Neeilinis susitikimas: LKL būstinėje apsilankė Eurolygos vadovas J.Bertomeu

Trečiadienį į Lietuvą atskridęs Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu vakar „Siemens“ arenoje apsilankė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Fuenlabrados „Montakit“ rungtynėse, o šiandien pirmą kartą viešėjo ir Lietuvos krepšinio lygos būstinėje.

LKL būstinėje Eurolygos prezidentas susitiko su mūsų šalies reprezentacinės krepšinio lygos vadovais – prezidentu Remigijumi Milašiumi ir generaliniu direktoriumi Romualdu Brazausku. „Tokio aukšto lygio pareigūnas pas mus apsilanko pirmą kartą. Tai yra garbė, o kartu ir pripažinimas visam Lietuvos krepšiniui“ , – sakė LKL prezidentas.

Pats J. Bertomeu pasidžiaugė augančiu LKL lygiu. „Lyga kasmet auga, konkurencija joje didėja, o komandas papildo stiprūs žaidėjai. Tiek pačiam čempionatui, tiek žiūrovams nuo to tik geriau. Galima pasidžiaugti ne tik kylančiu klubų meistriškumu, bet ir pačios lygos atliekamu organizaciniu darbu“, – kalbėjo Eurolygos vadovas.

Susitikimo metu J. Bertomeu buvo supažindintas ir su kita LKL veikla, vykdoma už aikštelės ribų – tolerancijos skatinimu, neapykantos kurstymo mažinimu, LKL akademijos įsteigimu ir pan. Eurolygos vadovas taip pat domėjosi ir teisėjų ruošimo klausimais. „Jau antrus metus Lietuvos krepšinio lygoje sėkmingai dirba teisėjų direktorius, kuris yra atsakingas už teisėjų tobulinimo programą. Ši programa labai panaši į tą, pagal kurią dirba ir Eurolygos teisėjai“, – sakė LKL generalinis direktorius R. Brazauskas.

Iš LKL būstinės J. Bertomeu išvyko tiesiai į oro uostą. Eurolygos prezidentas po viešnagės Lietuvoje grįžo į Barseloną, kur šiandien Kauno „Žalgiris“ Eurolygos rungtynėse susitinka su „Barcelona“ krepšininkais.

"Žalgirio" dvikovai su "Real" - Eurolygos savaitės rungtynių statusas
Pirmą kartą šiame sezone viso pasaulio krepšinio gerbėjų akys spalio 17 dieną nukryps į „Žalgirio“ areną, kadangi Kauno „Žalgirio“ ir karališkojo Madrido
"Juventus" legionierius surengė penkmetį nematytą pasirodymą
Utenos „Juventus“ gynėjas Shannonas Scottas savaitgalį surengė įspūdingą pasirodymą.Amerikietis žaisdamas su Prienų „CBet“ komanda perėmė net 8 kamuolius – vos
LKL savaitės MVP - "Šiaulius" į pergalę Kėdainiuose traukęs K.Hardy
„Šiauliai“ įgauna vis didesnį pagreitį, o tai atsispindi ne tik komandiniuose rezultatuose (ekipa iškovojo jau antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse
"Žalgiris" pabudo po pertraukos ir pagaliau laimėjo Klaipėdoje
Kauno „Žalgirio“ (5/0) krepšininkai sekmadienio vakarą išsivežė pergalę iš Klaipėdos, kur įveikė „Neptūną“ (2/3) 80:73 (16:13, 18:22, 29:13, 17:25)
Įsižaisti jauniesiems žalgiriečiams leidęs Šaras: reikia, kad jie pajustų tokias atmosferas kaip Klaipėdos
Kauno „Žalgiris“ ir toliau išlieka nenugalima jėga Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Kauniečiai penktojo turo rungtynėse išvykoje 80:73 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“
"Neptūno" strategas po nesėkmės prieš "Žalgirį" neliūdėjo: rungtynės nebuvo labai blogos
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-3) sekmadienio vakarą sausakimšoje „Švyturio“ arenoje banguotame mače 73:80 nusileido Kauno „Žalgiriui“ (5-0). Trečiojo kėlinio
Aukštaitijos derbyje triumfavo panevėžiečiai
Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate grįžo į pergalių kelią ir namuose 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“
Po ilgosios pertraukos spurtavę "Šiauliai" išsivežė užtikrintą pergalę iš Kėdainių
„Šiaulių“ (2/3) ekipa visų rungtynių metu demonstravo puikų puolimą, trečiajame kėlinyje įsijungė aukštesnę pavarą gynyboje, užfiksavo šio sezono „Betsafe–LKL“
Eurolyga pripažino: "Žalgirio" rungtynių pabaigoje teisėjai suklydo tris kartus
Eurolygos atstovai pateikė oficialias išvadas dėl teisėjų darbo penktadienio rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „Armani“.Išsamioje ataskaitoje buvo pripažinta,
"Žalgirio" startas - prasčiausias per Š.Jasikevičiaus vadovavimo erą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nusileido Milano „Olimpia“ klubui ir Eurolygoje startavo dviem nesėkmėmis, o tai yra prasčiausias startas pajėgiausiame žemyno turnyre
"Rytas" išliejo pyktį ant dzūkų
Vilniaus „Ryto“ (5/0) ekipa ir toliau tęsia pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse be jokių kluptelėjimų.Vilniečiai svečiuose be didesnio vargo 90:54 (23:14,
A.Velička atvedė prieniškius į pergalę Utenoje
Prienų „CBet“ (3/2) komanda pasiekė šio sezono „Betsafe–LKL“ klaidų rekordą, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečią pergalę iš eilės.Manto Šerniaus
D.Bičkauskis - apie krepšinį Baisogaloje, Ž.Urbono dovanotą gesintuvą ir kita
Vilniaus „Ryto“ naujokas Dovis Bičkauskis praėjusį sezoną buvo lyderis rezultatyvių perdavimų kategorijoje „Betsafe–LKL“ čempionate. Kad pasiektų tai, iš Baisogalos
Žalgiriečio rekordas nepradžiugino: Eurolygoje neišsisuksi gerai sužaidęs tik tris kėlinius
Thomasas Walkupas sužaidė geriausias rungtynes savo antrą sezoną trunkančioje Eurolygos karjeroje, tačiau po susitikimo Milano „Mediolanum Forum“ arenoje šypsenos neišspaudė.Amerikietis
Gražiausių Eurolygos savaitės epizodų viršūnėje - "Chimki" puolėjo dėjimas
Eurolygos reguliariajame sezone prabėgo jau antrasis turas, o jame tradiciškai buvo užfiksuota daug gražių žaidimo epizodų, tiesa, lietuviškų akcentų šįkart nėra.Penketuką
A.Perezą apgynęs Šaras turėjo žinutę savo žaidėjams: Eurolygoje berniukai nelaimi
Kauno „Žalgiris“ pirmą kartą Šarūno Jasikevičiaus eroje Eurolygoje startavo dviem pralaimėjimais paeiliui.Kauniečiai išvykoje 81:85 nusileido Milano „Olimpia“
"Betsafe" prognozė: "Žalgiris" šį savaitgalį nutrauks nesėkmių seriją Klaipėdoje
Šeštadienį „Betsafe–LKL“ arenose startuoja penktasis pirmenybių turas, o centrinis turo susitikimas bus žaidžiamas sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“
Tragiškai sužaistas pirmas kėlinys neleido "Žalgiriui" laimėti Milane
Kauno "Žalgirio" (0/2) krepšininkamas Italijoje nepavyko iškovoti pirmosios pergalės antrajame Eurolygos ture.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po itin atkaklios kovos
Prie lemiamu metu kritusio "Žalgirio" pralaimėjimo prisidėjo ir teisėjų klaida?
Pirmąjį kėlinį 16 taškų skirtumu pralaimėjęs Kauno „Žalgiris“ pagirtinai prisivijo Milano „Olimpia“ ekipą, tačiau išlyginti ar persverti rezultato Lietuvos
Antrosios Eurolygos savaitės MVP - buvęs žalgirietis
Eurolygos antrosios savaitės naudingiausiuoju žaidėju (MVP) tapo karjeros rekordą užfiksavęs buvęs žalgirietis Vasilije Micičius.Serbo atstovaujamas Satmbulo "Anadolu Efes" klubas namie
M.Kuzminskas buvo vienas "Olympiakos" triuškinančios pergalės kalvių
Mindaugas Kuzminskas puikiai išnaudojo jam skirtą laiką, o lietuvio atstovaujams Pirėjo "Olympiakos" (1/1) klubas iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.Kęstučio Kemzūros
Lemiamo ketvirčio metu "Barcelona" parodė jėgą Eurolygos naujokams
Iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios buvo galima tik spėti į kurią pusę pakryps Eurolygos mačo svarstyklės Rusijoje, tačiau atėjus lemiamoms minutėms Barselonos "Barcelona" (2/0) klubas
R.Kurtinaičio auklėtiniai namuose įveikė "Žalgirio" skriaudikus
Antrą pergalę iš tiek pat galimų Eurlygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos srities "Chimki" (2/0) komanda vadovaujama Rimo Kurtinaičio.Pamaskvės klubas namie 79:76 (27:17,
Maskvoje atgimęs latvis - apie R.Kurtinaičio išmintį, K.Porzingio bylą ir T.Šengelijos chačapurius
Maskvos srities „Chimki“ klube antrą sezoną pradėjęs Janis Timma interviu Rusijos dienraščiui „Sovetsky Sport“ pasakojo apie sustiprėjusios komandos ambicijas bei santykius
Žalgiriečiai kamantinėjo ir lietuviškai sveikinosi su Milane sutiktu A.White'u
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šįvakar antrosiose Eurolygos sezono rungtynėse grumsis su Milano „Olimpia“, o tarp Lietuvos čempionų priešininkų bus ir
"Užribis": "Juventus" kuriozas, autografų dalybos ir smagi Š.Jasikevičiaus reakcija
Į „Betsafe–LKL“ video kanalą sugrįžta sirgalių pamėgta rubrika „Užribis“, o joje tradiciškai galima išvysti smagių ir netradicinių vaizdelių.Pirmąjį
T.Lekūnas: apie sekmadienio Aukštaitijos derbį, tėvystės džiaugsmus ir savo žaidimą
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) žais Aukštaitijos derbį, kai namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“