NKL: nesėkmes patyrė žalgiriečiai bei "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai, Jasaitis sužaidė sezono rungtynes

Vytauto Kuralavičiaus nuotr.
Rungtynių pabaigoje Žygimantas Šimonis šaltakraujiškai sumetė baudas, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-4) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 70:66 (20:21, 17:13, 14:14, 19:18) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (21-9) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje marijampoliečiai startavo spurtu 8:0, kuris padėjo jiems įgyti dviženklę persvarą (59:48). Tačiau jaunieji žalgiriečiai nepasidavė ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos po Kajaus Kublicko metimo išlygino rezultatą – 66:66.

Likus pusantros minutės baudas sumetė Tautvydas Kliučinykas, tada komandos apsimainė netaikliais metimais, o galop Marijampolės ekipos pergalę baudomis įtvirtino Ž. Šimonis.

Liutauras Lelevičius tolimu šūviu dar bandė gelbėti žalgiriečius, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 16 minučių pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 5 klaidas bei surinko 16 naudingumo balų.

Jo tiesioginis oponentas Motiejus Krivas per 22 minutes surinko 10 taškų (4/7 dvit., 2/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 6 klaidas, bloką bei 9 naudingumo balus.

Nugalėtojams Žygimantas Šimonis surinko 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.) ir 7 atkovotus kamuolius.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Kajus Kublickas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 15 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, klaida bei 18 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 17 (6/8 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 5 kld.), Evaldas Džiaugys 13 (5/8 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10 (1/5 trit., 5/5 baud.), Žygimantas Šimonis 9 (7 atk. kam.), Marijus Užupis 7.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 17 (3/9 trit.), Kajus Kublickas 15 (5/8 dvit., 5/5 baud.), Motiejus Krivas 10 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 6 kld.), Matas Vokietaitis 8 (4/5 dvit.), Nedas Montvila 7.

Milžinišką persvarą iššvaistęs Palangos klubas nugalėjo „Rytą-2“

Henrikas Lubinas vėl stojo prie Palangos „Kuršių“ (12-19) vyr. trenerio posto, o jo treniruojama komanda iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“. Palangiškiai namie 79:73 (13:14, 39:16, 13:17, 14:26) nugalėjo Vilniaus „Ryto-2“ (11-19) krepšininkus ir laimėjo antrą kartą iš eilės.

Antrojo kėlinio pabaigoje Palangos klubas spurtavo 16:0 ir į ilgąją pertrauką išsinešė 22 taškų persvarą (52:30).

Trečiajame kėlinyje palangiškiai pratęsė gerą atkarpą ir padidino atotrūkį iki 30 taškų (63:33). Vis tik tada atsibudę vilniečiai dar iki lemiamo ketvirčio surengė atsakomąjį spurtą 14:2 ir kirpo atsilikimą iki 18 taškų (47:65).

Ketvirtajame kėlinyje Vilniaus komanda toliau sėkmingai tirpdė deficitą ir likus 28 sekundėms Arnas Adomavičius kirpo atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (73:76).

Tačiau netrukus kitoje aikštės pusėje Zacaree Owensas įmetė vieną iš dviejų baudų, Laurynas Klimas prametė tritaškį, o Tadas Kararinas padėjo rungtynėse tašką.

Palangos komandai T. Kararinas per 22 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Arnas Adomavičius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (6/11 dvit., 4/6 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Tadas Kararinas 17 (4/4 dvit., 3/3 trit.), Justinas Youngas 14 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Zacaree Owensas 13 (3/7 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Mantas Litvinas 10 (2/7 dvit., 2/3 trit.), Danilo Sokolenko 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Jaškus 7 (0/5 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam.).

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 24 (6/11 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld., 26 naud.), Adas Šimonis 19 (5/12 trit.), Modestas Babraitis 10 (4 rez. perd., 2 blok.), Andreas Kalogiros 7 (6 atk. kam.).

„Perlas“ nesėkmių seriją nutraukė Klaipėdoje

„7bet-NKL“ trijų pralaimėjimų seriją nutraukė Vilkaviškio „Perlas“ (11-19). Šarūno Zablockio auklėtiniai išvykoje 99:68 (25:17, 28:19, 24:19, 22:13) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-25).

Klaipėdiečiams tai buvo septintas pralaimėjimas iš eilės.

Vilkaviškio komanda reikalu sutvarkė dar pirmoje rungtynių pusėje, kai iki ilgosios pertraukos susikrovė 17 taškų persvarą (53:36).

Prieš pat mačo pabaigą Klaipėdos ekipos deficitas išaugo iki 34 taškų (65:99).

„Perlas“ kovą po lenta laimėjo 46:21.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 24 taškai (7/10 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 29 naudingumo balai.

Dvigubą dublį surinkęs Klaidas Metrikis per 25 minutes surinko 15 taškų (2/5 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) ir 11 atkovotų kamuolių.

Mantvydas Žukauskas išdalino 7 rezultatyvius perdavimus, o Amandas Urkis – 5.

Klaipėdos komandai Gediminas Leščiauskas per 28 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 14 (5/7 dvit.), Gediminas Leščiauskas 11 (3 blok.), Kristupas Keinys 9, Gabrielius Mažeika ir Rytis Šakaitis (4 rez. perd.) po 7.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 24 (7/10 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 29 naud.), Klaidas Metrikis 15 (3/7 trit., 11 atk. kam.), Amandas Urkis (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas (2/4 trit., 7 rez. perd.) ir Modestas Žaunieriūnas (2/5 trit., 5 rez. perd.) po 10, Juozas Talat-Kelpšas 8, Augustine Ene ir Eduards Hazners (1/5 trit.) po 7.

S. Jasaičio ir K. Guščiko dueto vedama „M Basket“ triumfavo Šilutėje

Simas Jasaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Mažeikių „M Basket“ (19-11) iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Mažeikių klubas išvykoje 83:64 (15:18, 23:17, 21:13, 24:16) įveikė „Šilutę“ (14-17).

S. Jasaitis per 22 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Iki šiol 40-mečio veterano geriausi sezono pasiekimai buvo 16 taškų ir 20 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė ir dvigubą dublį surinkęs Karolis Guščikas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (6/8 dvit., 5/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių bei 26 naudingumo balai.

Trečiajame kėlinyje mažeikiškiai spurtavo 15:3 ir po Artūro Jomanto dvitaškio įgijo rekordinę 15 taškų persvarą (59:44), o šeimininkai per likusį ketvirtį nebeatsitiesė.

Šilutės komandai Jalenas Warrenas per 36 minutes pelnė 24 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Šeimininkai vertėsi be vis dar traumuoto Karolio Sapiegos.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 24 (5/8 dvit., 4/5 trit., 6 rez. perd., 29 naud.), Deividas Anužis 12 (1/7 trit., 7/7 baud., 6 atk. kam.), Joshua Alexanderis 10 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Yevhenas Balabanas 8 (4/9 dvit., 12 atk. kam.).

„M Basket“: Simas Jasaitis 19 (4/9 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam.), Karolis Guščikas 17 (6/8 dvit., 5/10 baud., 11 atk. kam., 26 naud.), Jokūbas Rubinas 14 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Karolis Babušis (2/7 dvit.) ir Artūras Jomantas (4/7 dvit., 5 rez. perd., 4 kld.) po 10.

„Vytis-VDU“ išnešė sveiką kailį prieš „Atletą“

„7bet-NKL“ dramatišką pergalę iškovojo „Vytis-VDU“ (19-12). Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 72:70 (19:11, 20:16, 19:16, 14:27) palaužė Kauno r. „Atleto“ (13-17) krepšininkus ir laimėjo antrąjį kartą paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytis-VDU“ turėjo 14 taškų persvarą (59:45), tačiau tada šeimininkai spurtavo ir likus 2 minutėms kirpo atsilikimą vos iki 5 taškų (65:70).

Tada Ernestas Jonkus įmetė dvitaškį, bet likus 11 sekundžių atsakymą pateikė Gytis Sirutavičius ir „Atletas“ vėl mynė varžovams ant kulnų (67:72).

Tiksint paskutinėms 7 sekundėms Ernestas Jonkus suklydo, o G. Sirutavičius tritaškiu dar labiau kirpo atsilikimą (70:72). Vis tik likusių 2 sekundžių „Atletui“ nebeužteko išsigelbėti.

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (4/7 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Prie pergalės Augustinas Mikštas prisidėjo su 11 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių.

Kauno r. komandai dvigubą dublį surinko Medas Kuprijanovas, kuris per 34 minutes pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei surinko 22 naudingumo balus.

Tautvydas Baltrušaitis prametė visus 8 tritaškius.

„Atletas“: Medas Kuprijanovas (6/8 dvit., 11 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius (4/7 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam.) po 14, Deividas Sabeckis (1/5 trit.) ir Tomas Balčiūnas (3/7 dvit.) po 9, Edas Valenta 8 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Paulius Danisevičius 7 (4 rez. perd.).

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 22 (4/7 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Ernestas Jonkus 12 (3/7 dvit., 1/6 trit.), Augustinas Mikštas 11 (3/7 dvit., 10 atk. kam.), Eimantas Žilius ir Gabrielius Čelka (3 blok.) po 7.

Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07