Marijampolėje - T.Kliučinyko karjeros rungtynės ir nelengva pergale

Tautvydas Kliučinykas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 79:76 (20:15, 19:23, 23:18, 17:20) pranoko „Šilutės“ (1-1) krepšininkus.

T. Kliučinykas per 31 minutę pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 3/7 trit., 1/1 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios gynėjo rungtynės karjeroje, o pagal naudingumo balus T. Kliučinykas pakartojo asmeninį rodiklį, kurį pasiekė 2018-ųjų dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“.

Marijampoliečiai į priekį truktelėjo ketvirtojo kėlinio viduryje. Kostas Jonuška pataikė iš toli, Edvinas Jezukevičius bei Rokas Stankevičius realizavo po dvitaškį, o atkarpą 8:0 laimėję šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą – 72:64.

„Šilutė“ laikėsi rungtynėse ir prasidėjus paskutinei dvikovos minutei Valdas Vasylius pelnė taškus iš po krepšio bei sumažino svečių deficitą iki 5 taškų (73:78). Kitoje atakoje „Sūduva-Mantinga“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė, o Linas Lekavičius, likus 24,5 sekundės, smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 76:78.

Po P. Šakinio minutės pertraukėlės Žygimantas Šimonis realizavo tik vieną baudos metimą ir „Šilutės“ ekipai paliko viltį išsigelbėti.

Vis tik Mindaugo Stašio tritaškis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė „Sūduvos-Mantingos“ pergalę.

„Šilutės“ komandai nepadėjo Mykolas Dieninis, Herkus Kumpys ir Tadas Poška.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 24 (7/8 dvit., 3/7 trit., 28 naud. bal.), Edvinas Jezukevičius 14 (7/7 baudos), Jonas Zakas 11 (3/7 trit.).

„Šilutė“: Kahlilas Thomasas 18 (9/13 dvit.), Valdas Vasylius 15 (5/6 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 13 (3/6 dvit., 2/4 trit.), Ugnius Mineikis 10 (5/6 dvit.).

Draugiškame turnyre Jonavoje "Sūduva-Mantinga" liko trečia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Jonavoje vykusiame draugiškame Mero taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.Mažajame finale Povilo Šakinio auklėtiniai 83:75 (22:20,
V.Šeškus: greičiausiai įžaidėjo dairysimės užsienyje
Prie treniruotėse Jonavoje plušančių buvusių LKL žaidėjų Giedriaus Staniulio, Igno Labučio, Gedimino Žalalio, Dariaus Tarvydo šią savaitę prisijungė ir veteranai Tomas Delininkaitis
Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos
Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras antradienį sirgaliams padovanojo tikrą dramą Marijampolėje. Utenos „Juventus“ komanda paleido pergalę iš savo rankų ir dvikovą
"Žalgiris-2" minimaliu skirtumu nusileido Vilkaviškio "Perlui"
Kauno „Žalgirio-2“ komanda patyrė apmaudžią nesėkmę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose rezultatu 77:78 (23:12; 21:28; 17:11; 16:27) nusileido Vilkaviškio
"Žalgirio" dubleriai iškovojo triuškinančią pergalę bei nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ komanda sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Savaitgalį jaunieji žalgiriečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.Penktadienį
"Sūduvos-Mantingos" treneris apie ateinantį sezoną: liko neužbaigtų darbų
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda pluša pasiruošimo artėjančiam NKL sezonui etape. Vyr. treneris Povilas Šakinis pasidžiaugė ilgai laukta galimybe vėl grįžti
Buvęs "Šiaulių" puolėjas grįžo į Marijampolę
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasipildė komandoje jau žaidusiu puolėju Roku Stankevičiumi.„Klubas visada siekia aukščiausių tikslų ir yra labai profesionalus. Džiaugiuosi
NKL čempionų gretas papildė J.Nausėdas
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė komplektuoti gynėjų liniją – prie komandos prisijungė Justas Nausėdas. 2019-2020 m. sezone jis atstovavo Mažeikių „Erelius“
"Sūduva-Mantinga" išsaugojo efektyvų vidurio puolėją
„Sūduva-Mantinga“ pratęsė bendradarbiavimą su vidurio puolėju Edvinu Jezukevičiumi. Tai jau bus trečiasis sezonas Marijampolėje. 2019-2020 m. sezone E. Jezukevičius buvo vienas efektyviausių
"Sūduva-Mantinga" išlaikė daugiausia tritaškių pataikantį snaiperį
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus ir praneša apie dar vieną pratęstą sutartį – komandoje liko gynėjas Jonas Zakas.Tai bus antrasis Jono sezonas
Pirmasis marijampoliečių naujokas - iš užsienio grįžęs lietuvis puolėjas
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi pirmąjį naujoką – juo tapo puolėjas Kostas Jonuška.Praėjusiame sezone K. Jonuška atstovavo Plymouth „Raiders“ klubą
"Sūduva-Mantinga" nesnaudžia - išlaikė jau penktą svarbų žaidėją
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ įpusėjo komandos komplektacijos darbus. Sutartis pratęsta su atakuojančiu gynėju Žygimantu Šimoniu.Tai jau bus ketvirtasis gynėjo sezonas Suvalkijos
Š.Beniušis ir T.Galeckas taip pat lieka Marijampolėje
NKL čempionė „Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus – su klubu sutartis pratęsė vieni iš svarbiausių praėjusio sezono žaidėjų: vidurio puolėjas Šarūnas
Marijampoliečiai A.Kieža ir T.Kliučnykas lieka gimtojo miesto klube
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pradėjo aktyvius darbus komplektuodama sudėtį artėjančio sezono kovoms.Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai pratęsė sutartis su dviem
Nutraukiamas ir NKL čempionatas, nugalėtoja - "Sūduva-Mantinga"
NKL vykdomasis komitetas nusprendė nuo šios dienos nutraukti VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų čempionatą vadovaujantis force majeure situacija Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos. Galutinė
NKL: įtempta lyderių dvikova, "Ryto" jaunimo pergalė ir "Neptūno" dublerių nesėkmė
VIKINGLOTTO-NKL lyderių dvikovoje – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (32-7) pergalė.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 91:81 (25:25, 33:19, 14:28, 19:9) pranoko „Telšius“
NKL apžvalga: dviejų klubų lyderiavimas bei žalgiriečio K.Kriisos debiutas Estijos rinktinėje
VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje po ilgos pertraukos iš pirmosios vietos buvo išstumti „Telšiai“, kuriuos pavijo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.Dabar
NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.Arvydo Gronskio vadovaujama
G.Matulis: "Tikiuosi, kad Marijampolės klubą pamatysime LKL"
Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) renginiai kyla į naują lygį. Tuo neabejoja Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubuose žaidęs Gintautas Matulis.Vasario 16-ąją „Jeep“ arenoje
Į Marijampolę grįžęs Ž.Šimonis: Lietuvoje pirmenybių lygis daug geresnis nei Italijoje
Šį sezoną Italijoje pradėjęs Žygimantas Šimonis grįžo ten, kur rungtyniavo pastaruosius du sezonus – Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ekipą.Tinklalapis „suduva-mantinga.lt“
NKL: dviejų pratęsimų dramoje – G. Matulio šou ir čempionų pergalė (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) dar ketvirtajame kėlinyje turėjo 9 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, sugebėjo išsigelbėti.Povilo Šakinio auklėtiniai
NKL: sunkios čempionų bei lyderių pergalės, Lavrinovičiai pasirodė blankiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 75:69 (16:22, 22:10, 20:17, 17:20) pranoko Šakių
Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“
"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
NKL čempionų treneris prieš lyderių mūšį: puolimu esu patenkintas, gynyboje einame gera linkme
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių etapą užbaigs su dviem pajėgiais varžovais: jau rytoj laukia dvikova su „Telšiais“, o šeštadienį
J.Jogminas: apie patirtį trijulių krepšinyje ir dėjimus
Justinas Jogminas Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipoje ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pradėjo savo antrąjį sezoną, kuriame dėjo dar vieną žingsnį į priekį.22-ejų puolėjas šį