Micičių praradę serbai per pratęsimą nukovė graikus su grįžusiu Antetokounmpo

FIBA nuotr.
2023 metų pasaulio čempionato atrankos antrajame etape svarbią pergalę iškovojo Serbijos nacionalinė komanda.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai Belgrade po pratęsimo 100:94 (31:25, 20:19, 9:19, 17:24, 13:7) palaužė Graikijos krepšininkus.

Antrajame kėlinyje skausmingą traumą patyrė pagrindinis serbų atakų organizatorius Vasilije Micičius. Čiurną susižeidęs buvęs žalgirietis kurį laiką gulėjo ant parketo, o aikštelę paliko tik padedamas medikų.

Netrukus šlubčiodamas rūbinės link patraukė ir koją susižeidęs graikų aukštaūgis Kostas Antetokounmpo.

Nors Graikijos rinktinės vyriausiasis treneris Dimitris Itoudis buvo pareiškęs, kad nugaros traumą patyrusio komandos lyderio Giannio Antetokounmpo dalyvavimas Eurobasket spręsis prieš pat turnyrą, Milvokio "Bucks" vedlys rungtynes pradėjo starto penkete.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei aikštės šeimininkai pirmavo 87:82, tačiau Nikola Jokičius nepataikė abiejų baudos metimų, o Nickas Calathesas ir Tyleris Dorsey išlygino rezultatą. Pergalę galėjęs išplėšti Ognjeno Jaramazo tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Likus pusei minutės iki papildomo laiko pabaigos Vladimiras Lučičius blokavo T.Dorsey tolimą metimą bei baudos metimu padidino pranašumą iki 98:92 tuo užtikrindamas pergalę.

Serbija: Nikola Jokičius 29 (9/13 dvit., 2/3 trit., 5/10 baudų, 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kl., 28 naud. b.), Ognjenas Jaramazas 15 (3/4 trit., 4 kl.), Vladimiras Lučičius 14 (3 per. kam.), Nikola Milutinovas 12, Vasilije Micičius (12 min., 2/2 trit.) ir Vanja Marinkovičius po 9.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 40 (12/18 dvit., 2/7 trit., 10/14 baudų, 8 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud. b.), Tyleris Dorsey 16 (4/11 tit.), Thanasis Antetokounmpo 12 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Kostas Papanikolaou 8 (6 atk. kam., 2 bl.).

Viską pataikęs Kuzminskas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo
Dar vieną solidų pasirodymą surengęs Mindaugas Kuzminkas neišgelbėjo Atėnų AEK (9-13) nuo nesėkmės Graikijos pirmenybėse.Iliaso Zouro auklėtiniai namie po atkaklios kovos 97:101 (29:29,
Paaiškėjo galimi Lietuvos varžovai olimpiniame Paryžiuje
Antradienį ištraukti olimpinio vyrų krepšinio turnyro burtai, po kurių galimus konkurentus grupių etape sužinojo ir Lietuvos komanda, prieš tai dar žaisianti lemiamoje atrankoje,
Grigonis buvo vienas vedlių į PAO pergalę
Marius Grigonis buvo vienas vedlių į užtikrintą Atėnų "Panathinaikos" (10-) pergalę Graikijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 89:73 (24:22, 22:20, 18:16, 25:15)
Graikijoje – puikiai pasirodžiusio Kuzminsko ir AEK bei OLY be Brazdeikio pergalės
Graikijos pirmenybėse šeštadienį pergales iškovojo komandos, kurių garbę gina krepšininkai iš Lietuvos.Mindaugas Kuzminskas buvo vienas vedlių į gana sunkią AEK
Beveik tobulai pataikęs Micičius sužaidė rezultatyviausiią mačą NBA (rezultatai)
Buvęs Kauno "Žalgirio" įžaidėjas bei Eurolygos žvaigždė Vasilije Micičius sužaidė savo rzultatyviausią mačą Nacionalinės krpšinio asociacijos (NBA) lygos debiutiniam sezone.Jo
Grigonis šį kartą pasirodė silpnai, bet PAO nepaliko šansų varžovams
Marius Grigonis šį kartą neišsiskyrė, tčiau Atėnų "Panathinaikos" (19-1) šventė dar vieną triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai
Pirmasis toks NBA: Dončičiaus šou užtemdė italo karjeros vakarą, Micičius surinko dublį
Luka Dončičius tapo pirmuoju NBA žaidėju istorijoje, kuris šešiose rungtynėse iš eilės surinko trigubą dublį pelnydamas bent 30 taškų. Toks slovėno pasirodymas užtemdė
Rezultatyviai žaidęs Kuzminskas neišgelbėjo nuo dramatiškos nesėkmės Graikijoje
Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviai, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamo Atėnų AEK (8-12) nuo nesėkmės Graikijos pirmenybėse.Joano Plazos auklėtiniai namie po dramatiškos
OLY vėl neregistravo Brazdeikio, kitas buvęs žalgirietis prapliūpo perdavimais
Triuškinančią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo "Olympiacos" (18-12) klubas.Georgio Bartzoko treniruojami čempionai namie 84:63 (22:15,
Micičius pratęsė savo rezultatyvių pasirodymų NBA lygoje ruožą
Buvęs Kauno "Žalgirio" atakų organizatorius Vasilije Micičius pratęsė savo rezultatyvių pasirodymų NBA lygoje atkarpą.Serbo atstovaujamas Šarlotės "Hornets" (15-48)
Po pažeminimo atsitiesę "Warriors" su Curry aplaužė ragus "Bucks" (rezultatai)
Pirmajame NBA Vakarų konferencijos dešimtuke vis labiau įsitvirtina sezoną nesėkmingai pradėję San Fransisko „Golden State Warriors“ (33-28) atstovai, rašo Krepšinis.lt.„Kariai“
Karjeros mačą NBA sužaidęs Micičius sulaukė "Hornets" trenerio pagyrų
Buvęs žalgirietis ir naudingiausias Eurolygos krepšininkas Vasilije Micičius vis geriau atrodo NBA pirmenybėse. Praėjusią naktį jis pasiekė rezultatyvumo rekordą už Atlanto ir sulaukė
Micičius – apie galimą sugrįžimą į Europą: man patinka "Barca", bet širdis priklauso "Efes"
Nacionalinėjės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje debiutavusio Šarlotės "Hornets" gynėjo Vasilije Micičiaus Ispanijos leidinio "Mundo Deportivo" korespondentas Toni
Mokytojas pamokė mokinį: OLY be Brazdeikio sutriuškino "Peristeri"
Lengvą pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujamas bei čempiono titulą ginantis Pirėjo "Olympiacos" (17-2).Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje
Grigonis rezultatyviai išnaudojo laiką pergalingame mače
Marius Grigonis svariai prisidėjo prie triuškinančios Atėnų "Panathinaikos" (18-1) pergalės Graikijos pirmenybėseErgino Atamano auklėtiniai namie 96:73 (26:26, 25:16, 28:16, 17:15)
Kuzminskas su Hollinsu atvedė AEK į pergalę
Užtikraintą pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo puikiai pasirodžiusio Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Atėnų AEK (8-11).Joano Plazos auklėtiniai išvykoje 94:85 (22:23, 22:22, 23:16,
Atamanas sulygino graikų ir turkų krepšinio kultūrą: Turkijoje trūksta pagarbos
Dukart iš eilės su Stambulo "Anadolu Efes" Eurolygoje triumfavęs Erginas Atamanas dabar stovi prie Mariaus Grigonio atstovaujamo Atėnų "Panathinaikos" vairo.Turkas įvertino
Eurobasket atrankoje – pirmieji graikų, serbų ir prancūzų žingsniai link tikslo
Penktadienį 2025-ųjų Europos krepšinio čempionato atrankos varžybos pašykštėjo didesnių staigmenų: statusą pateisino visi Eurolygos pajėgas galėję pasitelkti favoritai,
Graikijos lygoje – triuškinanti Grigonio ir PAO pergalė prieš Kuzminsko AEK
Eilinę pergalę Graikijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (17-1) su Mariumi Grigoniu, rašo Krepšinis.lt.Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje
PAO po nesėkmės Kaune pirmąkart pralaimėjo ir Graikijoje, Grigonis – naudingiausias
Marius Grigonis žaidė naudingiausiai, tačiau Atėnų "Panathinaikos" (16-1) po nesėkmės Eurolygos mače Kaune pirmąkart pralaimėjo ir Graikijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai
Vėl starto penkete pasirodęs Brazdeikis pasirodė kukliai
Ignas Brazdeikis kukliai prisidėjo prie Pirėjo "Olympiacos" (15-2) komandos pergalės Graikijos pirmenybėse.Šalies čempionai išvykoje 81:57 (21:11, 18:17, 24:17, 18:12) nepaliko
60 Curry taškų neišgelbėjo "Warriors", Luka neatsilaikė prieš Giannį (rezultatai)
„Golden State Warriors“ variklis Stephenas Curry surengė antrą geriausią pasirodymą savo karjeroje, tačiau jo komanda šeštadienį Atlantoje po pratęsimo 134:141 (33:28,
Magija tęsiasi: Luka vėl buvo arti pusės šimto taškų, Jokičius pranoko Giannį
Luka Dončičius ir toliau demonstruoja monstrišką formą ir veda Dalaso „Mavericks“ (26-21) į pergales, rašo Krepšinis.lt.Teksaso valstijos atstovai namuose po atkaklios
Prieš išvyką į Kauną – triuškinanti PAO su Gigoniu pergalė
Graikijos pirmenybėse triuškinančią pergalę iškovojo ir nenugalėtas lieka Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (16-0).Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje
Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Brazdeikis pasinaudojo suteiktu šansu
Graikijos lygoje apie save priminė Ignas Brazdeikis. Buvęs žalgirietis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (14 pergalių-2 pralaimėjimai)
"Žalgirį" palikęs Hollinsas debiutavo naujojoje komandoje
Mindaugo Kuzminsko atsovaujamas Atėnų AEK klubas nesėkme pradėjo pasirodymą FIBA Čempionų lygos Top 16 etape.Joano Plazos auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 79:80 (18:20, 22:15, 18:27,
Graikijoje – rezultatyvaus Beliausko pergalė po pratęsimo
Dramatišką pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo solidžiai rungtyniavusio Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.Salonikų PAOK (7-8) namie tik po pratęsimo 66:65 (14:10, 18:10, 8:22,
"Žalgirį" palikęs Hollinsas greitai rado naują darbovietę
Šią savaitę Kauno "Žalgiris" padėkojo už darbą trumpalaikę sutartį su Lietuvos čempionais turėjusiu Austinu Hollinsu."Prabėgus bandomajam laikotarpiui įvertinome visas