M.Paulausko taurę iškovojo "Vytį" įveikusi "Sūduva-Mantinga"

Modesto Paulausko taurės turnyro finale nesėkmę patyrė Šakių „Vyčio“ krepšininkai. Turnyro šeimininkai kovoje dėl taurės 84:90 (27:16, 19:28, 22:27, 16:19) nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ ir taip patyrė pirmąją nesėkmę pasirengimo sezonui etape.

Prieš tai „Vytis“ įveikė visus keturis varžovus – Kauno „Žalgirį-2“, „Palangą“, Vilniaus „Perlą“ ir „Jonavą“.

Pirmoje rungtynių pusėje „Vytis“ buvo įgijęs 14 taškų pranašumą (30:16), tačiau netrukus „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 11:0 ir priartėjo iki 2 taškų (29:31).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Vytis“ pabėgo 6 taškų atstumu, bet sužaidus 24 minutes „Sūduva-Mantinga“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (58:56).

Po Gyčio Radzevičiaus ir Edvino Jezukevičiaus baudų metimų „Vytis“ priartėjo iki 3 taškų, o ketvirtajame kėlinyje sužaidus 4 minutes Karolis Babkauskas dviem tritaškiais grąžino persvarą „Vyčiui“ (78:77).

Marijampoliečiai atsakė trimis dvitaškiais, bet tuomet Ernestas Ežerskis buvo nubaustas antrąją nesportine pražanga ir turėjo palikti aikštę, o „Vytis“ po Marijaus Užupio baudų metimų ir Jezukevičiaus dvitaškio išsiveržė į priekį 84:83.

Rungtynių pabaiga sėkmingai susiklostė „Sūduvai-Mantingai“ – svečiai per paskutines minutes surinko 7 taškus be atsako ir laimėjo 90:84.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 21 (5/7 trit.), Karolis Babkauskas 16 (6 rez. perd.), Gytis Radzevičius 10, Marijus Užupis ir Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) po 9, Brianas Wanamakeris 8, Aurelijus Pukelis 6, Paulius Beliavičius 5.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 22 (8/12 dvit., 5 atk. kam.), Rokas Stankevičius 18 (9/11 dvit., 10 atk. kam.), Ignas Labutis 17, Ernestas Ežerskis 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

NKL čempionų gretas sustiprino du LKL patirties turintys žaidėjai
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia vasaros darbus. Prie komandos prisijungė lengvasis krašto puolėjas Martynas Linkevičius (33 m., 197 cm), pakeisiantis Aurimą
P.Šakinis stoja prie NKL čempionų vairo
Nacionalinės krepšinio lygos čempionų Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vairą perima Povilas Šakinis.Jis pakeitė Marijampolės klubą ant nugalėtojų pakylos atvedusį
NKL pristatė įspūdingą finalo ketverto vaizdo klipą
Praėjusį savaitgalį Jonavoje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos.Čempione tapo Šakių "Vytį" palaužusi Marijampolės "Sūduva-Mantinga",
"Sūduva-Mantinga" trečią kartą tapo NKL čempione
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio
NKL finalo ketverto MVP A.Urbonas: švęsime tikrai stipriai
Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas: visas rungtynes kūrėmės, bet taip ir neužsikūrėme
Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo rungtynių pabaigos sirenos Šakių „Vyčio“ treneris Erikas Kučiauskas nulenkė galvą varžovams – šįsyk jie buvo
Be J.Riley likusius "Palangos Kuršius" palaužusi "Sūduva-Mantinga" - antroji NKL finalo dalyvė
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18,
Rytis Pipiras – NKL dėjimų konkurso laimėtojas
Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Rytis Pipiras tapo 2019 m. NKL dėjimų konkurso nugalėtoju. Finale jis dramatiškoje kovoje, po tobulai įvertinto dėjimo vienu tašku
Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs "Vytis" - NKL finale
Šakių „Vyčio“ klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs
Antrasis NKL pusfinalis: lemiamose kovose - pažįstamų trenerių akistata
Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje šiandien Jonavoje 20 valandą susikaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir „Palangos Kuršiai“.
Pirmasis NKL finalo ketverto pusfinalis - tiesiogiai per BTV
Jau šiandien Jonavoje startuoja Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto kovos, o pirmajame pusfinalyje jėgas išbandys reguliariojo sezono nugalėtojas Šakių „Vytis“
Sparčiai tirpsta bilietai į NKL finalo ketverto renginį Jonavoje (tvarkaraštis)
Sparčiai tirpsta bilietai į Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto renginį, kuris balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos sporto arenoje.Jau dabar yra nupirkta beveik pusė bilietų į
Paaiškėjo NKL "Oro karaliaus" konkurso dalyviai (tvarkaraštis)
Paaiškėjo keturi dalyviai, kurie Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu susigrums dėl „Oro karaliaus“ titulo.Tai trys puolėjai – Modestas Kancleris (Kauno
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio  pavyzdžiai
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio pavyzdžiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių buvo atsidūrusi nepavydėtinoje situacijoje – prieš Joniškio „Delikatesą“ atsiliko
Įspūdingame trileryje "Sūduva-Mantinga" į finalinį ketvertą žengė po dviejų pratęsimų
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) penktosios ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ ir Joniškio „Delikateso“ padovanojo tikrą
Įspūdingai spurtavę "Palangos Kuršiai" - Finalo ketverte, "Sūduva-Mantinga" išplėšė lemiamą mačą
Kai jau atrodė, kad Molėtų „Ežerūnas“ sugebės išplėšti lemiamas ketvirtfinalio serijos rungtynes, savo žodį tarė „Palangos Kuršiai“.Ketvirtajame kėlinyje
"Neptūno" dublerių pasipriešinimą atlaikęs "Vytis" tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį
Ketvirtfinalio seriją užtikrintai baigė Šakių „Vytis“, kuris Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 75:66 (23:8, 20:16, 17:27, 15:15) pranoko Klaipėdos
"Vyčio" treneris: apie varžovus, lyderių etiketę bei L.Grabausko situaciją
Nacionalinės krepšinio lygos reguliariojo sezono nugalėtoja Šakių „Vyčio“ komanda kol kas ketvirtfinalyje žygiuoja užtikrintai – serijoje iki trijų pergalių prieš
Palangiškiai išsiveržė į priekį, į kampą įspausti "Neptūno" dubleriai išsikapstė
„Palangos Kuršiai“ Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio serijoje iškovojo antrąją pergalę ir išsiveržė į priekį, namuose 79:68 (19:19, 24:19, 17:15,
"Telšiai" ir "Vytis" - per žingsnį nuo NKL finalo ketverto
Antrose NKL ketvirtfinalio serijos rungtynėse Jonavoje prireikė pratęsimo, o per jį savo pranašumą prieš „Sintek-Jonava“ įrodė „Telšiai“ – 93:90
J.Riley vedami kuršiai išlygino seriją, "Delikatesas" antrą kartą įveikė "Sūduvą-Mantingą"
„Palangos Kuršiai“, po patirto skaudaus pralaimėjimo pirmajame NKL ketvirtfinalio serijos susitikime, reabilitavosi ir išvykoje po permainingos kovos 68:62 (13:15, 19:15, 12:20,
NKL ketvirtfinalis startavo "Vyčio" pergale minimaliu skirtumu prieš "Neptūno" dublerius
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtfinalio serijos starte panaikino 19 taškų deficitą, tačiau perlaužti rungtynių Šakiuose nesugebėjo. Vietos „Vytis“ savo
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas prieš startą atkrintamosiose: tik dabar prasideda lemiamos kovos
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) jau penktadienį prasidės atkrintamųjų ketvirtfinalio etapas, kuriame savo varžovų sekmadienį sulaukė ir reguliariojo sezono metu pirmą vietą užėmęs
Įsisiautėjusių "Telšių" nesustabdė ir NKL lyderiai - iškovota penkta pergalė iš eilės
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) dar vieną pergalę iškovojo „Telšių“ (25-16) klubas, kuris namuose 100:82 (29:19, 25:24, 23:21, 23:18) pranoko čempionato lyderius
M.Paulauskas: "Žalgiriui" dabar yra jaučiama didžiulė pagarba
Savaitinės laidos „Sekmadienis su Kauno „Žalgiriu“ herojumi tapo ryškų pėdsaką komandos istorijoje palikęs žalgirietis Modestas Paulauskas.Sekmadieniais nuo 10.30 val. TV6
NKL: nutraukta ilgiausia sezono serija, trys ketvirtfinalio klubai ir aiški paskutinė vieta
Nacionalinėje krepšinio lygoje praėjusią savaitę Klaipėdoje nutrūko rekordinė šio sezono Šakių „Vyčio“ nepralaimėtų rungtynių serija. Eriko Kučiausko auklėtiniai
"Neptūno" dubleriai patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šiame sezone
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (16-14) patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 58:92 (17:22, 11:27, 12:19, 18:24) turėjo pripažinti Šakių
Po 8 mėnesių į aikštę grįžęs M.Žauneriūnas teigia, kad "Vytis" dar nepasiekė lubų
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratą Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė gerų žinių – į aikštę grįžo komandą prieš sezoną