NKL pergales šventė "Žalgirio", "Ryto", "Neptūno" ir "Šiaulių" dubleriai

Dainiaus Lukštos nuotr.
Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (4-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.

Likus žaisti 7 sekundes, 19-metis realizavo metimą, lėmusį pergalę 84:83 (18:29, 15:12, 26:23, 25:19) prieš turnyrinės lentelės dugne likusią Šilalės „Lūšį“ (1-6).

„Lūšis“ stokojo atsarginių žaidėjų indėlio. Nuo suolo pakilę Šilalės klubo žaidėjai pelnė tik 15 taškų, kuomet priešininkų rezervas – 46.

Šilalės klubas besibaigiant pirmajam kėliniui, po Valdo Andraičio dvitaškio įgavo dviženklį pranašumą (29:18). Jaunieji žalgiriečiai sekančius du ketvirčius laimėjo 3 taškų persvaromis ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 5 taškų deficitą (59:64).

Ketvirtąjį kėlinį Arvydo Gronskio auklėtiniai pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį (66:64), tuomet prasidėjo kova taškas į tašką.

Paskutinės minutės metu Gytis Mačionis perėmė kamuolį bei pelnė du taškus, Modestas Kancleris pridėjo baudų metimus ir Kauno klubas įgavo minimalų pranašumą (82:81).

Po minutės pertraukėlės likus žaisti 16 sekundžių Modestas Jurkaitis po prasiveržimo grąžino persvarą svečiams 83:82. Visgi po pasitarimo lemiamas žodis priklausė Nedui Kancleriui, kurio dvitaškis atnešė pergalę šeimininkams 84:83.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 13, Gytis Mačionis 11, Nedas Kancleris, Paulius Murauskas ir Kerras Krisa (10 rez. perd.) – po 9.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 20, Eimantas Žilius 17, Mindaugas Čepauskas 14 Justas Košys 11.

„Perlas“ iš Molėtų parsivežė ketvirtąją pergalę

Vilniaus „Perlas“ (4-3) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo pergalę, kai išvykoje 78:68 (16:18, 21:18, 14:14, 27:18) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (2-5) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko lemiamame ketvirtyje. Per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes „Perlas“ spurtavo 15:6 ir pirmavo jau 10 taškų – 66:56.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms „Ežerūnas“ buvo prisivijęs „Perlą“ iki 3 taškų deficito (63:66), tačiau vilniečiai spurtavo 10:3 ir vėl atstatė 10 taškų persvarą – 76:66.

Per likusį laiką komandos dar spėjo apsikeisti dvitaškiais, o nuskambėjus finalinei sirenai pergalę šventė „Perlas“.

Vilniaus komandą į pergalę vedė Adas Šimonis, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.), atkovojęs 6 kamuolius, išprovokavęs 2 pražangas, 3 kartus taisykles pažeidęs, 5 sykius suklydęs ir taip surinkęs 16 naudingumo balų.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 15, Dominykas Bučas (11 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas (5 atk. kam.) ir Mantas Šerkšnas po 11.

„Perlas“: Adas Šimonis 15 (6 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 14, Andreas Kalogiros 13 (5 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 8 (6 atk. kam.), Einaras Tubutis 6 (8 atk. kam.).

Kamuolius užtikrintai rinkę klaipėdiečiai lemiamame ketvirtyje palaužė tauragiškius

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-1) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate iškovojo pergalę, kai namuose 71:54 (17:13, 13:16, 18:16, 23:12) nugalėjo Tauragės krepšinio klubo (4-2) komandą.

Rungtynių lūžis įvyko lemiamo ketvirčio pradžioje. Po trisdešimties žaidimo minučių klaipėdiečiai pirmavo 6 taškais (48:42), tačiau tuomet spurtavo 22:5 ir pranašumą padidino iki 23 taškų – 70:47.

Per likusias tris minutes tauragiškiai sužaidė atkarpą 7:1, tačiau jos nepakako ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę.

Klaipėdos klubas stipriai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, kai patys sugriebė 67 kamuolius, o varžovai beveik trimis dešimtimis mažiau – 38.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 14 (10 atk. kam.), Lukas Kreišmontas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Klaidas Metrikis (5 atk. kam.) po 11, Vytautas Šarakauskas (12 atk. kam.) ir Deividas Rasys po 8, … Herkus Kumpys (7 atk. kam.) ir Petras Piekus (6 atk. kam.) po 3, Adomas Sidarevičius 2 (8 rez. perd., 7 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 17 (8 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12, Ernestas Serkevičius 8 (5 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas (6 atk. kam.) ir Deividas Keburys po 7.

„Delikatesas“ sutriuškino „Erelius“

Įtikinamą pergalę NKL čempionate iškovojo Joniškio „Delikateso“ (2-5) komanda su Eimantu Stankevičiumi priešakyje.

Gynėjas surinko 34 naudingumo balus, o jo atstovaujama ekipa namų mače 83:60 (16:7, 16:26, 28:13, 23:14) užtikrintai susitvarkė su Mažeikių „Ereliais“ (2-4).

Asmeninį naudingumo rekordą lygoje pagerinęs E. Stankevičius per 28 minutes pelnė 24 minutes (3/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 3 pražangas.

Giedrius Stankevičius prie pergalės pridėjo 12 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 21 naudingumo balą.

Mažeikiškių gretose dviženklę pelnytų ribą peržengė vienintelis Justas Nausėdas, įmetęs 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/4 baudos).

„Delikatesas“ prarado 9 kamuolius, kai „Ereliai“ suklydo 18 kartų.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 24 (10 atk. kam.), Airidas Giedraitis 15, Giedrius Stankevičius 12 (10 atk. kam.), Andrius Globys 11.

„Ereliai“: Justas Nausėdas 11, Mantvydas Staniulis ir Augustinas Venckus – po 9.

„Sūduva-Mantinga“ antroje mačo pusėje palaužė „Jonavos“ pasipriešinimą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-0) tęsia pergalingą žygį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 85:62 (20:20, 19:17, 26:13, 20:12) pranoko „Jonavos“ (2-4) komandą.

Marijampoliečiai atitrūko po ilgosios pertraukos. Šarūnas Beniušis ir Martynas Zigmantavičius pataikė po dvitaškį, o Tomas Galeckas smeigė du tritaškius iš eilės ir ketvirčio viduryje padidino komandos persvarą iki 14 taškų – 54:40.

„Sūduva-Mantinga“ reikalus galutinai išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Gvidas Galinauskas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Tautvydas Kliučinykas, pasekęs T. Galecko pavyzdžiu, atseikėjo du tolimus metimus ir marijampoliečių persvara išaugo iki 22 taškų (81:59).

„Sūduva-Mantinga“ geriausiai pasirodęs J. Zakas pelnė 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Jonava“: Martynas Pacevičius (5/9 dvit.) ir Nojus Pankratjevas (5/7 dvit.) po 17, Modestas Žiauneriūnas 8.

„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 17 (3/7 dvit.), Edvinas Jezukevičius 16 (5/6 metimai), Tomas Galeckas 12 (4/8 trit.).

Įspūdingai spurtavusi „Šilutė“ pabaigoje neatsilaikė prieš „Vytį“

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą turėjusi „Šilutė“ (5-2) per penkių minučių atkarpą grįžo į rungtynes ir išsiveržė į priekį, tačiau tuomet savo žodį taręs Šakių „Vytis“ (2-5) galiausiai nutraukė pralaimėjimų seriją.

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykos mače 87:82 (16:16, 31:19, 22:22, 18:25) palaužė varžovus, kuriuos prieš šį susitikimą papildė sezoną „Vytyje“ pradėjęs Evaldas Džiaugys, ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Justui Sakalauskui pataikius dvitaškį, svečiai pirmavo 73:59, tačiau per kitas penkias minutes pelnė vos du taškus. Varžovų duobe pasinaudoję šeimininkai surinko net 17 taškų ir po Aurelijaus Pukelio techninės pražangos netgi išsiveržė į priekį 76:75.

Visgi tuomet jau kitoje aikštės pusėje Domantas Vilys smeigė tritaškį ir inicijavo „Vyčio“ spurtą 7:0, po kurio šakiškiai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 82:76.

Likus žaisti 36 sekundes, Simonas Serapinas realizavo 2 baudas iš 3 ir dar suteikė vilties „Šilutei“ – 82:85, bet paskui pats prametė iš toli, Paulius Semaška įmetė abu metimus nuo baudų metimų linijos ir padėjo tašką rungtynėse – 87:82.

Nuo suolo pakilęs E. Džiaugys į „Vyčio“ krepšį per 21 minutę įmetė 5 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 2 kamuolius ir sykį prasižengė.

„Šilutė“: Omaras Alstonas 20 (9 atk. kam., 4 per. kam., 4 rez. perd.), Simonas Serapinas 16, Byronas Sanfordas 13, Linas Lekavičius 12.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 21 (5/8 trit., 7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 14, Marijus Užupis 12.

Q. Tayloras paskutinę sekundę pražudė „Gargždus“

Paskutinę sekundę metimą realizavęs Quincy Tayloras išplėšė pergalę Palangos „Kuršiams“ (2-5) Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) rungtynėse 79:78 (25:20, 16:21, 11:21, 27:16) prieš svečiuose žaidusius Gargždų „Gargždus“ (2-4).

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Q. Tayloras per 34 minutes pelnė 27 taškus (11/16 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud. met.) atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 sykius perėmė kamuolį, taip užfiksuodamas 32 naudingumo balų rodiklį.

Pirmąją rungtynių pusę Jonas Domašius užbaigė pataikydamas dvitaškį ir komandos į rūbinę patraukė esant lygiam rezultatui (41:41). Trečiojo ketvirčio pabaigoje Ernestas Bružas pataikė baudų metimus ir svečiams suteikė dviženklį pranašumą prieš prasidedant lemiamai atkarpai (62:52).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių, Q. Tayloras pataikė iš vidutinio nuotolio ir išvedė šeimininkus į priekį (77:75).

Gargždų klubas po minutės pertraukėlės surengė greitą ataką, kuri pasibaigė tritaškiu ir įgavo minimalų pranašumą likus žaisti 11 sekundžių (78:77). Visgi paskutinis žodis priklausė visų rungtynių metu žibėjusiam Q. Taylorui – amerikietis metimu iš vidutinio nuotolio su sirena išplėšė pergalę šeimininkams (79:78).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 27 (6 atk. kam., 32 naud. bal.), Aidas Viskontas 12, Taurantas Tamošiūnas 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 20, Laurynas Mikalauskas 18 (9 atk. kam.), Deividas Anužis 10.

„Telšiai“ pamokė svečius iš Baltarusijos

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) ir Baltarusijos turnyre iškovojo „Telšių“ krepšininkai, kurie namuose 81:68 (27:15, 15:19, 23:14, 16:20) pranoko Minsko „Cmoki-2“ komandą.

Jau pirmajame kėlinyje „Cmoki-2“ buvo pranoktas 12 taškų (27:15), o panaši situacija pasikartojo ir trečiojoje susitikimo dalyje, kurią „Telšiai“ laimėjo 23:14 bei po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo 64:48.

Nors lemiamą ketvirtį svečiai laimėjo (20:16), deficito panaikinti nepavyko – telšiškiai šventė pergalę.

Dvigubą dublį surinko Tomas Rimša, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 2/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

„Telšiai“: Tomas Rimša 13 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Vilius Pocius ir Ovidijus Kaminskis (8 atk. kam.) po 12, Ignas Razutis 10 (7 rez. perd.).

„Cmoki-2”: Danilas Barisevičius 16, Andrejus Rahoženka 14, Aleksejus Navoičikas 9.

Jonavos klubą papildė gynėjas iš egzotiškų kraštų
Gynėjas komandoje pakeis kanadietį Amisi Kapingą, kuris po patirto stresinio pėdos lūžio abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su „Jonavos“ ekipa.Samuelis Killvenas 2010 ir 2015 metais
NKL MVP antrą savaitę paeiliui tapo I.Lukošius
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) naudingiausiu savaitės žaidėju antrą kartą paeiliui tapo Molėtų „Ežerūno“ centras Ignas Lukošius.Šįkart 26-erių
NKL apžvalga: 10 tritaškių per kėlinį, pergalingas šūvis nuo lentos ir dublerių kovoje suspindęs veteranas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) sužaista šeštoji pirmenybių savaitė, po kurios pirmenybių lyderiu išliko „Telšiai“.Ryčio Vaišvilos
"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
G. Matulis: apie pralaimėjimų suteiktas pamokas bei patirtį kariškių žaidynėse
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar 83:78 palaužė Mažeikių „Erelius“ bei VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Bene didžiausiu pergalės kalviu tapo komandos
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Neptūno-Akvaservis" kapitonas apie pralaimėjimą NKL debiutantams: užmigome ant laurų
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o
"Žalgirio" jaunimo komandos lyderis K.Kriisa paskolintas Prienų klubui
Kauno „Žalgirio“ komandai priklausantis talentingasis estas Kerras Kriisa iš Kauno keliasi į Prienus ir ten atstovaus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žaidžiančiai „CBet“
Jonavos klubas išsiskyrė su pėdos lūžį patyrusiu kanadiečiu
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su kanadiečiu Amisi Kapinga.Krepšininkas
NKL savaitės gražiausių epizodų viršūnėje - vėl Š.Beniušis
VIKINGLOTTO-NKL gražiausią penktosios savaitės epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ duetas Tautvydas Kliučinykas ir Šarūnas Beniušis, kurie dėjimu pasibaigusią
E.Kubilius tapo žaidžiančiu "Gargždų" treneriu
„Gargždų“ komandoje – naujas veidas. Prie ekipos prisijungęs palangiškis Erikas Kubilius klube užims žaidėjo ir trenerio asistento pareigas.24-erių gynėjas praėjusį sezoną
Dvigubus dublius rinkęs I.Lukošius - NKL savaitės MVP
Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL penktosios savaitės krepšininku tapo Molėtų „Ežerūno“ vidurio puolėjas Ignas Lukošius.Jis praėjusią savaitę per dvejas rungtynes vidutiniškai
Mažeikių klubui netiko "Dzūkijai" priklausantis I.Mulaomerovičius
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) stringantys Mažeikių „Ereliai” atsisveikino Ibrahimu Mulaomerovičiumi.Alytaus „Dzūkijai“ priklausantis
NKL spalio mėnesio MVP - "Šilutės" legionierius
Naudingiausiu spalio mėnesio VIKINGLOTTO-NKL krepšininku tapo „Šilutės“ įžaidėjas Byronas Sanfordas.26-erių metų 182 cm ūgio amerikietis praėjusį mėnesį sužaidė
NKL apžvalga: naujas lyderis, nauji rekordai ir pergales atnešę spurtai
VIKINGLOTO-NKL penktąją sezono savaitę nebeliko nepralaimėjusių komandų. Iki tol visas septynias pergales iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šįkart suklupo abu
Antrą nesėkmę paeiliui patyrusių NKL čempionų treneris: nuovargius jautėsi, bet varžovo taip pat neįvertinome
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar Joniškyje 66:79 nusileido vietos „Delikateso“ ekipai ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Po rungtynių
Vienas naudingiausių NKL žaidėjų R.Stankevičius iš "Vyčio" keliasi į "Erelius"
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) buksuojantys Mažeikių „Ereliai” sulaukė solidaus pastiprinimo priekinėje linijoje. Prie raudonai baltų jungiasi vienas
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
Mažeikių klube baltarusį keičia amerikietis
Sunkiai NKL („VIKINGLOTTO-NKL“) sezoną pradėję Mažeikių „Ereliai“ (2-6) atliko permainas sudėtyje.Komandą paliko gynėjas Ivanas Aladka, o jį pakeitė iš JAV atvykstantis
"Palangos Kuršių" gretose - galingas Čekijoje rungtyniavęs aukštaūgis
Papildomos galios po krepšiu stingantys palangiškiai dairosi į užjūrio platybes. Pirmadienį prie „Kuršių“ karių prisijungs vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis
Mažeikių klubo peržiūroje - du amerikiečiai
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO – NKL“) stabilumo stingantys Mažeikių „Ereliai“ į peržiūrą pasikvietė du amerikiečius.Nuo pirmadienio su komanda
NKL lyderių dvikovoje klaipėdiečiai nukovė čempionus, žalgiriečiai sutriuškinti Telšiuose
Pralaimėjusių komandų VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nebeliko.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-1) išvykoje 76:75 (21:22, 19:20, 20:13, 20:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“
"Šilutė" atsisveikino su amerikiečiu ir pasikvietė turką
„Šilutės“ komandoje – žaidėjų rokiruotė. Komanda atsisveikino su 22-ejų metų 188 cm ūgio gynėju amerikiečiu Joshua Hamiltonu ir iškart į savo sudėtį įregistravo
NKL savaitės gražiausių momentų dešimtuke triumfavo pergalingas šūvis
Gražiausią VIKINGLOTO-NKL savaitės epizodą sukūrė „Palangos Kuršių“ gynėjas Quincy Tayloras. Jis dvikovoje su „Gargždais“ lemiamomis sekundėmis ėmėsi iniciatyvos
NKL čempionai įregistravo 16-metį, "Kuršiai" jauną vilnietį paskolino "Ežerūnui"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėms įregistravo dar vieną jauną krepšininką.Prie komandos prisijungė 16-metis 185 cm ūgio gynėjas Matas Dabulevičius,
Įspūdingą pasirodymą surengęs bei pergalingą metimą pataikęs Q.Tayloras - NKL savaitės MVP
Ketvirtosios VIKINGLOTO-NKL savaitės MVP tapo „Palangos Kuršių“ įžaidėjas iš JAV Quincy Tayloras.28-erių metų 183 cm ūgio krepšininkas praėjusią savaitę per
NKL savaitė: du pergalingi metimai ir šūvis per tris ketvirčius aikštės
VIKINGLOTO-NKL ketvirtąją savaitę du krepšininkai pataikė pergalingus metimus, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pratęsė galingas
Š.Beniušis: apie pirmąsias savaites Marijampolėje, įspūdingą dėjimą ir mačą su "Juventus“
Šarūnas Beniušis į Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipą atvyko prieš daugmaž tris savaites ir puolėjas ilgai netruko, jog taptų vienu komandos lyderių.Tinklalapis