NKL: atkakliame Kauno derbyje - žalgiriečių triumfas (visi rezultatai)

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) susitiko dvi Kauno ekipos, o savo pranašumą įrodė namuose žaidusi „Žalgiris-2“ (19-16) ekipa, kuri 87:84 (23:23, 21:23, 15:14, 28:24) palaužė KTU (7-28) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio šeimininkai turėjo minimalią persvarą (73:72), tačiau Matas Jogėla pelnė taškus iš po krepšio, Lukas Uleckas pridėjo tolimą metimą ir jaunieji žalgiriečiai atitrūko 78:72.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei, „Žalgiris-2“ užtikrintai pirmavo 84:76, tačiau KTU itin greitai surinko 6 taškus paeiliui ir nurėžė šeimininkų persvarą iki 2 taškų (82:84).

Žalgiriečiai užtikrintai metė baudų metimus, tačiau Marius Valinskas pametė kamuolį ir Karolis Kokoška galėjo išplėšti pratęsimą, visgi jo tritaškis tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi Tomo Masiulio auklėtiniai.

Šiame susitikime KTU pergalės negarantavo ir Mindaugo Motuzo karjeros rungtynės. Jis pelnė 28 taškus (11/13 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus ir surinko 34 naudingumo balus.

M. Motuzas pagerino ankstesnius asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rodiklius.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 22, Lukas Uleckas 17, Vladimiras Markovetskis 11, Ignas Sargiūnas ir Erikas Venskus po 10.

KTU: Mindaugas Motuzas 28 (11/13 dvit., 8 atk. kam., 34 naud. bal.), Deividas Rinkūnas 11, Medas Kuprijanovas 10.

„Tauragę“ įveikęs „Vytis“ toliau žygiuoja pergalingai

Mezon – NKL lygos lygos lyderis Šakių „Vytis“ (32-3) toliau skina pergales. Suvalkiečiai išvykoje 96:84 (28:23, 19:28, 21:27, 16:18) nugalėjo „Tauragės“ (15-20) klubą.

„Vytis“ yra vienvaldis čempionato lyderis, artimiausius persekiotojus, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus, lenkiantis trimis pergalėmis. Tauragiškiai turnyrinėje lentelėje užima dešimtąją vietą.

„Tauragės“ klubo krepšininkai aktyviau pradėjo rungtynes ir po Pauliaus Kleizos dvitaškio antrojo kėlinio pradžioje turėjo 9 taškų pranašumą – 32:23. Tačiau šakiečiai nesnaudė ir po 5 minučių Gytis Radzevičius tritaškiu išvedė savo komandą į priekį – 46:45.

Antrojoje rungtynių pusėje užtikrinčiau žaidė čempionato lyderiai, o rungtynių rezultatas balansavo ties dviženkle svečių persvara.

Naudingiausiai „Vyčio“ komandoje žaidė Gytis Radzevičius. Jo sąskaitoje 23 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir 5 išprovokuotos pražangos.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 23, Aivaras Kvedaravičius 14, Rytis Pipiras ir Paulius Kleiza po 12.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 23, Edvinas Jezukevičius 18 (8 atk. kam.), Brian Wanamaker 17.

Įtikinamoje „Erelių“ pergalėje – A. Urbono trigubas dublis

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įspūdingą pasirodymą surengė ir trigubą dublį surinko Aurimas Urbonas, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ (15-20) šventė lengvą pergalę, namie 96:73 (26:7, 28:16, 21:29, 21:21) susitvarkę su iš pralaimėjimo liūno neišbrendančia „Palangos“ (6-29) ekipa.

Pajūrio komandai tai buvo 22 pralaimėjimas iš eilės.

Šeimininkai rungtynių eigą į savo rankas perėmė jau pirmajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 14:5, o jo pabaigoje pirmavo 26:7. Vienas Torrance‘as Rowe‘as per šį ketvirtį pelnė tiek pat taškų, kiek visa „Palangos“ komanda.

„Ereliai“ mačo eigą nulėmė prieš ilgąją pertrauką, kuomet antrojo kėlinio viduryje po Tomo Zdanavičiaus taškų ekipas jau skyrė 30 taškų (43:13).

Antroje rungtynių pusėje svečiai sugebėjo sušvelninti savo deficitą ir taip išvengė visiško sutriuškinimo.

Nugalėtojų gretose spindėjo Aurimas Urbonas, kuris pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 0/9 trit., 2/2 baudų metimai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Gynėjas pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą, o rezultatyvių perdavimų – pakartojo.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 21 (9/13 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.), Antanas Bertašius 19 (8/11 dvit.), Torrance‘as Rowe‘as ir Nerijus Barauskas po 15, Haroldas Saprykinas 11, Aurimas Urbonas 10 (16 atk. kam., 12 rez. perd., 25 naud. bal.).

„Palanga“: Jaleelis Williamsas 22 (5/5 dvit, 4/5 trit.), Augustinas Venckus 15 (5/15 trit.), Augustas Šuliauskas 13 (2/9 trit.).

„Perlas“ namuose lengvai įveikė „Delikatesą“

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) Vilniaus „Perlo“ (16-19) komanda namuose iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 93:71 (27:24, 22:11, 27:21, 17:15) įveikusi Joniškio „Delikateso“ (7-28) klubą.

Esminis rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriam besibaigiant, po Einaro Tubučio metimo, vilniečiai įgijo 16 taškų persvarą – 49:33.

Antrojoje rungtynių dalyje „Perlo“ komanda užtikrintai laikė žaidimo vadžias savo rankose ir neleido priešininkams grąžinti intrigos, o trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą – 76:56.

Vilniečiams tai buvo 16-oji pergalė, leidusi pavyti aštuntoje vietoje esantį „Telšių“ klubą, kuris šįvakar pralaimėjo Klaipėdos „Neptūno – Akvaservio“ komandai.

Joniškio ekipa su 7 pergalėmis rikiuojasi tryliktoje vietoje.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 18 (8 atk. kam.), Karolis Giedraitis 16, Deividas Sirvydis 12.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 21, Giedrius Stankevičius 15 (7 atk. kam.), Mantas Margis 12 (5 per. kam.).

R. Stankevičiaus vedami sūduviečiai pranoko „Ežerūną“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės krepšininkai svečių arenoje 89:73 nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ komandą.

Ryčio Vaišvilos treniruojamas Marijampolės klubas pabėgo tik trečiojo kėlinio pabaigoje. Per paskutinę ketvirčio minutę Mezon NKL čempionai pelnė septynis taškus be jokio molėtiškių atsako ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko su dviženkle persvara (64:52).

Aikštelės šeimininkai per likusį laiką ryškesnių permainų nepateikė – „Sūduva-Mantinga“ išlaikė pranašumą ir triumfavo.

Marijampolės klube sunkiai sulaikomas buvo Rokas Stankevičius. Puolėjas pelnė 24 taškus (8/13 dvit., 1/3 trit., 5/7 baud. met.) bei atkovojo 5 kamuolius.

Laimėjusi Molėtuose, „Sūduva-Mantinga“ jau užsitikrino antrąją vietą reguliariajame sezone.

Abi komandos šiame susitikime kukliai atakavo iš tolimesnių distancijų. „Ežerūnas“ pataikė 6 tritaškius iš 22, „Sūduva-Mantinga“ – 7 iš 26.

Rytoj sūduviečiai namie susikaus su „Jonavos“ klubu.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24, Žygimantas Šimonis 18, Ernestas Ežerskis 12, Martynas Zigmantavičius 11, Andrius Aleksandrovas 10.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 17, Kristijonas Kirlys 12, Arnas Adomavičius 9.

Be lyderių žaidusi „Jonava“ nusileido „Šilutei“

Pralaimėjimą 35-ojo turo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse patyrė namuose rungtyniavę „Jonavos“ (18-17) krepšininkai, kurie 68:76 (18:16, 18:27, 20:21, 12:12) pripažino „Šilutės“ (23-12) pranašumą.

Dvikovoje su šilutiškiais „Jonava“ vertėsi be traumas besigydančių svarbių žaidėjų – Ebukos Anyaorah ir Dovydo Rediko.

Rungtynes jonaviečiai pradėjo puikiu žaidimu ir greitai pabėgo į priekį (10:2). „Šilutė“ netruko priartėti prie pabėgusių šeimininkų (10:9). Iki ketvirčio pabaigos „Jonava“ išlaikė nedidelį pranašumą (18:16).

Antrąjį kėlinį šilutiškiai pradėjo susikraudami 4 taškų persvarą (21:25). Užstrigęs jonaviečių puolimas suteikė svečiams progą dar labiau nutolti (24:33). Nors netrukus „Jonava“ greitai tirpdė varžovų persvarą (32:33), „Šilutė“ pirmąją dalį užbaigė turėdama 7 taškų persvarą (36:43).

Trečiojo ketvirčio metu kino Heng Yu dvitaškis išlygino rezultatą (49:49), tačiau „Jonavai“ priartėjus, svečiai vėl pabėgo į priekį (50:59). Lukas Grabauskis puolime draskė varžovų gynybą (56:59), bet „Šilutė“ eilinį sykį atitrūko (56:64).

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje „Šilutė“ nutolo dviženkliu skirtumu (62:74). Per kitas dvi minutes komandos apsikeitė dvitaškiais (64:76), o susitikimo pabaigoje puolime strigę jonaviečiai didesnės intrigos atkurti nesugebėjo (68:76).

„Jonava“: Lukas Grabauskis 18, Bryton Hobbs 14, Justas Vazalis ir Antanas Montrimavičius po 11.

„Šilutė“:  Deividas Pogužinskas 16 taškų, Evaldas Džiaugys 15, Taurantas Tamošiūnas 12, Justas Nausėdas ir Jeffery Charlesas Perkinsas po 11.

Antrąją mačo dalį sėkmingiau sužaidęs „Neptūnas-Akvaservis“ pratesė pergalių seriją

Pergalingą seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) tęsia Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (24-11). Uostamiesčio ekipa išvykoje 79:68 (20:21, 17:14, 29:22, 13:11) nugalėjo vietos „Telšių“ (16-19) ekipą.

Didžiąją rungtynių dalį mačas buvo apylygis, o svečiai pranašumą įgijo trečiojo ketvirčio pabaigoje. Mantas Šerkšnas smeigė tritaškį, po du taškus pridėjo Džiugas Slavinskas bei Arūnas Mikalauskas ir kėlinį užbaigę atkarpa 7:2, „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 66:57.

Ketvirtąjį kėlinį Deividas Keburys pradėjo taikliu tritaškiu ir priartino „Telšius“ iki 6 taškų (60:66), tačiau svečiai atsakė spurtu 9:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (75:62), kurio šeimininkai likviduoti per likusią susitikimo dalį nebesugebėjo.

Pagrindinis klaipėdiečių pergalės kalvis Arūnas Mikalauskas pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 5/9 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 15, Ovidijus Kaminskis ir Erikas Kubilius po 13, Kajus Okmanas 11, Deivydas Keburys 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 20 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), Jonas Dumašius (5 per. kam.) ir Mindaugas Stašys po 12, Valdas Vasylius 10.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)