Aštuoniolikmetės Anykščiuose įveikė pajėgią Prancūzijos rinktinę

Europos čempionatui, kuris liepos 30-rugpjūčio 9d. vyks Slovėnijoje, besirengianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė iškovojo dar vieną tarptautinę pergalę. Anykščiuose šeštadienį jos žaidė su pajėgia Prancūzijos ekipa ir po pratęsimo laimėjo 56:52 (11:17, 16:5, 7:15, 12:9, 10:6).

Prieš tai Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės Vilniuje pasidalijo po pergalę su Suomijos bendraamžėmis.

Techniškos ir atletiškos prancūzės Anykščiuose iškart ėmėsi iniciatyvos ir laimėjo pirmąjį kėlinį. Tiesa, lietuvės neketino pasiduoti ir labai aktyviai gynėsi. Po dviejų kėlinių pirmavo jau Lietuva 27:22.

Po pertraukos Prancūzija surengė spurtą 10:0 ir išsiveržė į priekį 32:27. Tačiau vedamos Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės duonos jau ragavusios Lauros Juškaitės, lietuvės pasivijo varžoves. Rungtynių nugalėtojos po keturių kėlinių vis dar nebuvo aiškios. Teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau sekėsi Lietuvai.

L.Juškaitė buvo rezultatyviausia rungtynių žaidėja. Ji pelnė 23 taškus (10/18 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 4 ir prarado 5 kamuolius. L.Juškaitė buvo vienintelė iš lietuvių, pelniusi dviženklį taškų skaičių.

Savo ruožtu Prancūzijos ekipoje taip pat vienintelė dviženklį taškų skaičių įmetė Alexia Chartereau – 12.

Po šių kontrolinių rungtynių Lietuvos U18 merginos vyks į Ventspilį, kur liepos 13—15 dienomis dalyvaus Baltijos taurės turnyre.

Aštuoniolikmetės turnyrą Italijoje pradėjo tiesiog sumindydamos varžoves
Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė pergale pradėjo kontrolinį turnyrą Italijoje. Vytauto Pliaugos auklėtinės pirmose rungtynėse 68:45 (23:13, 15:10, 10:12, 20:10) sutriuškino Baltarusijos
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo užtikrinta pergale
Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionato B diviziono kovas pergale pradėjo Lietuvos rinktinė.Daliaus Ubarto auklėtinės pirmose turnyro rungtynėse 84:67 (25:16, 13:14, 24:15, 22:22)
Aštuoniolikmečių treneris D.Ubartas: tikslas čempionate aiškus (sudėtis, tvarkaraštis)
Lietuvos merginų jaunių (U18) rinktinė liepos pradžioje pradės pasiruošimą Europos krepšinio čempionato B diviziono kovoms, kurios rugpjūčio 3-12 dienomis vyks Austrijoje.Lietuvės
"Kibirkšties" kapitonė L.Juškaitė: stengsimės išnaudoti savo energiją ir greitį
Jau antradienį Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pradeda šio sezono kovas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Pirmenybių atidarymo dieną sostinės krepšininkės
Aštuoniolikmetės Europos čempionate po atkaklios kovos nusileido kroatėms
Lietuvos merginų (U18) rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę Europos čempionate. Aštuoniolikmetės po atkaklios kovos rezultatu 69:67 (25:13, 17:15, 14:18, 13:21) nusileido Kroatijos rinktinei.Nors
Aštuoniolikmetės Europos čempionate įveikė ir kroates
Lietuvos aštuoniolikamečių (U18) merginų rinktinė šeštadienį 63:47 (14:13, 20:14, 13:15, 16:5) nugalėjo Kroatiją ir žais dėl Europos čempionato devintosios vietos.Tado Stankevičiaus
Aštuoniolikmetės nukovė slovakes ir liko Europos elite (viso mačo video)
Penktadienį Vengrijos mieste Šoprone Lietuvos aštuoniolikamečių (U18) merginų rinktinė užsitikrino vietą kitų metų Europos A diviziono čempionate. Senojo Žemyno pirmenybių rungtynes
Aštuoniolikmetės Europos čempionate nusileido serbėms
Europos čempionate Šoprono mieste Vengrijoje žaidžianti Lietuvos aštuoniolikamečių (U18) merginų rinktinė sekmadienį patyrė antrąją nesėkmę. Jos pralaimėjo Serbijos bendraamžėms
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo nesėkme
Lietuvos aštuoniolikamečių (U18) merginų rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionatą Vengrijos mieste Šoprone. Šeštadienį jos 56:71 (21:21, 7:20, 14:18, 14:12) pralaimėjo
Aštuoniolikmetės vėl nusileido latvėms - šįkart bendraamžėms
Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė ketvirtadienį Rygoje pralaimėjo ir antrąsias kontrolines rungtynes – šįsyk 58:62 (19:17, 11:15, 19:11, 9:19) nusileido Latvijos
Aštuoniolikmetės į Europos čempionatą išvyko puikios nuotaikos
Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų krepšinio rinktinė antradienį per Vieną išskrido į Europos A diviziono čempionatą Slovėnijoje. Prieš Celjės mieste prasidedančias
Šešiolikmečių ir aštuoniolikmečių rinktinėms sekėsi skirtingai
Europos čempionatui besirengiančios Lietuvos šešiolikmetės (U16) ir aštuoniolikmetės (U18) merginos antradienį žaidė kontrolines rungtynes. Kaune U16 merginos nesunkiai 63:48
Aštuoniolikmetės tarptautiniame turnyre Lenkijoje startavo pralaimėjimu
Lietuvos aštuoniolikmetės (U18) krepšininkės pirmadienį pradėjo kovas tarptautiniame turnyre Žirardovo mieste Lenkijoje. Jame be Lietuvos dalyvauja Lenkijos, Slovakijos ir Vokietijos
Baltijos taurės turnyre merginos ir vaikinai iškovojo prizines vietas
Trečiadienį Ventspilyje (Latvija) baigėsi aštuoniolikmečių (U18) Baltijos taurės turnyras. Lietuvos merginos užėmė antrąja vietą, o vaikinai – trečiąją. Tai paaiškėjo
Europos čempionatui, kuris liepos 30-rugpjūčio 9d. vyks Slovėnijoje, besirengianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė iškovojo dar vieną tarptautinę pergalę. Anykščiuose
Aštuoniolikmetės atsirevanšavo suomėms
Europos čempionatui, kuris liepos 30-rugpjūčio 9d. vyks Slovėnijoje, besirengianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė kontrolinėse rungtynėse Vilniuje  atsirevanšavo
Aštuoniolikmetės nusileido suomėms
Europos čempionatui, kuris liepos 30-rugpjūčio 9d. vyks Slovėnijoje, besirengianti Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) merginų rinktinė kontrolinėse rungtynėse Anykščiuose 55:59