NKL rezultatyvumo rekordą pagerinęs J.Riley laimėjo dviejų pratęsimų trilerį (rezultatai)

Jalenas Riley vėl blizgėjo ryškiausiomis spalvomis bei pagerino Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rezultatyvumo rekordą, o jo vedami „Palangos Kuršiai“ (16-8) svečiuose per du pratęsimus 100:97 (18:22, 17:18, 15:12, 24:22, 11:11, 15:12) palaužė Kauno KTU (4-20).

J. Riley pelnė net 50 taškų (8/12 dvitaškių, 8/18 tritaškių, 10/10 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 4 kartus suklydo ir surinko 42 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, prasidėjus paskutinei minutei, J. Riley smeigė tritaškį ir išvedė svečius į priekį 74:72, tačiau likus 9 sekundėms, Laurynas Miknevičius pataikė dvitaškį bei išplėšė pirmąjį pratęsimą.

Jo metu sėkmingai startavę KTU susikrovė 5 taškų persvarą (81:76), bet J. Riley pataikė baudų metimus, atseikėjo du tolimus metimus paeiliui ir likus pusantros minutės, priekyje jau buvo palangos ekipa (84:81).

KTU didvyriu tapo Matas Ragauskas. Iš pradžių jis pataikė tritaškį ir rezultatą išlygino. M. Ragauskas turėjo šansą išplėšti ir pergalę, tačiau likus 15 sekundžių, jis realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų, o to pakako rezultato išlyginimui (85:85). Po to sekė nesėkminga svečių ataka ir rungtynės persikėlė į antrąjį pratęsimą.

Jį ir vėl geriau pradėjo šeimininkai. M. Ragauskas per mažiau nei minutę surinko 5 taškus iš eilės ir KTU buvo priekyje 90:85. Vis tik po to sekė dar vienas J. Riley mini šou. Amerikietis pataikė tritaškį, atliko sėkmingą reidą krepšio link, smeigė dar vieną tolimą metimą ir palangiškiai susigrąžino pranašumą – 93:90.

Prieš prasidedant paskutinei pratęsimo minutei, „Palangos Kuršių“ lyderis pelnė dar du taškus ir padidino komandos persvarą iki 96:92. Likus 24 sekundėms, M. Ragauskas įmetė tolimą metimą bei sugrąžino KTU viltį (95:96).

Vis tik Palangos klubas mačo pabaigoje neklydo prie baudų metimų linijos ir išsaugojęs trapią persvarą išsivežė pergalę.

KTU: Matas Ragauskas 32 (5/13 trit.), Gytis Asačiovas 12, Redas Jakubauskas 11.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 50 (8/12 dvit., 8/18 trit., 10/10 baud. met.), Spenseris Mitchellas 12, Aidas Viskontas 11.

Geriausius karjeros laikus prisiminęs S. Serapinas nutraukė „Telšių“ pergalių seriją

Žaidžiantysis Gargždų-SC (12-13) treneris Simonas Serapinas surinko net 32 taškus, o jo vedama ekipa namuose 110:89 (28:20, 23:30, 26:15, 33:24) sutriuškino „Telšius“ (15-9) ir taip nutraukė žemaičių 6 pergalių iš eilės seriją.

Serapinas pataikė 5 dvitaškius iš 7, 7 tritaškius iš 11, realizavo vienintelį mestą baudos metimą, o be to atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Šeimininkai mačo iniciatyvą perėmė antroje susitikimo dalyje. Laurynas Lučinskas pelnė taškus iš po krepšio, S. Serapinas smeigė tritaškį, o pirmasis pridėjo dar 4 taškus paeiliui ir 9:0 spurtavęs Garžgdų-SC įgijo dviženklę persvarą (65:55).

S. Serapino treniruojama komanda pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Būtent jis smeigė septintąjį savo tritaškį, Arvydas Eitutavičius surinko 5 taškus paeiliui, o šeimininkai laimėjo atkarpą 13:4 ir mačo baigtis tapo aiški – 90:69.

Gargždų-SC: Simonas Serapinas 32 (5/7 dvit., 7/11 trit.), Laurynas Lučinskas 23 (9/14 dvit., 8 atk. kam.), Rokas Šimkevičius ir Arvydas Eitutavičius po 14, Laurynas Mikalauskas 10 (5/9 dvit.).

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas 18 (9/13 dvit.), Mindaugas Norkus 17 (7/11 dvit.), Ignas Razutis 15 (10 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 10.

Puolėjų dueto traukiama „Šilutė“ nukovė „Žalgirio“ dublerius

Manto Šerkšno ir Evaldo Džiaugio traukiama „Šilutės“ (12-13) komanda iškovojo pirmąją pergalę 2019 metais. Laimono Eglinsko auklėtiniai svečiuose 90:82 (21:20, 27:21, 17:20, 25:21) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (10-14) klubą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė puolėjų duetas Mantas Šerkšnas ir Evaldas Džiaugys, kurie kartu įmetė 48 taškus.

Rezultatyviausiai žaidęs M. Šerkšnas per 33 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 2/8 trit., 6/7 baudos). Tuo metu E. Džiaugys pridėjo 22 taškus (9/12 dvit., 4/5 baudos) ir 6 atkovotus kamuolius.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pusę laiko jaunieji žalgiriečiai dar turėjo 2 taškų persvarą (74:72), bet Evaldas Džiaugys pelnė dvitaškį su pražanga, Mantas Šerkšnas realizavo baudos metimus, E. Džiaugys pridėjo dar penkis taškus ir „Šilutė“ nutolo 82:74. Šią atkarpą „Šilutė“ laimėjo 10:0.

Likus 75 sekundėms kauniečiai priartėjo iki 3 taškų (81:84), bet Paulius Poška ir Byronas Sanfordas neklydo mesdami baudos metimus ir likus pusei minutės „Šilutė“ buvo nepavejama – 88:81.

Šias rungtynes stebėjo Kauno „Žalgirio“ treneriai Šarūnas Jasikevičius, Darius Maskoliūnas ir Tomas Masiulis.

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 19, Erikas Venskus 15 (8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 10 (5 rez. perd., 7 kl.), Marius Valinskas 9, Lukas Uleckas 8 (3/16 metimai).

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 26 (7/9 dvit.), Evaldas Džiaugys 22 (9/12 dvit., 4/5 baudos), Paulius Poška 10, Byronas Sanfordas 9 (6 atk. kam.).

Dramoje Šakiuose „Vyčio“ pergalę lėmė P. Semaškos baudų metimas

Paulius Semaška tapo rungtynių herojumi, kuomet paskutinę sekundę realizavo baudos metimą ir Šakių „Vyčiui“ (17-7) išplėšė pergalę 85:84 (21:16, 27:22, 18:27, 19:19) prieš Marijampolės „Sūduvą-Mantinga“ (19-5).

Šakiškiai po dviejų kėlinių pirmavo 48:38, tačiau sėkmingai trečiąjį kėlinį sužaidę svečiai prieš lemiamą ketvirtį deficitą nurėžė iki minimumo (65:66).

Ketvirtasis kėlinys vyko atkakliai, tačiau kiek didesnę iniciatyvą savo rankose laikė „Vytis“, kuris prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 84:79. Vis tik, likus 21 sekundei, Žygimantas Šimonis pataikė dvitaškį, Ernestas Ežerskis kaip mat išprovokavo Pauliaus Beliavičiaus pražangą ir „Sūduvai-Mantinga“ sužibo šansas.

Juo idealiai pasinaudojo Ž. Šimonis, kuris iki kėlinio pabaigos likus 7 sekundėms, smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą – 84:84. Vis tik tai nebuvo paskutinis lemiamo ketvirčio akordas.

Pačioje susitikimo pabaigoje P. Semaška išprovokavo Justino Jogmino pražangą, realizavo pirmąjį baudos metimą, o prametęs antrąjį nepaliko laiko varžovams ir taip nulėmė „Vyčio“ pergalę.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 22 (8/11 dvit.), Paulius Beliavičius 19 (4/10 trit.), Marijus Užupis ir Karolis Brusokas (8 atk. kam.) po 11, Aurelijus Pukelis (4/6 dvit., 10 atk. kam.) ir Paulius Semaška po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis (4/4 trit.) ir Aurimas Urbonas (3/10 dvit., 4/6 trit.) po 18, Justinas Jogminas 16 (8 atk. kam.), Gediminas Navickas 14 (3/6 trit.), Edvinas Jezukevičius 10.

Galingo I. Lukošiaus pasirodymo fone – „Ežerūno“ triumfas

Ignas Lukošius sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (9-16) namuose 81:77 (13:17, 15:17, 26:18, 27:25) nukovė Tauragės krepšinio klubą (11-14) bei nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Lukošius šiame susitikime pelnė 16 taškų (6/9 dvitaškių, 4/7 baudų metimų), atkovojo 16 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, dukart suklydo ir surinko 35 naudingumo balus.

Atkakliose rungtynėse mačo nugalėtojas sprendėsi pačioje pabaigoje. Likus pusantros minutės, Marius Pociukonis pataikė dvitaškį ir šeimininkų persvarą padidino iki trijų taškų (73:70).

Vis tik kitoje atakoje „Ežerūno“ suolelis buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję svečiai, po Deivido Keburio taškų, rezultatą išlygino (73:73). Į tai Hubertas Pivorius atsakė taikliu tritaškiu, o Mindaugo Stašio tolimas šūvis tikslo nepasiekė ir tauragiškiai buvo priversti naudoti pražangų taktiką.

Šeimininkai su įtampa susitvarkė ir paskutines 20 sekundžių iš 6 mestų baudų realizavo 5 bei išsaugojo sukauptą pranašumą.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 17 (4/8 trit.), Ignas Lukošius 16 (6/9 dvit., 16 atk. kam.), Kostas Jonuška 15 (1/6 trit.), Remigijus Sugintas 14, Hubertas Pivorius 12.

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 19 (5/7 dvit.), Liudas Radavičius 12, Paulius Morkeliūnas 11, Deividas Keburys 10.

„Delikatesas“ įveikė svečius iš Jonavos

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (7-17) klubas, Joniškyje 78:89 (21:16, 17:24, 18:23, 22:26) turėjęs pripažinti vietos „Delikateso“ (15-9) ekipos pranašumą.

Jonaviečiai galingai pradėjo rungtynes ir po Jaleno Bradley tritaškio metimo pirmajame kėlinyje turėjo 12 taškų pranašumą (21:9). Tiesa, „Delikatesas“ atsakė spurtu 7:0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsiliko 5 taškais (16:21).

Iniciatyvą į savo rankas šeimininkai perėmė antrajame kėlinyje spurtuodami 11:0 bei išsiverždami į priekį (30:27). Jonavos ekipos žaidėjai ketvirčio pabaigoje vėl pirmavo (36:35), tačiau persvarą prieš didžiąją persvarą susigrąžino „Delikatesas“ (40:38).

Banguotai rungtyniavę jonaviečiai trečiojo kėlinio pirmoje dalyje surinko tik tašką, o šeimininkai atsakė 14 taškų ir pabėgo 54:40. Kėlinio pabaigoje „Sintek-Jonavai“ situaciją pataisė Martyno Linkevičiaus ir Ernesto Serkevičiaus dueto pastangos puolime (56:63).

Joniškiečiai ketvirtojo kėlinio metu surengė eilinį spurtą (13:0) ir vėl nutolo (78:61). Tiesa, po šio šeimininkų spurto Rimanto Grigo auklėtiniai nebeatgaivino intrigos ir patyrė nesėkmę.

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas 26 (6/12 trit.), Mantvydas Žukauskas 17, Giedrius Stankevičius 14.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 14, Ernestas Serkevičius 13, Jalenas Bradley 9, Austinas Woodsas, Augustinas Jankaitis ir Justas Vazalis po 8, Rimantas Daunys ir Juozas Ramanauskas po 7.

„Perlas“ lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su Minsko klubu

Nacionalinės krepšinio lygos tarptautiniame turnyre pergalę pasiekė Vilniaus „Perlo“ komanda, kuri savo aikštėje 83:78 (16:16, 20:22, 23:23, 24:17) įveikė Minsko „Cmoki-2“ krepšininkus.

Pergalingą pranašumą „Perlas“ įgijo lemiamo ketvirčio metu, kurį laimėjo 7 taškų persvara, o rungtynes – 5 taškais.

Sostinės ekipoje geriausiai pasirodė 19 taškų pelnęs (3/4 dvit., 2/5 trit., 7/7 baudos) ir 7 kamuolius sugriebęs Simas Jarumbauskas, kuris surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 19 (7/7 baudos, 7 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 16, Tadas Vaičiūnas 13, Domantas Vilys 10.

„Cmoki-2“: Andrejus Rahosenko 22, Jauhenijus Beliankou 16, Ivanas Aladka 12.

Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
LKF pristatyti jaunimo rinktinių treneriai paskelbė pasiruošimo planus
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijoje vyko susirinkimas, kuriame dalyvavo visų Lietuvos jaunimo rinktinių vyr. treneriai. Susirinkimo metu treneriai pristatė rinktinių pasiruošimo
Trinchieri mojavo protokolu: nesitikėjau tokio teisėjavimo krepšinio šalyje (pretenzijų turėjo ir Vovoras)
38 pražangos ir penki jų limitą išnaudoję vienos komandos krepšininkai – Andrea Trinchieri teatrališkai tvirtino tokio atvejo per savo karjerą nepamenantis, užtat ilgai
NBA įkrintamosiose Karnišovo klubas laimėjo pirmą išlikimo mūšį, laukia akistata su "Heat"
Reguliariajame NBA sezone Rytuose 9-ą vietą užėmęs Čikagos „Bulls“ klubas namuose pergalingai pradėjo įkrintamąsias varžybas: 131:116 (40:22, 33:45, 37:25, 21:24) pranoko Atlantos
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ (14-12) įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“ (22-3).Georgios Vovoro kariauna
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio  trenerių mokymų programą
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio trenerių mokymų programą
Kauno „Žalgirio“ organizacija plečia savo veiklų diapazoną ir šalia jau kelerius metus vykdomų „Žalgiris Coaching Clinic“ trenerių mokymų prijungė naują programą
Tiek varžovus, tiek teisėjus auklėjęs Teodosičius suspenduotas kito sezono pradžiai
Žeminančiu pralaimėjimu Eurolygos sezoną užbaigusią Belgrado „Crveną Zvezdą“ atsivijo papildomi nemalonumai, rašo Krepšinis.lt.Po Stambulo vykusių rungtynių tarp „Anadolu
Žūtbūtinėje kovoje Domas stos prieš Joną: "Kings" nušlavė "Warriors"
Devintą vietą NBA Vakarų konferencijoje užėmę Sakramento „Kings“ vyrai antrą sezoną iš eilės veržiasi į atkrintamąsias, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno
"Lakers" nustūmė "Pelicans" su Valančiūnu ant bedugnės krašto
Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkams pirmuoju bandymu peršokti įkrintamųjų barjero nepavyko, rašo Krepšinis.lt.Septintą vietą reguliariajame NBA sezone
Paskutiniu JAV rinktinės žaidėju tapo "Clippers" žvaigždė
Paskutiniu JAV rinktinės krepšininku dvyliktuke Paryžiaus olimpiadai tapo Los Andželo "Clippers" žvaigždė Kawhi Leonardas.Antradienį buvo paskelbta, kad šalies krepšinio
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Bolonijos "Virtus" Eurolygos įkrintamosiose varžybose netikėtai eliminavo dvikovos favoritu laikytą Stambulo "Anadolu Efes" klubą.Lucos Banchi auklėtiniai Turkijoje po atkaklios
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Solidaus Tado Sedekerskio žaidimo nepakako Vitorijos "Baskonia" pergalei Eurolygos įkrintamųjų varžybų pirmajame mače.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 85:113 (15:28,
"Ryto" skriaudikai žais Čempionų lygos finalo ketverte
Vilniaus "Rytą" FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose varžybose eliminavęs Atėnų "Peristeri" klubas prasibrovė į finalo ketverto varžybas.Vassilio Spanoulio auklėtiniai Vokietijoje
Potenciali Lietuvos rinktinės varžovė olimpinėje atrankoje gali verstis be ryškiausios žvaigždės
Italijos vyrų krepšinio rinktinė olimpiniame atrankos turnyre gali verstis be ryškiausios savo žvaigždės Simone Fontecchio. Italai – potencialūs Lietuvos varžovai dėl bilieto
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" pratęs sutartį su šį sezoną Europoje debiutavusiu Jabari Parkeriu, praneša Ispanijos žiniasklaida.Amerikietį 2014-ųjų
Po ketvirto iš eilės pralaimėjimo – Šaro nusivylimas ir įspėjimas: turime labai mažai laiko
Šarūnas Jasikevičius po ketvirto iš eilės pralaimėjimo bedė į skylėtą auklėtinių gynybą ir pasiuntė žinutę – ištaisyti klaidas laikas nėra daug, rašo Krepšinis.lt.Pirmadienį
Šaro auklėtiniai gavo nelauktą antausį, Graikijos milžinų mūšyje – lemiamas Slouko žodis
Netikėtą nesėkmę Turkijos Superlygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (21-5) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
"Juventus" priekinę liniją sustiprino amerikietis
Prieš lemiamą „Betsafe-LKL“ sezono atkarpą Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ sulaukė pastiprinimo puolėjų grandyje. Aukštaitijos klubą papildė 207 cm
Gobertas: tapti NBA čempionais bus sunku, tačiau nuo to tik įdomiau
Prancūzijos rinktinės bei Minesotos "Timberwolves" centras Rudy Gobertas papasakojo apie komandos nusiteikimą prtieš NBA atkrintamąsias varžybas."Nesvarbu, kas prieš mus
Sabonis pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir sužinojo varžovą įkrintamosiose
Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Sakramento „Kings“ (46-36) namų arenoje 121:82 (30:18, 35:19, 34:21, 22:24) nepaliko vilčių Vakarų konferencijos autsaiderei Portlando „Trail
Jameso kompanijai pralaimėję "Pelikanai" sezoną pratęs įkrintamosiose
Naujojo Orleano „Pelicans“ (49-33) sekmadienį namuose 108:124 (24:30, 29:40, 24:29, 31:25) neprilygo Los Andželo „Lakers“ ekipai (47-35) bei reguliariajame sezone Vakaruose užėmė
Spindėjęs Lekavičius įvertino pasikeitimą "Žalgirio" sirgalių palaikyme
Po rungtynių Lukas Lekavičius džiaugėsi pasiekta svarbia pergale ir įvertino, jog pagrindinė fanų tribūna atsidūrė už krepšio, rašo Krepšinis.lt.Kauno „Žalgiris“
Serijos su "Rytu" besitikintis Trinchieri – apie savo nuostabą dėl žiūrovų ir neįtikėtiną Lekavičių
Puspenkto mėnesio vietiniame fronte nepralaimintis šalies čempionas Kauno „Žalgiris“ (22-2) sekmadienį įsirašė jau keturoliktą pergalę iš eilės ir praktiškai
Pralaimėjimo priežastis įvardinęs Žibėnas su nerimu žvelgia į likusią sezono dalį
Po pralaimėjimo derbyje Giedrius Žibėnas kalbėjo apie pralaimėjimo priežastis bei žvelgė į likusią reguliaraus sezono dalį, rašo Krepšinis.lt.Vilniaus „Rytas“ (20/5)
"Žalgiris" ir trečią kartą nukovė "Rytą", šįkart – užtikrintai
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyko jau trečioji grandų akistata, kurią ir vėl laimėjo Kauno „Žalgiris“ (22-2).Andrea Trinchieri auklėtiniai namie 92:78 (27:22,
Tik vieną abejonę dėl Sirvydžio turintis Kurtinaitis: "Žalgiris" dėl to ir yra "Žalgiris"
Po nepavykusių mėginimų tvirčiau užsikabinti NBA lygoje, kur per tris sezonus sužaidė tik 23 mačus, 23-ejų metų Deividas Sirvydis labai greitai užsirekomendavo grįžęs iš už Atlanto,