Naujienos kraunasi...

LKL'25. Bronzinių alytiškių istorija su K. Lavrinovičiumi priešakyje

LKL'25. Bronzinių alytiškių istorija su K. Lavrinovičiumi priešakyje
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius lygos gyvenimo momentus. Kiekvieną savaitę trečiadieniais pateikiame LKL.LT skaitytojams straipsnius apie istorines asmenybes, įvykius ar pasiekimus. Šį kartą – straipsnis apie legendinę Alytaus „Alitos“ komandą, kuri pirmą kartą užkopė ant LKL prizininkų pakylos. 

2001-2002 metų sezone Alytaus „Alitoje“ tvyrojo nežinomybė. Dzūkai laukė grįžtančio Kšištofo Lavrinovičiaus, kuris krepšinio nežaidė daugiau nei trejus metus. Visgi laukimas atsipirko – perspektyvus aukštaūgis ženkliai sustiprino priekinę liniją bei svariai prisidėjo prie pirmojo miesto istorijoje LKL medalio.

„Kšištofas buvo darbštus, kruopštus, sąžiningai dirbo ir buvo nusiteikęs tikslingai., – LKL.LT pasakojo tuometis „Alitos“ strategas Rimantas Endrijaitis. – Jis toks yra iki šiol, jo požiūris į treniruotes, į darbą nepakito. Mažai aš tokių žmonių esu matęs Lietuvoje. Jo motyvacija – aukščiausio lygio.“

Pirmieji mačai „Alitai“ ypatingo sezono nežadėjo. Prieš keletą mėnesių dėl trečios vietos kovoję, tačiau „Šiauliams“ pralaimėję dzūkai naujame sezone startavo laimėdami vos 3 kartus per pirmuosius 10 mačų. Tai vyriausiojo trenerio kėdę kainavo Sigitui Krukiui. Komandos rezultatais nepatenkinti klubo vadovai ir savininkai ėmė dairytis naujo vairininko, o jų akys pakrypo į sostinę – Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubą.

„Buvau Jono Kazlausko asistentas „Lietuvos ryte“, – sakė R. Endrijaitis. – „Alitos“ direktorius atvyko į Vilnių ir kreipėsi į J. Kazlauską, o aš buvau šalia. Jis sakė: „Jūs du tokie rimti vyrai viename klube dirbate, padėkite man Alytuje, kad pagaliau laimėtume medalį.“

Prisiminiau, kaip praėjusį sezoną kovoje dėl trečios vietos triumfavo „Šiauliai“. Klubo vadovas Adomas Klimavičius važinėjo su dviračiu po Alytaus salę bei laistė pergalės šampaną. Mane tenkino iššūkis įveikti stiprų varžovą ir išvykau į Dzūkijos sostinę.“

Tai buvo pirmasis dzūkų žingsnis svajonės link. Antrasis – pagaliau sulauktas K. Lavrinovičius. Prie komandos jis prisijungė jau gruodžio mėnesį, tik ką po R. Endrijaičio atvykimo.

„Pirmose rungtynėse Kšištofas dukart vos perbėgo aikštelę ir užduso, – LKL.LT atsiminimais dalijosi ilgametis klubo vadovas Antanas Sakavickas. – Vėliau K. Lavrinovičiaus forma išaugo taip stipriai, kad ne tik laimėjome bronzą, bet ir už kelių dienų jis išvažiavo tuomet į antros stipriausios Rusijos komandos peržiūrą – Permės „Ural Great“. Rusijos klube jis visus nukonkuravo, o mes atlikome vieną didžiausių visų laikų LKL sandorių. Už Kšištofą tuomet gavome 250 tūkst. JAV dolerių, t.y. apie 1 mln. litų.

Krepšininkas per pusmetį nuo grįžimo į profesionalų krepšinį pasiruošė kitam šuoliui į gyvenimą. Aš nuvykdavau aplankyti brolių ir kartodavau: dirbkite, privalote dirbti, nes jūs pasmerkti būti milijonieriais. Mano žodžiai kone tapo pranašiški.“

Turėdama naują trenerį bei sulaukusi pastiprinimo priekinėje linijoje, „Alita“ po truputį įsibėgėjo. Per kitas aštuonerias rungtynes „Dzūkija“ laimėjo šešis kartus bei išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą (9-9). O tuomet – dar vienas solidus pasijungimas. Dzūkai sukirto rankomis su Virginijumi Sirvydžiu, grįžusiu iš Rusijos, bei Donatu Sabaliausku.

„Antrame sezone Permėje patyriau sunkią traumą. Norėjosi grįžti namo ir įrodyti, kad galiu žaisti ir esu atsigavęs. Man tai pavyko, sezonas Alytuje davė labai daug. Viskas grįžo į savas vėžes“, – su LKL.LT prisiminimais dalijosi V. Sirvydis.

Tai buvo pilnai sukomplektuota komanda, kuri turėjo aiškų tikslą ir viziją – iškovoti pirmąjį klubo istorijoje LKL medalį.

„Mūsų stiprybė buvo komandos atmosfera, – LKL.KT pasakojo Gintaras Kadžiulis, tuometis „Alitos“ lyderis. – Mikroklimatas buvo puikus, nes visi labai gerai sutardavome. Daug laiko kartu praleisdavome, buvome draugais. Nebuvo pavydų ar pykčių. Mums gerai sekėsi ir aikštelėje, ir už jos ribų.

Tai susiję dalykai. Kai gerai sekasi, tuomet ir gera atmosfera. Būtų pralaimėjimai, nebūtų ir tos geros atmosferos. Šie dalykai neatskiriami vienos nuo kito. Mums tuomet sekėsi.“

G. Kadžiulis – neatsiejama bronzinės „Alitos“ dalis. Po dviejų sunkių sezonų „Lietuvos ryte“, kuomet didžiąją laiko dalį praleisdavo ant suolelio, krepšininkas vėl gavo šansą blizgėti. Gynėjas per vienintelį savo sezoną Alytuje pelnydavo po 17,5 taško, atkovodavo 4,4 bei perimdavo 2,1 kamuolio, atlikdavo 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

„Tai buvo gryno oro gūsis man, – sakė krepšininkas. – Dvejus metus prasėdėjau Vilniuje ant suolo, pasitikėjimas savimi po truputį mažėjo. Man reikėjo tokio sezono Alytuje. Daug žaidybinio laiko ir svarbi rolė. Parodžiau save, o po sezono išvažiavau į Permę. Geras kontraktas ir labai aukštas lygis. Tuomet tai buvo antroji Rusijos komanda.“

G. Kadžiulis prie „Alitos“ prisijungė po atliktų mainų su „Lietuvos rytu“, kuomet į Vilnių iškeliavo vidurio puolėjas Andrius Vyšniauskas

„Vienareikšmiškai – patys geriausi mainai klubo istorijoje, – įsitikinęs A. Sakavickas, šiais metais vėl grįžęs į Alytų – tapo „Dzūkijos“ direktoriumi. –  A. Vyšniausko kontraktas buvo labai didelis, o „Lietuvos rytui“ buvo reikalingas lietuvis centras. Mums reikėjo tokio lyderio kaip G. Kadžiulis. Apsikeitėme žaidėjais. Mes finansiškai atsipurtėme brangaus kontrakto, įsigijome gerą žaidėją, už kurį Vilniaus ekipa dar mokėjo pinigus.“

Puikiai sutepto „Alitos“ mechanizmo stuburas buvo vietiniai žaidėjai, kurių ekipoje buvo penki. Marius Pociukonis, Nerijus Varnelis, Mindaugas Jaruševicius, Tomas Ivanauskas ir Saulius Kazevičius – šie alytiškiai buvo kaip vienas kumštis. Jie kovėsi už savo miestą bei sudarė puikų komandos mikroklimatą.

Neatsiejama Alytaus krepšinio istorijos dalis – S. Kazevičius. Karšto būdo įžaidėjas su pertraukomis Dzūkijos sostinės garbę gynė beveik 12 sezonų ir buvo ilgametis komandos kapitonas.

„S. Kazevičius būdavo labai emocionalus, – pasakojo V. Sirvydis. – Savo emocijų pliūpsniais jis kartais užvesdavo komandą, o kartais jo perdegimas būdavo per didelis ir tai ekipai pakišdavo koją. Vieni žmonės susitvardo, kiti tas emocijas išmeta iš savęs. S. Kazevičius buvo būtent toks žaidėjas.“

„Jis ir dabar yra karšto būdo. Tai žmogus, kuris nori laimėti ir dėl pergalės galėdavo susiplėšyti marškinėlius bei atiduoti širdį, – pasakojo A. Sakavickas. – Jis buvo tikras kapitonas, mokėjo suburti komandą ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Tuometė ekipa buvo vienišų jaunų žmonių kolektyvas, kurios amžiaus vidurkis nesiekė 24-erių. S. Kazevičius juos galėdavo nuvesti ir į naktinį klubą. Vieną dieną tekdavo girdėti, kad jie kažkur gerai leidžia laiką vienur, kitą dieną – kitur. Tai mažas miestas, visi viską žino. Su tokiais jų išėjimais reikėdavo kariauti ir kovoti.“

Solidų žaidimą alytiškiai demonstravo viso sezono metu. LKL reguliariajame sezone jie užėmė ketvirtąją vietą, į priekį užleisdami „Šiaulius“, „Lietuvos rytą“ ir „Žalgirį“.

Gegužės pradžioje jie iškovojo NEBL Iššūkio taurę, o už kelių dienų stojo į pusfinalio kovą su J. Kazlausko vadovaujama sostinės ekipa. Abejose rungtynėse „Alita“ neturėjo jokių šansų prieš „Lietuvos rytą“, kitame pusfinalyje „Šiauliai“ neprilygo „Žalgiriui“.

Šiaulių ir Alytaus miestų ekipų mūšiai tuomet jau tapo principiniais. Šios komandos dėl bronzos medalių varžėse trejus metus paeiliui.

„Visi jautė tą priešpriešą, visi norėjo būti ta trečia komanda. Tiek Šiauliai, tiek mes labai to norėjome. Kiekvienas degė tuo noru“, – sakė V. Sirvydis.

„Man, kaip nemažai mačiusiam ir apkeliavusiam treneriui, buvo išbandymas laimėti prieš A. Sireiką ir A. Klimavičių. Prieš rimtus varžovus. Tai buvo mano motyvacija kaip trenerio ir specialisto“, – atskleidė R. Endrijaitis.

Serijoje iki trijų pergalių pirmuosius keturis mačus laimėjo namų komandos – 2-2. Lemiamas mūšis vyko Šiauliuose, A. Sireikos teritorijoje. Senojoje „Tauro“ salėje šiauliečiai būdavo ypatingai stiprūs. Iki bronzinės serijos „Šiauliai“ namų arenoje buvo iškovoję 14 pergalių bei patyrę 5 pralaimėjimus.

Lemiamą mūšį stipriau pradėjo svečiai, kurie jau po pirmojo ketvirčio įgijo 13 taškų pranašumą. Likus 10 minučių iki dvikovos pabaigos „Alitos“ persvara siekė 8 taškus.

R. Endrijaičio kariauna sugebėjo išlaikyti pranašumą ir patiesti galingą varžovą jų pačių aikštelėje. Visgi dvikovoje nebuvo apsieita ir be kuriozų.

„Tais laikais būdavo įvairiai pagudraujama, – apie varžovų gudrybes pasakojo R. Endrijaitis. – Už nugaros treneriui pasodindavo dūdų orkestrą, kad jie išmuštų iš vėžių minutės pertraukėlių metu. Kartais pasodindavo kokius aštresnius vaikinus, kurie viso mačo metu replikuodavo, naudodavo necenzūrinius žodžius, įžeidinėdavo.

Tuo metu nebūdavo jokių užtvarų tarp žaidėjų ir sirgalių, jie sėdėdavo mums už nugaros. Sunku susitvardyti, rungtynių įtampa, piktos replikos iš sirgalių. Mane sunervino, tai rungtynių pabaigoje likus minutei, kuomet mes pirmavome apie 10 taškų, aš paėmiau minutės pertraukėlę ir liepiau auklėtiniams tiesiog pastovėti. Tai buvo skirta tiems šiauliečiams, kurie visos dvikovos metu mane įžeidinėjo.“

Alytus buvo Euforijoje. Didžiulis būrys sirgalių pergalę šventė priešininkų teritorijoje, tačiau dar didesnė minia juos pasitiko Alytuje. „Alitos“ krepšininkai dar prie miesto ribų buvo pasitiki ir palydėti miesto policijos palydos.

Tai krepšinio populiarumo viršūnė Dzūkijos sostinėje. Senieji Alytaus sporto rūmai talpindavo 1680 žmones, o lankomumas į besibaigiant sezonui buvo pasiekęs vidutiniškai net 1416 žmonių.

„Mieste jautėsi krepšinio pagyvėjimas, – sakė V. Sirvydis. – Rinkdavosi pilna arena, daug žmonių, aistruolių. Buvo užvestas geras variklis. Fanai mus lydėdavo visur.“

„Būdavo, kad važiuoji miestu, o policininkai stabdo ne dėl to, kad patikrintų dokumentus, jie norėdavo gauti bilietus į krepšinį. Tokie momentai buvo ne vienas ir ne du. To sezono komanda, mano nuomone, yra pati geriausia ekipa klubo istorijoje“, – su nostalgija prisiminė A. Sakavickas.

Tai buvo ne pirmoji stipri Alytaus komanda, tačiau pirmoji, kuriai pavyko atvesti klubą į išsvajotą bronzą. Šį pasiekimą alytiškiai pakartojo ir kitame sezone, kovoje dėl trečios vietos vėl nurungę „Šiaulius“. Visgi iš pirmojo sezono buvo likę vos trys krepšininkai, o komandą į priekį vedė Algirdas Brazys.

Po sėkmingų sezonų „Alita“ ėmė leistis žemyn, kol po dvejų metų jos nebeliko LKL. 2005-aisiais ši komanda bankrutavo – prie to prisidėjo ir privatizuota „Alitos“ gamykla, ji nebegalėjo skirti įprastos kasmetinės paramos. Dėl įvairių finansinių nesklandumų pabėgo kiti rėmėjai.

Po dvejų metų pertraukos Alytaus ekipa sugrįžo į stipriausią šalies lygą. Dabar „Dzūkija“ svajoja kada nors pakartoti bronzinių laikų komandos pasiekimą.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Kas tie broliai Ballai, kuriems ranką tiesė ir D.Trumpas
Kas tie broliai Ballai, kuriems ranką tiesė ir D.Trumpas
JAV žiniasklaidos gigantai ESPN, „Sports Illustrated“ ir „Washington Post“ šį rytą rašo apie Prienus ir Lietuvą – Europos krepšinį sudrebino žinia
Sensacija: broliai Ballai žais Prienuose
Sensacija: broliai Ballai žais Prienuose
Prienų-Birštono "Vytauto" komanda antradienį sudrebino krepšinio pasaulį paskelbdama apie brolių - LaMelo ir LiAngelo Ballų įsigijimą.Žiniasklaida mirga aptarinėdama šį
"Lietkabelio" prezidentas A.Bieliauskas: Štalbergas antrą kartą treneriu tikrai netapo
"Lietkabelio" prezidentas A.Bieliauskas: Štalbergas antrą kartą treneriu tikrai netapo
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas nori paneigti Latvijos žiniasklaidoje pasirodžiusius buvusio vyriausiojo trenerio Artūro Štalbergo pasakytus žodžius.Sekmadienį vakare latvį klubo
"Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" rungtynės - rekordiškai žiūrimos per televiziją
"Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" rungtynės - rekordiškai žiūrimos per televiziją
Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubų akistatą vėl galima vadinti grandų mūšiu – šios rungtynės yra labiausiai laukiamos televizijos žiūrovams.Žiūrimiausios
Kur didelio M.Echodo šuolio paslaptis?
Kur didelio M.Echodo šuolio paslaptis?
Kai rugpjūčio viduryje Vilniaus „Lietuvos rytas“ paskelbė apie sutartį su Martynu Echodu, sostinės komandos komplektacija buvo beveik baigta. Jaunasis M. Echodas tapo vienu paskutinių
Gražiausių epizodų penketuke - "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" dominavimas
Gražiausių epizodų penketuke - "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" dominavimas
Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynės buvo ne tik įnirtingos, bet ir efektingos – net trys epizodai iš „Betsafe–LKL“ milžinų
Vienas "Lietuvos ryto" lyderių L.Mavrokefalidis praleis mažiausiai dvejas rungtynes
Vienas "Lietuvos ryto" lyderių L.Mavrokefalidis praleis mažiausiai dvejas rungtynes
Sekmadienį vykusiame mače susižeidė ir rungtynių negalėjo tęsti vienas pagrindinių sostinės aukštaūgių Loukas Mavrokefalidis.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nesutriko ir varžovus įveikė
"Neptūno" direktorius paaiškino, kas vyksta klube
"Neptūno" direktorius paaiškino, kas vyksta klube
Klaipėdos „Neptūno” klubo direktorius Artūras Žalys krepšinio bendruomenei ir komandos sirgaliams nori paaiškinti, kokia situacija vyksta klube ir kodėl sekmadienį komandą
Su "Žalgiriu" atsisveikinęs D.Bostas iškart rado naują klubą
Su "Žalgiriu" atsisveikinęs D.Bostas iškart rado naują klubą
Kauno "Žalgirio" komanda vos šiandien oficialiai palikęs 28 -erių metų gynėjas Dee Bostas jau tą pačią dieną rado, kur tęs savo karjerą.Skelbiama, kad laikinosios sostinės
LKL apžvalga: prakeiksmo atsikratęs "Lietuvos rytas" bei pokyčių sudrebinti klubai
LKL apžvalga: prakeiksmo atsikratęs "Lietuvos rytas" bei pokyčių sudrebinti klubai
Vienuoliktoji „Betsafe–LKL“ pirmenybių savaitė atnešė trejus metus lauktą Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalę Kaune, netikėtus pokyčius Klaipėdos ir
D.Bostas palieka "Žalgirį"
D.Bostas palieka "Žalgirį"
Kauno „Žalgirio“ komanda atsisveikina su įžaidėju Dee Bostu. Lietuvos čempionai su 28-erių metų amerikiečiu sutartį nutraukė abipusiu susitarimu.188 cm ūgio krepšininkas turėjo
P.Jankūnui - LKL naudingiausio savaitės žaidėjo titulas
P.Jankūnui - LKL naudingiausio savaitės žaidėjo titulas
Kauno „Žalgirio“ komandos atstovas pirmą kartą šį sezoną pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės žaidėju.Vis dėlto šį pripažinimą „Žalgirio“
"Žalgiris" po ilgos pertraukos nusileido "Lietuvos rytui" (video komentarai)
"Žalgiris" po ilgos pertraukos nusileido "Lietuvos rytui" (video komentarai)
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę žiūrovai išvydo tikrą „Betsafe–LKL“ krepšinio spektaklį, kuriame retą pergalę Kaune paskutinėmis
"Lietuvos ryto" gretas papildė du "Neptūno" žaidėjai - M.Girdžiūnas ir A.Butkevičius
"Lietuvos ryto" gretas papildė du "Neptūno" žaidėjai - M.Girdžiūnas ir A.Butkevičius
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą sulaukė galingo pastiprinimo iš Klaipėdos. Į sostinę panoro persikelti rungtyniauti vienas naudingiausių Lietuvos krepšinio lygos žaidėjų
Netikėtas posūkis: A.Štalbergas paliko "Lietkabelio" vyr. trenerio postą
Netikėtas posūkis: A.Štalbergas paliko "Lietkabelio" vyr. trenerio postą
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas skiriasi su nuo sezono pradžios vyriausiuoju treneriu dirbusiu 33-ejų Artūru Štalbergu. „Dėkojame Artūrui už darbą, bet pastaruoju metu
"Šiauliai" išvykoje sutriuškino "Dzūkiją"
"Šiauliai" išvykoje sutriuškino "Dzūkiją"
Po kluptelėjimo Utenoje į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate sugrįžo „Šiaulių“ (4/10) krepšininkai.Antrąjį ketvirtį rezultatu 27:8 laimėję
Rekordinė "Neptūno" puolimo banga nuplovė "Juventus"
Rekordinė "Neptūno" puolimo banga nuplovė "Juventus"
Klaipėdos „Neptūno“ (11/3) klubas sužaidė rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes ir iškovojo lengvą pergalę namuose.Kazio Maksvyčio
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
"Lietuvos ryto" tikslas - nutraukti "Žalgirio" pergalių seriją (apžvalga)
"Lietuvos ryto" tikslas - nutraukti "Žalgirio" pergalių seriją (apžvalga)
Po vakarinės šeštadienio treniruotės „Lietuvos ryto“ komanda partnerių „Ollex“ autobusu pasiekė Vilniaus stotį ir „Lietuvos geležinkelių“ traukiniu
Lygos rekordą užfiksavęs "Vytautas" nukovė "Lietkabelį" (komentarai)
Lygos rekordą užfiksavęs "Vytautas" nukovė "Lietkabelį" (komentarai)
Visų laikų lygos rekordą užfiksavusi Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate.42
Permainingame mače "Pieno žvaigždės" palaužė "Nevėžį" (komentarai)
Permainingame mače "Pieno žvaigždės" palaužė "Nevėžį" (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa išvaistė beveik 20 taškų pranašumą, tačiau įsirašė šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Praėjusią
"Dzūkijos" gretas papildė P.Čukinas
"Dzūkijos" gretas papildė P.Čukinas
Dar vakar Dainiumi Šalenga pasistiprinusi Alytaus „Dzūkija“ turi dar vieną naujoką – komandą papildė 34 metų 210 cm ūgio Povilas Čukinas, kuris šį sezoną
LKL prognozė: deserte - "Žalgirio" pergalė prieš "Lietuvos rytą" (visos prognozės)
LKL prognozė: deserte - "Žalgirio" pergalė prieš "Lietuvos rytą" (visos prognozės)
Sekmadienį vysiantis Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ mačas bus paženklintas rekordu – net 500 sostinės klubo sirgalių atvyks palaikyti mylimos komandos.
40-metis D.Šalenga dar nebaigia karjeros - apsivilks "Dzūkijos" marškinėlius
40-metis D.Šalenga dar nebaigia karjeros - apsivilks "Dzūkijos" marškinėlius
Dainius Šalenga sportinės avalynės ant vinies dar nekabina. 40-metis veteranas sukirto rankomis su Alytaus „Dzūkija“ ir jau galbūt šį savaitgalį debiutuos dzukų gretose
"Šiaulių" trenerio štabe dirbęs R.Stankevičius tapo Ž.Urbono asistentu Utenoje
"Šiaulių" trenerio štabe dirbęs R.Stankevičius tapo Ž.Urbono asistentu Utenoje
„Šiaulių“ komandos treneris Robertas Stankevičius keliasi į Uteną ir nuo šiol dirbs Žydrūno Urbono asistentu „Juventus“ klube.Iš Joniškio
Šventinės rungtynės sugrįžta į LKL arenas
Šventinės rungtynės sugrįžta į LKL arenas
Kėdainių ir Alytaus arenose jau vykusios Šventinės rungtynės sugrįžta. Jau gruodžio 16 d. kalėdinė šventė bus kuriama Prienų–Birštono „Vytauto“ sirgaliams.„Betsafe–LKL“
LKL'25. Bronzinė "Statyba": įsimintinas šventimas bei išaugę specialistai
LKL'25. Bronzinė "Statyba": įsimintinas šventimas bei išaugę specialistai
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius lygos gyvenimo momentus. Kiekvieną savaitę trečiadieniais pateikiame LKL.LT skaitytojams straipsnius apie istorines
LKL legendos. Š.Kliokys apie derybas su Eurolyga bei "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" vadovų priešpriešą
LKL legendos. Š.Kliokys apie derybas su Eurolyga bei "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" vadovų priešpriešą
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną renka ir visuomenei pristatys 25 labiausiai lygai nusipelniusias asmenybes. Apie visus juos bus parengti vaizdo reportažai ir pateikti

Vartotojo meniu
Diskusijos
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Krepšinio torentai (154) 10.29 10:27
Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45
Apie
Draugaukime