M.Girdžiūno rezultatyvumas - trečias didžiausias per dešimtmetį

R.Vyšniausko nuotr., rytasvilnius.lt
Savaitgalį net 37 taškus pelnęs Mindaugas Girdžiūnas pasiekė rezultatą, kuris vienas įspūdingiausių per pastarąjį dešimtmetį.

Rezultatyviausi LKL pasirodymai per 10 metų (nuo 2009-10 m. sezono)

7 žaidėjai 34 -

Vilniaus „Ryto“ gynėjas tapo trečiu krepšininku per pastarąjį dešimtmetį, kuriam pavyko pelnyti 37 taškus Lietuvos krepšinio lygoje.

Geresnius rezultatus per pastarąjį dešimtmetį pasiekė tik „Šiaulių“ atstovai: Nickas Zeisloftas (41 taškas 2018 m. kovą) ir Martynas Echodas (38 taškai 2017 m. balanid).

M. Girdžiūnas šeštadienį pakilęs nuo suolelio per 27 minutes pataikė 7/8 tritaškių – tai rekordinis šio sezono pasirodymas.

Visų laikų rezultatyvumo rekordas per vienas LKL rungtynes priklauso Gintarui Einikiui – jis 1995 m kovą pelnė 61 tašką vilkėdamas Kauno „Žalgirio“ marškinėlius.

Dar keturis kartus per LKL istoriją krepšininkams pavyko pasiekti 50 pelnytų taškų ribą. Tai padarė Andrius Giedraitis (55 taškai, Vilniaus „Sakalai“, 1996 m.), Patrickas Jonesas (55 taškai, Plungės „Olimpas“, 1995 m.), Joey Vickery (54 taškai, „Olimpas“, 1996 m.) ir G. Einikis (50 taškų, „Žalgiris“, 1994 m.).

V.Verbickas: apie tris "Lietkabelio" kvietimus ir daugiausiai besitreniruojantį žaidėją
Panevėžio „Lietkabelio“ klubo fizinio rengimo treneris Vaidas Verbickas apsilankė radijo stoties „Pulsas“ laidoje „Lietkabelio pulsas“.V.Verbickas atskleidė, kad
"Neptūnas" labai sunkiai įveikė "Dzūkiją" ir susigrąžino antrą vietą
37 minutes snaudęs Klaipėdos „Neptūnas“ atgijo besibaigiant mačui, išplėšė pergalę ir sugrįžo į antrą „Betsafe–LKL“ čempionato vietą.„Neptūnas“
"Lietkabelis" nesulaukė rimto pasipriešinimo Šiauliuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „Lietkabelio“ (20/11) klubas, kuris išvykoje
"Lietkabelį" priimantys "Šiauliai" nenustoja tikėtis atkrintamųjų
Kai „Šiauliai“ savaitgalį pasiekė „Betsafe–LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą ir nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“, komandoje sugrįžo tikėjimas.„Šiaulių“
"Neptūnas" šiandien gali susigrąžinti antrą vietą, kelyje - turko vedama "Dzūkija"
Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą namuose priims Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. Rungtynių vertė – didžiulė, nes pergalės atveju Kazio Maksvyčio
Sensacija LKL: "Rytas" namie nusileido autsaideriams, traumą patyrė A.Parachovskis
Kėdainių „Nevėžis“ (5-25) sensacingai nutraukė dvylikos pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate – lygos autsaideriai svečiuose 70:68 (13:18, 21:10, 15:23, 21:17)
Skaudų dūrį nuo "Nevėžio" gavęs D.Adomaitis: čia yra mano kaltė
Vilniaus „Rytas“ prieš mėnesį dramatiškai išsigelbėjo prieš „Šiaulius“, kuriuos po pratęsimo nugalėjo tik 100:96. Praėjusį sekmadienį
Po krepšiais dominavęs "Juventus" sutriuškino "Pieno žvaigždes"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (16-15) ir toliau neišlipa iš nesėkmių liūno – buvo patirta jau ketvirtoji nesėkmė „Betsafe-LKL“ pirmenybėse paeiliui,
Pažintis su D.Needhamu: apie darbštumą, šeimą ir laukiamas kovas su "Žalgiriu"
Antroje sezono pusėje Vilniaus „Ryto“ klubas susidūrė su nenumatytais sunkumais – ilgam laikui iš rikiuotės dėl traumos iškrito komandos kapitonas Chrisas Krameris.Jį
Ž.Skučas: sunku visą sezoną žaisti be duobelių (LKL turo prognozės)
Fantastiškai keturis mėnesius rungtyniavusi ir vieną po kito varžovus guldžiusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda atšalo – Gedimino Petrausko auklėtiniai per
Ar "Rytas" pastūmės "Nevėžį" prasčiausio sezono klubo istorijoje link? (ilgiausios serijos)
Kai Kėdainių „Nevėžis“ pastarąjį kartą žaidė su Vilniaus „Rytu“, vargu, ar kas tikėjosi tokios rungtynių pabaigos, kokia įvyko Kėdainiuose.Regimantas Miniotas tuomet
NBA naujokų biržoje gali dalyvauti dar vienas žalgirietis - G.Masiulis
Dar vienas Kauno "Žalgiriui" priklausantis krepšininkas gali dalyvauti 2019 metų Brukline vyksiančioje NBA naujokų biržoje.Klaipėdos "Neptūnui" paskolinto Gyčio Masiulio
Monstriškas "Lietkabelio" legionieriaus dėjimas - LKL epizodų penketuko viršūnėje
Ikenna Iroegbu ūgis – tik 188 cm. Tačiau Panevėžio „Lietkabelio“ gynėjas pademonstravo, kad galingi dėjimai jam nėra svetimi.Nigerijos rinktinės krepšininkas įspūdingu
Nuotaikingame "Rytas Family" krepšinio turnyre - pozityvių emocijų pliūpsnis
Praėjusį savaitgalį „Ryto“ arenoje prašurmuliavo tradicinis „Rytas Family“ krepšinio turnyras skirtas klubo partneriams, rėmėjams bei draugams. Nuotaikingame
LKL apžvalga: atšalusios "Pieno žvaigždės" bei įtempta kova dėl antrosios vietos
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ buvo karščiausia lygos komanda, tačiau pastaruoju metu žvaigždės atšalo. Praėjusią savaitę pralaimėtos dvejos rungtynės apsunkino kovą
Buvusią komandą skandinęs D.Gailius - LKL savaitės MVP
Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusią savaitę pasiekė labai svarbų laimėjimą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, kai savo arenoje po pakilaus pasirodymą palaužė tiesioginius konkurentus
Naujas lyderis: A.Parachouskis aplenkė J.Grantą ir tapo naudingiausiu LKL krepšininku
Geriausias karjeros Lietuvoje rungtynes vakar sužaidęs Arciomas Parachouskis tapo „Betsafe–LKL“ lyderiu pagal naudingumą.Vilniaus „Ryto“ žaidėjas vakar surinko 36 naudingumo
Lyg užsikirtusi plokštelė: Ž.Urbonas ir vėl skaičiavo kitų klubų turtus
Sekmadienio vakarą apmaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Utenos "Juventus" komanda, kuri namuose ketvirto kėlinio viduryje dar turėjo 14 taškų
Didžiulę persvarą išbarstęs "Juventus" nusileido "Rytui" (komentarai)
Lemiamu metu pabudęs Vilniaus „Rytas“ (23-7) neįtikėtinai laimėjo trilerį Utenoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 92:87 (24:22, 14:22, 20:26, 34:17) palaužė vietos „Juventus“
Vėl siautėjęs K.Kanteris atvedė "Dzūkiją" į pergalę prieš "Skycop" (komentarai)
Kovoje dėl geresnių pozicijų reguliariojo sezono pabaigoje Alytaus „Dzūkija“ (10/20) iškovojo svarbią pergalę prieš Prienų „Skycop“ (11/19) ir išsaugojo
Didžiausią pergalę iškovojęs "Lietkabelis" pratęsė "Nevėžio" nesėkmių seriją (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (19/11) komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę, namuose 101:60 (23:23, 24:17, 27:13, 27:7) nepalikdama vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (4/26).Tuo
Kokia žalgiriečio D.Thompsono mėgstamiausia komanda, be ko jis negalėtų gyventi ir kita
Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjas Deonas Thompsonas tapo dar vienu „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #60secWithZalgiris svečiu. Aukštaūgiui teko atlaikyti įvairių klausimų
"Rytas" ir "Juventus" šį sezoną surems ginklus jau šeštą kartą (apžvalga)
Šį sekmadienį Vilniaus „Rytas“ mėgins sugrįžti į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. Sostinės krepšininkai jau šeštąjį kartą šiame
Sezono rezultatyvumo rekordą pagerinę "Šiauliai" laimėjo Pasvalyje (komentarai)
Dėl išlikimo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse kovojanti „Šiaulių“ (6/24) ekipa susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (16/14) ir nutraukė penkių
M.Gebenas: turime sumažinti "Ryto" tritaškių skaičių ir susitvarkyti kovoje dėl kamuolių (prognozės)
Trečiadienį uostamiestyje Klaipėdos „Neptūnui“ nusileidęs bei kovą dėl antrosios vietos čempionate tęsiantis Vilniaus „Rytas“ į pergalių kelią sugrįžti mėgins
V.Vasyliui Eurolygoje labiausiai įsiminė V.Spanoulis
Valdas Vasylius dešimtą sezoną žaidžia Lietuvos krepšinio lygoje, o vienais metais jis gavo galimybę išbandyti jėgas ir Eurolygoje.Prestižiniame Europos turnyre jis rungtyniavo
"Betsafe–LKL" pratęsimų karaliai ir vargšai
Panevėžio „Lietkabelis“ vakar tapo paskutine komanda, kuriai „Betsafe–LKL“ čempionate teko žaisti pratęsimą.Trims komandoms per pratęsimą dar nėra pavykę iškovoti