M.Runkauskas Rumunijoje buvo rezultatyviausias

Į Rumuniją po sezono pertraukos sugrįžęs Marius Runkauskas ir vėl griežia pirmuoju smuiku.

Lietuvio atstovaujama Bukarešto "Steaua" ekipa 61:67 (19:12, 13:23, 11:15, 18:17) nusileido Belgrado "Partizan" krepšininkams.

M.Runkauskas šiose kontrolinėse rungtynėse buvo rezultatyviausias savo komandoje - gynėjas pelnė 18 taškų.

"Steaua" gretose taip pat išsiskyrė ir buvę "Šiaulių" legionieriai - Davido Dudzinskio sąskaitoje 12 taškų, Camerono Longo - 9 taškai.

Beprotybė: iš rungtynių išvarytas žaidėjas grįžo į areną su metaliniu strypu
Rumunijos krepšinio čempionate – pavojingas pykčio protrūkis. Iš rungtynių išvarytas Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ žaidėjas Karelis Guzmanas sugrįžo
Runkauskas praleis snaiperio konkursą (dalyvių sąrašas)
„Betsafe Casino“ snaiperio konkurse – pokytis dalyvių sąraše.Taikliarankių konkursą dėl ligos praleis „Gargždų“ gynėjas Marius Runkauskas.Jį konkurse
Rinktinės kandidatas Tarolis žais Rumunijoje
Prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklos prisijungęs Donatas Tarolis jau yra ramus dėl savo darbovietės ateinančiame sezone.Oficialiai pranešta, kad 28-erių metų lietuvis
Runkauskas lieka LKL debiiutantų gretose
„Betsafe-LKL“ debiutantai – „Gargždai“ – toliau rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Šįkart lygos naujokai paskelbė išsaugoję savo sudėtyje
Netradicinis Vasiliausko sprendimas: iškovojęs medalį Rumunijoje pakėlė sparnus į Kanadą
Lietuvos krepšinio rinktinei periodiškai atstovaujantis gynėjas Šarūnas Vasiliauskas prieš savaitę su Voluntario CSO komanda tapo Rumunijos vicečempionu, tačiau nusprendė
Vasiliauskas tapo Rumunijos vicečempionu
Šarūnui Vasiliausko ir jo atstovaujamai Voluntario CSO ekipai nepavyko užkopti iki aukščiausio Rumunijos krepšinio lygos laiptelio.Finalo serijos ketvirtose rungtynėse komancda
Tamuliui Rumunijoje nestigo pasitikėjimo savimi
Justo Tamulio atstovaujama Sibiu CSU (15/15) patyrė dar vieną nesėkmę Rumunijos krepšinio lygos čempionate.Ekipa namuose 88:93 (27:13, 20:31, 22:22, 19:27) turėjo pripažinti Ploješčio
Istorinis NKL finišas: Stašio metimai atnešė "Gargždams" čempionų titulą
„7bet-NKL“ čempionato finalas buvo lyg tikra gladiatorių kova. Abi komandos kovėsi iki paskutinių sekundžių, o dramatišką pergalę, čempionų titulą ir bilietą į LKL iškovojo
Puikiai perdavimus skirsčiusio Vasiliausko ekipa iškovojo Rumunijos taurę
Puikiai perdavimus skirstęs Šarūnas Vasiliauskas – Rumunijos taurės laimėtojas.Lietuvio atstovaujama Voluntario CSO komanda finale 89:75 (24:15, 21:23, 17:16, 27:21) įveikė turnyro šeimininkę
Kauno derbyje "Atletas" įveikė žalgiriečius, Runkausko ir Galdiko vedami "Gargždai" sutriuškino neptūniečius
Keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno r. „Atletas“ (14-11).Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 80:62 (18:17, 24:11, 17:10, 21:24)
Galdikas – apie perėjimą į NKL: bičiuliai pasakė: "Ateik, dar metus pažaisime, užsidarysi su gera nuotaika"
Prieš beveik 15 metų Simas Galdikas ir Marius Runkauskas su Klaipėdos „Nafta–Uni–Laivite“ triumfavo Nacionalinėje krepšinio lygoje, o dabar šis duetas į
NKL savaitės dvikovos trileryje – dramatiškas "Atleto" pralaimėjimas lyderiams
Septintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Gargždų“ (7-1) ekipa.Eriko Kubiliaus dramatiškoje kovoje išvykoje 97:94 (22:18, 29:23, 22:29, 24:24)
Sezono rekordus gerinęs 19-metis – NKL savaitės MVP, penketuke – Runkauskas ir Ruikis
Trečiosios „7bet-NKL“ sezono savaitės MVP tapo Šakių „Vyčio“ aukštaūgis Augustinas Mikštas.19-metis 203 cm ūgio krepšininkas per dvejas rungtynes
NKL: įspūdingas 19-mečio šėlsmas, pergalingi metimai ir žibantys veteranai iš LKL
Trečiąją „7bet-NKL“ sezono savaitę buvo sužaista 13 susitikimų, po kurių neliko nepralaimėjusių komandų, o rungtynėse buvo fiksuotos ne tik staigmenos, bet ir pasiektas naujas naudingumo
Žalgiriečiai neatsilaikė prieš Runkausko, Ruikio ir Galdiko vedamus "Gargždus"
Penktąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Gargždų „Gargždai“ (5-1). Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 80:63 (17:15, 19:11, 19:14, 25:23) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“
NKL apžvalga: naujokus pakrikštijęs "Atletas", dublerių akistata ir snaiperio tritaškiai
Spalio 2-ąją startavo naujasis „7bet-NKL“ sezonas, o praėjusį ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaisti dar 14-a susitikimų.Tinklalapis
Skambias pavardes prisivilioję "Gargždai": pasikvietėme visus, kurių norėjome
Naujojo „7bet-NKL“ sezono atidarymo rungtynės jau įvyko, dvylika komandų dar laukia prie starto linijos, o viena iš jų – skambiais pirkiniais išsiskyrusi „Gargždų“
Solidus Bičkauskio debiutas Rumunijoje
Sėkmingai naujojoje komandoje debiutavo Vilniaus "Ryto" gretas šią vasarą palikęs ir į Rumuniją rungtyniauti persikėlęs Dovis Bičkauskis.Lietuvio atstovaujama Oradijos CSM pasirengimo
NKL tritaškių konkurso finale "Vyčio" atstovas įveikė triskart LKL geriausią snaiperį
Savaitgalį Gargžduose įvyko „7bet-NKL Vasaros snaiperis 2021“ konkursas, kuriame triumfavo Šakių „Vyčio“ gynėjas Paulius Beliavičius.Jis finale įveikė „Gargždų“
Triskart LKL snaiperių konkurso nugalėtojas – NKL tritaškių turnyro dalyvių sąraše
Prieš šeštadienį Gargžduose vykstantį „7bet-NKL Vasaros snaiperis 2021“ konkursą paaiškėjo visi jo dalyviai.Konkurse dalyvaus tik 2020-2021 m. sezone žaidę
Paliukėnas iš Utenos keliasi į Rumuniją ir žais kartu su "Rytą" palikusiu Bičkauskiu
Praėjusį sezoną Utenos "Juventus" komandos gretose baigęs Martynas Paliukėnas karjerą tęs Rumunijoje.Vilnietis sukirto rankomis su Oradios CSM klubu, kurio marškinėlius vilkės
FIBA Challenger turnyre šešiolikmečiai sutriuškino rumunus
Po dramatiškos vakarykštės nesėkmės FIBA Challenger turnyre Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė atsitiesė. Remigijaus Bradausko kariauna 71:52 (17:10, 20:22, 26:7,
Lyderis grįžo – Parachovskio vedami baltarusiai pratęs kovą pasaulio čempionato atrankoje
Rygoje surengtame 2023-ųjų pasaulio čempionato atrankos varžybų D grupės turnyre antrąjį bilietą į kitą etapą iškovojo Baltarusijos rinktinė.Paskutinėse grupės rungtynėse baltarusiai
Fantastiškai žaidęs Tarolis tapo Rumunijos čempionu – nukovė kito lietuvio ekipą
Monstriškai sužaidęs Donatas Tarolis buvo pagrindinis lemiamos pergalės Rumunijos pirmenybių finale kalvis.Klužo Napokos "U-Banca Transilvania" namie 86:67 (21:16, 17:19, 28:11, 20:21)
Tarolis atvedė savo komandą į Rumunijos pirmenybių finalą
Puikiai pasirodęs Donatas Tarolis atvedė savo atstovaujamą komandą į Rumunijos pirmenybių finalą.Klužo Napokos "U-Banca Transilvania" namie 75:56 (16:15, 16:16, 22:16, 21:9) nepaliko