NKL lyderių akistata baigėsi "Mažeikių" pergale (visi rezultatai, aprašymai)

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių mūšis Mažeikiuose baigėsi aikštelės šeimininkų pergale. Praėjusią savaitę dvejas iš eilės rungtynes pralaimėję Aloyzo Rudžio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje nutraukė „Sūduvos-Mantingos“ pergalių seriją.

„Mažeikiai“ (10-2) namuose 85:74 (24:28, 22:19, 19:14, 20:13) nugalėjo traumų išretintą „Sūduvos-Mantingos“ (9-2) ekipą ir išsilaikė čempionato viršūnėje.

Prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą „Mažeikių“ įžaidėjas Darius Pakamanis pataikė tu tolimus metimus iš eilės, po kurių jo komanda įgijo keturių taškų persvarą (63:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai pradėjo strigti varžovų gynyboje ir po Šarūno Vingelio dvitaškio skirtumas tarp komandų dar labiau padidėjo (69:64).

Neilgai trukus Evaldas Šaulys pataikė du taškus su varžovo pražanga ir po jo sėkmingo išpuolio šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki septynių taškų (73:66). Tuo smūgiai Mariaus Kiltinavičiaus kariaunai nesibaigė ir po trijų Šarūno Beniušio taškų jo ekipos atotrūkis padidėjo iki dviženklio skaičiaus (78:68).

Per likusį laiką sūduviečiai reikšmingų pokyčių į savo žaidimą įnešti nesugebėjo ir „Mažeikiai“ iškovojo svarbią pergalę, kuri nutraukė penkių „Sūduvos-Mantingos“ pergalių seriją.

„Mažeikiai“: Šarūnas Beniušis 19, Šarūnas Vingelis 16, Darius Pakamanis 14, Arvydas Gydra (8 atk. kam.) 12.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Daukšys 17, Donatas Sabeckis 15, Aurimas Kieža (9 atk. kam.) ir Marius Valukonis (9 atk. kam.) po 14, Tautvydas Kliučinykas 9.

R.Biliarto galingas dvigubas dublis atnešė pergalę NKL čempionams

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė po krepšiais dominavusio Ryčio Biliarto vedama Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservio“ (5-6) komanda, kuri penktadienį savo aikštėje 62:49 (13:9, 19:16, 10:17, 20:7) įveikė Molėtų „Ežerūno-Kario“ (3-10) krepšininkus.

Klaipėdiečiai į priekį šovė ketvirtajame kėlinyje, kada jame startavo „sausa“ atkarpa 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (52:44).

Tada svečiams buvo surengti atsakymą 5:1 ir prasidėjus priešpaskutinei minutei perpus sumažinti atsilikimą (49:53), bet NKL čempionai iniciatyvos iš savo rankų neišleido.

Jie rungtynes užbaigė spurtu 9:0 ir įsirašė penktąją pergalę šį sezoną.

Rungtynes starto penkete pradėjęs R.Biliartas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (8/13 dvitaškiai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 27 naudingumo balus.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Rytis Biliartas 16 (16 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 13, Mindaugas Stašys 12, Viktoras Chodosovskis 8.

„Ežerūnas-Karys“: Eimantas Narušis 17, Evaldas Rastenis 9 (9 atk. kam.), Raimundas Ambrulaitis 8.

„Vytis“ sutriuškino Raseinių krepšininkus

Šakių „Vyčio“ (7-4) komanda grįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose po didžiosios pertraukos 88:67 (18:21, 22:17, 23:11, 25:18) įrodė pranašumą prieš Raseinių „Rasus“ (2-9).

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė lygiaverčiai ir „Rasai“ į priekį ženkliau išsiveržė tik ketvirčiui einant į pabaigą – 19:13. Dovydo Rediko metimai padėjo „Vyčiui“ priartėti (24:25), tačiau atkarpa 6:0 leido svečiams vėl atstatyti turėtą persvarą.

Paulius Beliavičius šaltakraujiškai pataikė baudų metimus, persvėrusius rezultatą (32:31), o po didžiosios pertraukos šakiškiai jau ėmė įrodinėti savo pranašumą ir pelnę 14 taškų be atsako gerokai atitrūko – 62:45.

Kai D.Rediko vedamas „Vytis“ vis tolo, „Rasams“ tapo labai sunku pakeisti situaciją, tad per paskutinį kėlinį Šakių komanda tik užtikrintai žengė pergalės link – 88:67.

„Vytis“: D.Redikas 28 (9 atk. kam.), P.Beliavičius 13, M.Užupis 12, M.Virbalas ir A.Birgelis – po 10, D.Domarkas 6, M.Pacevičius 4.

„Rasai“: E.Šeškus ir V.Savostjanovas – po 15, A.Giedraitis 9, A.Jankaitis 8 (11 atk. kam.), D.Gricius 6, G.Motonas ir E.Džiaugys – po 4.

"Petrochema-Dextera" Kaune patyrė skaudžią nesėkmę

Penktąjį pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (6-5) krepšininkai Kaune 65:92 (11:20, 15:21, 28:25, 11:24) nusileidę šeimininkų „Žalgirio-2“ (7-4) ekipai.

Mačas Laikinojoje sostinėje prasidėjo galingų šeimininkų žaidimu, kurie jau ketvirtąją mačo minutę turėjo dviženklį pranašumą 12:2. Jonaviečių metimai ir toliau skriejo pro šalį, o jaunieji žalgiriečiai vienu metu pirmavo 20:4. Iki ketvirčio pabaigos svečiams pavyko kiek stabilizuoti situaciją rungtynėse 11:22.

Situacija susitikime nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Jonavos klubo puolimą bandė gaivinti Tadas Sebežiovas, tačiau jo pastangų buvo per mažai ir kėlinio viduryje ekipas skyrė 19 taškų 19:38. Per likusią ketvirčio dalį žaidimas išsilygino ir po didžios pertraukos Kauno komanda pirmavo 17 taškų skirtumu 43:26.

Sužaidus keturias minutes trečiajame kėlinyje „Žalgiris-2“ turėjo rekordinį pranašumą 54:33. Po sėkmingų Ričardo Verbicko išpuolių „Petrochemos-Dexteros“ ekipa priartėjo 48:61 (28 min), tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos labiau sumažinti deficito svečiams nepavyko  54:64.

Lemiamo kėlinio metu intriga greitai dingo po šeimininkų spurto 15:2. Susikrovę didžiulę persvarą jaunieji žalgiriečiai jos nebepaleido iš rankų ir Jonavos klubui teko pripažinti varžovų pranašumą 65:92.

„Petrochema-Dextera“: Ričardas Verbickas 19 taškų, Tomas Milinskas 13, Lukas Grabauskas 10, Tadas Sebežiovas 7, Karolis Šarukas 6, Justas Vazalis ir Henrikas Vorotnikovas po 4, Evaldas Aniulis 2, Vytautas Kružikas, Dainius Gulbinas, Tomas Čerkunovas ir Mintautas Bulanovas taškų nepelnė.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 20 taškų, Paulius Valinskas 17, Kristupas Žemaitis 14, Martynas Varnas 13, Regimantas Miniotas 12.

Bundantis "Delikatesas" nugalėjo "Telšius"

Iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinės lentelės dugno kylantis Joniškio Delikatesas (5-6) šventė dar vieną pergalę. Roberto Stankevičiaus auklėtiniai nerezultatyviose rungtynėse namuose 69:56 (6:10, 15:13, 29:16, 19:17) įrodė pranašumą prieš „Telšius“ (6-5).

Itin nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse joniškiečiams aiškesnį savo pranašumą pavyko įrodyti tik trečiojo kėlinio pabaigoje, o pasitinkant ketvirtąjį – „Delikateso auklėtinių persvara siekė vienuolikos taškų ribą (48:37).

Dviženklio skirtumo svečiams panaikinti taip ir nebepavyko ir aikštės šeimininkai džiaugėsi penktąją šio sezono pergale.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 18, Darius Griškėnas 17 (12 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 13, Rokas Čepanonis 12.

„Tešiai“: Rokas Danielius 20, Audrius Maneikis 12, Nerijus Barauskas 10.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Maldūnas išgelbėjo "Lietkabelį" nuo netikėto pralaimėjimo savo aikštėje
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (9-12) komanda buvo per žingsnį nuo pergalės ir pratęstos geros atkarpos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Vis tik lemiamu metu
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Antetokounmpo – apie šansą tobulėti LKL, galimą brolių vizitą ir įkvepiantį Sirvydžio pavyzdį
Prieš mėnesį Mažeikių „M Basket-Delamode“ komanda sudrebino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) padangę, pristačiusi naujoką. Juo tapo jauniausias iš
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Mažeikiškiai užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (8-11) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 83:72 (23:15, 26:22, 17:16, 17:19) nugalėjo
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
"Wolves" turėjo paplušėti prieš mažeikiškius su debiutavusiu Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos grįžo į ekranus. Pergalių skaičių šeštadienio popietę pasipildė Vilniaus „Wolves“ (14-6) vyrai, kurie
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose