Latviai sensacingai eliminavo favoritus serbus ir tapo pasaulio vicečempionais

fiba.com nuotr.
Amsterdame vykusiame pasaulio 3x3 čempionate sensacingai pasirodė Latvijos rinktinė.

Kaimyninės šalies trijulė pusfinalyje 22:19 įveikė čempionų titulą gynusius reitingo lyderius bei turnyro favoritus serbus.

Finale latviai 14:18 nusileido JAV komandai.

Pirmą kartą pasaulio čempionais tapusiems amerikiečiams 8 taškus pelnė Damonas Huffmanas, 5 - Kareemas Maddoxas, 4 - Robbie Hummelas, 1 - Canyonas Barry.

Latvių gretose pasižymėjopo 6 taškus surinkę Karlis Lasmanis ir Nauris Miezis bei 2 pridėjęs Agnis Čavaris.

Serbai taip ir liko be medalių - mažajame finale juos 18:15 įveikė Latvijos krepšininkai.

O.Kuzmičius sėkmingai išvestas iš komos
Kaip jau rašėme, ankstų sekmadienio rytą Bosnijoje ir Hercegovinoje į šiurpią avariją pateko kandidatas į Serbijos krepšinio rinktinę Ognjenas Kuzmičius.Iš vestuvių
Į šiurpią avariją patekusiam O.Kuzmičiui atlikta operacija, serbo būklė stabili
Prie Latvijos rinktinės vairo stoja A.Trinchieri
Latvijos rinktinės rudenį Pasaulio čempionate neišvysime, tačiau nepaisant to kaimyninės šalies federacijos vadovai priėmė svarbų sprendimą,Kaip skelbia "Eurohoops" Latvijos
Į šiurpią avariją patekusio O.Kuzmičiaus padėtis sunki, bet ne kritinė
Iš vestuvių važiavęs O.Kuzmičius pateko į avariją - serbą ištiko koma
29-erių metų Serbijos krepšinio rinktinės kandidatas Ognjenas Kuzmičius, ankstų sekmadienio rytą, apie 5 val., grįždamas iš vestuvių, pateko į avariją Bosnijoje ir Hercegovinoje.Į
Jaunės laimėjo trilerį prieš serbes ir sekmadienį kovos dėl vietos A divizione
Lietuvos jaunių merginų (U 18) krepšinio rinktinė Europos čempionate sėkmingai tęsia kovą dėl vietos A divizione.Šeštadienį Vytauto Plaiugos auklėtinės rungtynėse dėl
Jauniai dar kartą sutriuškino braliukus (Baltijos taurės tvarkaraštis)
Lietuvos jaunių vaikinų rinktinė iškovojo dar vieną pergalę pasiruošimo etape. Aštuoniolikmečiai Kaune antrą kartą įveikė Latvijos rinktinę 86:64 (22:8, 22:9, 21:18, 21:29).Trečiadienį
R.Kurtinaičio akivaizdoje jauniai įveikė latvius
Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Kaune 92:68 (17:25, 26:20, 25:14, 24:19) įveikė Latvijos bendraamžių
Pratrūkę serbai skelbia, kad "Zenit" Eurolygai slapta mokėjo 8 mln. eurų
Eurolygos sprendimas bilietą į 2019-2020 m. turnyrą skirti Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui išjudino Serbijos žinisklaidą.Ši šalis neva turėjo kitą rimtą kandidatą
Su "Neptūnu" atsisveikinęs P.Dambrauskas grįžta į Lenkiją
Klaipėdos "Neptūno" ekipoje savo vietos neradęs ir abipusiu susitarimu dar ateinantiems metams turėjusią galioti sutartį nutraukęs Paulius Dambrauskas grįžta rungtyniauti į Lenkiją.27
"Eurobasket" starte šeimininkės latvės gavo skaudų antausį
Ketvirtadienį vakare Latvijoje ir Serbijoje startavo Europos moterų čempionatas, mūsų kaimynės latvės patyrė skaudžią nesėkmę nuo krepšinio tradicijomis negarsėjančių bričių.Rygoje
Lenkija užkirto Lietuvai kelią į Europos žaidynių pusfinalį
Lietuvos 3×3 krepšinio komanda Europos žaidynėse patyrė apmaudų pralaimėjimą Lenkijos komandai.„Kita Lietuvos komanda“ vadinama ekipa pirmadienį (06.24) varžybų ketvirtfinalyje
Amsterdame vykusiame pasaulio 3x3 čempionate sensacingai pasirodė Latvijos rinktinė.Kaimyninės šalies trijulė pusfinalyje 22:19 įveikė čempionų titulą gynusius reitingo lyderius bei turnyro
Baltijos taurė turnyre lietuvės startavo nesėkme
Druskininkuose prasidėjo tris dienas truksiantis Baltijos taurės merginų (U18) krepšinio turnyras.Pirmose rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 43:67 (13:12, 13:28, 5:15, 12:12) turėjo pripažinti
Ramūno Šiškausko turnyre lietuvės sutriuškino lenkes
Kaune prasidėjo tarptautinis Ramūno Šiškausko U15 krepšinio turnyras. Pirmose rungtynėse Lietuvos merginų rinktinė, vadovaujama Linos Brazdeikytės ir Rolando Radvilos, 79:58
Lietuviai Pasaulio čempionate nukovė kinus
Pasaulio 3×3 krepšinio čempionato grupės etapą Lietuvos rinktinė baigė pergale. Paskutinėse rungtynėse lietuviai 18:13 įveikė Kinijos krepšininkus.Lietuviai nutolo įpusėjus
Prancūzai užgesino lietuvių viltis patekti į Pasaulio čempionato atkrintamąsias varžybas
Amsterdame vykstančiame Pasaulio 3x3 krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė nepateko į atkrintamąsias varžybas.Tai paaiškėjo po paskutino C grupės mačo, kuriame Prancūzija 21:18
Lietuviai Pasaulio čempionate nusileido Kataro rinktinei
Pasaulio 3×3 krepšinio čempionate antrąjį pralaimėjimą patyrė Lietuvos rinktinė. Lietuviai 16:20 turėjo pripažinti Kataro rinktinės pranašumą.Po dviejų tolimų metimų varžovai
Pasaulio čempionate spręsis Lietuvos likimas, startuos ir Europos žaidynės
Birželio 21 dieną (penktadienį) Amsterdame vykstančiose FIBA 3×3 krepšinio pasaulio pirmenybėse spręsis „BalPol“ Lietuvos rinktinės likimas dėl patekimo į atkrintamąsias,
Pasaulio čempionato starte Lietuvos 3x3 rinktinė įveikė prancūzus ir nusileido slovėnams
Pergale Pasaulio 3×3 krepšinio čempionatą pradėjo Lietuvos rinktinė. Pirmose C grupės rungtynėse Paulius Beliavičius, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis ir Evaldas Džiaugys
Lietuvos 3×3 rinktinė išvyko į Pasaulio čempionatą
Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė pirmadienį išvyko į Nyderlandų sostinę Amsterdamą, kuriame vyks 2019-ųjų metų 3×3 krepšinio Pasaulio čempionatas.Antradienį prasidėsiančiame
Lenkojos čempionais tapo "Anwil" krepšininkai
Vloclaveko "Anwil" krepšininkai apgynė Lenkijos čempionų titulą, o stipriausia šalies komanda tapo trečią kartą klubo istorijoje.Kroato Igorioi Miličičiaus auklėtiniai
Trijulių rinktinės dalyvaus Pasaulio čempionate ir Europos žaidynėse
Lietuvoje pasibaigus klubiniam krepšinio sezonui, sparčiai populiarėjantis 3×3 krepšinis tik pradeda įsivažiuoti į vasaros sezoną, kurio esminiais renginiais taps 3×3 Pasaulio
"Partizan" tolimu metimu išlygino Serbijos finalo seriją (metimo video)
Serbijos krepšinio lygos finalo serijoje - lygybė. Belgrado klubų akistatoje vyko dramatiška kova iki paskutinės sekundės, o pergalę nulėmė tolimas "Partizan" puolėjo metimas.Antrosiose
G.Popovichiaus mokykla: trečdalio NBA klubų treneriai savo laiku perėjo "Spurs“ legendos kursus
Memfio „Grizzlies“ ekipą kitą sezoną treniruosiantis Tayloras Jenkinsas prisidės prie ypatingos kompanijos, kurioje kartu su naujai iškeptu vyr. treneriu bus jau devyni strategai.„The
JAV rinktinė į pasaulio čempionatą vyks be būrio ryškiausių žvaigždžių
JAV krepšinio federacija atskleidė oficialų 20 krepšininkų, kurie bus kviečiami į treniruočių stovyklą prieš pasaulio čempionatą, sąrašą.Ši stovykla vyks
Įspūdingame Serbijos rinktinės sąraše – Jokičius, Bogdanovičius, Micičius ir kiti
Iš paskos Lietuvos rinktinei savo išplėstinį kandidatų sąrašą pasaulio čempionatui paskelbė ir kita Europos krepšinio milžinė – Serbija.Jos vyriausiasis treneris
"Arka" su D.Dulkiu sukūrė nedidelį stebuklą ir iškovojo Lenkijos čempionato bronzą
Lenkijos pirmenybių mažajame finale žaidžiamos dvejos rungtynės ir nugalėtojas sprendžiamas pagal bendrą rezultatą, todėl Deivido Dulkio atstovaujamam klubui reikėjo nedidelio stebuklo - pirmąjį