Lietuvių rezultatyvaus žaidimo nepakako - K.Maksvyčio auklėtiniai patyrė dramatišką nesėkmę

Permės "Parma" (0/3) klubui, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas, nepavyko iškovoti pirmosios pergalės VTB Vieningoje lygoje.

Sekmadienį permiečiai savo gerbėjų akivaizdoje po itin dramatiškos kovos 88:90 22:24, 21:29, 22:19, 23:18) nusileido Krasnojarsko "Jenisej" (2/1) krepšininkams.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei E.Žukauskas baudų metimais padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki 87:84, tačiau tuomet varžovai pelnė 5 taškus be atsako. Po K.Maksvyčio minutės pertraukėlės E.Žukauskas nepataikė iš toli, netaiklus buvo ir svečių bandymas, o likus 13 sekundžių kamuolį prarado A.Juškevičius. Kaunietis stojo prie baudų metimo linijos likus 5 sekundėms ir tyčia nepataikė antrojo, tačiau šeimininkams nepavyko atkovoti kamuolio - 88:90.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvovieni svarbiausių savo komandoje.

E.Žukauskas per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 3/8 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, triskart suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

A.Juškevičius per 31 minutę įmetė 15 taškų (3/3 dvit., 1/5 trit., 6/8 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 16 efektyvumo balų.

16 taškų pridėjo Arnettas Moultrie (11 atk. kam., 2 bl.), 15 - Maksimas Grigorjevas.

Labai prastai pasirodė buvęs K.Maksvyčio auklėtinis Panevėžio "Lietkabelyje" ir Klaipėdos "Neptūne" Lorenzo Williamsas, kuris per 19 minučių sukrapštė 2 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išnaudojo pražangų limitą.

Nugalėtojams Tomislavas Zubčičius pelnė 15, Davionas Barry - 14, Garlonas Greenas ir Nikola Rebičius - po 12, Dariusas Morrisas (6 rez. perd.) - 11 taškų.

"Lokomotiv" prezidentas apie trenerio atleidimą: ši sudėtis gali daugiau!
Kaip jau rašėme, Vilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės B grupėje Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas atleido vyriausiąjį trenerį Luca Banchi ir jau ieško jam
Rusijoje - lietuvių sambrūzdis: R.Kurtinaitis vadino A.Juškevičių nesustabdomu, K.Maksvyčiui trūko pergalės
Po trilerio VTB lygos rungtynėse pirmadienį Maskvoje prie dviejų skirtingų Rusijos komandų vairo stovintys lietuviai negailėjo pagyrų Adui Juškevičiui, pelniusiam net 37 taškus.A.
Neįtikėtinai rungtyniavęs A.Juškevičius neatėmė pergalės iš R.Kurtinaičio
Adas Juškevičius surengė tiesiog fantastišką pasirodymą, tačiau ir to nepakako, kad lietuvio atstovaujama Permės "Parma" (1/5) prie kurios vairo stovi Kazys Maksvytis, iškovotų
M.Kuzminskas keliasi pas M.Kalnietį, rusai puolėjui atseikės 1,5 mln.
Neseniai Kęstučio Kemzūros treniruojamą Pirėjo "Olympiakos" palikęs Mindaugas Kuzminskas pasiekė žodinį suitarimą su Vilniaus "Ryto" varžove Europos taurės B grupėje Krasnodaro
Naudingas lietuvių žaidimas K.Maksvyčio komandai nepadėjo
Dar vieną nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Permės "Parma" (1/4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Eigirdas
Sensacija VTB lygoje: "Zenit" po pratęsimo krito Kazachstane (CSKA neturėjo vargo)
Praėjusią savaitę Eurolygos rungtynėse Kaune prieš "Žalgirį" triumfavęs Sankt Peterburgo "Zenit" (2/4 klubas) patyrė sensacingą pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.Pirmadienį
R.Kurtinaičio kariaunos puolimo mašina nepaliko vilčių principiniams varžovams
VTB Vieningoje lygoje principinių varžovų dvikovoje lauktos intrigos nebuvo - labiau nei užtikrintą pergalę pasiekė toliau be pralaimėjimų žengiantys Maskvos srities "Chimki" (6/0)
J.Plaza: mes galėjome nugalėti "Lokomotiv", tačiau neišėjo
Kaip jau rašėme, prieš trečiadienį vyksiančią dvikovą kaune su "Žalgiriu" nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Sank Peterburgo "Zenit" (2/3) klubas. Joano Plazos
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" J.Plazos auklėtiniai pralaimėjo M.Kalniečio klubui
Prieš trečiadienį vyksiančią dvikovą kaune su "Žalgiriu" nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Sank Peterburgo "Zenit" (2/3) klubas.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų
K.Maksvytis nugalėjo R.Štelmaherį - pirmoji "lietuviško" Permės klubo pergalė
VTB Vieningoje lygoje šeštadienį susirėmė komandos, kurioms vadovauja strategai iš Lietuvos ir Latvijos, o pirmąją pergalę iškovojo "lietuviška" Permės
Netikėtumas VTB lygoje: Taline krito ir Eurolygos debiutantai
Vieną Rusijos krepšinio grandą Kazanės "Uniks" (1/2) nukovęs Estijos čempionas Talino "Kalev" (3/1) klubas nugalėjo ir kitą.Pirmadienį Roberto Štelmaherio auklėtiniai
Vėl nusimušęs J.Timmos taikiklis nesutrukdė R.Kurtinaičio auklėtiniams laimėti VTB lygoje
Vieninteliu VTB Vieningoje lygoje nepralaimėjusiu klubu išlieka Rimo Kurtinaičio vadovaujamas "Chimki" (5/0).Sekmadienį Rusijos vicečempionai savo gerbėjų akivaizdoje 73:56 (20:13,
"Lokomotiv" pirmąkart per dvejus metus įveikė "Uniks", M.Kalniečio pagalbos neprireikė
VTB Vieningoje lygoje šeštadienį susirėmė Rusijos krepšinio grandai, o pergalę šventė Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (2/1) klubas.Vilniaus
Klubas uždraudė K.Maksvyčiui treniruoti Lietuvos rinktinę
Kazys Maksvytis negalės perimti Lietuvos krepšinio rinktinės vairo iš Dainiaus Adomaičio.To neleidžia Permės „Parma“ klubas, kuriam nuo šio sezono vadovauja pagrindinis
Įspūdingas J.Timmos pasirodymas lėmė R.Kurtinaičio auklėtinių pergalę Saratove
VTB Vieningoje lygoje be pralaimėjimų žengia vienintelis Maskvos srities "Chimki" (4/0) klubas.Pirmadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 101:84 (23:22, 27:27, 23:19, 28:16)
Eurolygos debiutantai patyrė netikėtą pralaimėjimą VTB lygoje
Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Eurolygos debiutantas Sankt Peterburgo "Zenit" (2/1) klubas.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 69:76 (19;19, 16:17, 19:17,
CSKA beveik du kėlinius vijosi svečius iš Baltarusijos, tuomet parodė čempionišką žaidimą
Eurolygos čempionas Maskvos CSKA (2/2) klubas VTB Vieningosios lygos sezono pradžioje jau patyrė dvi netikėtas nesėkmes, o ketvirtąsias rungtynes taip pat pradėjo sunkiai, tačiau vėliau parodė
Sensacija VTB lygoje: "Uniks" sutriuškintas Taline
Šeštadienį VTB lygoje užfiksuotas ir antras netikėtas rezultatas - sensacingai sutriuškintas vienas favoritų Kazanės "Uniks" (1/1) klubas.Dimitrio Prifčio auklėtiniai
"Lokomotiv" dramatiškai krito Kazachstane, M.Kalnietis puikiai išnaudojo savo laiką
Mantas Kalnietis puikiai išnaudojo savo laiką aikštelėje, o jo atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (1/1) klubas patyrė dramatišką nesėkmę VTB Vieningoje lygoje.Šeštadienį
Maskvoje atgimęs latvis - apie R.Kurtinaičio išmintį, K.Porzingio bylą ir T.Šengelijos chačapurius
Maskvos srities „Chimki“ klube antrą sezoną pradėjęs Janis Timma interviu Rusijos dienraščiui „Sovetsky Sport“ pasakojo apie sustiprėjusios komandos ambicijas bei santykius
J.Plaza po pergalės prieš CSKA savo žaidėjus lygino su boksininku (D.Itoudžio komentaras)
Kaip jau rašėme, pirmadienį Sankt "Peterburgo "Zenit" (2/0) klubas VTB Vieningoje lygoje išvykoje netikėtai 82:79 (22:27, 24:22, 20:13, 16:17) palaužė čempionų titulą
R.Kurtinaičio auklėtiniai nepasekė CSKA pėdomis ir iš Sibiro išsivežė pergalę
Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nepasekė Maskvos CSKA krepšininkų pėdomis ir VTB Vieningosios lygos rungtynėse Sibire iškovojo pergalę.Sekmadienį Maskvos srities "Chimki" (3/0)
K.Maksvyčio auklėtiniai patyrė antrą nesėkmę Vieningoje lygoje, lietuviai pasirodė beveik identiškai
Antrą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės "Parma" (0/2) komanda su dviem lietuviais, kurie pelnė po tiek pat taškų ir surinko beveik po tiek
"Lokomotiv" M.Kalniečiu turėjo paprakaituoti ir Minske
Antradienį "Rytui" Europos taurės rungtynėse Vilniuje pralaimėjęs Krasnodaro "Lokomotiv Kuban" (1/0) klubas su Mantu Kalniečiu turėjo paprakaituoti ir pirmajame mače VTB Vieningoje
"Zenit" prieš debiutą Eurolygoje šventė triuškinančią pergalę Lenkijoje
Prieš debiutą Eurolygoje Sankt Peterburgo "Zenit" (1/0) klubas įspūdinga pergale startavo VTB Vieningoje lygoje.Joano Plazos auklėtiniai Lenkijoje 92:67 (19:16, 26:19, 26:14, 21:18)
D.Itoudis gyrė A.Juškevičių, K.Maksvytis apgailestavo dėl traumų
Kazio Maksvyčio debiutas Rusijoje buvo intriguojantis – lietuvio treniruojama Permės „Parma“ išvykoje tris kėlinius priešinosi VTB Vieningosios lygos čempionės titulą
K.Maksvyčio debiutas: puikus A.Juškevičiaus pasirodymas ir patampyti nervai CSKA
Kazys Maksvytis debiutavo VTB Vieningoje lygoje prie Permės "Parma" (0/1) komandos vairo."Lietuviškas" Permės klubas išvykoje tik po atkaklios kovos 74:89 (23:20, 16:21,