NKL – "Ryto" ir "Neptūno" dublerių pergalės bei žalgiriečių nesėkmė

Vilniaus „Perlas Energija“ (10-23) iškovojo dešimtąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Andriaus Šležo auklėtiniai išvykoje 92:79 (29:14, 20:25, 20:21, 23:19) nugalėjo „Kretingos“ (10-24) krepšininkus.

Rungtynes nuo pat pradžių geriau pradėjo vilniečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 29:14 ir įgijo 15 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Andreas Kalogiros, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 14 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Arnas Adomavičius, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (1/6 dvit., 5/9 trit., 2/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Kretingos komandai Domininkas Matutis per 36 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Kretinga“: Domininkas Matutis 20 (4/8 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rytis Zabita (4/6 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam.) ir Ignas Daukšys (3/3 trit.) po 15, Edgaras Preibys 9, Aidas Viskontas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 8 kld.) ir Spenseris Mitchellas po 7.

„Perlas“: Arnas Adomavičius 19 (5/9 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Rokas Jocius 15 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Andreas Kalogiros 14 (4/7 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Adas Šimonis 12 (4/7 trit., 3 per. kam.), Jokūbas Rubinas (6 rez. perd.) ir Lukas Valantinas po 8, Augustinas Kiudulas (6 atk. kam.) ir Erikas Jermolajevas po 7.

Galingas legionieriaus debiutas pažymėtas „Telšių“ pergale prieš žalgiriečius

„Telšiai“ (27-7) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 73:64 (18:7, 16:21, 15:20, 24:16) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ (16-18) ekipą ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašmą (18:7). Visgi kauniečiai nepasidavė: atsakė dviem drausmingais kėliniais ir po Nedo Montvilos dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje kvėpavo varžovams į nugaras (48:49).

Ketvirojo kėlinio pradžioje telšiškiai surengė spurtą 15:5, o Ignas Razutis tritaškiu sugrąžino dviženklį pranašumą (64:53). Į tai Kauno ekipa atsakė 7 be atsako ir likus 4 minutėms sumažino skirtumą iki 4 taškų (60:64), tačiau atkarpa 7:2 atsakę šeimininkai nužygiavo į pergalę.

„Telšiuose“ debiutavo pirmasis legionierius klubo istorijoje Donnellas Cegersas. Puolėjas per 27 minutes pelnė 17 taškų (8/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 16 naudingumo balų.

„Telšiai“: Donnellas Cegersas 17 (8/10 dvit.), Deividas Rasys 16 (5/6 dvit., 6/7 baud.), Ignas Razutis 11 (4/6 dvit.), Ovidijus Kaminskis 10 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 6 kld.), Laurynas Kaveckis 9.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 15 (2/7 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam.), Motiejus Krivas 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Mantas Rubštavičius 9.

Pergalių serija tęsiasi: „Neptūno“ dubleriai palaužė „Mažeikius“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (10-24) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Simono Serapino auklėtiniai namuose 83:76 (21:21, 16:16, 25:15, 21:24) nugalėjo „Mažeikių“ (11-23) krepšininkus ir iškovojo 5 pergalę iš eilės.

Trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė vos du taškai ir trapią persvarą turėjo klaipėdiečiai (48:46), tačiau tuomet pastarieji spurtavo 18:9 ir po Oskaro Pleikio dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo 11 taškų pranašumą (66:55).

Netrukus mažeikiškiai surengė atkarpą 5:0 ir priartėjo arčiau (66:60), tačiau tai buvo viskas. Į tai šeimininkai atsakė spurtu 8:1 ir nužygiavo į pergalę.

Klaipėdos komandai Oskaras Pleikys per 31 minutę pelnė 23 taškus (10/12 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Lukas Kreišmontas, per 32 minutes pelnęs 23 taškus (7/10 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (3/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas (7/10 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd., 28 naud.) ir Oskaras Pleikys (10/12 dvit., 8 atk. kam., 30 naud.) po 23, Matas Vaitkus 13 (1/5 trit.), Gediminas Leščiauskas 9 (3/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 7 (1/5 trit.).

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 17 (3/8 dvit., 3/5 trit.), Mindaugas Motuzas 16 (4/9 trit.), Robert Subotkevič 11 (5/12 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Paukštė 9 (4/8 dvit., 8 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 8 (2/5 trit., 6 rez. perd.).

„Kuršiai“ trečią kartą šiame sezone įveikė „Vytį“

Palangos „Kuršiai“ (20-14) trečią kartą iš keturių galimų šiame „7bet-NKL“ sezone įveikė tiesioginį konkurentą dėl geresnių pozicijų.

Palangos klubas išvykoje 73:62 (17:24, 23:14, 16:6, 17:18) įveikė Šakių „Vytį“ (19-15).

„Vytis“ laimėjo vienintelę tarpusavio akistatą, kuri vyko sausio viduryje (92:87). Ši pergalė leidžia palangiškiams jaustis dar tvirčiau aštuntoje pozicijoje. Tai leistų atkrintamosiose susidurti su sąlyginai lengvesniu varžovu.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Youngas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 15 taškų (6/6 dvit., 3/8 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Šakių komandai Marijus Užupis per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Šeimininkai galingai pradėjo rungtynes (15:4), bet netrukus „Kuršiai“ atsigavo ir antrojo kėlinio pabaigoje jau perėmė iniciatyvą (40:38).

Trečiajame ketvirtyje „Vyčio“ puolimas visiškai įstrigo – pelnyti 6 taškai. Tai leido „Kuršiams“ dar labiau atitrūkti (56:44). Galiausiai šeimininkai sukūrė atkarpą 9:0, kuri garantavo pergalę (73:55).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 11 (5 atk. kam.), Paulius Semaška, Karolis Kokoška (2/6 trit.), Simonas Kriaučiūnas (2/6 trit.) ir Augustinas Mikštas (5 atk. kam., 4 kld.) po 10.

„Kuršiai“: Justinas Youngas 15 (6/6 dvit., 3/8 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 28 naud.), Derekas Hanesas (4/7 dvit., 6 rez. perd.) ir Laurynas Mikalauskas (5/9 dvit., 7 atk. kam.) po 13, Karolis Sapiega 9 (5 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 7 (1/5 trit.).

Šilutėje – arti trigubo dublio buvęs A. Urbonas ir į pergalių kelią sugrįžusi „Sūduva-Mantinga“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-5) „7bet-NKL“ pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 74:62 (14:10, 25:14, 16:17, 19:21) pranoko Šilutės „Šilutės“ (19-15) krepšininkus.

Marijampoliečiai iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Justas Nausėdas pataikė tritaškį, Šarūnas Beniušis pridėjo keturis taškus paeiliui, Aurimas Urbonas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir svečiai įgijo 13 taškų pranašumą – 29:16.

Neilgai trukus savuosius taškus pelnė Žygimantas Šimonis bei Edvinas Jezukevičius ir „Sūduva-Mantinga“ jau pirmavo 33:16.

„Sūduva-Mantinga“ savo dominavimą pratęsė ir trečiajame kėlinyje. Ž. Šimonis bei A. Urbonas smeigė po tritaškį, Š. Beniušis įkrovė iš viršaus ir svečių persvara tapo triuškinama – 52:29.

Vis tik svečiai įkrito į duobę ketvirtajame kėlinyje. Rokas Mačiulis pataikė iš toli, solo šou surengęs Ibrahimas Sylla surinko 8 taškus paeiliui, o kėlinį spurtu 11:0 pradėjusi „Šilutė“ nurėžė atsilikimą iki 3 taškų – 52:55.

Vis dėlto prabudusi „Sūduva-Mantinga“ atsakė savo atkarpa. I. Labutis surinko 5 taškus iš eilės ir svečiams grąžino saugesnį pranašumą (60:52). Neilgai trukus Marijampolės ekipa atstatė dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs A. Urbonas buvo itin šalia trigubo dublio. Įžaidėjas surinko 11 taškų (0/3 dvit., 2/8 trit., 5/5 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 klaidas, 6 išprovokuotas pražangas bei 23 naudingumo balus.

„Šilutė“: Andrius Gaidys 12 (4/5 dvit.), Delante Jonesas 11 (4/8 dvit., 1/6 trit.), Valdas Vasylius 10.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 16 (5/5 dvit.), Šarūnas Beniušis 14 (7/7 dvit.), Aurimas Urbonas 11 (2/8 trit., 12 rez. perd., 8 atk. kam., 5 kld.), Justas Nausėdas 10.

Visą mačą dominavę „Gargždai“ pasiekė pergalę Vilkaviškyje

Puikų puolimą demonstravę „Gargždai“ pasiekė dar vieną pergalę „7bet-NKL“.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai sumetė 13 tritaškių ir išvykoje 99:88 (29:16, 26:16, 20:17, 24:39) pranoko Vilkaviškio „Perlą“ (15-19).

Gargždiškiams tai buvo penktoji pergalė iš eilės. „Perlas“ praėjusiame ture nutraukė 6 iš eilės nesėkmių seriją, bet šįkart vėl suklupo.

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė Dovydas Romančenko, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (8/10 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Giedrius Sakalas, per 20 minučių pelnęs 18 taškų (6/7 dvit., 2/2 trit., 0/1 baudų). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 36 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Gargždai“ dar pirmajame kėlinyje atitrūko 15 taškų pranašumu (29:14). Solidus žaidimas persikėlė ir į antrąjį ketvirtį, po kurio svečių pranašumas išaugo iki 23 taškų (55:32).

Trečiajame ketvirtyje „Gargždai“ pasiekė rekordinį 33 taškų pranašumą (75:42). Varžovai nenuleido rankų ir suvertė 14 taškų be atsako, bet sugrįžti jau buvo nebeįmanoma.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 18 (2/5 trit., 8/9 baud.), Rokas Stankevičius 15 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Ginas Mulevičius 14 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Grantas Lozoya (5/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Augustinas Venckus (2/5 trit.) po 13, Šarūnas Valunta 10 (2/5 trit., 5 rez. perd.).

„Gargždai“: Giedrius Sakalas 18 (6/7 dvit., 2/2 trit.), Mantas Ruikis 17 (4/9 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus (3/6 trit., 4 rez. perd.) ir Dovydas Romančenko (8/10 dvit., 7 atk. kam., 27 naud.) po 16, Ernestas Bružas (2/4 trit.) ir Marius Runkauskas (3/6 trit., 5 rez. perd.) po 12, Mindaugas Stašys 8 (2/4 trit., 6 rez. perd., 4 kld.).

Mažeikiškio Antetokounmpo pokalbiai su teisėju, treneriu ir komandos draugais
„Betsafe-LKL TV“ dėmesio sulaukė Mažeikių „M Basket Delamode“ žaidėjas Alexas Antetokounmpo.Jauniausias iš brolių Antetokounmpo, rungtynių metu naudojo sportininkams
Jaunimo rinktinėms – palankūs Krivo, Murausko, Jakučionio ir Jocytės atsakymai
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) būstinėje ketvirtadienį susirinkę šalies jaunimo rinktinių treneriai pristatė savo pasirengimo ateinančios vasaros pirmenybėms planus ir pasidalino
ASVEL krizė gali paveikti ir Jocytės ateitį
Lietuvos moterų krepšinio žvaigždė Justė Jocytė ateinantį sezoną gali pradėti naujoje komandoje, praneša Prancūzijos žiniasklaida.Skelbiama, kad Vilerbano ASVEL mažins biudžetus
Murauskas keičia universitetą, žais kartu su Marčiulioniu
Paulius Murauskas nusprendė pakeisti universitetą po neitin sėkmingo pirmojo sezono NCAA. 20-metis antrąjį sezoną suvienys jėgas su Augustu Marčiulioniu, rašo Krepšinis.lt.P. Murauskas
Generolui atiduota pagarba: Vilniuje iškelti "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Rytas“, minėdamas 15-ąsias triumfo Europos taurėje metines, LKL rungtynių su Šiaulių „Šiauliais“ ilgosios pertraukos metu savo
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Traumų išretintą Kauno „Žalgirio“ puolėjų liniją netrukus papildys naujokas. Lietuvos čempionų klubas iki sezono pabaigos pasirašė sutartį su 203 cm ūgio amerikiečiu
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
LKF pristatyti jaunimo rinktinių treneriai paskelbė pasiruošimo planus
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijoje vyko susirinkimas, kuriame dalyvavo visų Lietuvos jaunimo rinktinių vyr. treneriai. Susirinkimo metu treneriai pristatė rinktinių pasiruošimo
Trinchieri mojavo protokolu: nesitikėjau tokio teisėjavimo krepšinio šalyje (pretenzijų turėjo ir Vovoras)
38 pražangos ir penki jų limitą išnaudoję vienos komandos krepšininkai – Andrea Trinchieri teatrališkai tvirtino tokio atvejo per savo karjerą nepamenantis, užtat ilgai
NBA įkrintamosiose Karnišovo klubas laimėjo pirmą išlikimo mūšį, laukia akistata su "Heat"
Reguliariajame NBA sezone Rytuose 9-ą vietą užėmęs Čikagos „Bulls“ klubas namuose pergalingai pradėjo įkrintamąsias varžybas: 131:116 (40:22, 33:45, 37:25, 21:24) pranoko Atlantos
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ (14-12) įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“ (22-3).Georgios Vovoro kariauna
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio  trenerių mokymų programą
Strategas iš Lenkijos pasidalijo savo įspūdžiais apie naują Žalgirio trenerių mokymų programą
Kauno „Žalgirio“ organizacija plečia savo veiklų diapazoną ir šalia jau kelerius metus vykdomų „Žalgiris Coaching Clinic“ trenerių mokymų prijungė naują programą
Tiek varžovus, tiek teisėjus auklėjęs Teodosičius suspenduotas kito sezono pradžiai
Žeminančiu pralaimėjimu Eurolygos sezoną užbaigusią Belgrado „Crveną Zvezdą“ atsivijo papildomi nemalonumai, rašo Krepšinis.lt.Po Stambulo vykusių rungtynių tarp „Anadolu
Žūtbūtinėje kovoje Domas stos prieš Joną: "Kings" nušlavė "Warriors"
Devintą vietą NBA Vakarų konferencijoje užėmę Sakramento „Kings“ vyrai antrą sezoną iš eilės veržiasi į atkrintamąsias, rašo Krepšinis.lt.Mike'o Browno
"Lakers" nustūmė "Pelicans" su Valančiūnu ant bedugnės krašto
Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkams pirmuoju bandymu peršokti įkrintamųjų barjero nepavyko, rašo Krepšinis.lt.Septintą vietą reguliariajame NBA sezone
Paskutiniu JAV rinktinės žaidėju tapo "Clippers" žvaigždė
Paskutiniu JAV rinktinės krepšininku dvyliktuke Paryžiaus olimpiadai tapo Los Andželo "Clippers" žvaigždė Kawhi Leonardas.Antradienį buvo paskelbta, kad šalies krepšinio
Netikėtumas: "Virtus" Stambule užbaigė "Anadolu Efes" sezoną Eurolygoje
Bolonijos "Virtus" Eurolygos įkrintamosiose varžybose netikėtai eliminavo dvikovos favoritu laikytą Stambulo "Anadolu Efes" klubą.Lucos Banchi auklėtiniai Turkijoje po atkaklios
Uraganinis "Maccabi" puolimas nepaliko vilčių Sedekerskio ekipai pirmajame įkrintamųjų mače
Solidaus Tado Sedekerskio žaidimo nepakako Vitorijos "Baskonia" pergalei Eurolygos įkrintamųjų varžybų pirmajame mače.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 85:113 (15:28,
"Ryto" skriaudikai žais Čempionų lygos finalo ketverte
Vilniaus "Rytą" FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose varžybose eliminavęs Atėnų "Peristeri" klubas prasibrovė į finalo ketverto varžybas.Vassilio Spanoulio auklėtiniai Vokietijoje
Potenciali Lietuvos rinktinės varžovė olimpinėje atrankoje gali verstis be ryškiausios žvaigždės
Italijos vyrų krepšinio rinktinė olimpiniame atrankos turnyre gali verstis be ryškiausios savo žvaigždės Simone Fontecchio. Italai – potencialūs Lietuvos varžovai dėl bilieto
"Barca" pratęs kontraktą su NBA antruoju šaukimu
Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos "Barcelona" pratęs sutartį su šį sezoną Europoje debiutavusiu Jabari Parkeriu, praneša Ispanijos žiniasklaida.Amerikietį 2014-ųjų
Po ketvirto iš eilės pralaimėjimo – Šaro nusivylimas ir įspėjimas: turime labai mažai laiko
Šarūnas Jasikevičius po ketvirto iš eilės pralaimėjimo bedė į skylėtą auklėtinių gynybą ir pasiuntė žinutę – ištaisyti klaidas laikas nėra daug, rašo Krepšinis.lt.Pirmadienį
Šaro auklėtiniai gavo nelauktą antausį, Graikijos milžinų mūšyje – lemiamas Slouko žodis
Netikėtą nesėkmę Turkijos Superlygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (21-5) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
"Juventus" priekinę liniją sustiprino amerikietis
Prieš lemiamą „Betsafe-LKL“ sezono atkarpą Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ sulaukė pastiprinimo puolėjų grandyje. Aukštaitijos klubą papildė 207 cm
Gobertas: tapti NBA čempionais bus sunku, tačiau nuo to tik įdomiau
Prancūzijos rinktinės bei Minesotos "Timberwolves" centras Rudy Gobertas papasakojo apie komandos nusiteikimą prtieš NBA atkrintamąsias varžybas."Nesvarbu, kas prieš mus
Sabonis pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir sužinojo varžovą įkrintamosiose
Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Sakramento „Kings“ (46-36) namų arenoje 121:82 (30:18, 35:19, 34:21, 22:24) nepaliko vilčių Vakarų konferencijos autsaiderei Portlando „Trail