LMKL: čempionės laimėjo Kaune, klaipėdietės parklupdė dar vienas lyderes

Lino Šilkaičio nuotr.
Po nesėkmės praėjusią savaitę atsitiesė Marijampolės „Sūduvos“ (17-4) krepšininkės. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą ginančios Tado Stankevičiaus auklėtinės antradienį Kaune 68:62 (23:6, 18:18, 14:18, 13:20) nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ (10-12) komandą.

„Sūduvos“ ekipa pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, o jos persvara vienu metu siekė 18 taškų.

Šeimininkės pakilo į šturmą ketvirtajame kėlinyje ir po Kristinos Masionytės tritaškio priartėjo iki 58:62. Visgi Greta Tamašauskaitė netrukus pataikė dvitaškį, Daniele McCray pridėjo dar du taškus ir Marijampolės krepšininkės galėjo lengviau atsikvėpti. Po minutės pertraukėlės Neringa Skadaitė dar pridėjo dvitaškį ir taip viešnios susigrąžino dviženklę persvarą – 68:58.

„Sūduvos“ komandai tai buvo paskutinės rungtynės prieš kovo 4-ąją Druskininkuose vyksiantį Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) finalą. Suvalkijos krepšininkių varžovėmis jame bus Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“.

Praėjusią savaitę „Sūduva“ nusileido „Fortūnos“ komandai.

„Aistės-LSU“: Kristina Masionytė ir Akvilė Baronėnaitė (9 atk. kam.) po 15, Klaudija Serkevičiūtė 12.

„Sūduva“: Greta Tamašauskaitė 13, Lina Mikelevičienė 12, Danielle McCray 11 (14 atk. kam.), Neringa Skadaitė 10.

Antrą sensacingą pergalę iš eilės iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (11-12), antradienį savo aikštėje 65:63 (20:16, 20:12, 12:17, 13:18) nugalėjusi Kauno r. „Hoptrans-Sirenas“ (17-5).

Šis laimėjimas – tai puiki dovana „Fortūnos“ prezidentei Ramunei Kumpienei, kuri vasario 29 dieną švenčia gimtadienį. Šiemet moteriai sueis 50 metų.

Praėjusią savaitę įveikusios Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkes, šį kartą Viliaus Stanišausko auklėtinės pranoko kitą čempionato lyderę, antroje vietoje žengiančią Kauno rajono komandą. Įdomu tai, kad „Sūduva“ ir „Hoptrans-Sirenos“ artėjantį sekmadienį kausis Lietuvos moterų krepšinio taurės finale Druskininkuose, o „Fortūna“ iš šių kovų pasitraukė pusfinalyje.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusios klaipėdietės įstrigo ketvirtajame kėlinyje, kai kaunietės pelnė 12 taškų be atsako ir po Olenos Ogorodnikovos metimo išsiveržė į priekį 59:57. „Fortūnos“ žaidėjas tada patraukė 17-metė Dovilė Jankauskaitė. Iš pradžių jaunosios gynėjos dvitaškis rezultatą išlygino, o vėliau, likus žaisti 65 sekundes, D. Jankauskaitės tritaškis nutolino „Fortūną“ iki 65:61.

Rasos Knyzaitės baudos priartino viešnias iki dvitaškio, o po to „Hoptrans-Sirenos“ turėjo net tris galimybes rezultatą išlyginti, tačiau metimai skriejo pro šalį.

„Fortūnai“ tai buvo penktoji pergalė per paskutines septynerias rungtynes. Tuo metu „Hoptrans-Sirenos“ pralaimėjo antrą kartą iš eilės. Abejose rungtynėse kaunietėms negalėjo padėti rezultatyviausia komandos žaidėja Arina Bilotserkivska, besigydanti anginą.

Rungtynes Klaipėdoje stebėjo ir ilgametė „Fortūnos“ bei Lietuvos rinktinės žaidėja Gabrielė Gutkauskaitė Šulskė, šiuo metu besilaukianti vaikelio.

„Fortūna“: Sandra Baliutavičiūtė 19 (10 atk. kam.), Andra Gabalytė 15 (7 rez. perd.), Agnė Černeckytė 11, Roberta Mizgerytė 10.

„Hoptrans-Sirenos“: Ieva Šimkutė 16 (10 atk. kam., 7 kld.), Dovilė Saurazaitė 15 (5 rez. perd., 5 per. kam.), Olena Ogorodnikova 8.

"Fortūną" įveikusios "Aistės-LSMU" kovos trečiajame sezono finale
Antroje dvikovos dalyje reikalus sutvarkiusios Kauno „Aistės-LSMU“ žengė į MultiGyn Moterų lygos finalą. Roko Kondratavičiaus auklėtinės Kėdainiuose vykstančio finalo ketverto pusfinalyje 83:59 (14:17,
Savaitgalį Kėdainių arenoje paaiškės Lietuvos čempionės
MultiGyn Moterų lygos sezone – finišo tiesioji. Keturios stipriausios šalies ekipos – Vilniaus „Kibirkštis“, Kauno „Aistės-LSMU“, Klaipėdos
Trenerio išvarymu paženklintame mače - dar vienas "Fortūnos" tritaškių rekordas
Klaipėdos „Fortūnos“ (6-9) snaiperės po paskutinių rungtynių, panašu, neatvėso. Antrose rungtynėse paeiliui MultiGyn Moterų lygos pataikytų tritaškių rekordą pagerinusios
Moterų lygoje - vilniečių ir klaipėdiečių pergalės bei asmeniniai rekordai
Dvigubą dublį įsirašiusi Andra Gabalytė pasiekė karjeros naudingumo rekordą, Lina Mikelevičienė surinko 30 taškų, o jų vedama Klaipėdos „Fortūna“ (1-2) MultiGyn Moterų
Spurtavusi "Kibirkštis" išsivežė pergalę iš Klaipėdos
Vienuolika taškų be atsako surinkusi Vilniaus „Kibirkštis“ (2-0) pasiekė antrąją pergalę MultiGyn Moterų lygoje. Valdo Gecevičiaus auklėtinės antradienį uostamiestyje
Naujosios Moterų lygos atidarymo mače kaunietės nukovė klaipėdietes
Pirmasis MultiGyn Moterų lygos sezonas startavo dramatiška Kauno „Aisčių-LSMU“ (1-0) komandos pergale. Mačo pabaigoje iniciatyvą savo rankose išlaikiusios Roko Kondratavičiaus
Namų tvirtovę apgynusios "Sūduvos" krepšininkės pasidabino LMKL bronza
Praėjusio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėms – pirmenybių bronza.Tado Stankevičiaus treniruojamos Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės
"Fortūnos" pasaka tęsiasi - išplėšė lemiamas bronzinės serijos rungtynes
Neįtikėtiną charakterį demonstruojanti Klaipėdos „Fortūna“ – per žingsnį nuo stebuklo Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).Viliaus Stanišausko vadovaujamas klubas
"Fortūna" nutarė nebaigti serijos: sukūrė stebuklą ir per pratęsimą nukovė "Sūduvą"
Fantastišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzinėje serijoje iškovojo Klaipėdos „Fortūna“. Karjeros rungtynes sužaidusi Agnė Černeckytė pelnė
Mažasis finalas: L.Mikelevičienė dramatiškai ištempė "Sūduvą" į pergalę Klaipėdoje
Lemiamu metu iniciatyvos besiėmusi Lina Mikelevičienė sužaidė užtikrintai ir lėmė dramatišką Marijampolės „Sūduvos“ pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL)
LMKL mažojo finalo seriją čempiionės pradėjo sutriuškindamos klaipėdietes
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažajame finale – užtikrintas Marijampolės „Sūduvos“ startas.Tado Stankevičiaus auklėtinės pirmajame mače savo aikštėje 86:56 (27:19,
Neįtikėtiname pusfinalyje "Kibirkštis" sensacingai eliminavo LMKL čempiones
Įspūdingame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio trileryje – sensacingas Vilniaus „Kibirkšties“ triumfas.Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės
Kaunietės - pirmosios LMKL finalininkės
Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.Rasa Knyzaitė sužaidė rezultatyviausią
LMKL pusfinalį kaunietės pradėjo užtikrinta pergale prieš klaipėdietes
Po ilgosios pertraukos atitrūkusios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai startavo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) etape.Manto Šerniaus vadovaujamas klubas savo
Vilnietės ir klaipėdietės pateko į LMKL pusfinalį
Vilniaus „Kibirkšties“ komandos krepšininkės galinga pergale žengė tarp keturių stipriausių Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės
Kursko ekipa apgynė BWBL čempionių titulą, o "Sūduva" liko ketvirta
Kursko „Inventa“ apgynė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionių titulą. Rusijos aukščiausiojoje lygoje rungtyniaujanti ekipa finale sekmadienį 65:54
Ketvirtfinalio belaukiant: "Aisčių-LSU" ir "Fortūnos" kovų istorija
Kovo 20 dieną prasideda lemiamos Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) kovos. Ketvirtfinalyje į kovą stos Vilniaus „Kibirkštis“ ir Ukmergės „Vilkmergė“ bei
Įspūdingame trileryje - dramatiškas čempionių išsigelbėjimas, išaiškinęs galutinį išsidėstymą LMKL
Paskutinėje Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmaujančių komandų akistatoje reguliariajame sezone – įspūdingas trileris.Vilniaus „Kibirkštį“ (18-6) į priekį
Klaipėdietės gerino rekordus ir neleido varžovėms surinkti bent 40 taškų
Klaipėdos „Fortūnos“ (12-12) komanda Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliarųjį sezoną užbaigė galinga pergale.Roberta Mizgerytė pagerino du asmeninius karjeros rekordus,
Netikėtumos moterų taurės finale: kaunietės nukarūnavo "Sūduvą"
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandos krepšininkių rankose – istorinis trofėjus. Manto Šerniaus vadovaujama ekipa sausakimšoje Druskininkų arenoje vykusiame
Po nesėkmės praėjusią savaitę atsitiesė Marijampolės „Sūduvos“ (17-4) krepšininkės. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą ginančios Tado Stankevičiaus
LMKT finalas: ar "Sūduvos" treneris titulų skaičiumi pavys oponentą? (sąrašas)
Marijampolės „Sūduva“ kitą savaitgalį gins Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) laimėtojų vardą. Suvalkijos krepšininkės finale Druskininkuose kovo 4 d. susikaus
Klaipėdietės antrą kartą iš eilės nukovė Lietuvos čempiones
Klaipėdos „Fortūnos“ (10-12) klubas, panašu, perprato Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių strategijas.Sandra Baliutavičiūtė dar pirmajame kėlinyje pelnė
LMKL: kauniečių derbis, lengva čempionių pergalė bei trečdalis Sh.Landry pelnytų taškų
Nesustabdomai rungtyniavusi Shenita Landry surinko trečdalį Vilniaus „Kibirkšties“ (15-5) taškų ir atvedė sostinės klubą į pergalę Lietuvos moterų krepšinio
Karjeros rungtynes sužaidusi S. Gardner atvedė „Sūduvą“ į pergalę
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače Marijampolėje vyko itin atkaklios rungtynės, kur vietos „Sūduva“ (11-1) po itin įnirtingos kovos 76:69 (24:19, 15:20 21:19,
Lietuvos čempionės krito Baltarusijoje
Marijampolės „Sūduva“ pralaimėjimu pradėjo dviejų dienų viešnagę Baltarusijos sostinėje. Marijampolietės Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) rezultatu 65:89 (13:21,
Čempionės įspūdingu sutriuškinimu pradėjo antrą LMKL ratą
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse vienos čempionato lyderių Marijampolės „Sūduvos“ (6-1) krepšininkės 92:44 (26:12, 24:10, 29:8, 13:14) nepaliko vilčių
LMKL: čempionės turėjo vargo su kaunietėmis, "Vilkmergė" iškovojo pirmą pergalę
Marijampolės „Sūduva“ tęsia sėkmingą pasirodymą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Šalies čempionės namuose rezultatu 76:62 (17:23, 24:11, 15:18, 20:10)