Naujienos kraunasi...

Neuždengiamieji: kaip tą patį vakarą gigantais virtę G.Einikis ir A.Sabonis nukalė du amžinus rekordus

Autorius: DELFI, LKL, Krepšinis.lt.


Lietuvos krepšinio legendos Gintaras Einikis ir Arvydas Sabonis ir taip niekada nebuvo patys žemiausi bei laibiausi atletai, tačiau vieną vakarą, lygiai prieš 25-erius metus, jie tarsi išstypo iki Galijotų arba kaip du Guliveriai atsidūrė liliputų šalyje.

Tą 1995-ųjų kovo 31-ąją Pūkis su Sabu, it susitarę, savo rankomis nukalė tokius rekordus, kuriems per ketvirtį amžiaus niekas rimčiau taip ir nepagrasino, rašo Krepšinis.lt.

G. Einikis ir A. Sabonis per tą patį vakarą kartu sudėjus sumetė net 93 taškus ir dviese surinko kosminius 134 naudingumo balus. Siūlome prisiminti, kaip tai įvyko.

Kaip Einikis įjungė Chamberlaino režimą

Nuo istorinio vakaro jau praėjo 25 metai, o Gintaras Einikis vis dar sėdi rezultatyviausio LKL krepšininko soste. 61 taškas per rungtynes – rekordas, prie kurio priartėti nesugeba niekas.

Tiesa, kaip prieš keletą metų prisiminė oficialus LKL portalas, G. Einikis buvo pasiryžęs dar geresniam rezultatui, tik aukštaūgį ėmė stabdyti komandos draugai ir treneriai.

„Rekordas malonus, žinoma, juk ne kiekvieną dieną įmeti tiek daug taškų, – prisiminęs 1995-uosius sakė G. Einikis. – Būčiau galėjęs pelnyti ir daugiau, tačiau Darius Lukminas man nebeleido mesti į krepšį. Jis sakė, kad aš jau „pamušiau“ rekordą, tad turėčiau duočiau pasireikšti ir kitiems.“

Būtent toks ir buvo tuometės Kauno „Žalgirio“ komandos tikslas: maitinti savo galingąjį vidurio puolėją kamuoliais baudos aikštelėje bei įrašyti jo pavardę į rekordų knygą.

Tokią kauniečių motyvaciją sukėlė vos prieš savaitę nutikęs įvykis, kuomet Plungės „Olimpo“ puolėjas iš JAV Patrickas Jonesas į Panevėžio „Lietkabelio“ krepšį įsūdė net 55 taškus.

Savo sudėtyje tuomet nė vieno užsieniečio neturėję žalgiriečiai norėjo, kad šis rekordas priklausytų krepšininkui iš Lietuvos.

„Nusprendėme, kad mūsų lygoje rezultatyviausiu žaidėju negali būti legionierius, juo turi būti lietuvis, – LKL sakė tuometinis „Žalgirio“ gynėjas Darius Maskoliūnas. – Nusprendėme, kad padarysime rezultatyviausiu G. Einikį. Visa komanda žaidėme ant jo, esant galimybei visus metimus davėme jam.“

Centras rungtynėse su Kauno NECA sukratė net 30 dvitaškių iš 34 bandymų. 208 cm ūgio G. Einikis tuo metu išsiskyrė savo jėga po krepšiu ir 1994–1995 metų sezone buvo nesustabdoma jėga Lietuvos krepšinio lygos padangėje. G. Einikis buvo ir rezultatyviausias (vid. 26 tšk.), ir naudingiausias (vid. 30,7 naud.) pirmenybių žaidėjas.

Rungtynės su NECA buvo idealios vidurio puolėjo dominavimui. „Žalgiris“ ne tik statė visą žaidimą ant savo centro, tačiau ir varžovas pasitaikė visiškai išsibalansavęs.

NECA buvo krečiama finansinių sunkumų ir nesutarimų klubo viduje. Ant parketo istoriniame mače žengė vos trys pagrindiniai žaidėjai – Aurimas Palšis, Giedrius Pečiulionis bei Gintautas Liutackas. Likusieji išsilakstė iš problemų turinčios ekipos, o juos pakeitė žemesnio kalibro žaidėjai.

„Mes neturėjome centro, – tuometinius sudėties trūkumus LKL vardino G. Pečiulionis. – Mūsų vidurio puolėjo ūgis buvo vos 198 cm. Kaip uždengti visų pamenamą G. Einikio kablį? Darėme viską, kad jį sulaikytume. Iš šono turėjo atrodyti gana komiškai, kai prieš vieną žaidėją kartais ginasi net trise ar keturiese.“

Tai nusako tuometinį G. Einikio nesustabdomumą. Jis be vargo galėjo talžyti net kelių varžovų barikadas, o legendiniame susitikime pataikė net 30 dvitaškių vos per 24 minutes. Tai būtų neįtikėtina statistika prieš bet kokio kalibro varžovą.

Matematika paprasta – G. Einikis pelnė 61 tašką per 24 minutes, kas yra vidutiniškai kiek daugiau nei 2,5 taško per minutę. Įsivaizduokime, kad jis tokį žaidimo lygį ir tempą būtų demonstravęs visas 40 minučių. Ar G. Einikis galėjo tapti legendinės NBA žvaigždės Wilto Chamberlaino prototipu?

„Jeigu treneris jį būtų leidęs rungtyniauti ir toliau, tai kas ten žino, galbūt G. Einikis būtų sukratęs ir 100 taškų. Kiek pamenu, J. Kazlauskas po rekordo pagerinimo jį pasodino ant suolo. Nepasitenkinimo iš krepšininko nebuvo, tačiau G. Einikis norėjo dar žaisti“, – LKL.lt pasakojo G. Pečiulionis.

„Dabartiniais LKL laikais jau sunku tiek įmesti. Žaidimas geresnis, gynyba kietesnė, o gerų žaidėjų irgi žymiai daugiau. Dabar tai būtų sudėtinga padaryti“, – sakė G. Einikis.

 

Einikiui leido pasiekti rekordą?

NECA žaidė labai greitą, tolimais metimais paremtą krepšinį, nes turėjo aukšto lygio gynėjų, bet stokojo pajėgių aukštaūgių. Šiai ekipai atstovavo ją nuolat tempę G. Pečiulionis, A. Palšis, Dainius Gulbinas, taip pat žaidė Gintautas Šivickas, Aidas Buzelis, Artūras Darašas, Mindaugas Žalys.

Antrajame čempionate NECA tik vegetavo, mat sparčiai seko klubo savininko Igorio Kosterino pinigai. Jis vertėsi automobilių pardavimais, transporto priemonių nuoma. Krepšininkai mėnesiais negaudavo algų, todėl natūralu, kad iš 40-ies dvikovų laimėjo tik penkias ir liko paskutinėje, 11-oje, vietoje. Kad visi žaidėjai neišsilakstytų ir ekipa baigtų sezoną, NECAI pinigų skolino pati lyga.

NECOS agonija itin stipriai pasireiškė per akistatą su „Žalgiriu“ – 85:120.

Krepšinio komentatoriaus Vaido Čeponio teigimu, tada užkulisiuose buvo kalbama, kad NECOS žaidėjai susitarė su Gintaru, kad leis jam pagerinti pelnytų taškų rekordą, nes daugelis LKL krepšininkų nemėgo P. Joneso dėl jo kieto ir šiurkštaus žaidimo, todėl galimai buvo nutarta iš amerikiečio atimti rekordą.

Įtarimus dėl susitarimo sustiprina tai, kad per visą dvikovą NECOS krepšininkai prasižengė tik penkis kartus, o G. Einikis metė vos vieną baudą.

Tačiau tuometis NECOS gynėjas D. Gulbinas kategoriškai neigė, kad Pūkiui sąmoningai buvo leista mesti tiek, kiek širdis geidžia. Tąsyk NECOS gretose buvo registruoti tik septyni žaidėjai, nerungtyniavo beveik visi priekinės linijos krepšininkai.

A. Palšis nepatvirtino, bet ir nepaneigė, kad susitarimas egzistavo. „Buvo kaip buvo“, – Krepšinis.lt sakė gynėjas, nenorėjęs plačiau prisiminti šios istorijos. NECOS krepšininkai uždirbdavo nuo 200 iki 500 JAV dolerių.

 

Monstriškas Sabonio atsakas

Tuo metu Ispanijoje žaidęs A. Sabonis teoriškai jau galėjo žinoti apie įspūdingą G. Einikio pasiekimą tą vakarą, nes ACB lygos rungtynės vyko pora valandų vėliau. Galima pajuokauti, kad galbūt tai ir įkvėpė Sabą parodyti, ką gali jis – lygiai prieš 25 metus Madrido „Real“ vidurio puolėjas A. Sabonis tapo tarsi liūtu ėriukų apsuptyje.

Per rungtynes Orensėje su vietos „Coren“ Sabas surinko net 66 naudingumo balus, o tai yra iki šiol nepagerintas Ispanijos čempionato rekordas.

Be keitimų žaidęs legendinis Lietuvos krepšininkas pelnė 32 taškus (10/15 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo net 27 kamuolius (24 iš jų gynyboje, pakartojo sau priklausantį rekordą), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus ir perėmė 5 kamuolius.

„Tai – sunkiai suvokiami skaičiai šiuolaikiniame krepšinyje, netgi didingesni, negu milžiniškas paties lietuvio kūnas“, – rašė ispanų žurnalistas Juanas Antonio Casanova.

„Kai Sabonis fiziškai jausdavosi puikiai, jo sustabdyti negalėjo niekas – jis buvo geriausias. Prisimenu tas rungtynes, Sabui tuomet nebuvo lygių“, – tvirtino ir tuometinis jo treneris Željko Obradovičius.

Kaip prisimena J. A. Casanova, A. Sabonio pasirodymas tose rungtynėse buvo lemiamas, kadangi Orensės ekipa varžovams metė rimtą iššūkį ir su varžovais žengė koja kojon. Visgi netrukus Sabas įsismagino, o jam puikiai talkino ir Joe Arlauckas, pelnęs 24 taškus. Jeigu iki pertraukos Orensės ekipa kovojo, po jos prilygti „Real“ amerikiečio Randy Knowleso vedami Galicijos krepšininkai nebeįstengė – pralaimėjo 80:93.

Be A. Sabonio, aikštėje 40 minučių tąsyk praleido varžovų legionierius Jamesas Brysonas – tas pats, kurį Sabas kitose tarpusavio rungtynėse nokautavo smūgiu galva.

Neįtikėtinas A. Sabonio rekordas greičiausiai gyvuos dar ilgai, kadangi grėsimingai priartėti prie jo ACB lygoje per daugiau nei 20 metų neįstengė niekas. Tiesa, 1995-1996 m. Randy White'as surinko 60 efektyvumo balų, bet vėliau į 60-uko ribą neprasiveržė niekas.

Bernardui Hopkinsui buvo pavykę surinkti 56, Pete'ui Mickaelui ir Terquinui Mottui – 54, Sylvenui Landesbergui ir Luisui Scola – po 52. Tiesa, pats Arvydas kaip visada yra santūresnis už kitus.

„Kažkas kažkada pagerins mano rekordą. Nė vienas neišsilaiko visą gyvenimą“, – teigia jis. Galbūt, tačiau šiandieniniame krepšinyje, kuriame gausu keitimų ir niekas aikštėje nepraleidžia po 40 minučių – ką 1995-ųjų kovo 31-ąją per rungtynes su Orensės „Coren“ padarė Sabas, todėl tai nuveikti gali būti neįmanoma.

Pažymėtina, kad pats Sabas vieną sykį buvo surinkęs 54 naudingumo balus. Per rungtynes su Andoros komanda jis pelnė 37 taškus ir po lenta sugriebė 16 kamuolių.

Apskritai „Real“ gretose A. Sabonis tą sezoną vidutiniškai pelnė po 22,8 taško, atkovojo po 13,1 atšokusio kamuolio, blokavo po 2,5 metimo, atliko po 2,4 rezultatyvumo perdavimo ir rinko po 34,2 naudingumo balo. 40 naudingumo balų ribą Sabas per tą sezoną peržengė 12 kartų, o tris sykius rinko po 50 naudingumo balų ir daugiau.

„Nežinau, kada tai gali įvykti, tačiau tai turėtų įvykti. Bet kuriuo atveju, dabar tai yra tik skaičiai, įrašas statistikoje“, – ispanams kalbėdamas apie savo legendinio pasiekimo pagerinimą kuklinosi Sabas.

Tačiau, atsižvelgiant į šiuolaikinio krepšinio ypatybes, galima prognozuoti, kad tai – istorija, kuri gali išlikti amžina.

Beje, jau po poros mėnesių nuo šių rekordų gimimo G. Einikis ir A. Sabonis suvienijo jėgas Lietuvos rinktinėje, kuri po kontroversiško 1995 m. finalo Atėnuose pasidabino Europos čempionato sidabro medaliais.

Vienas kuriozu pasibaigęs to finalo epizodas, kuriame pagrindiniai vaidmenys kaip tik ir atiteko Pūkiui bei Sabui, visiems laikams nugulė į auksinius krepšinio archyvus.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Šiauliai" savo gerbėjų akivaizdoje palaužė "Neptūną"
"Šiauliai" savo gerbėjų akivaizdoje palaužė "Neptūną"
„Šiauliai“ (1-1) savo sirgalius pradžiugino pirma pergale naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone. Namuose pavyko 90:82 (30:25, 18:17, 16:24, 26:16)
"Rytas" palaužė pagirtiną kovą demonstravusį "Nevėžį"
"Rytas" palaužė pagirtiną kovą demonstravusį "Nevėžį"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (0-2) rodė gerą kovingumą, tačiau galiausiai pralaimėjo rungtynes savų sirgalių akivaizdoje.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Sedekerskio klubas pranoko Sajaus ir Jogėlos ekipą
Sedekerskio klubas pranoko Sajaus ir Jogėlos ekipą
Ispanijos pirmenybių pirmajame ture susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" išvykoje 88:79
Brazilijos klubas lemiamu metimu iškovojo FIBA tarpkontinentinę taurę
Brazilijos klubas lemiamu metimu iškovojo FIBA tarpkontinentinę taurę
FIBA tarpkontinentinę taurę trečią kartą per penkerius pastaruosius metus iškovojo Brazilijos klubas.Singapūre vykusiame šešių komandų turnyre San Paulo "Sesi Franca"
Gebenas sezoną ACB lygoje pradėjo galingai, tačiau BAXI nusileido Europos taurės laimėtojams
Gebenas sezoną ACB lygoje pradėjo galingai, tačiau BAXI nusileido Europos taurės laimėtojams
Martinas Gebenas buvo geriausias savo komandos gretose, tačiau Manresos BAXI Isopanijos pirmenybėse startavo nesėkme.Katalonai išvykoje po atkaklios kovos 92:97 (24:22, 20:17, 22:38, 26:20) nusileido
Maksvytis po "Žalgirio" pergalės kalbėjo ir apie blogus dalykus
Maksvytis po "Žalgirio" pergalės kalbėjo ir apie blogus dalykus
Kauno „Žalgirio“ krepšininkams pavyko pasigerinti nuotaikas prieš Eurolygos sezono startą, rašo Krepšinis.lt.Žalgiriečiai pergalingu akordu užbaigė draugišką
Italijos Supertaurės turnyre – Milano klubo su Mirotičiumi fiasko
Italijos Supertaurės turnyre – Milano klubo su Mirotičiumi fiasko
Italijos čempionė Milano „Olimpia“ nesėkmingai pradėjo naująjį sezoną, rašo Krepšinis.lt.Ettores Messinos auklėtiniai Brešos mieste startavusio Supertaurės turnyro
Brazdeikis – viena koja "Olympiakos", "Žalgiris" gaus įspūdingą išpirką
Brazdeikis – viena koja "Olympiakos", "Žalgiris" gaus įspūdingą išpirką
Gali būti, kad sutartį su Kauno „Žalgiriu“ šiam sezonui turintis Ignas Brazdeikis žaliai-baltų marškinėlių daugiau nebeapsivilks. Pasak pranešimų žiniasklaidoje,
Staniulio dublis neišgelbėjo – mažeikiškiai Telšiuose nusileido Šeškaus kariaunai
Staniulio dublis neišgelbėjo – mažeikiškiai Telšiuose nusileido Šeškaus kariaunai
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezonas pirmą kartą užsuko į Žemaitijos sostinę Telšius, kuriuose šeimininkų teisėmis rungtyniauja Mažeikių „M
"Wolves" debiutas sostinėje pažymėtas triuškinančia pergale
"Wolves" debiutas sostinėje pažymėtas triuškinančia pergale
Pirmąsyk ASG arenoje šeimininkavę Vilniaus „Wolves“ (2-0) krepšininkai galingu pasirodymu prisistatė sostinės publikai.Kęstučio Kemzūros auklėtiniai naujuose savo
Į replikas atsakęs "Wolves" vadovas – apie Dubajų, ūgtelėjusį biudžetą ir Kariniausko liežuvį
Į replikas atsakęs "Wolves" vadovas – apie Dubajų, ūgtelėjusį biudžetą ir Kariniausko liežuvį
Vilniaus „Wolves“ šį šeštadienį sužais pirmas oficialias rungtynes naujuose savo namuose – „Avia Solutions Group“ arenoje. Pernai Alytuje glaudęsi
Kariniauskas: "Žalgiryje" tu negali pralaimėti, "Ryte" kažkiek gali
Kariniauskas: "Žalgiryje" tu negali pralaimėti, "Ryte" kažkiek gali
Vaidui Kariniauskui pastarieji keli mėnesiai buvo neabejotinai pilni emocijų.Įžaidėjas su rinktine vyko į Pasaulio taurės turnyrą, ten sutraukė į save fotografų žvilgsnius po įspūdingo pasirodymo
Maksvytis ilgam sezonui turi planus A ir B, Evansui rūpi išsivalymas nuo klaidų
Maksvytis ilgam sezonui turi planus A ir B, Evansui rūpi išsivalymas nuo klaidų
Kauno „Žalgiris“ penktadienį sužaidė pirmąsias sezono rungtynes su Eurolygos klubu – draugiškame mače Kipre po atkaklios kovos 72:75 buvo nusileista Pirėjo „Olympiakos“
"Lietkabelio" fanų pasiilgusiam Popovičiui ptinka naujasis treneris bei tai, kad atvyko buvęs bendraklubis Valinskas
"Lietkabelio" fanų pasiilgusiam Popovičiui ptinka naujasis treneris bei tai, kad atvyko buvęs bendraklubis Valinskas
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau pirmadienį (rugsėjo 25 d.) 18.30 val. Kalnapilio arenoje priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“ – tai bus pirmosios šio sezono panevėžiečių
Žukauskas nepergyvena dėl "Wolves" rungtynių lankomumo: bus pergalių, bus ir žiūrovų
Žukauskas nepergyvena dėl "Wolves" rungtynių lankomumo: bus pergalių, bus ir žiūrovų
Vilniaus „Wolves“ šeštadienį atvers dar vieną naują lapą jauno klubo istorijoje. Po debiutinio sezono Alytuje, antrajam savo sezonui į Vilnių persikėlusi komanda sužais
"Žalgiris" po inirtingos kovos nusileido Eurolygos vicečempionams
"Žalgiris" po inirtingos kovos nusileido Eurolygos vicečempionams
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjimo pirmąsias kontrolines rungtynes stovykloje Kipre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 72:75 (15:13, 15:21, 24:21, 18:20) nusileido Pirėjo
Čempionų taurę vėl iškėlęs Štombergas: daug metų praėjo, o niekam to pakartoti ir nepavyko
Čempionų taurę vėl iškėlęs Štombergas: daug metų praėjo, o niekam to pakartoti ir nepavyko
Kaip ir prieš dvidešimt metų, 2003-iaisiais, Stokholme, taip ir 2023-iaisiais Vilniuje Lietuvos rinktinės kapitonas Saulius Štombergas iškėlė Europos čempionų taurę į
LKL rungtyniaus Suomijos rinktinės gynėjas
LKL rungtyniaus Suomijos rinktinės gynėjas
Mažeikių „M Basket-Delamode“ sulaukė pastiprinimo. Prie mažeikičių prisijungė 198 cm ūgio įžaidėjas iš Suomijos Henri Kantonen.26-erių krepšininkas šią vasarą
"Žalgirio" naujokas – apie senų žalgiriečių rungtynių žiūrėjimą bei šmaikščiausius komandos draugus
"Žalgirio" naujokas – apie senų žalgiriečių rungtynių žiūrėjimą bei šmaikščiausius komandos draugus
Kipre treniruočių stovyklą tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio popietę persikels iš Larnakos miesto į šalies sostinę Nikosiją, kur dalyvaus keturių
Bręsta skambus perėjimas NBA lygoje: Lillardas artimiausiu metu turėtų būti išmainytas
Bręsta skambus perėjimas NBA lygoje: Lillardas artimiausiu metu turėtų būti išmainytas
Portlando „Trail Blazers“ artimiausiu metu gali priimti NBA lygą sudrebinsiantį sprendimą ir iškeisti savo žvaigždę Damianą Lillardą, rašo Krepšinis.lt.ESPN žurnalistas
"Wolves" priekinę liniją sustiprino Mockevičius
"Wolves" priekinę liniją sustiprino Mockevičius
Vidurio puolėjas Egidijus Mockevičius sustiprins išretėjusią Vilniaus „Wolves“ priekinę liniją ir apsivilks komandos marškinėlius sezono pradžioje. Su krepšininku
Ypatingą vasarą turėjęs "Lietkabelio" senbuvis: kaip įprasta, liekame su Lipkevičiumi, o aplink daug kas keičiasi
Ypatingą vasarą turėjęs "Lietkabelio" senbuvis: kaip įprasta, liekame su Lipkevičiumi, o aplink daug kas keičiasi
„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai jau rugsėjo 25 d. (pirmadienį) stoja į kovą pirmosiose šio sezono namų rungtynėse – į Panevėžį atvyksta Pasvalio „Pieno žvaigždės“.Pirmąjį
Prie "Žalgirio" Kipre prisijungęs Maksvytis: bandome užkrauti komandą
Prie "Žalgirio" Kipre prisijungęs Maksvytis: bandome užkrauti komandą
Treniruočių stovyklą Larnakos mieste Kipre tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį vykusioje vakarinėje treniruotėje sulaukė prie komandos prisijungusio vyriausiojo
Už Lietuvos jaunųjų krepšininkių talentų paieškos vairo stoja Kuzminskas
Už Lietuvos jaunųjų krepšininkių talentų paieškos vairo stoja Kuzminskas
Praėjusiais metais startavęs Lietuvos jaunųjų krepšininkių talentų paieškos projektas ir toliau tęs savo veiklą. Merginų atrankas bei paieškas koordinuos krepšinio
"Wolves" atsisakė savo šokėjų – per pertraukėles karaliaus gatvės šokiai
"Wolves" atsisakė savo šokėjų – per pertraukėles karaliaus gatvės šokiai
Vilniaus „Wolves“ rungtynėse pertraukėlių ir pertraukų metu šį sezoną karaliaus ANT šokių studijos šokėjai. Jų atliekami gatvės šokiai pakeis krepšinio
Vainauskas: man įdomu, kur nuves Palangos klubo projektas – LKL ar Europos taurė
Vainauskas: man įdomu, kur nuves Palangos klubo projektas – LKL ar Europos taurė
Krepšinis Palangoje verčia naują lapą. „Olimpo“ vardu Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pasitinkantį klubą į priekį ves puikiai Lietuvos krepšinyje žinomi
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
Sostinėje – atsinaujinimas: „Ryto“ jaunimo programa turi naują vadovą. Šias pareigas pastaruosius metus užėmusį Mindaugą Noreiką keičia Matas Urbonas.Dvejus pastaruosius
Filmo "BILIETAS. The Ticket'" premjera: halėje žiūrovai vėl išvys"Žalgirio" ir CSKA kovas
Filmo "BILIETAS. The Ticket'" premjera: halėje žiūrovai vėl išvys"Žalgirio" ir CSKA kovas
Spalio 17 d. Kauno sporto halėje vyks išskirtinė raudonojo kilimo premjera, kurioje žiūrovai vėl išvys legendines Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA kovas. Šį kartą

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (212) 06.29 11:10
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime