NKL metų pabaiga: čempionai sustabdė žalgiriečius, laimėjo "Rasai" ir "Palanga"

Aštuntąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė varžovus gynyboje supančioję Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (20-4) krepšininkai.

Mariaus Kiltinavičiaus vadovaujami pirmenybių čempionai išvykoje 78:66 (21:7, 17:22, 14:22, 26:15) palaužė Kauno „Žalgirio“ (12-11) dublerius, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė po šešių pergalių paeiliui.

Puikiai rungtynes pradėję marijampoliečiai pasiuntė kauniečius į nokdauną pirmajame ketvirtyje, kada startavo atkarpa 20:5 ir iš karto pradėjo dominuoti aikštėje.

Antrąjį ketvirtį penkiais taškais laimėję jaunieji žalgiriečiai iš pradžių šiek tiek apmažino savo atsilikimą iki devynių taškų – 29:38, o po trečiojo kėlinio komandas teskyrė taškas – 51:52.

Visgi galutinai iniciatyvos iš savo rankų „Sūduva-Mantinga“ neišleido – ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai pataikė tris tolimus metimus, spurtavo net 15:2 ir sugrąžino dviženklį pranašumą, kurio nebeiššvaistė – 67:53.

Abiejų ekipų gretose išsiskyrė vidurio puolėjai Marius Valukonis ir Laurynas Birutis. Pirmasis pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o antrasis – surinko 15 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

„Žalgirio“ dubleriams padėti negalėjo čiurną susižeidęs Gytis Masiulis.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 15 (15 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 14, Ignas Sargiūnas 12, Martynas Varnas 11.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 22 (14 atk. kam.), Rytis Juknevičius 12, Antanas Udras 11.

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė Raseinių „Rasų“ (16-8) komanda su Andriumi Aleksandrovu priešakyje.

Gynėjas pelnė 27 taškus, o „Rasai“ savo aikštėje 93:70 (24:15, 20:16, 24:21, 25:18) antrąsyk šį sezoną sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ (5-18) klubą.

A.Aleksandrovas per 36 minutes pelnė 27 taškus (7/15 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 31 naudingumo balą.

„Rasai“ atitrūko dar pirmajame ketvirtyje, kada spurtavo 11:2 ir išsiveržė į priekį – 18:9. Antrajame ketvirtyje įsižaidę aikštės šeimininkai kėlinį laimėjo keturiais taškais ir raseiniškių pranašumas išaugo iki dviženklio skaičiaus – 44:31.

Po ilgosios pertraukos „Rasų“ klubo krepšininkai laimėjo dar vieną atkarpą 12:5 ir pradėjo triuškinti „Ežerūną“ – 56:36.

„Rasai“: Andrius Aleksandrovas 27, Šarūnas Vingelis 17, Giedrius Stankevičius 14, Evaldas Aniulis 13.

„Ežerūnas“: Albertas Valiulis 16 (8 atk. kam.), Jonas Zakas 12, Ignas Repčys 10.

„Palangos“ (9-14) krepšininkai pergalingai baigė metus Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Palangiškiai paskutinėse 2016-ųjų metų rungtynėse išvykoje 75:71 (18:20, 16:21, 25:13, 16:17) pranoko Jonavos „Sporto klubo“ (5-19) atstovus.

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui vos vieno taško persvara pirmavo aikštės šeimininkai (11:10). Po Mykolo Dieninio tritaškio „Delikateso“ persvara išaugo (16:10). Kėlinio pabaigoje susiėmę palangiškiai sumažino atsilikimą, bet po pirmojo kėlinio vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje – 20:18.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sporto klubas“ greitai padidino persvarą iki 7 (25:18). Toks skirtumas laikėsi kurį laiką, kol po Ričardo Verbicko tritaškio išaugo iki 8 (34:26). Raijonas Kelly baudų metimais švelnino rezultatą (38:34), tačiau pirmąją rungtynių dalį tritaškiu baigė Dieninis – 41:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimą pagerinę palangiškiai greitai išlygino rezultatą (44:44). Mantvydo Stašelio ir Antano Montrimavičiaus vedama „BC Palanga“ padidino pranašumą iki 6 (51:57). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 5 taškai – 54:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po Aurimo Urbono tritaškio priekyje buvo palangiškiai (63:67). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes į priekį buvo išsiveržusi Jonava, tačiau tuomet rezultatą persvėrę Palangos krepšininkai mačo jau nebepaleido ir šventė pergalę – 75:71.

„Sporto klubas“: Mykolas Dieninis 15, Ričardas Verbickas ir Valdemaras Knystautas po 11, Vytautas Pikalavičius (8 rez. perd.) 8.

„BC Palanga“: Antanas Montrimavičius (9 atk. kam.) 18, Aurimas Urbonas (8 atk. kam.) 17, Raijonas Kelly 14, Antanas Bertašius (9 atk. kam.) 10.

Kaune "Žalgirio" jaunimas nukovė "Lietuvos ryto" dublerius
Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11)
"Žalgirio" jaunimas nepaliko vilčių "Lietuvos ryto" dubleriams (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio“ jaunimas pakiliomis nuotaikomis pradėjo 2018-uosius metus. Tomo Masiulio auklėtiniai principinį mūšį prieš Vilniaus „Perlo“ krepšininkus
V.Praškevičius pradeda trenerio karjerą
Prieš aštuonerius metus krepšininko karjerą baigęs 43-ejų metų 206 cm ūgio Virginijus Praškevičius pradeda trenerio karjerą.Buvęs krepšininkas tapo Mezon NKL
D.Maskoliūno 20-metis sūnus seka tėvo pėdomis - jau tapo treneriu (interviu)
Artėjant paskutiniam 2017-ųjų metų Mezon NKL rungtynių savaitgaliui „Jonavos“ klubas sulaukė papildymo. Komandoje vyriausiojo trenerio Nerijaus Zabarausko asistentu dirbs 20-metis Gustas
K.Giedraičio vedami "Lietuvos ryto" dubleriai sutriuškino "Delikatesą"
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavę Vilniaus „Perlo“ (8-14) krepšininkai 96:65 (24:13, 15:17, 32:19, 25:16) sutriuškino
NKL: Galingas žalgiriečių spurtas paskutinę minutę ir D.Rediko sugrįžimas (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (11-10) parodė puikią kovotojų dvasią ir išvykoje, pačioje rungtynių pabaigoje 71:66 (15:17, 16:22,
Į Lietuvą grįžęs D.Redikas: jaučiuosi labai gerai, net nesitikėjau, kad bus tokia arena
„Jonavos“ klubo naujokas Dovydas Redikas pasidalino savo mintimis apie debiutą Jonavoje, savo sportinę formą, tikslus šiame sezone bei komandos vyriausiojo trenerio filosofijos supratimą.–
Jonavos klubas pasikvietė D.Rediką
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas pasipildė 25-erių metų 192 cm ūgio Dovydu Rediku.Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose
"Lietuvos ryto" dubleriai "Perlo" krepšininkai palūžo ir Klaipėdoje
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-7) po itin atkaklios kovos 72:70 (18:14, 19:24, 19:15,
Beveik dešimtmetį "Mažeikius" treniravęs A.Rudys palieka postą
Pergalių kelyje ir vėl stringantys Mažeikių „Ereliai“ imasi permainų trenerio poste. Devynerius metus treniravusį Aloyzą Rudį keičia Arvydas Straupis.Klubas skelbia, kad A. Rudys
M.Pacevičiaus tikslas - pirmauti lygoje pagal atkovojamus kamuolius (interviu)
„Jonavos“ klubas praėjusį Mezon NKL savaitgalį pažymėjo pergalingu žaidimu ir čempionate yra pasiekę trijų iš eilės pergalių seriją. Iš viso devynias pergales savo
Vėlai krepšininko kelią pradėjęs I.Lukošius džiaugiasi tobulėjimu su G.Vileita
Naudingiausiu praėjusios savaitės Mezon NKL pirmenybių žaidėju tapusiam Ignui Lukošiui susitikimas su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ veikiausiai įsimins ilgam.Molėtų „Ežerūno“
NKL apžvalga: nesulaikomas "Ežerūno" centras ir dukart skaudžiai nuskriausta "Palanga"
Šakių „Vytis“ ir toliau tvirtai laiko pirmaujančias pozicijas Mezon NKL pirmenybių turnyrinėje lentelėje. Šakių ekipa savaitgalį iškovojo abi pergales, taip nuo
"Sūduva" reabilitavosi prieš "Tauragę", "Šilutė" palaužė "Palangą" (kiti rezultatai)
Vakar patyrusi pralaimėjimą Jonavoje, šiandien Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė
I.Sargiūno metimas su sirena atnešė pergalę žalgiriečiams (visi rezultatai)
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) itin atkaklios rungtynės vyko Palangoje, kur Kauno „Žalgiris-2“ (9-8) 74:72 (17:16, 19:19, 19:17, 19:20) įveikė „Palangos“
Gražiausius NKL savaitės momentus kūrė mažeikiškiai (TOP 10 video)
Gražiausią praėjusios savaitės Mezon NKL ataką sukūrė Mažeikių „Erelių“ krepšininkai. Ji prasidėjo akrobatiniu Igno Razučio kamuolio išsaugojimu, o dėjimu ataką
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai
NKL savaitė: lyderių drama ir įsimintini individualūs žaidėjų pasirodymai
Įvykių kupinas praėjęs Mezon NKL pirmenybių savaitgalis išjudino net ir lyderiaujančių čempionato komandų trejetą.Pirmenybėse šeimininkaujantis Šakių „Vytis“
"Tauragė" visam sezonui prarado vieną lyderių L.Radavičių
Mezon NKL pirmenybių „Tauragės“ komanda sulaukė nemalonių žinių – vienas naudingiausių klubo krepšininkų Liudas Radavičius šį sezoną dėl traumos nebežais.„Tauragės“
NKL: finalininkų mūšyje - atkakli klaipėdiečių pergalė (visi rezultatai)
Mindaugas Stašys, Valdas Vasylius ir Aidas Einikis kartu pelnė 60 taškų bei nukalė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (11-5) pergalę praėjusio Nacionalinės krepšinio
NKL: žalgiriečius į pergalę vedė siautėjęs G.Masiulis, "Perlą" - M.Normantas
Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.„Žalgirio“ garbę ginančių
Emocijų bombą Šilutėje susprogdinęs amerikiečio skrydis – gražiausias savaitės epizodas
Kauno „Žalgirio“ dublerių gynybinius barjerus peršokęs ir galingu dėjimu viena ranka krepšį sudrebinęs „Šilutės“ legionierius Jeffery Perkinsas tapo
NKL čempionų gretose - vienas naudingiausių lygos žaidėjų
Praėjusį savaitgalį startavus Mezon NKL antrojo rato kovoms Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sulaukė svarbaus papildymo.Mezon NKL titulą ginanti Suvalkijos ekipa pasiekė susitarimą su
NKL: žalgiriečiai atsirevanšavo su kaupu, nutrūko čempionų serija (visi rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (7-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 87:62 (22:20, 25:17, 18:13, 22:12) sutriuškino „Šilutės“ (10-4) krepšininkus
NKL: "Vytis" iškovojo dešimtą pergalę iš eilės (visi rezultatai)
Šakių „Vyčio“ (12-1) vežimas toliau rieda neužsikirsdamas. Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) rungtynėse Šakiuose šeimininkai 96:72 (24:15, 28:17, 18:20,
NKL: Kauno derbyje - triuškinanti jaunųjų žalgiriečių pergalė (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (5-7) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 84:64 (15:19, 24:16, 19:16, 26:13) užtikrintai nugalėjo KTU (3-9) krepšininkus, kuriems tai buvo
V.Vasylius debiutiniame mače NKL klaipėdiečius ištempė į pergalę (rezultatai)
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-4) turėjo dviženklį deficitą, tačiau uostamiesčio komandą į pergalę ištempė Mezon
Jasikevičiaus ir Javtoko akivaizdoje - pergalingas Sajaus sugrįžimas
Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir sporto direktoriaus Roberto Javtoko akivaizdoje į aikštę pergalingai sugrįžo prie Mezon NKL „Žalgiris-2“

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52