Naudingiausias NKL savaitės žaidėjas - Ž.Kelys (savaitės apžvalga)

Po savaitės pertraukos sugrįžusios NKL pirmenybių batalijos pasižymėjo itin atkakliomis kovomis bei įspūdingų žaidėjų individualių pasirodymų gausa.

Dviem pergalėmis savaitgalį džiaugėsi tik Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Raseinių „Rasai“. Tuo metu pergalės džiaugsmo per dvejas rungtynes patirti neteko Molėtų „Ežerūnui-Kariui“, „Palangai“ ir Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ekipai.

Individualūs žaidėjų pasirodymai, pratęstos bei nutrauktos pergalių serijos – tai ir dar daugiau – tradicinėje tinklalapio „nklyga.lt“ savaitės apžvalgoje.

MVP

Naudingiausiu praėjusios savaitės krepšininku tapo Raseinių „Rasų“ ekipos atakų organizatorius Žydrūnas Kelys. Iš Biržų kilęs 28-erių metų krepšininkas savo komandą vedė į abi savaitgalio pergales. Penktadienio mače su Jonavos ekipa Kelys pelnė 15 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus. Kitos dienos mače su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ekipa jis pelnė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus surinko 35 naudingumo balus. Pastarasis mačas buvo sėkmingiausias per visą krepšininko karjerą.

Krepšininko dvejų rungtynių vidurkiai – 22 taškai, 7,5 rezultatyvaus perdavimo, 5,5 atkovoto kamuolio ir 31,5 naudingumo balo.

Du prieš vieną

Praėjusio šeštadienio rungtynės tarp „Šilutės“ ir Joniškio „Delikateso“ pasižymėjo itin solidžiais abejų komandų žaidėjų pasirodymais. Šilutiškių ekipos gretose žibėjo Tomas Lekūnas bei Aurelijus Pukelis. Pastarasis per 36 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, blokavo 2 metimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Lekūnas buvo per plauką nuo trigubo dublio – jis per 35 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius bei atliko net 15 rezultatyvių perdavimų. Puolėjas susitikimą baigė surinkęs 34 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje dar naudingiau žaidęs Darius Griškėnas per 32 minutes pelnė 36 taškus, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 39 naudingumo balus. Visgi puolėjo vedamas „Delikatesas“ varžovams nusileido 85:98.

Savaitgalio staigmena

Pagrindine praėjusio savaitgalio staigmena neabejotinai galima laikyti dar vieną „Mažeikių“ nesėkmę. Vieni iš pirmenybių favoritų, Aloyzo Rudžio auklėtiniai, svečiuose 59:70 nusileido Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkams ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės. Tokios ilgos nesėkmingos atkarpos Žemaitijos klubas šį sezoną dar nebuvo patyręs.

Nutraukė

Nesėkmingas „Mažeikių“ etapas baigėsi vos tik jiems sugrįžus namo. Šeštadienio mače mažeikiškiai namuose 84:61 susitvarkė su „Palangos“ krepšininkais. Šiame susitikime savo komandą į pergalę tempė Evaldas Šaulys. Beveik be keitimų rungtyniavęs krepšininkas ant parketo praleido 39 minutes, per kurias pelnė 25 taškus, po krepšiais sugriebė 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 43 naudingumo balus.

Pergalę po trejų nesėkmingų rungtynių iš eilės šeštadienį iškovojo ir Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ ekipa. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai nesėkmingą ruožą pamiršo rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu-Kariu“. Jonavos klubas varžovus nugalėjo 77:67.

Pergalių serija

Įspūdingą savo pergalių seriją praėjusį savaitgalį pratęsė Šakių „Vyčio“ komanda. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai šeštadienį namuose 80:63 nugalėjo Vilniaus „Perlą-MRU“ ir į savo sąskaitą įsirašė jau keturioliktąją pergalę iš eilės. Tai yra ilgiausia pergalių serija per pastaruosius trejus metus. 2012-2013 metų sezone analogišką rungtynių skaičių iš eilės nebuvo pralaimėjusi Alytaus „Dzūkija“.

Praėjusios savaitės žaidėjų TOP 5:

• Žydrūnas Kelys („Rasai“): 22 tšk., 5,5 atk. kam., 7,5 rez. perd., 31,5 naud. bal.
  • Darius Griškėnas („Delikatesas“): 28 tšk., 5,5 atk. kam., 2 rez. perd., 29 naud. bal.
  • Evaldas Baniulis („Ežerūnas-Karys“): 23 tšk., 7 atk. kam., 3,5 rez. perd., 24,5 naud. bal.
  • Aurimas Kieža („Sūduva-Mantinga“): 22 tšk., 13 atk. kam., 24,5 naud. bal.
  • Vilius Šumskis („Rasai“): 20 tšk., 6,5 atk. kam., 26,5 naud. bal.
Verti paminėjimo: Martynas Varnas („Žalgiris-2“), Matas Jucikas („Palanga“), Gintautas Matulis („Sūduva-Mantinga“), Tomas Lekūnas, Aurelijus Pukelis (abu „Šilutė“), Evaldas Šaulys („Mažeikiai“).

NKL: T.Watsono debiutas pažymėtas triuškinančia pergale (visi rezultatai)
Šakių „Vytį“ (30-3) papildęs Travisas Watsonas pirmą kartą apsivilko komandos marškinėlius Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), o šis įvykis čempionato
D.Redikas taikėsi į keturgubą, L.Grabauskas - į trigubą dublius (visi rezultatai) (1)
Penktadienį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon–NKL) rungtynėse Klaipėdoje pergalę iškovojo „Jonavos“ (17-14) ekipa, 81:77 (18:21, 17:21, 22:12, 24:23) įveikusi
"Lietuvos ryto" dublerių tritaškių lietus sugniuždė "Telšius"
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) iškovojo tritaškiais prapliupusi Vilniaus „Perlo“ (13-17) komanda, kuri savo aikštėje 95:69 (20:24,
"Šiauliai" iškovojo triuškinančią pergalę draugiškame mače
Rinktinių pertrauką „Šiaulių” krepšinio komanda išnaudojo sužaisdama draugiškas rungtynes Joniškyje su vietos „Delikateso” ekipa. Nacionalinės
Jasikevičiaus ir Javtoko akivaizdoje - pergalingas Sajaus sugrįžimas
Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir sporto direktoriaus Roberto Javtoko akivaizdoje į aikštę pergalingai sugrįžo prie Mezon NKL „Žalgiris-2“
NKL savaitės MVP - čempionų puolėjas R.Stankevičius (visi naudingiausieji)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ praėjusį savaitgalį vertėsi praktiškai be centrų ir šios komandos dvimetrinis puolėjas Rokas Stankevičius susidariusia situacija pasinaudojo
Komandos draugą nokautavusiam O.Mačerniui - diskvalifikacija iki sezono pabaigos
Šeštadienį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) aštuntojo turo rungtynėse nesportišku elgesiu pasižymėjęs Osvaldas Mačernis nubaustas griežta bausme.Pirmadienį
Naudingiausias NKL savaitės žaidėjas - "Vytį" į pergales vedęs A.Pukelis
Šakių „Vyčio“ klubas Mezon NKL pirmenybėse kol kas rieda užtikrintai, o vienas komandos lyderių Aurelijus Pukelis tapo naudingiausiu praėjusios savaitės pirmenybių krepšininku.23-ejų
NKL sezono atidarymas: atsinaujinusi Jonava prieš talentais pasipildžiusius žalgiriečius
Jau rytoj Jonavos sporto arenoje Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) baigsis tarpsezonio tyla. Jonavos arenoje ketvirtadienio vakarą naują Mezon NKL sezoną atidarys jonaviškių
Suvalkijos derbyje nukraujavę NKL čempionai dar kartą įveikė "Vytį"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kontrolinėse rungtynėse antrą kartą susitiko su Šakių „Vyčiu“ ir antrą kartą šventė pergalę. Ryčio Vaišvilos
R.Stankevičius grįžta į Marijampolę
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gretose kitą sezoną rungtyniaus dar vienas buvęs Šakių „Vyčio“ krepšininkas, tačiau jis jau žino, ką reiškia žaisti
NKL čempionų gretose - E. Serkevičius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi dar vieną naujoką. Suvalkijos sostinės ekipa pasiekė oficialų susitarimą su buvusiu Šakių „Vyčio“ komandos gynėju Ernestu Serkevičiumi.22-ejų
K. Babkauskas keliasi į NKL ekipą
NKL bronzininkę Šakių „Vyčio“ komandą stiprina šešis sezonus Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniavęs 26-erių metų 184 cm ūgio įžaidėjas Karolis Babkauskas.
„Delikatesą“ sustiprino R.Biliartas
Praėjusį sezoną „Mezon-NKL“ pirmenybių „Mažeikių“ komandoje sėkmingai rungtyniavęs 26-erių metų 202 cm ūgio priekinės linijos žaidėjas Rytis Biliartas keliasi į Joniškio
NKL išrinko vadovybę ir patvirtino varžybų formatą, pasitraukė "Rasai"
Antradienį Jonavoje vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rinkiminėje-ataskaitinėje konferencijoje išrinkta nauja lygos vadovybė ir patvirtintas artėjančio sezono
Iš Klaipėdos į Marijampolę persikėlęs R.Vaišvila: "Sūduva-Mantinga" pasiūlė geras sąlygas“
Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse triumfavusią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ į pergales nuo šiol mėginsiantis vesti Rytis
G. Vileita toliau treniruos "Ežerūną", A. Jasilionis taps "Vyčio" strategu
Molėtų „Ežerūnas“ pasiekė susitarimą su prie komandos vairo praėjusį sezoną baigusiu vyriausiuoju treneriu Gintautu Vileita. Vileitos vadovaujama ekipa tik per plauką neišvedė
A.Jasilionis: negali būti, kad Raseiniuose neliktų krepšinio (interviu su T.Galecku)
Praėjo daugiau nei dvi savaitės po svarbiausių rungtynių Raseinių vyrų krepšinio klubui, žaidžiančiam Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Dalyvavimas antros pagal pajėgumą šalies
Dramatiška atomazga: "Vytis" po dviejų pratęsimų palaužė "Rasus" ir iškovojo bronzą
Gediminas Maceina ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, Tomas Galeckas išplėšė antrąjį, o jame Šakių „Vyčio“ komanda dramatiškai
"Vytis" atsigauna: bronzos medalių laimėtojai paaiškės Raseiniuose
Prie sienos priremtas Šakių „Vytis“ antrą sykį iš eilės patiesė Raseinių „Rasų“ krepšininkus bei mažajame Nacionalinės krepšinio
Fantastiško T.Galecko žaidimo "Rasams" neužteko - "Vytis" pratęsė bronzinę seriją
Karjeros šou surengęs Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ taškų, tačiau jo vedamai komandai nepavyko tiesiausiu keliu trumfuoti mažajame Nacionalinės
Šakiuose laimėję "Rasai" - per žingsnį nuo NKL bronzos
Antrąją pergalę Mezon-NKL serijoje dėl trečiosios vietos iškovojo Raseinių „Rasų“ klubas. Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 83:72 (28:22, 18:12, 18:17, 19:21) įveikė
NKL mažasis finalas startavo dramatiška "Rasų" pergale prieš "Vytį"
Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19)
D.Anužio dėjimai tapo gražiausiais NKL pusfinalių epizodais
182 cm ūgio Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos gynėjas Deividas Anužis Mezon-NKL pusfinalio etape taip pasiskraidė, kad užėmė pirmąją vietą gražiausių etapo epizodų dešimtuke.Uostamiesčio
P.Šakinis lieka prie "Palangos" vairo
Šį sezoną prie „Palangos“ klubo vairo debiutavęs Povilas Šakinis ir toliau vadovaus šiai komandai.Oficialiai paskelbta, jog abi pusės susitarė dėl bendradarbiavimo
"Vyčio" treneris V.Sirvydis: bronzos nori visi - dėl to klausimų nėra (video reportažas)
Šakių „Vytis“ šiuo metu bando atsikratyti visų neigiamų minčių, užklupusių po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalio, kurio serija Klaipėdos „Naftai-Uni-Akvaservis“
NKL čempionai sutriuškino "Rasus" ir titulą gins finale
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrus metus iš eilės žais Mezon-NKL finale. Čempionų titulą ginanti Suvalkijos sostinės komanda ketvirtadienį savo aikštėje 96:72 (29:17,
NKL čempionai sunkiai laimėjo Raseiniuose, iki finalo skiria pergalė
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ iki antrojo Mezon-NKL pirmenybių finalo iš eilės trūksta tik vienos pergalės.Lygos čempionai antrose pusfinalio serijos rungtynėse Raseiniuose 64:61 (19:16,

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52