L.Kisieliaus tritaškiai skriejo pro šalį, o "Cmoki" nutolo nuo Čempionų lygos

Laimonas Kisielius FIBA Čempionų lygos atrankos varžybų antrajame etape žaidė solidžiai, tačiau jo atstovaujamos Minsko "Cmoki" komandos pergalei to nepakako.

Baltarusijos čempionai namuose 66:70 (13:18, 20:20, 17:19, 16:13) pralaimėjo Naharijos "Ironi" klubui ir prieš atsakomąsias rungtynes Izraelyje turės 4 taškų deficitą.

L.Kisielius per 35 minutes įmetė 14 taškų (4/8 dvit., 1/6 trit., 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Žydų ekipoje rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Jonathanas Skjoldebrandas pelnęs 15 taškų, buvęs Pasvalio "Pieno žvaigždžių" legionierius Yancy Gatesas pridėjo 13.

Aikštės šeimininkų gretose be L.Kisieliaus išsiskyrė amerikiečiai - Justinas Gray'us ir Dru Joyce'as atitinkamai surinkę 20 ir 16 taškų.

Šios poros nugalėtojai užsitikrins vietą Čempionų lygos turnyre, tuo tarpu pralaimėjusi komanda žais FIBA Iššūkio taurės turnyre ir bus Šiaulių "Šiaulių" klubo varžovė.

"Rytas" antrą kartą patiesė "Peristeri"
Po beveik mėnesio pertraukos tarptautiniame fronte Vilniaus „Rytas“ (2-2) grįžo į FIBA Čempionų lygos batalijas. Giedriaus Žibėno kariauna išvykoje 82:71 (28:14, 16:24, 26:15,
Žibėnas prieš išvyką į Atėnus įspėjo: bus tikrai daug provokacijų
Vilniaus "Ryto" (1/2) krepšininkai sekmadienį turėję nelengvą dvikovą vietiniame fronte Šiauliuose, jau ruošiasi naujam iššūkiui - svarbioms rungtynėms
"Unicaja" tiesiog sumindė "Šiaulius" įveikusius varžovus
Šiaulių "Šiaulių" klubas savo šansus prasibrauti į FIBA Čempionų lygos turnyrą nubraukė jau po pirmojo atrankos turo, kuriame nusileido Hertogenboso "Heroes"
Olandų nesustabdę "Šiauliai" atranką į FIBA Čempionų lygą baigė anksti
Praėjusį sezoną tarp Lietuvos krepšinio lygos keturių stipriausių komandų buvęs Šiaulių "Šiaulių" klubas pirmasis pradėjo kovas Europos fronte šiame
"Šiauliai" sužinojo kur kausis dėl vietos FIBA Čempionų lygoje
Praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ketvirtąją vietą užėmęs Šiaulių "Šiaulių" klubas sužinojo kur teks vykti kovoti dėl galimybės rungtyniauti
Karjeros baigti neketinantis Kisielius: mano ir Lukauskio pavardės viename sakinyje jau yra garbė
Laimonas Kisielius – vienas vyriausių šio sezono „Betsafe-LKL“ žaidėjų, tačiau Jonavos „CBet“ klube jis įrodinėja, jog amžius – tik skaičius pase.Jo
Lietuviškasis "Zenit" neturėjo vargo Baltarusijoje
Užtikrintą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (12-3).Xaviero Pascualio auklėtiniai išvykoje
Dimša buvo vienas vedlių žengiant į Čempionų lygos "TOP 16"
Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo "Nutribullet" komanda žengė į FIBA Čempionų lygos "TOP 16" etapą.Papildomoje serijoje Italijos klubas antrose rungtynėse Graikijoje 90:78
Kisielius – apie mitybą: stengiesi prisižiūrėti, nes žinai, kad kiti irgi prisižiūri
Naujoje LKL TV rubrikoje, kurią remia „Rambyno“ sūris, mintimis apie sveiką mitybą dalinosi Jonavos „CBet“ krepšininkas Laimonas Kisielius.Kalbėdamas apie savo maitinimosi
Savo žiūrovų akivaizdoje "Rytas" užtikrintai nukovė "Bešiktaš"
Nuo pat pirmų minučių užsikūręs Vilniaus „Rytas“ (2-2) pasiekė antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Namų tvitovėje vilniečiai 82:69 (20:14, 21:22, 22:15, 19:18) įveikė
Charakterį parodęs "Rytas" įspūdingai sugrįžo, bet pratęsimų dramos neišgyveno
Vilniaus "Ryto" (1/2) krepšininkai pademonstravo tvirtą charakterį sugebėdami panaikinti triuškinantį deficitą, tačiau pergalės dviejų pratęsimų dramoje išplėšti
VTB lygos starte – triuškinanti CSKA ir sunki UNICS pergalės
VTB Vieningosios lygos starte ketvirtadienį sužaistos dvejos rungtynės, kuriose skirtingai pasiektomis pergalėmis džiaugėsi Eurolygos atstovai.Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA Baltarusijoje
Grigonis praleis pirmąjį VTB lygos mačą dėl dukters gimimo
Maskvos CSKA naujokas Marius Grigonis praleis pirmąsias VTB Vieningosios lygos rungtynes Baltarusijoje prieš Minsko "Cmoki".Rusijos klubas leido Lietuvos rinktinės gynėjui grįžti
Įspūdingai žaidusio Dimšos vedamas Trevizo klubas pateko į Čempionų lygą
FIBA Čempionų lygoje ateinantį sezoną matysime dar vieną lietuvį – Trevizo "Nutribullet" komandai atstovaujantį Tomą Dimšą.Kauniečio vedamas Italijos klubas kvalifikacinio
"Rytas" pratęsė sutartį su Buva
Komandos paveikslą kitam sezonui dėliojantis Vilniaus „Rytas“ puolėjų grandyje išlaikė vieną savo lyderių. Sostinės ekipa pratęsė sutartį su 30-mečiu Ivanu Buva.Vasario viduryje
Kuzminskas ir Kalnietis svariai prisidėjo prie triuškinančios pergalės
Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis buvo vieni triuškinančios Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (16-6) pergalės kalvių VTB Vieningoje lygoje.Rusijos komanda Baltarusijoje 101:75 (31:21,
Eurolygos autsaideriai sutriuškino Vieningosios lygos autsaiderius
Triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje sekmadienį iškovojo Maskvos srities "Chimki" (10-9) krepšininkai.Absoliutūs Eurolygos autsaideriai namie 89:65 (20:16, 29:17,
Delininkaitis ir Kisielius: mums kabina medalius, bet finalo ketverte visų šansai – lygūs
Tomas Delininkaitis ir Laimonas Kisielius yra bene labiausiai patyrę Jonavos „CBet“ žaidėjai, tačiau dalyvavimas NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverte abiem bus nauja patirtis.Abu krepšininkai
CSKA neturėjo vargo ir be vėl nežaidusio Jameso
Lengvą pergalę prieš absoliučius autsaiderius VTB Vieningoje lygoje iškovojo Maskvos CSKA (12-5) krepšininkai.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namie 101:67 (27:16, 22:13, 29:18,
Gudaitis buvo vienas vedlių į pergalę Baltarusijoje
Artūras Gudaitis buvo vienas vedlių į triuškinančią Sankt Peterburgo "Zenit" (14-1) pergalę VTB Vieningoje lygoje.Xaviero Pascualio auklėtiniai Baltarusijoje 99:73 (20:19, 25:16,
Prisvilęs blynas: prie "Hapoel" vairo stojęs Adomaitis iškrito iš Čempionų lygos
Prie Jeruzalės "Hapoel" (2/4) klubo vairo stojusiam Dainiui Adomaičiui iškart teko patirti didelį nusivylimą ir savotišką antausį.Lietuvio treniruojama Izraelio
Naudingai žaidęs J.Mačiulis svariai prisidėjo prie AEK patekimo į kitą etapą
Naudingai žaidęs Jonas Mačiulis prisidėjo prie Atėnų AEK (4-2) komandos patekimo į kitą FIBA Čempionų lygos etapą.Graikijos klubas Baltarusijoje po atkaklios kovos 95:90 (20:16, 20:17, 27:22,
Tarvydo ir Kisieliaus vedami Šeškaus auklėtiniai pratęsė pergalių seriją (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje į priekį nurūkusi Jonavos „CBet“ (12-1) pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO pratęsė iki 12 laimėjimų iš eilės.Šįkart Virginijaus Šeškaus
CSKA po pertraukos pademonstravo įspūdingą gynybą
Įspūdingą gynybą antrojoje susitikimo pusėje pademonstravęs Maskvos CSKA (6/2) šventė triuškinančią pergalę VTB Vieningoje lygoje.Dimitriio Itoudžio auklėtiniai Baltarusijoje
"Ryto" puolėjų grandį sustiprino NBA ir Eurolygoje žaidęs M.Ndouras
Vilniaus „Ryto“ komandą prieš itin svarbų startą Čempionų lygos turnyre sustiprino NBA ir Eurolygoje rungtyniavęs Maurice’as Ndouras. 28-erių 206 cm ūgio puolėjas anksčiau
"Ryto" kovas Čempionų lygoje transliuos TV6 kanalas
Visos Vilniaus „Ryto“ FIBA Čempionų lygos šio sezono rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per TV6 ir Go3. O per ilgąsias dvikovų pertraukas žiūrovų lauks ir specialios laidos. Nuo
Čempionų lygos finale J.Mačiulis stebėjo kuklaus "San Pablo" klubo triumfą
Jonui Mačiuliu su Atėnų AEK klubu nepavyko tapti 2019-2020 metų FIBA Čempionų lygos nugalėtoju.Finale Graikijos klubas po permainingos kovos 74:85 (24:14, 12:35, 13:19, 25:17) turėjo pripažinti
"Neptūnas" Čempionų lygoje nežais - nusileido baltarusiams
Klaipėdos „Neptūno“ žygis į FIBA Čempionų lygos grupių etapą baigėsi atrankos turnyro finale Bulgarijoje. Uostamiesčio krepšininkai Botvegrado mieste 59:69 (15:12, 21:26, 13:14,

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07