NKL savaitės MVP - savo rekordus gerinęs M.Užupis

Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos dešimtosios savaitės krepšininku tapo dvejose rungtynėse paeiliui savo rekordus gerinęs Šakių „Vyčio“ atstovas Marijus Užupis.

25-erių metų 198 cm ūgio puolėjas penktadienį kovoje su Joniškio „Delikatesu“ per 39 minutes pelnė 22 taškus (3/3 dvit., 5/10 trit., 1/2 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, blokavo metimą ir, surinkęs 35 naudingumo balus, užfiksavo savo karjeros rekordą.

Kitą dieną kovoje su Molėtų „Ežerūno“ šakietis atrodė dar geriau – per 33 minutes surinko 31 tašką (9/9 dvit., 3/6 trit., 4/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 48 naudingumo balus.

Toks efektyvumo balų rodiklis yra ne tik naujasis M. Užupio karjeros rekordas, bet ir visos lygos sezono rekordas.

Krepšininkas jau po dviejų kėlinių turėjo 26 taškus ir 40 naudingumo balų.

Per dvejas rungtynes krepšininkas užfiksavo 26,5 taško, 13 atkovotų kamuolių, 1,5 rezultatyvaus perdavimo, 1 bloko, 6,5 išprovokuotos pražangos ir 41,5 naudingumo balo vidurkius.

Ilgametis „Vyčio“ žaidėjas per dvejas rungtynes pataikė visus 12 dvitaškių bei 8 tritaškius iš 16.

Puolėjas NKL pelno po 16,8 taško (6 vieta lygoje) ir renka po 21,1 naudingumo balo (5 vieta lygoje).

Tinklalapis „nklyga.lt“ apžvelgia ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į simbolinį savaitės naudingiausiųjų penketuką.

Mindaugas Stašys, Tauragės krepšinio klubas (20 tšk., 4 atk. kam., 8 rez. perd., 7 išpr. praž., 30,5 naud. balo)

Tauragės ekipos pagrindinis įžaidėjas Mindaugas Stašys rungtynėse su Vilniaus „Perlu“ pasiekė savo karjeros naudingumo balų rekordą. Tąkart 32-ejų metų 180 cm ūgio gynėjas pelnė 29 taškus (4/7 dvit., 3/3 trit., 12/12 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų.

Prieš tai krepšininkas daugiausiai buvo surinkęs 39 naudingumo balus.

Tuo metu kitoje dvikovoje su Palangos „Kuršiais“ gynėjas atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pakartojo asmeninį sezono rekordą. M. Stašio traukiama ekipa laimėjo abejas rungtynes.

Jalenas Riley, „Palangos Kuršiai“ (25 tšk., 3,5 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud. balai)

„Palangos Kuršių“ 25-erių metų 182 cm ūgio lyderis sužaidė įspūdingas rungtynes su „Sintek-Jonava“. Tuomet J. Riley per 34 minutes pelnė 28 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 7/9 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 41 naudingumo balą.

Amerikietis lieka rezultatyviausias (26,8) ir naudingiausias (25,7) NKL krepšininkas.

Evaldas Džiaugys, „Šilutė“ (20 tšk., 8,5 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 24,5 naud. balo)

Nuolatinis geriausių savaitės krepšininkų penketo svečias Evaldas Džiaugys prisidėjo prie pergalių prieš Kauno KTU ir Gargždų SC, o kur kas geresnis mačas raseiniškiui buvo su Žemaitijos klubu.

Savo aikštėje „Šilutei“ priėmus Gargždų SC, E. Džiaugys taikėsi į trigubą dublį: pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tai lėmė surinktą 31 naudingumo balą.

E. Džiaugys NKL yra antras pagal rezultatyvumo (17,9) ir naudingumo balų (23,6) vidurkius.

Vytautas Šerakauskas, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18 tšk, 8 at. kam., 5 per. kam., 2 bl., 28 naud. balai).

Klaipėdos komandos veteranas aikštėje prieš Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus darė viską. V. Šarakauskas pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 2/3 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus ir surinko 28 naudingumo balus.

204 cm ūgio krepšininkas užfiksavo asmeninį perimtų kamuolių rekordą NKL. Penki perimti kamuoliai yra antrasis geriausias rezultatas šį sezoną.

D.Greenas - sirgaliams: neprivalau atsiprašinėti, jūs man - ne viršininkai
Los Andželo "Lakers" gynėjas Danny Greenas pareiškė, kad neprivalo teisintis dėl savo klaidų prieš sirgalius, kurie jį kritikuoja socialiniuose tinkluose.Viso sezono metu
Šiškauskas, Javtokas ir Slanina pristatė šeštąjį "Talentų kartos" sezoną
Kėdainiuose įvyko pirmoji šio sezono „Talentų kartos” projekto stovykla ir taip prasidėjo šeštasis šios iniciatyvos sezonas. Pirmąją stovyklos dieną dalyviams
Monstriškai žaidęs A.Pukelis - NKL savaitės MVP (penketuke - ir žalgirietis)
NKL – VIKINGLOTTO naudingiausiu antrosios savaitės krepšininku tapo Šakių „Vyčio“ aukštaūgis Aurelijus Pukelis.26-erių metų 205 cm ūgio krepšininkas
Kairys prieš startą Čempionų lygoje: jaučiamės nepadarę darbo mače su "Žalgiriu"
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) favoritų dvikovoje su Kauno „Žalgiriu“ pirmą kartą šiame sezone pralaimėjimo kartėlį pajutęs Vilniaus „Rytas“ turėjo
LKL momentų penketuke - net trys momentai iš pirmosios grandų dvikovos
Praėjusi savaitė „Betsafe-LKL“ čempionate buvo pažymėta ilgai lauktomis pirmaujančių ekipų dvikovomis – savaitgalį susitiko Vilniaus „Rytas“ ir Kauno „Žalgiris“
M.Kalnietis - apie perdavimų rekordą: komandos draugai pataikė iš sunkių padėčių
Kaip jau rašėme, sekmadenį itin rezultatyviame mače VTB Vieningoje lygoje pergalę iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban"
G.Karlas: nesiūlau Carmelo rizikuoti
Buvęs Denverio "Nuggets" vyriausiasis treneris George'as Karlas pasiūlė savo buvusiam auklėtiniui Carmelo Anthony pasirašyti naują sutartį su "Trail Blazers" ir likti
Pirmąjį grandų mūšį po permainingos kovos laimėjo "Žalgiris"
Pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe LKL") grandų mūšį laimėjo šalies čempionai Kauno "Žalgirio" (5/1) krepšininkai.Martino Schillerio auklėtiniai
Schilleris: mesti daugiau tritaškių nei dvitaškių – mums yra normalu
Martinas Schilleris, šiame sezone keturiomis pergalėmis iš eilės debiutavęs Eurolygoje, išlaikė ir pirmojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato grandų mūšio
Pirmąjį LKL grandų mūšio krikštą gavęs Kairys: matome, kad galime žaisti
Donaldo Kairio treniruojamas Vilniaus „Rytas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato kovose. Susitikime su Kauno „Žalgiriu“
"Šiauliams" nepavyksta atidaryti pergalių sąskaitos - pralaimėta Kėdainiuose
Kėdainių „Nevėžis“ (4/2) savų žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo susitvarkė su „Šiaulių“ (0/7) krepšininkais. Antano Sireikos vadovaujama komanda šiame
Garsus NBA teisėjas: sunkiausia buvo dirbti rungtynėse su Iversonu
Garsus NBA lygos teisėjas Zachas Zarba pareiškė, kad 183 cm ūgio Allenas Iversonas buvo problema ne tik varžovams, bet ir arbitrams."Iversono gabaritai tiesiogine žodžio prasme yra tokie
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių mūšį laimėjo kauniečiai (rezultatai)
Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo gausaus sirgalių būrio palaikoma Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Giedriaus Bergaudo vedama ekipa namuose 86:81 (23:26,
Tarp gražiausių Eurolygos epizodų - ir galingas B.Davieso blokas
Eurolyga paskelbė penktojo turo gržiausių epizodų dešimtuką, kuriame nėra momentų iš Kauno "žalgirio" ir Valensijos "Valencia" rungtynių.Į rinkinį pateko tik
Eurolygos turo MVP - tritaškiais pratrūkęs N.Nedovičius
Eurolygoje paaiškėjo dėl koronaviruso sutrumpėjusio penktojo turo naudingiausieji žaidėjai, o MVP titulas atiteko Atėnų "Panathinaikos" naujokui Nemanjai Nedovičiui.Serbas rungtynėse
Š.Jasikevičius laimėjo pirmąjį "El Clasico" mūšį ir pavijo "Žalgirį"
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo "El Clasico" mūšį ir pakilo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą bei pavijo laipteliu aukščiau esančią savo
"Bayern" paslinko "Žalgirį" iš pirmosios turnyrinės lentelės vietos
Miuncheno "Bayern" (4/1) klubas iškovojo ketvirtąją pergalę ir įsitaisė Eurolygos turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje dėl geresnio įmestų bei praleistų taškų santykio
R.Kurtinaičiui auklėtinių sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo - "Chimki" lieka be pergalių
Maskvos srities "Chimki" (0/5) vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė, kad pagaliau galės žaisti beveik pilna sudėtimi, tačiau tai nepadėjo - jo auklėtiniams nepavyko iškovoti
M.Brazio analizėje – "Žalgirio" gynybos pliusai ir minusai
LKL TV žiūrovų dėmesiui – laida „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Praėjusią savaitę šioje rubrikoje buvo gilinamasi į Vilniaus „Ryto“ žaidimo schemas. Vilniečių
"Žalgirį" sutramdęs treneris atsiprašė dėl paskutinio sprendimo ir patikslino žodžius apie sirgalius
„Valencia“ (3/1) pirmoji šio sezono Eurolygoje nukovė Kauno „Žalgirį“ (4/1), ir mojuoti kumščiais po pergalingo mūšio ispanų strategas Jaume Ponsarnau
S.Obradovičius: per daug gerbėme CSKA; D.Itoudis: paleidome savo šansą
Kaip jau rašėme, Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17,
Schilleris pripažįsta – per pertrauką "Žalgiris" nenumatė visų už kampo laukusių pavojų
Šarvuotas ir visa griaunantis, kuomet pataiko iš toli. Nuogas ir pažeidžiamas, kuomet meta pro šalį. Kauno „Žalgiris“ abu savo veidus parodė tose pačiose rungtynėse,
Siaubingai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje
Nesėkmės skonio iki šio vakaro Eurolygoje nepajutęs vienvaldis Kauno "Žalgiris" (4/1) priėmė penktąjį iššūkį, ir jis buvo nesėkmingas.Martino Shillerio auklėtiniai
Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade
Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido
E.Ulanovas neišsiskyrė, o "Fenerbahče" krito Atėnuose
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (2/3) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai Graikijoje 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui"
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui" (2)
Septintajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture pagaliau įvyks ilgai lauktas mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, tačiau anot krepšinio
Į Lekavičių besilygiuojantis Vilys - apie dėjimą per Jomantą bei savo idealus krepšinyje
„Bzz! Pokalbiai” – viena iš daugelio naujų LKL TV rubrikų. Šios laidos metu „Betsafe-LKL“ žaidėjus „CityBee“ automobiliu vežios ir kalbins radijo