M.Kalniečio klubas sunkiai palaužė S.Jasaičio ir D.Zavacko ekipą

Italijos pirmenybėse pirmadienį susitiko komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.

Manto Kalniečio atstovaujamas Milano "Emporio Armani" (12/2) klubas savo žiūrovų akivaizdoje tik po atkaklios kovos 88:84 (16:23, 34:24, 25:18, 13:19) palaužė Pezaro "Consultinvest" (4/10) ekipą su Simu Jasaičiu ir Donatu Zavacku.

Čempionų titulą ginantys dizaineriai su priešpaskutinę vietą turnyro lentelėje užimančiais svečiais rimtai kovojo iki paskutinių sekundžių.

M.Kalnietis per 22 minutes sugebėjo įmesti tik 2 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atkovoti 3 bei perimti 2 kamuolius, atlikti 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokuoti 2 pražangas, dusykį suklysti ir kartą prasižengti. Lietuvos rinktinės įžaidėjo sąskaitoje - 9 naudingumo balai.

S.Jasaitis per 28 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dusyk suklydo ir 4 kartus prasižengė.

D.Zavackas per 15 minučių įmetė 4 taškus (1/1 dvit., 1/2 baudų), sugriebė kamuolį, išprovokavo pražangą ir dusyk pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Milanas Mačvanas (9 atk. kam., 4 kl.) pelnė 19, Davide Pascolo (8 atk. kam.) - 15, Jamelas McLeanas (9/11 baudų) - 13 taškų.

Svečių gretose nesulaikomas buvo Jarrodas Jonesas, kurio sąskaitoje - 29 taškai (10/14 dvit., 3/6 trit.), 6 atkovoti bei 3 perimti kamuoliai ir 33 naudingumo balai.

A.Gudaitis žaidė blankiai, "dizaineriai" pralaimėjo Italijoje
Nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (7/3) komanda.Sekmadienį "dizaineriai" svečiuose 59:71 (14:16, 13:16,
Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs A.Švedas nuskriaudė "AX Armani"
Trečią pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje patyrė Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (3/8) komanda.Nesustabdę karjeros rungtynių Eurolygoje sužaidusio
Įspūdingai pasirodęs A.Gudaitis buvo svarbiausias sunkios pergalės kalvis
Itin sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujamas Milano "AX Armani" (8/2) klubas."Dizaineriai" išvykoje paskutinėmis
G.Orelikas buvo rezultatyviausias, tačiau jo ekipa principiniame mače krito po pratęsimo
Gediminas Orelikas vėl žaidė rezultatyviai, tačiau tai jo atstovaujamos ekipos neišgelbėjo nuo nesėkmės principinėje dvikovoje Italijos čempionate.Venecijos "Umana Reyer" (7/2)
Svarus A.Kulbokos indėlis į pergalę Italijoje
Arnoldas Kulboka rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie savo komandos pergalės Italijos pirmenybėse.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Kapo d'Orlando "Betaland" (4/5) klubas
M.Kalniečio ir A.Gudaičio taškų "AX Armani" pergalei Stambule neužteko
Septintą pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Milano "AX Armani" (3/7) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mantu Kalniečiu."Dizaineriai" svečiuose po atkaklios kovos
Monstriškai žaidęs A.Gudaitis aidint sirenai stebėjo beviltišką C.Jerrellso metimą
Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos reguliaraus sezono rungtynėse patyrė Milano "AX Armani" (3/6) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mantas Kalnietis."Dizaineriai" namuose po dramatiškos
A.Gudaitis Italijoje užfiksavo "kosminį" dvigubą dublį, "AX Armani" krito po dviejų pratęsimų
Labai apmaudžią nesėkmę po 50 minučių kovos Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Milano "AX Armani" (6/2) komanda su Mantu Kalniečiu ir Artūru Gudaičiu."Dizaineriai"
G.Oreliko komanda iškovojo sunkią pergalę ir pakilo į antrą vietą Italijoje
Sunkią pergalę Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (7/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje
"AX Armani" lietuvių duetas buvo vienas svarbiausių pergalės eliksyrų
Milano "AX Armani" (3/5) komanda, kurios garbę gina Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis po trijų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą, o "dizainerių" kraityje buvo vos 43
Broliai Lavrinovičiai ir S.Jasaitis prisidėjo prie kilnaus tikslo (komentarai)
Ketvirtadienį sostinėje maltiečiai pradėjo kasmetinę labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ žygį per Lietuvą. Ja siekiama priminti, kad šalia mūsų gyvena daugybė vienišų,
Ar A.Gudaitis ir M.Kalnietis nepakiš kiaulės "Žalgiriui"?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien sieks diktuoti madas Italijoje. Madų sostinėje Milane kauniečiai Eurolygos rungtynėse išmėgins jėgas su „Armani Olimpia“
M.Kalnietis: "Žalgiris" subūrė naują sudėtį, bet jau dabar yra stiprus ir pavojingas
Milano „Mediolanum Forum“ treniruočių salėje treniruotę užbaigę „AX Armani“ krepšininkai atliko paskutinius metimus, o būrys žurnalistų iš Lietuvos jau buvo
Kas laukia M.Kalniečio? "AX Armani" gynėjų grandį papildė C.Jerrellsas
Milano "AX Armani" ekipa, kurios garbę gina du lietuviai Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis nusprendė papildyti gynėjų grandį dar vienu krepšininku."Dizaineriai" į savo
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" A.Gudaitis siautėjo Italijoje
Artūras Gudaitis surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo ir Manto Kalniečio atstovaujamas Milano "AX Armani" (5/1) klubas iškovojo dar vieną pergalę Italijos čempionate.Sekmadienį
A.Gudaitis buvo naudingiausias komandoje, tačiau "AX Armani" pralaimėjo Izraelyje
Artūras Gudaitis ir vėl laiką aikštėje išnaudojo itin produktyviai, tačiau jo ir Manto Kalniečio atstovaujamai Milano "AX Armani" (1/4) komandai antrosios pergalės Eurolygos
A.Kulbokos klubas patyrė dar vieną nesėkmę Italijoje
Dar vieną nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė ir į keturioliktą vietą turnyrinėje lentelėje nukrito Arnoldo Kulbokos atstovaujama komanda.Sekmadienį Kapo d'Orlando "Betaland" (1/4)
M.Kalniečio ir J.Theodore'o tandemas nukalė pirmą "AX Armani" pergalę
Pirmą pergalę Eurolygoje šį sezoną iškovojo Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano "AX Armani (1/3) komanda."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos
J.Mačiulio akivaizdoje - įspūdingas A.Gudaičio pasirodymas Madride
Įspūdingą pasirodymą trečiajame Eurolygos reguliaraus sezono ture surengė Artūras Gudaitis, tačiau jo ir Manto Kalniečio atstovaujamos Milano "AX Armani" (0/3) nuo nesėkmės tai neišgelbėjo."Dizaineriai"
A.Gudaičio indėlis į "dizainerių" pergalę svarus, M.Kalnietis - vėl neregistruotas
Milano "AX Armani" (4/0) ekipa, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis Italijos krepšinio lygos čempionate toliau žygiuoja be suklupimų."Dizaineriai" savo
G.Orelikas Italijoje surengė tritaškių šou
Italijos pirmenybėse be pralaimėjimų lieka įspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (4/0) klubas savo žiūrovų
A.Gudaitis taškus rinko baudų metimais, o "AX Armani" išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (0/2) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę Eurlygoje."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos 45
R.Seibutis: esame sveiki, turime daug energijos ir noro laimėti (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje FIBA Čempionų lygos antrajame ture susikaus su dabartiniais Latvijos krepšinio lyderiais „Ventspils“
Sunki G.Oreliko klubo pergalė Italijoje
Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo šį neįspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko komanda.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer"
Galingas A.Gudaičio sugrįžimas į Eurolygą, M.Kalnietis - silpnai (video)
Galingas A.Gudaičio sugrįžimas į Eurolygą, M.Kalnietis - silpnai (video) (2)
Vilniaus "Lietuvos rytą" palikęs Artūras Gudaitis galingai grįžo į Eurolygą, kur rungtyniavo dar vilkėdamas Kauno "Žalgirio" marškinėlius.Ketvirtadienį vidurio puolėjo
D.Zavackas tapo "Neptūno" sporto direktoriumi
Klaipėdos „Neptūno“ klubas pranešė apie bendradarbiavimą su ilgamečiu komandos krepšininku Donatu Zavacku – jam patikėtos sporto direktoriaus pareigos.Beveik du dešimtmečius
"Dizaineriai" išvargo pergalę, A.Gudaitis žaidė naudingai
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "Olimpia" (2/0) komanda Italijos pirmenybėse žengia be pralaimėjimų, bet antrame ture turėjo daug vargo."Dizaineriai"
A.Kulbokos klubas buvo sutriuškintas Italijoje
Arnoldas Kulboka ir antrose Italijos pirmenybių rungtynėse pasirodė blankiai, o triuškinamą pralaimėjimą patyrusi jo atstovaujama komanda atsidūrė pačiame turnyrinės lentelės dugne.Sekmadienį

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45