NKL čempionate - žalgiriečių nesėkmė, "Ryto" dublerių pergalė ir Š.Beniušio debiutas

K.Bakūno nuotr.
Šarūnas Beniušis debiutavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) ekipoje, kuri VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę.

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 88:80 (29:18, 17:13, 24:27, 18:22) pranoko Molėtų „Ežerūno“ (0-3) krepšininkus.

„Pagrindinė bėda ir vėl buvo banguotas žaidimas. Rungtynes pradėjome susikaupę ir susikoncentravę. Tuomet užstrigome puolime, o tas persidavė ir gynyboje.

Vis dėlto, mačo pabaigoje buvo parodytas charakteris, kas ir leido iškovoti pergalę. Sezono eigoje tokių rungtynių reikia, nes yra pajuntamas jauduliukas, kuris užgrūdina komandą“, – po rungtynių sakė vyriausiasis treneris P. Šakinis.

Debiutines rungtynes sužaidęs Š. Beniušis mačą pradėjo startinėje sudėtyje ir per 10 minučių pelnė 12 taškų (4/5 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 bei užsidirbo 5 asmenines pražangas.

Marijampoliečiai iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Š. Beniušis galingu dėjimu užbaigė ataką, Julius Liesis pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo Aurimas Kieža, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 20:7.

Antrajame ketvirtyje J. Liesis pataikė dar vieną tolimą metimą, dvitaškį pridėjo Edvinas Jezukevičius, o atkarpą 15:4 vainikavo Š. Beniušio baudų metimai, po kurių marijampoliečių persvara pasiekė 20 taškų ribą – 44:24.

Kaip bebūtų, varžovai dar iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki 15 taškų (31:46), o po ilgosios pertraukos dar labiau nurėžė turėtą atsilikimą.

Dominykas Zupkauskas surinko 4 taškus, dar du pridėjo Tauras Ulevičius ir trečiojo kėlinio pradžioje „Sūduva-Mantinga“ persvara sumenko iki 11 taškų – 41:52. Marijampoliečiai buvo kiek padidinę pranašumą, bet šeimininkai taip pat atsakė kiek sėkmingesne atkarpa ir po trijų kėlinių „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 70:58.

Marijampoliečiai per pirmąsias keturias lemiamo kėlinio minutes niekaip nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudojęs „Ežerūnas“ spurtavo 11:0 ir savo atsilikimą nurėžė iki minimumo – 69:70.

Galų gale, įpusėjus ketvirtajam kėliniui, tritaškį pataikė Jonas Zakas bei taip nutraukė svečių taškų badą, o jau kitoje atakoje dvitaškį pridėjo E. Jezukevičius ir marijampoliečiai atstatė kiek saugesnį pranašumą (75:69).

Po šio metimo mačas vyko taškas į tašką, tačiau 39-ąją minutę T. Kliučinykas atseikėjo du tritaškius iš eilės ir taip nusprendė rungtynių baigtį – 85:73.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs E. Jezukevičius pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 6/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo bei išprovokavo 6 pražangas.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 21 (8/14 dvit., 10 atk. kam.), Dominykas Zupkauskas 16 (5/9 dvit., 1/6 trit.), Tadas Vaičiūnas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 23 (7/9 dvit.), Šarūnas Beniušis 12 (4/5 dvit.), Martynas Zigmantavičius 11, Julius Liesis (2/4 trit.) ir Gvidas Galinauskas (4/5 dvit.) po 10.

Jaunieji žalgiriečiai krito prieš svečius iš Jonavos

Vitalijus Kozys surinko galingą dvigubą dublį, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (2-1) namuose 67:76 (18:21, 14:18, 18:19, 17:18 ) turėjo pripažinti svečių iš Jonavos (1-2) pranašumą.

Jaunieji žalgiriečiai triuškinančiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 52:33, tačiau kamuolio nebranginę kauniečiai suklydo 18 kartų, bei kapituliavo savų žiūrovų akivaizdoje.

Visų varžybų metu iniciatyvą savo rankose laikę Jonavos krepšininkai likus žaisti 6 minutes ketvirtajame kėlinyje įgijo 13 taškų pranašumą (65:52), tačiau tuomet jaunieji žalgiriečiai laimėjo atkarpą 10:3 ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė 6 taškai.

Grįžę po minutės pertraukėlės, Nerijaus Zabarausko auklėtiniai pelnė 5 taškus be atsako ir atitrūko nepavejamai.

Naudingiausias karjeros rungtynes VIKINGLOTTO – NKL sužaidė 18-metis jonavietis Nojus Pankratjevas surinkęs 11 taškų (1/2 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud. met.), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir pridėjęs 3 atkovotus kamuolius bei taip užfiksavęs 23 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose galingai po krepšiais kovojo Vitalijus Kozys, sugriebęs 15 kamuolių, pelnęs 13 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud. met.) ir surinkęs 20 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 15 (6 atk. kam.), Vitalijus Kozys 13 (15 atk. kam. 20 naud. bal.), Modestas Kancleris 9.

„Jonava“: Justas Vazalis 15, Ianas Gardeneris ir  Kahlilas Thomasas po 14, Nojus Pankratjevas 11(6 rez. perd . 23 naud. bal.), Martynas Pacevičius 9.

E. Tubučio benefisas atvedė „Perlą“ į antrąją pergalę

Einaro Tubučio vedamas Vilniaus „Perlas“ (2-1) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime namuose iškovojo antrąją pergalę, kai 107:78 (31:27, 23:19, 32:24, 21:8) pranoko Šilalės „Lūšies“ (0-3) krepšininkus.

„Perlas“ varžovus pranoko visuose rungtynių ketvirčiuose, o lemiamame kėlinyje „Lūšies“ komandą aplenkė daugiau nei dvigubai (21:8) ir šventė pergalę.

Vilniaus klube labiausiai spindėjo E. Tubutis, per 21 minutę pelnęs 26 taškus (8/10 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojęs 4 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 30 naudingumo balų.

„Lūšies“ gretose rezultatyviausiai žaidė Valdas Undraitis. Sunkusis krašto puolėjas per beveik 22 minutes surinko 21 tašką (3/6 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud. met.), 3 atkovotus ir vieną perimtą kamuolį bei rezultatyvų perdavimą.

„Perlas“ žymiai taikliau atakavo iš žaidimo, kai pataikė 59 procentus (44/74 met.) metimų. Tuo metu „Lūšis“ iš žaidimo realizavo 42 procentus (28/66 met.) bandymų.

„Perlas“: Einaras Tubutis 26, Simas Jarumbauskas 19 (9 atk. kam.), Adas Šimonis 16, Jokūbas Rubinas 14, Ąžuolas Tubelis ir Augustas Marčiuolionis (6 rez. perd.) po 9.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 21 (4/8 trit.), Mindaugas Čepauskas 13 (5 rez. perd.), Raimondas Matutis ir Eimantas Žilius 11 (8 atk. kam.), Justas Košys 10 (6 rez. perd.), ..., Rokas Rakevičius (6 atk. kam.) ir Vidas Veryga (5 atk. kam.) po 2.

„Telšiai“ uostamiestyje patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-1) dvejų Žemaitijos ekipų susirėmime šventė antrąją pergalę VIKINGLOTTO–NKL pirmenybėse, kai 80:66 (15:20, 20:16, 27:14, 18:16) nugalėjo iki tol dar pralaimėjimo kartėlio nepatyrusią „Telšių“ (2-1) komandą.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes Vilius Pocius pelnė du taškus ir rezultatas tapo lygus 50:50.

Tuomet svečiai tiesiog sustojo puolime ir, nepelnydami taškų 6 minutes, pralaimėjo atkarpą 0:18, taip įgaudami triuškinantį deficitą (50:68), po kurio atsitiesi nebesugebėjo.

Klaipėdiečiai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 44:28, kurių dėką susikūrė net 19 antrųjų šansų puolime.

Naudingai „Neptūnas-Akvaservis“ gretose rungtyniavo ilgametis LKL žaidėjas Vytautas Šarakauskas, pelnęs 16 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud. met.), atkovojęs 8 kamuolius ir fiksavęs 19 naudingumo balų rodiklį, tačiau nebaigęs rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 19, Vytautas Šarakauskas 16 (8 atk. kam., 5 praž., 19 naud. bal.), Adomas Sidarevičius 14 (6 rez. perd.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 17, Mindaugas Stašys 11 (5 klaid.), Laurynas Kaveckis 10, Antanas Bertašius 9.

L. Lučinskas taikliu dvitaškiu užbaigė sausą spurtą ir atnešė pergalę „Gargždams“

Likus 3 sekundėms iki pratęsimo pabaigos Laurynas Lučinskas taikliu dvitaškiu užbaigė „Gargždų“ (2-0) spurtą 7:0 ir išplėšė savo komandai antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šįkart Alberto Vilimo auklėtiniai namuose tik per pridėtą laiką rezultatu 101:99 (18:21, 30:24, 21:22, 19:21, 13:11) nugalėjo Šakių „Vyčio“ (1-2) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Gargždai“ atsiliko 85:86, tačiau likus 36 sekundėms Ernestas Jonkus pataikė dvitaškį atsilošęs, o kitoje atakoje pridėjo ir baudos metimą, taip persverdamas rezultatą – 88:86.

Visgi likus 6 sekundėms Rokas Stankevičius išprovokavo pražangą, realizavo abu baudų metimus ir komandas nukėlė į pratęsimą – 88:88.

Iki pridėto laiko pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms „Vytis“ pirmavo 97:94, o Paulius Semaška pataikė dvitaškį iš eilutės ir padidino atotrūkį iki 5 taškų – 99:94.

Tuomet Mantas Ruikis šovė iš toli, o dar po dvidešimties sekundžių E. Jonkus prasiveržė ir pelnė du taškus iš po krepšio. Likus 36 sekundėms „Gargždai“ ir vėl išlygino rezultatą – 99:99.

„Vyčio“ snaiperis Domantas Vilys turėjo dvi galimybes pataikyti iš perimetro, tačiau tuo nepasinaudojo, o jau kitoje aikštelės pusėje L. Lučinskas, likus 3 sekundėms iki finalinės sirenos, pataikė dvitaškį iš vidutinio nuotolio, taip persverdamas rezultatą – 101:99.

Per likusį laiką Šakių komandos krepšininkas Karolis Kokoška dar bandė atakuoti iš dviejų taškų zonos, tačiau metimas buvo netaiklus ir „Gargždai“ šventė pergalę.

E. Jonkus per 36 minutes „Gargždams“ surinko 22 taškus (6/13 dvit., 3/9 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir taip užfiksavo 27 balų naudingumą.

„Vyčio“ komandai nepadėjo smogiamasis ketvertas Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis.

„Gargždai“: Ernestas Jonkus (9 atk. kam., 9 rez. perd., 27 naud. bal.) ir Mantas Ruikis (5 atk. kam.) po 22, Laurynas Lučinskas 17, Laurynas Mikalauskas (13 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Tadas Poška po 13, Ernestas Bružas 9 (8 atk. kam.).

„Vytis“: Rokas Stankevičius 27 (5 rez. perd., 30 naud. bal.), Domantas Vilys 25 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Justas Sakalauskas 15 (5 atk. kam.), Paulius Semaška 12 (7 rez. perd.), Laurynas Miknevičius 10 (8 atk. kam.).

Joniškyje – dramatiška „Šilutės“ pergalė

Nelengvą pergalę VIKINGLOTTO–NKL čempionate iškovojo „Šilutės“ (3-0) ekipa, kurios gretose debiutavo Linas Lekavičius. 34-erių veteranas žibtelėjo kertiniais momentais ir kartu su šilutiškiais išvykoje 88:84 (26:24, 21:24, 20:22, 21:14) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (1-2).

Svečiai iniciatyvą perėmė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje po Andriaus Globio dvitaškio „Delikatesas“ pirmavo 72:67.

Visgi po to Byronas Sanfordas pataikė du tolimus metimus, Linas Lekavičius – vieną ir spurtavusi „Šilutė“ įgijo didesnį pranašumą 83:77. Į tai joniškiečiai atsakė penkiais taškais ir priartėjo 82:83.

Paskutinės minutės metu ties tritaškiu laisvas likęs L. Lekavičius prametė, A. Globys nerealizavo dvitaškio ir iniciatyva vėl priklausė Šilutės komandai.

Omarui Alstonui netiksliai atakavus krepšį, L. Lekavičius sugriebė kamuolį puolime ir staigiai perdavė Andriui Gaidžiui.

Prie baudų metimų linijos siųstas A. Gaidys pataikė pirmąją baudą, po antros netaiklios B. Sanfordas atkovojo dar vieną kamuolį po varžovų krepšiu ir dviem taikliomis baudomis įtvirtino trečiąją „Šilutės“ pergalę iš tiek pat galimų 88:84.

Nuo suolo pakilęs L. Lekavičius per 23 minutes įmetė 9 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Valdas Vasylius prie pergalės pridėjo dvigubą dublį: 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių per 31 žaidimo minutę.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 24, Andrius Globys 13, Mantvydas Žukauskas ir Rokas Ulvydas – po 9.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 20 (10 atk. kam.), Ernestas Sederevičius ir Omaras Alstonas – po 14, Paulius Poška ir Byronas Sanfordas – po 11.

Rungtynes kontroliavę „Ereliai“ iškovojo pirmąją pergalę

Po itin prasto sezono starto Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO – NKL“) Mažeikių „Ereliai“ (1-2) sugebėjo reabilituotis.

Raudonai balti išvykoje 101:84 (30:29, 18:19, 29:20, 24:16) nugalėjo „Palangos Kuršių“ (1-2) ekipą.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai ir atkakliai – po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu (30:29) pirmavo „Ereliai“.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Mažeikių ir toliau kontroliavo rungtynių eigą, tačiau pabėgti nepavyko – 48:48.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – mažeikiškiai ir toliau išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose ir sugebėjo įgyti pranašumą (77:68), kurį ketvirtajame kėlinyje tik dar labiau padidino.

„Kuršiai“: Karolis Sapiega 19, Quincy Tayloras 15, Aidas Viskontas ir Tautvydas Vyšniauskas po 10, Rimantas Daunys 9, Augustinas Jankaitis (7 atk. kam.) 8.

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis (7 rez. perd., 29 naud. bal.) 23, Dovydas Daubaris (6 atk. kam., 22 naud. bal.) 18, Ivanas Aladka 13, Justas Nausėdas, Erikas Jakštys ir Augustinas Venckus po 11, Kirylas Čumakovas 10, Edgaras Preibys ir Tomas Balčiūnas po 2.

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė