NKL: L.Uleckas atvedė žalgiriečius į pergalę, "Ryto" dublerius paskandino J.Riley

Lukas Uleckas, D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Penkioliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (15-15), kuris namuose 88:71 (23:18, 21:22, 27:21, 17:10) susitvarkė su Jonavos „Sintek-Jonava“ (9-20).

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidęs Lukas Uleckas pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 5/9 trit., 1/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, dukart suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Šeimininkai mačo eigą kontroliavo didžiąją rungtynių dalį, bet galutinai savo pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje.

Vitalijus Kozys realizavo baudų metimus, Erikas Venskus įkrovė iš viršaus, o Lukas Uleckas bei V. Kozys pridėjo po dar vieną taiklų metimą ir šeimininkai ketvirčio viduryje įgijo užtikrintą persvarą – 79:65.

10 taškų per ketvirtąjį kėlinį pelnė jonaviškiai rimčiau pasipriešinti per likusį laiką nebesugebėjo ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20 (5/9 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Erikas Venskus 18 (8/14 dvit.), Kerras Kriisa 9.

„Sintek-Jonava“: Jalenas Bradley 18 (4/7 trit.), Ernestas Serkevičius 13 (3/4 dvit.), Augustinas Jankaitis ir Grantas Vasiliauskas po 10.

Dar viename J. Riley šou – „Palangos Kuršių“ pergalė

Jalenas Riley sužaidė dar vienas įspūdingas rungtynes ir pelnė 41 tašką, o jo vedami „Palangos Kuršiai“ (19-11) išvykoje 97:86 (30:20, 20:27, 23:14, 24:25) pranoko Vilniaus „Perlo“ (16-13) krepšininkus.

Palangiškių lyderis per 35 minutes pelnė 41 tašką (4/9 dvit., 5/10 trit., 18/18 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 13 pražangų, 6 kartus suklydo bei surinko 47 naudingumo balus.

Iki geriausio sezono pasirodymo jam pritrūko 1 naudingumo balo. 48 naudingumo balus buvo surinkęs Šakių „Vyčio“ snaiperis Marijus Užupis.

Tuo metu svečiai pergalingą pranašumą susikrovė po ilgosios pertraukos. Spenseris Mitchellas surinko 4 taškus paeiliui, Matas Jucikas pridėjo dvitaškį, o amerikietis pelnė dar 4 taškus ir „Palangos Kuršiai“ truktelėjo į priekį 60:49.

Iš karto po to Domantas Vilys ir Tadas Vaičiūnas smeigė po tritaškį bei vėl grąžino savo komandą į rungtynes (58:62). Vis tik tuomet ir vėl smogė svečiai. M. Jucikas realizavo 4 baudų metimus, Jalenas Riley smeigė tritaškį, o Tautvydas Paliukėnas ir Taurantas Tamošiūnas pridėjo po dvitaškį ir svečiai vėl nutolo – 73:61.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar buvo priartėję iki 73:80, bet J. Riley vienas pats surinko 13 taškų iš eilės ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, įtvirtino savo komandos pergalę (93:78).

„Perlas“: Domantas Vilys 31 (8/12 trit.), Marekas Blaževičius 13 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas ir Ąžuolas Tubelis po 9.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 41 (5/10 trit., 18/18 baud. met., 6 kld., 47 naud. bal.), Matas Jucikas (3/6 dvit.) ir Tautvydas Paliukėnas po 12, Spenseris Mitchellas 10 (5/7 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“ pergalę prieš „Delikatesą“ lėmė triuškinančiai laimėta pirmoji pusė

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-6) šeštadienį namuose šventė penktąsias sėkmingas rungtynes iš pastarųjų šešių susitikimų.

Ryčio Vaišvilos treniruojami marijampoliečiai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato mače 87:69 (29:12, 21:18, 21:19, 16:20) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (17-13).

Pirmojoje rungtynių dalyje jautėsi aiškus Marijampolės klubo dominavimas. Po dvidešimties minučių žaidimo krepšininkai į ilgąją pertrauką patraukė šeimininkams pirmaujant rezultatu 50:30.

Antrojoje dalyje komandos jau žaidė apylygį krepšinį, tačiau pranašumą per pirmuosius du kėlinius susikrovusi „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Justinas Jogminas. Krepšininkas per 35 minutes pelnė 17 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo dvigubą dublį surinkęs Šarūnas Beniušis. Aukštaūgis pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 efektyvumo balą.

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 17 (7 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 15, Antanas Bertašius 13 (5 atk. kam.), Aurimas Urbonas 9 (5 rez. perd.) Edvinas Jezukevičius 7 (6 atk. kam.)

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 14 (10 atk. kam.), Rytis Pipiras 13, Rytis Biliartas 11, Šarūnas Valunta 10 (6 rez. perd.).

Šturmą atlaikę „Telšiai“ išsivežė pergalę iš Šilutės

Telšių krepšininkai šeštadienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate pelnė aštuonioliktąją pergalę.

Povilo Šakinio treniruojami „Telšiai“ (18-12) išvykoje rezultatu 88:82 (20:19, 28:22, 19:17, 21:24) palaužė vietos „Šilutę“ (16-14).

Pirmasis kėlinys prasidėjo galingu „Telšių“ spurtu 9:0, tačiau greitai susiėmę šilutiškiai sugrįžo ir po pirmojo ketvirčio atsiliko minimaliu deficitu (20:19).

Antrajame ketvirtyje telšiškiai pagavo tempą ir po 6 taškais laimėto kėlinio (28:22) į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudami 7 taškų pranašumu – 48:41.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir vėl spaudė šeimininkus – vos pradėję kėlinį spurtavo 7:2 ir po 30-ties žaidimo minučių pirmavo rezultatu 67:58.

Lemiamame ketvirtyje pabudo „Šilutė“. Likus kiek daugiau nei minutei „Telšiai“ vis dar pirmavo, tačiau jau mažesniu pranašumu (79:73). Tuomet Mindaugas Motuzas pataikė tritaškį, o Evaldas Džiaugys atseikėjo 5 taškus paeiliui – „Šilutė“ atsiliko 78:83.

Mantas Šerkšnas tuomet pataikė iš toli, o Džiaugys pridėjo baudos metimą ir, likus 18 sekundžių, „Šilutė“ atsiliko 3 taškais (82:85). Vis dėlto, pabaigą geriau sužaidusi „Telšių“ ekipa užtikrintai sumetė baudų metimus ir šventė pergalę rezultatu 88:82.

Naudingiausiai „Telšių“ gretose žaidė Mindaugas Norkus. Komandos kapitonas per 19 minučių pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 22 naudingumo balus.

„Šilutės“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Džiaugys, pelnęs 21 tašką (8/15 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud. met.), atkovojęs 7 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 23 efektyvumo balus.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys (7 atk. kam.) ir Mantas Šerkšnas (5 atk. kam.) po 21, Aidienas Howardas 16, ..., Jeffery Perkinsas 2 (12 atk. kam., 5 rez. perd.)

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis (5 atk. kam.) ir Mindaugas Norkus (9 atk. kam.) po 15, Ignas Razutis 13, Juozas Balčiūnas 12, Deividas Rasys 9 (9 atk. kam.).

Tauragiškiai namuose sutriuškino svečius iš KTU

Tauragės krepšinio klubas (12-18) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NKL) čempionato susitikime namuose iškovojo dvyliktąją pergalę.

Edvardo Žemgulio auklėtiniai šeštadienį rezultatu 95:76 (24:16, 29:18, 25:12, 17:27) sutriuškino Kauno KTU (5-25) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje tauragiškiai iš karto spurtavo 10:2 ir po dešimties žaidimo minučių pirmavo 24:16.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė ir rezultatu 29:18 laimėtas kėlinys padėjo pamatą po pirmosios susitikimo dalies švieslentėje degusiam rezultatui – komandų krepšininkai į ilgąją pertrauką patraukė šeimininkams būnant priekyje 19 taškų pranašumu (53:34).

Trečiajame kėlinyje Tauragės krepšinio klubas ir toliau dominavo, ketvirtį laimėdamas daugiau nei dvigubai – 25:12.

Tiesa, lemiamame ketvirtyje įsižiebė ir KTU ugnelė. Komanda ėmė šeimininkus bombarduoti taikliais dvitaškiais ir tolimais metimais, todėl paskutinįjį kėlinį laimėjo dešimties taškų pranašumu (27:17).

Vis dėlto per pirmuosius tris kėlinius susikrautas pranašumas leido Tauragės klubui švęsti triuškinančią pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Raidas Nacius. Krepšininkas per 25 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 10 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Karolis Sapiega, pelnęs 12 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojęs 5 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 17, Paulius Morkeliūnas (5 atk. kam.) ir Tadas Sebežiovas po 16, Mindaugas Stašys 14, Aivaras Kvedaravičius 11 (6 rez. perd.), Deividas Keburys 7 (7 atk. kam.), ..., Paulius Parachomikas 2 (6 atk. kam.).

KTU: Karolis Sapiega 12 (5 atk. kam.), Justas Stakėnas, Adomas Sidarevičius ir Matas Ragauskas po 11.

Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien