NKL: čempionai sutriuškino "Mažeikius" (kiti rezultatai)

A.Čižos nuotr., NKL
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (7-1) traukinys Mezon-NKL pirmenybėse ir toliau rieda užtikrintai.

Mariaus Kiltinavičiaus kariauna 112:80 (33:22, 36:16, 24:20, 19:22)  sutriuškino „Mažeikių“ (3-5) krepšininkus.

Pralaimėjimu „Telšiams“ sezoną pradėję sūduviečiai daugiau pralaimėjimo skonio kol kas nepajuto. Šiuo metu „Sūduva-Mantinga“ yra laimėjusi septynis susitikimus iš eilės.

Marijampolės klubas antrą dieną iš eilės susitikimą pradeda uraganiniu puolimu. Šį kartą „Sūduva-Mantinga“ pirmajame kėlinyje „Mažeikiams“ atseikėjo 33 taškus ir po pirmojo kėlinio turėjo jau dviženklį pranašumą – 33:22.

Jei vienuolikos taškų persvara dar neįtikina, antrajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ padarė viską, kad abejojančių jų pergale nebeliktų.

Itin aukštas žaidimo tempas, visa galva pranašesnių marijampoliečių aukštaūgių dominavimas ir visiška „Mažeikių“ neviltis lėmė, kad įpusėjus rungtynėms komandas skyrė triuškinantis skirtumas – 69:38.

„Mažeikiams“ katastrofiškai susiklostęs antrasis kėlinys, kaip paaiškėjo vėliau, tapo lemiamu. Toli į priekį varžovus paleidę Aloyzo Rudžio auklėtiniai taip ir nesugebėjo ryškiau sumenkinti savo atsilikimo, o sūduviečiai šventė užtikrintą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 21 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys 20, Gintautas Matulis ir Marius Valukonis po 17, Aurimas Kieža 13, Tautvydas Kliučinykas 9, Ernestas Ežerskis 7 (10 atk. kam.)

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas po 15, Justinas Gečas 11, Justinas Olechnavičius  10.

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido Kauno KTU (4-4) komandai iškovoti antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) varžybose. Kauniečiai svečiuose 75:65 (17:20, 18:24, 17:12, 23:9) pranoko „Telšių“ (5-3) krepšininkus.

Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutėms telšiškiai dar pirmavo 60:59, tačiau tuomet Vytauto Pliaugos auklėtiniai spurtavo 12:2 ir mačo baigtis tapo aiški (71:62).

KTU krepšininkai geriau atakavo iš dviejų taškų zonos (59 proc. prieš 45 proc.), ji taip pat labiau brangino kamuolį ir padarė 13 klaidų, kuomet šeimininkai suklydo 18 sykių.

KTU: Ignas Labutis 16, Arturs Pelšas 13, Deividas Pogužinskas ir Aidas Kavaliauskas po 11.

„Telšiai“: Gintautas Kybartas 18 (11 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 11, Rokas Danielius 9.

Rezultatyviai rungtyniavęs Šarūnas Vingelis pelnė 27 taškus ir atvedė Raseinių „Rasų“ (5-3) komandą į penktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Giedriaus Kurtinaičio vadovaujama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 100:72 (26:18, 30:22, 21:14, 23:18) nušlavė Jonavos „Sporto klubo“ (2-6) atstovus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Pirmieji taškus rungtynėse pelnę jonaviečiai laimėjo atkarpą 11:4 ir siekė atitrūkti, tačiau šeimininkai to padaryti neleido. Jie antroje pirmojo kėlinio pusėje spurtavo 11:3 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 26:18.

Antrajame ketvirtyje savo pranašumą iki dviženklės persvaros padidinę „Rasų“ žaidėjai varžovus pradėjo triuškinti po ilgosios pertraukos, kuomet surengė dar vieną spurtą 15:5 ir buvo priekyje 23 taškų skirtumu – 77:54.

Po to G.Kurtinaičio kariaunos pranašumas vienu metu siekė net 31 tašką – 96:65.

Vingelis per 29 minutes pataikė 4 dvitaškius iš 9, 4 tritaškius iš 6 ir 7 baudas iš 7. Jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 27, Darius Marcinkevičius 12, Tomas Galeckas 12 (8 rez. perd.).

„Sporto klubas“: Lukas Grabauskas 14, Ričardas Verbickas 11, Justas Vazalis 9, Vytautas Pikalavičius 9.

Triuškinančią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pirmenybėse iškovojo „Šilutės“ (5-3) komanda. Ji namuose 90:58 (30:15, 20:14, 18:22, 22:7) nepaliko vilčių Joniškio „Delikatesui“ (3-5).

Šeimininkui varžus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė net 15 taškų pranašumą (30:15). Vėliau pranašumas buvo tik didinamas

„Šilutė“ visiškai dominavo po krepšiais, kur atkovojo 46 kamuolius, kuomet „Delikateso“ atstovai sugriebė 35 kamuolius. Dvitaškius šeimininkai metė 62 proc. taiklumu (24/39), kuomet oponentai 47 proc. taiklumu (20/43).

Kitą savaitę šilutiškiai keliaus į Mažeikius, o „Delikatesas“ bandys svečiuose mesti iššūkį vieniems pirmenybių lyderių Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkams.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 20 (11 atk. kam.), Darius Kibildis 14, Justas Nausėdas 11, Simas Raupys 10.

„Delikatesas“: Gediminas Žalalis ir Ignas Daukšys po 16, Nerijus Barauskas 11.

Aštuntajame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ture ginklus surėmė Lietuvos galingųjų klubų dubleriai. Šį kartą 90:78 (21:22, 21:23, 27:19, 21:14) buvo Vilniaus „Perlo“ (6-2) komanda, svečiuose pranokusi Kauno „Žalgirį-2“ (3-5).

Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes Lukas Uleckas pataikė iš toli ir kauniečių deficitas sumažėjo iki 75:78. Į tai vilniečiai atsakė dviem tritaškiais, dvitaškiu ir savo pranašumą padidino iki 86:78, kurio pakako iki susitikimo pabaigos.

„Žalgirio-2“ neišgelbėjo net ir ryškiai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (38:28). „Perlas“ tai kompensavo geru pataikymu iš trijų taškų zonos, kur realizavo 52 proc. metimų (9/17). Šeimininkai pataikė 35 proc. tritaškių (10/28).

Fantastiškas rungtynes sužaidė „Perlo“ lyderis Margiris Normantas, kuris per 31 minutę pelnė 32 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 41 naudingumo balą. Visgi tai nėra geriausias žaidėjo pasiekimas, nes praėjusį sezoną akistatoje su Šakių „Vyčiu“ jis buvo surinkęs net 42 naudingumo balus.

„Perlas“: Margiris Normantas 32, Domantas Pipiras 14, Domantas Vilys ir Arnas Beručka po 11, Lukas Kvedaravičius 10.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 22, Lukas Uleckas 13, Martynas Varnas 12 (7 rez. perd.), Ignas Sargiūnas 11.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Maldūnas išgelbėjo "Lietkabelį" nuo netikėto pralaimėjimo savo aikštėje
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (9-12) komanda buvo per žingsnį nuo pergalės ir pratęstos geros atkarpos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Vis tik lemiamu metu
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Antetokounmpo – apie šansą tobulėti LKL, galimą brolių vizitą ir įkvepiantį Sirvydžio pavyzdį
Prieš mėnesį Mažeikių „M Basket-Delamode“ komanda sudrebino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) padangę, pristačiusi naujoką. Juo tapo jauniausias iš
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Mažeikiškiai užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (8-11) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 83:72 (23:15, 26:22, 17:16, 17:19) nugalėjo
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
"Wolves" turėjo paplušėti prieš mažeikiškius su debiutavusiu Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos grįžo į ekranus. Pergalių skaičių šeštadienio popietę pasipildė Vilniaus „Wolves“ (14-6) vyrai, kurie
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose