L.Kisieliaus nesulaikę "Juventus" žaidėjai pralaimėjimu baigė turnyrą Prienuose

Skaudžia nesėkme šešių komandų „One Team Cup“ taurės turnyrą baigė Utenos „Juventus“ (0/3) klubas. Paskutinėse rungtynėse uteniškiai 81:100 (16:27, 22:30, 15:20, 28:23) pralaimėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkams.

Šiame mače „Juventus“ žaidė be traumas besigydančių Edgaro Želionio, Edgaro Stanionio ir Sauliaus Kulviečio. Prieniškių gretose nerungtyniavo Šarūnas Vasiliauskas.

Jau pirmosiomis minutėmis Laimono Kisieliaus vedino prieniškiai šovė į priekį (13:5) ir ėmė kontroliuoti žaidimo gijas. Visiškai supančioje varžovus gynyboje, „Vytauto“ krepšininkai patys nesunkiai rinko taškus. Pirmuosius taškus „iš žaidimo“ tik septintąją minutę pelnę „Juventus“ krepšininkai po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklį deficitą – 16:27.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ problemos tesėsi ir toliau, o L.Kisieliaus niekaip nesustabdę uteniškiai ir toliau atsiliko. Po Vytauto Šulskio tritaškio likus žaisti tris minutes „Juventus“ atsilikimas pasiekė dvidešimties taškų ribą (28:48), o įpusėjus mačui pralaiminėjo 38:57.

Trečiajame kėlinyje Vilmanto Dilio penkių taškų iš eilės dėka „Vytauto“ krepšininkai įgijo 26 taškų pranašumą (66:40). Rolando Alijevo tolimas metimas bei kitoje atakoje pridėtas dvitaškis buvo leidęs svečiams kiek priartėti (49:68), bet prieš paskutines dešimt minučių „Vytautas“ ir toliau triuškino Utenos klubą – 77:53.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau aikštės šeimininkai nesunkiai išlaikė triuškinančią persvarą. Daugiausiai S.Butterfieldo ir Egidijaus Dimšos pastangų dėka „Juventus“ kiek sumažino atsilikimą ir pralaimėjo 81:100.

„Juventus“ peržiūroje esantis Spenceris Butterfieldas per 29 minutes pelnė 23 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 3/9, baudos 6/6) taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Kitas amerikietis Chavaughnas Lewisas per 23 minutes surinko 2 (dvitaškiai 0/5, tritaškiai 0/3, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus prasižengė.

19 taškų uteniškiams pridėjo Egidijus Dimša (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 2/3, 6 atk. kam.), 11 – Rolandas Alijevas, 9 – Aidas Viskontas (tritaškiai 2/2), 7 – Paulius Petrilevičius, 6 – Arminas Urbutis, 4 – Martynas Linkevičius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laimonas Kisielius (25 tšk., tritaškiai 4/5, 6 atk. kam.), Paulius Ivanauskas (15 tšk., 7 rez. perd.), Vytautas Šulskis (14 tšk., tritaškiai 3/5, 7 atk. kam.), Vilmantas Dilys (13 tšk., 7 atk. kam.) bei Domantas Šeškus (11 tšk., tritaškiai 3/4).

Komentuoti
MrVycka2015-09-13 17:15:47 Cituoti
šeškui tai kisielius kaip nereali atgaiva...garantuotai bus tarp lyderių lkl statistikos kategorijose...

I.Vaitkus - apie psichologinius iššūkius, "trapias" pėdas ir Ž. Urbono filosofiją
„Kovas naujajame „Betsafe–LKL“ sezone pradėjusi Utenos „Juventus“ pusantro mėnesio privalės verstis be šią vasarą komandą sustiprinusio Igno Vaitkaus“,
"Juventus" pagerbs ryškų pėdsaką klubo istorijoje palikusį A.Šikšnių
Jubiliejinį sezoną švenčiantis Utenos „Juventus“ klubas prieš šio vakaro rungtynes su Pasvalio „Pieno -žvaigždėmis“ pagerbs dar vieną žaidėją, palikusį
Prieš "Juventus" rungtynes - "Pyragų dienos" akcija
Lapkričio 9-ąją Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent
Pažintis su B.Crawfordu: jaunas legionierius, stebinantis "Juventus" trenerių štabą
„Aš aikštėje esu kovotojas“, – kalbėdamas su LKL TV kūrybine komanda tikino Utenos „Juventus“ gynėjas Bryantas Crawfordas. Šią charakterio savybę
"Žalgiris" iškovojo sunkią pergalę prieš svečius iš Utenos
Kauno „Žalgirio“ (8/0) krepšininkai sekmadienio vakarą savų žiūrovų akivaizdoje po nelengvos kovos 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22) atlaikė Utenos „Juventus“ (2/5)
LKL skyrė diskvalifikaciją apsistumdymą sukėlusiems Ž.Skučui ir V.Okouo
Savaitgalį per „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes incidentą sukėlę Utenos „Juventus“ krepšininkas Žygimantas Skučas ir Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjas
"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo antrosiose rungtynėse revanšuotis nesugebėjo.Povilo Šakinio kariauna svečiuose
"Nevėžis" sieks iškopti į antrą KMT etapą, "Juventus" - į ketvirtfinalį (prognozė)
Kėdainių „Nevėžio“ ir Utenos „Juventus“ komandos šį vakarą žais atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmojo etapo rungtynes, tačiau sėkmės atveju
Monstriškas B.Crawfordo pasirodymas lėmė "Juventus" pergalę prieš "Nevėžį"
Utenos „Juventus“ (2-4) naujokas Bryantas Crawfordas sužaidė geriausias savo karjeros Lietuvoje rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai komandai nutraukti nesėkmių seriją. Uteniškiai
Dėl ekstremalios padėties Alytuje nukeliamos LKL rungtynės
Lietuvos krepšinio lyga priėmė sprendimą nukelti sekmadienį turėjusias vykti „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes Alytuje tarp „Sintek–Dzūkijos“ ir Utenos
"Juventus" ilgiau nei mėnesiui prarado vieną lyderių
Kovas naujajame „Betsafe–LKL“ sezone pradėjusi Žydrūno Urbono treniruojama Utenos „Juventus“ ekipa pusantro mėnesio privalės verstis be šią vasarą komandą sustiprinusio
Puolimo variklį užkūrusi "Juventus" sumindė NKL čempionus (komentarai)
Utenos „Juventus“ komanda galingai pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas ir pirmojo etapo rungtynėse svečiuose 103:67 (26:16, 28:15, 30:19, 19:17) nepaliko vilčių Marijampolės
KMT turnyrą pradeda dar 4 komandos: "Juventus" laukia rimtas NKL čempionų iššūkis
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmasis etapas įgauna pagreitį. Ketverios pirmosios rungtynės tarp Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir „Betsafe–LKL“ ekipų jau
A.Velička atvedė prieniškius į pergalę Utenoje
Prienų „CBet“ (3/2) komanda pasiekė šio sezono „Betsafe–LKL“ klaidų rekordą, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečią pergalę iš eilės.Manto Šerniaus
"Juventus" gretose - po ketverių metų į Lietuvą grįžtantis D.Tarvydas
Jubiliejinį sezoną pradėjusi Utenos „Juventus“ ekipa sulaukė pastiprinimo. Klubas sudarė mėnesio trukmės sutartį su šiandien 28 metų gimtadienį švenčiančiu 199 cm
"Rytas" sutriuškino svečius iš Utenos ir lieka nepralaimėjęs
Vilniaus „Rytas“ (4/0) šiame „Betsafe-LKL“ sezone ir toliau išlieka nepralaimėjęs – sostinės ekipa namuose iškovojo ketvirtąją pergalę 86:65
"Ryto" treneris apie "Juventus": tai - uraganinį krepšinį mėgstanti komanda
Šį sekmadienį „Jeep“ arenoje Vilniuje sostinės „Rytas“ stos į „Betsafe-LKL“ dvikovą prieš Utenos „Juventus“ komandą. Vilniečiai čempionatą
D.Bičkauskis prieš dvikovą su buvusia komanda: mums tai bus eilinis susitikimas, tačiau man - ne
Praėjusio „Betsafe-LKL“ sezono rezultatyvių perdavimų karalius Dovis Bičkauskis vasarą paliko Uteną bei persikėlė į Vilniaus „Rytą“, kuriame jau spėjo išbandyti
"Lietkabelis" išsivežė sunkią pergalę iš Utenos
Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/0) klubas, kuris išvykoje 83:77 (18:17, 24:15, 24:19, 17:26)
"Juventus" skolina puolėją NKL klubui
2018 metų vasarą „Juventus“ gretas papildęs bei ilgalaikę sutartį su Utenos klubu pasirašęs Arminas Kleišys artėjantį sezoną vilkės Nacionalinėje krepšinio lygoje
M.Runkausko tritaškiai ir G.Radzevičiaus dublis lėmė triuškinančią pergalę Šiauliuose (komentarai)
Utenos „Juventus“ (1/1) komanda iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“), svečiuose 86:60 (15:14, 25:17, 21:14,
A.Sireika: kaip tą drausmę padarysi, jeigu tiesiog nežinome, užmiršo vyrai
Praėjus vos trims dienoms nuo sezono atidarymo rungtynių „Šiaulių“ vyrų krepšinio komanda stos į antrąjį mūšį „Betsafe-LKL“ čempionate. Šiauliečiai
"Neptūnas" įveikė svečius iš Utenos, pagerbti G.Einikis ir S.Štombergas
Klaipėdos „Neptūno“ (1/0) komanda į „Švyturio“ areną susirinkusius sirgalius pradžiugino pirma pergale Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“).
LKL starte prognozuojama intriguojanti dvikova Klaipėdoje bei įtikinamos favoritų pergalės
Laukimas baigtas – „Betsafe-LKL“ sezonas pagaliau grįžta į Lietuvos arenas, o jį šeštadienį atidarys intriguojanti Klaipėdos „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“
"Neptūno" rungtynių metu - galimybė laimėti automobilį
Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda sezoną pradės „Betsafe–LKL“ atidarymo rungtynėmis, kuriose vyks ne tik arši kova tarp klaipėdiečių ir Utenos „Juventus“,
"Juventus" pergale užbaigė kontrolinių rungtynių ciklą
Anykščiuose kontrolinių rungtynių ciklą pradėję Utenos „Juventus“ krepšininkai čia jį ir pabaigė. Ketvirtajame kėlinyje galingai spurtavę Ž.Urbono auklėtiniai nugalėjo
Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Kipre
2017 - 2018 metų sezone Utenos "Juventus" aprangą vilkėjęs vidurio puolėjas iš JAV LaRonas Dendy keliasi rungtyniauti į Kiprą.30 -metis 206 cm ūgio "centras" sukirto
"Juventus" patyrė pirmą nesėkmę - krito Kėdainiuose
Lygiai po savaitės kovas „Betsafe-LKL“ pradėsiantys Utenos „Juventus“ krepšininkai sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes. Ž.Urbono auklėtiniai išvykoje