalifikacijoje
FIBA Europos taurės kvalifikacinio turnyro Pernu mieste Estijoje D grupės ketvirtfinalyje susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Vietos "Sadam" klubas
Li.Ballas pasirašė kontraktą su Plėtojimosi lygos klubu
Garsiosios Ballų šeimos vidurinioji atžala LiAngelo rungtyniaus NBA Plėtojimosi lygoje.Kaip praneša Shamsas Charania, krepšininkas sukirto rankomis su G lygos klubu, kurio pavadinimas
LaVaras apie jo sūnų atleidusį "Pistons": tai ne klubas, o tragedija
Kaip jau rašėme, Detroito "Pistons" klubas, su kuriuo neseniai trejų metų kontraktą pasirašė Deividas Sirvydis, suteikė šansą išbandyti jėgas NBA lygoje ir
LaVaras pasidžiaugė per anksti - "Pistons" atleido LiAngelo
Detroito "Pistons" klubas, su kuriuo neseniai trejų metų kontraktą pasirašė Deividas Sirvydis, suteikė šansą išbandyti jėgas NBA lygoje ir trečiajam LaVaro Ballo
D.Sirvydžio klubas suteikė šansą ir trečiajam Ballų šeimos atstovui
LaVaras - apie Curry: mano berniukai pataiko iš toliau, o LaMelo taps metų naujoku
Lietuvoje puikiai pažįstamas LaVaras Ballas pasidalijo savo mintimis apie San Fransisko "Golden State Warriors" superžvaigždę, triskart NBA čempioną ir dusyk lygos MVP Stepheną Curry."Negaliu
T.Jogėlos vedami "Komandorai" Vasaros lygoje sustabdė vokiečių talentus
Kėdainiuose vykstančioje „Bucket“ Vasaros krepšinio lygoje prasidėjo antroji varžybų diena.Antradienį pirmosios į kovą stojo „Komandorų“ ir Vokietijos jaunimo rinktinių
T.Jogėla ir toliau rungtyniaus Vengrijoje
Tauras Jogėla nusprendė nesieiškoti naujos darbovietės ir sulaukęs pasiūlymo pratęsti sutartį su dabartine komanda jį priėmė.Oficialiai paskelbta, kad 27-erių metų puolėjas iš
LaVaras Ballas: visi trys mano sūnūs žais "Lakers"
Kaip jau rašėme, neseniai garsiosios Ballų šeimos galva LaVaras aiškino, kad jam neberūpi, kaip sekasi Los Andželo "Lakers" klubui po to, kai vasarą jis iškeitė
Broliai Ballai su reperiu Jay-Z kurs "kažką visiškai naujo"
Visi trys garsiosios Ballų šeimos broliai Lonzo, LiAngelo ir LaMelo ketina sudaryti sutartį su "Roc Nation Sports", o jų agentas bus Raymondas Brothersas, praneša ESPN."Roc
LaVaras Ballas: mano sūnūs nebūtų ten, kur yra, jei ne aš
Garsiosios Ballų šeimos galva LaVaras sureagavo į informaciją, kad NBA klubams pasirinkti jo sūnų LaMelo NBA naujokų biržoje gali sutrukdyti bjaurus tėvo charakteris.18-metis LaMelo yra
Vienas iš brolių Ballų prisijungė prie NBA dukterinės komandos, bet visateisiu nariu netapo
LiAngelo Ballas pluša Oklahomos „Blue“ ekipos pratybose. JAV žiniasklaida praneša, jog NBA G lygos klubas pasitelkė vidurinįjį iš trijų brolių Ballų tik treniruotėms,
T.Jogėla keliasi rungtyniauti į Vengriją
Pastaruosius sezonus Lenkijoje rungtyniavęs Tauras Jogėla rado naują karjeros stotelę, tiesa, toli gražu ne pačioje pajėgiausioje krepšinio lygoje.Oficialiai pranešam, kad 26-erių
Mirė Š.Jasikevičiaus ir J.Mačiulio agentas
Netikėtai vienas garsiausių Europos jaunųjų krepšinio talentų ieškotojas italas Maurizioo balducci.Agentūros "ProTalent" įkūrėjo bei prezidento kūnas rastas jo apartamentuose
"Lietuviškasis" Ščecino klubas - per žingsnį nuo sezono pabaigos
Ščecino "King Wilki Morskie" klubas, kuriam vadovauja Mindaugas Budzinauskas, o marškinėlius vilki Tauras Jogėla, Martynas Sajus ir Martynas Paliukėnas atsidūrė ties prarajos
T.Jogėla sužaidė blogiausią mačą, "lietuviškas" Ščecino klubas ketvirtfinalyje startavo pralaimėjimu
Nesėkme Lenkijos pirmenybių ketvirtfinalyje startavo Ščecino "King" komanda su trimis lietuviais.Penktadienį Mindaugo Budzinausko auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 65:70
M.Sajaus vedamas "lietuviškas" Ščecino klubas įveikė O.Varanausko ekipą
Sekmadienį Lenkijos krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos itin lietuviškos rungtynės.Ščecino "King" (15/14) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Mindaugas Budzinauskas
Staigmena Lenkijoje: lyderis D.Dulkio klubas namie nusileido "lietuviškai" Ščecino ekipai
Sekmadienį "lietuviškų" ekipų dvikovoje Lenkijos čempionate užfiksuota staigmena.Deivido Dulkio atstovaujama lygos lyderė Gdynės "Arka" (23/4) komanda savo gerbėjų akivaizdoje
LaVaras Ballas: Zionas Williamsonas nė iš toli neprilygsta LiAngelo
Kilusį didžiulį ažiotažą dėl antruoju LeBronu Jamesu vadinamo Ziono Williamsono kitaip vertina skandalingosios Ballų šeimos galva LaVaras."Jei LiAngelo dalyvautų šioje biržoje,
M.Budzinausko treniruojama komanda su trimis lietuviais sutriuškinta Lenkijoje
Lenkijos pirmenybėse Mindaugo Budzinausko treniruojama Ščecino "King" (13/13) komanda su trimis lietuviais išvykoje 70:92 (21:20, 17:27, 18:17, 14:28) triuškinamai pralaimėjo
"Lietuvišką" Ščecino klubą pražudė tritaškis paskutinėmis sekundėmis
Apmaudžią nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė Ščecino "King" (13/12) komanda, kurioje rungtyniauja trys lietuviai.Penktadienį "lietuviškas" klubas savo žiūrovų
Ch.Barkley apie Ballus: gaila, kad plepys tėtušis į nemalonias situacijas įtraukė vaikus
TNT apžvalgininkas Charlesas Barkley niekas neslėpė savo antisimpatijos ir Lietuvoje pernai spėjusios pagarsėti Ballų šeimos galvai LaVarui.Šiuo metu šeimos verslas žlunga:
Lietuviai atvedė M.Budzinausko ekipą į pergalę, M.Paliukėnas atliko 12 rezultatyvių perdavimų!
Tris lietuvius savo sudėtyje turintiis Ščecino "King" (13/11) klubas iškovojo svarbią pergalę Lenkijos pirmenybėse, kuri jį kilstelėjo į šeštą turnyrinės