NKL: Kauno derbyje - triuškinanti jaunųjų žalgiriečių pergalė (rezultatai)

Kauno „Žalgiris-2“ (5-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 84:64 (15:19, 24:16, 19:16, 26:13) užtikrintai nugalėjo KTU (3-9) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Jaunieji žalgiriečiai rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 14:2 ir įgijo 14 taškų persvarą (51:37), tačiau KTU dar nebuvo pasirengę kelti baltos vėliavos ir prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui žalgiriečių persvarą nurėžė perpus (51:58).

Vis tik ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris-2“ spurtavo 7:0, atstatydami 14 taškų pranašumą (65:51), ir toliau atgal nebesižvalgė bei iškovojo įtikinamą pergalę.

KTU: Martynas Zigmantavičius 14, Matas Sapiega 12, Karolis Kokoška 10.

„Kauno Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 16 (5/7 metimai), Ignas Sargiūnas ir Matas Jogėla po 13, Martynas Sajus 12.

„Sūduva-Mantinga“ nepaliko vilčių „Perlui“

Dar vieną pergalę Mezon NKL pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-2). Čempionų titulą ginantys marijampoliečiai namuose 81:59 (20:19, 26:8, 19:15, 16:17) sukaustė Vilniaus „Perlą“ (3-9).

Suvalkijos sostinės ekipai tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės.

Nors po pirmojo kėlinio Marijampolės klubas savo pusėje turėjo tik minimalų pranašumą (20:19), sūduviečiai atkuto antrajame ketvirtyje.

Jame aikštelės šeimininkai sugebėjo spurtuoti 18:2, varžovams nė taško neleisdami įmesti paskutines tris ketvirčio minutes.

Antroje rungtynių pusėje sostinės krepšininkai į šturmą nekilo. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai ir toliau išlaikė dar antrajame kėlinyje įjungtą pavarą ir varžovų arčiau nebeprisileido.

Šiose rungtynėse į aikštelę sugrįžo dvi savaites nerungtyniavęs Ernestas Ežerskis. Atakų organizatorius per 16 minučių spėjo pelnyti 8 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo kamuolį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Marijampoliečiai šiose rungtynėse užtikrintai grūmėsi po krepšiais. „Sūduva-Mantinga“ kovą dėl kamuolių laimėjo 40-30.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje rungtyniavo 19 taškų surinkęs Ignas Labutis, kuris pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 9 kamiolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 19, Žygimantas Šimonis ir Andrius Aleksandrovas po 17, Antanas Udras 9, Ernestas Ežerskis 8.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 15, Deividas Sirvydis 12.

Lemiamu metu spurtavęs „Vytis“ išsivežė pergalę iš uostamiesčio

Užtikrinčiau susitikimo pabaigoje sužaidęs Šakių „Vytis“ (11-1) įsirašė eilinę pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Aurimo Jasilionio vadovaujamas klubas išvykos mače 85:76 (27:20, 15:20, 20:17, 23:19) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (7-5).

Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, Arūnas Mikalauskas pataikė abi baudas ir sumažino šeimininkų deficitą iki minimalaus – 74:75, tačiau per likusį laiką sugebėjo pelnyti vos du taškus.

Tuo metu „Vytis“ surinko devynis taškus ir prasidėjus paskutinei minutei pirmenybių lyderiai pergalės iš rankų nebeišleido – 84:76.

Šakių klube dvigubą dublį surinko Aurelijus Pukelis, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių ir Karolis Babkauskas, į varžovų krepšį įmetęs 13 taškų ir taip pat atlikęs 10 rezutatyvių perdavimų, o uostamiesčio ekipoje tokiu pasiekimu išsiskyrė Mindaugas Stašys, kuris surinko 10 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 17, Valdas Vasylius ir Mantas Šerkšnas – po 16, Mindaugas Stašys 10 (10 rez. perd.).

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 18, Aurelijus Pukelis 16 (12 atk. kam.), Gytis Radzevičius 15, Karolis Babkauskas 13 (10 rez. perd.).

Užtikrintai mačo pabaigoje žaidusi „Jonava“ nutraukė pralaimėjimų seriją

„Jonavos“ (5-7) komanda nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 76:72 (17:13, 18:17, 23:17, 18:25) nugalėjo Mažeikių „Erelių“ (4-8) krepšininkus.

Po Aurimo Urbono metimo, likus žaisti šiek tiek daugiau nei 2 minutes, mažeikiškiai pirmavo 68:67. „Jonava“ tuomet pademonstravo geležinę gynybą ir rezultatą persvėrė savo naudai 74:68, taip nutraukdama pralaimėjimų seriją.

Šeimininkai karaliavo po krepšiais, kur kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40:24. „Ereliai“ naudojosi savo taikliais metimais iš dviejų taškų zonos, kur pataikė 23 metimus iš 33 (69 proc.). Jonaviškiai dvitaškius metė 50 proc. taiklumu (19/38).

Jonavos komanda gerai pradėjo sezoną, kuomet buvo iškovotos keturios pergalės per septynis susitikimus, tačiau tuomet papuolė į duobę ir patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės.

„Jonava“: Nnaebuka Anyaorah 21, Karolis Šarukas 18 (8 atk. kam.), Justas Vazalis 16, Antanas Montrimavičius 10.

„Ereliai“: Ignas Razutis 16, Aurimas Urbonas 13, Darius Marcinkevičius 9.

Į pergalių kelią sugrįžęs Tauragės klubas pratęsė „Telšių“ nesėkmių ruožą

Pergale trejų namų rungtynių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) užbaigė Tauragės krepšinio klubas (7-5).

Visi aikštėje pasirodę žaidėjai pelnė taškus, o Edvardo Žemgulio vadovaujama kariauna savų žiūrovų akvaizdoje 80:70 (24:15, 18:23, 15:12, 23:20) įveikė „Telšius“ (6-6), kuriems tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Didžiąją mačo dalį pirmavę šeimininkai atitrūko prieš pat lemiamą ketvirtį, kuomet dviejų taškų persvarą padidino iki septynių taškų – 57:50. Ketvirtojo kėlinio pradžioje tauragiškiai dar laimėjo atkarpą 6:2 ir atitrūko per dviženklį skaičių – 63:52.

„Telšiai“ šiame susitikime daugiausiai vertėsi šešiais žaidėjais, iš kurių Kajus Okmanas žaidė 40 minučių, o Ovidijus Kaminskis ilsėjosi tik 8 sekundes. Mantvydas Stašelis aikštėje praleido beveik septynias minutes, o Mindaugas Stonkus – pusšeštos.

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Pipiras 17, Tadas Sebežiovas 15, Paulius Morkeliūnas 13, Aivaras Kvedaravičius 12.

„Telšiai“: Kajus Okmanas 19, Ovidijus Kaminskis ir Andrius Maneikis – po 15.

Starto penketo žaidėjai nukalė pergalę „Palangai“

Itin maža rotacija besivertusi „Palangos“ (5-7) komanda iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 78:72 (17:24, 22:22, 19:14, 20:12) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (4-8) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 3 minutėms, Mantas Margis pataikė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (70:70). Visgi palangiškiai į tai atsakė spurtu 6:0 ir to pakako, kad pajūrio atstovai iškovotų pergalę.

„Palangos“ komanda vertėsi tik 8 žaidėjų pagalba. Starto penketo žaidėjai pelnė net 68 komandos taškus. Tai padarė tik keturi krepšininkai, nes Haroldas Saprykinas taškais nepasižymėjo.

„Palanga“: Nerijus Barauskas 20 (11 atk. kam.), Jonathanas Walteris 17, Augustas Šuliauskas 16, Tadas Pažėra 15.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 18 (8 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 16, Domininkas Matutis 11 (9 atk. kam.), Mantas Margis 8.

Galingai startavusi „Šilutė“ išsivežė pergalę iš Molėtų

Puikiai pirmąjį mačo kėlinį sužaidusi „Šilutės“ (9-3) komanda iškovojo antrąją pergalę šį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) savaitgalį. Laimono Eglinsko auklėtiniai svečiuose 98:89 (31:19, 24:16, 16:20, 27:34) nugalėjo Molėtų „Ežerūną“ (5-7).

Svečiai iš Žemaitijos šeimininkams smūgį sudavė jau mačo pradžioje, kuomet per pirmąsias 10 minučių pelnė 31 tašką. Antrajame ketvirtyje pridėję dar 24, šilutiškiai po pirmosios mačo dalies pirmavo 55:35.

Antrojoje mačo dalyje „Ežerūnas“ ėmėsi mažinti skirtumą, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje jie priartėjo 83:89, tačiau svečiai spurtavo 8:4 ir mačo baigtis tapo aiški (97:87).

„Ežerūno“ neišgelbėjo net rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Karolis Lukošiūnas. 20-etis krepšininkas per 35 minutes pelnė 31 tašką. Jam puikiai talkino Marius Pociukonis, kuris buvo per plauką nuo trigubo dublio. Veteranas per 32 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Šilutė“: Oetjenas Brownas 19, Justas Nausėdas 16, Evaldas Džiaugys ir Taurantas Tamošiūnas po 15, Modestas Žaunieriūnas 14, Jeffery Perkinsas 7.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 31, Eimantas Narušis ir Marius Pociukonis (10 atk. kam., 9 rez. perd.) po 14, Jonas Zakas 12, Raimundas Ambrulaitis 9.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Didžiajame LSKL finale - VDU ir KTU ekipos
Į Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) didįjį finalą žengė dvi Kauno ekipos - daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai ir po septynerių
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,