NKL: skirtingi "Ryto" ir "Žalgirio" jaunimo pasirodymai bei pergalė 63 taškų skirtumu

Dainiaus Lukštos nuotr., NKL
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse į pergalių kelią grįžo Vilniaus „Perlas Energija“ (10-14).

Edvino Justos auklėtiniai savo aikštėje 103:81 (18:13, 35:20, 25:20, 25:28) sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (6-21).

Į priekį šeimininkai pabėgo antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 35:20 ir įgijo 20 taškų pranašumą – 53:33.

Po pertraukos mažeikiškiams įvykių aikštėje pakeisti nepavyko ir vilniečiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Naudingiausiai rungtynėse žaidęs Arnas Adomavičius per 20 minučių įmetė 16 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius 16 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 24 naud. bal.), Jokūbas Rubinas 14, Pijus Rimkus 13, Adas Šimonis 10.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 15 (5/6 dvit., 6 rez. perd.), Mintautas Bulanovas 13, Karolis Sapiega ir Danielis Baslykas po 12, Ernestas Naruševičius 11.

Dviženklį skirtumą panaikinusi „Šilutė“ palaužė „Žalgirio“ jaunimą

Sunkią pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Šilutės“ (14-12) ekipa.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 74:69 (16:20, 17:17, 21:19, 20:13) palaužė Kauno „Žalgirio-2“ (17-9) krepšininkus.

27-ąją rungtynių minutę jaunieji žalgiriečiai turėjo dviženklę persvarą (54:44), tačiau šilutiškiai pasiduoti nebuvo linkę, atsakė atkarpa 10:1 ir po Ernesto Sederevičiaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki minimumo (54:55).

Iki pat rungtynių pabaigos komandos žengė koja kojon, tačiau Linas Lekavičius pelnė 7 taškus paeiliui ir likus 28 sekundėms padidino „Šilutės“ persvarą iki 8 taškų (72:64).

Vis dėlto kauniečiai surengė žaibišką spurtą 5:0 ir po Giedriaus Begaudo tolimo šūvio priartėjo iki vieno metimo – 69:72, tačiau pražanga likus 3 sekundėms sustabdytas Herkus Kumpys šaltakraujiškai realizavo baudas ir įvirtino šilutiškių pergalę (74:69).

„Šilutės“ gretose pirmuoju smuiku griežė Valdas Vasylius. 37-erių veteranas per 31 minutę pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 18 (6 atk. kam.), Paulius Murauskas 17 (1/6 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam.), Titas Sargiūnas 13.

„Šilutė“: Ernestas Sederevičius 20 (7/9 dvit., 9 atk. kam.), Valdas Vasylius 19 (13 atk. kam.), Linas Lekavičius 15 (5/11 dvit.).

Uraganinį puolimą pademonstravusi „Sūduva-Mantinga“ nušlavė „Delikatesą“ 63 taškų persvara

Triuškinamą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-6).

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 118:55 (31:14, 22:19, 31:18, 34:4) nepaliko vilčių Joniškio „Delikateso“ (7-18) ekipai ir iškovojo jau penktąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Šarūnas Beniušis pelnė 4 taškus paeiliui, Jonas Zakas smeigė tritaškį, Tautvydas Kliučinykas pridėjo dvitaškį ir po pirmųjų dviejų minučių rezultatas buvo 9:0.

Neilgai trukus Aurimas Kieža atseikėjo tolimą metimą, T. Kliučinykas atliko sėkmingą reidą krepšio link, o po Š. Beniušio dėjimo „Sūduva-Mantinga“ jau turėjo 20 taškų pranašumą – 24:4.

Likusi rungtynių dalis buvo formalumas. Stabiliai persvarą auginusi „Sūduva-Mantinga“ didžiausią pranašumą pasiekė su finaline sirena, pirmaudama 63 taškais (118:55). Šiame susitikime taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę Marijampolės klubo krepšininkai.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Edvinas Jezukevičius, kuris per 22 minutes surinko 17 taškų (6/7 dvit., 5/5 baud.), 11 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 3 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 27 naudingumo balus.

Pirmą kartą visavertes rungtynes sužaidė ir Rokas Ūzas. Iki šiol epizodiškai žaidęs puolėjas per 17 minučių pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, sykį suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 18 (7/7 dvit.), Edvinas Jezukevičius 17 (6/7 dvit., 11 atk. kam.), Aurimas Kieža 16 (5/6 dvit.), Žygimantas Šimonis 14 (4/8 trit.), Jonas Zakas 12 (4/9 trit.), Šarūnas Beniušis 11 (4/5 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10 (10 rez. perd.).

„Delikatesas“: Paulius Klemas (1/6 dvit., 4/9 trit., 6 kld.) ir Žilvinas Petraitis (6/11 dvit.) po 14, Valentinas Ulinas 7.

L. Mikalausko vedami „Kuršiai“ triumfavo prieš „Perlą“

Tryliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (13-11).

Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 82:71 (20:17, 20:15, 19:19, 23:20) nugalėjo Vilkaviškio „Perlo“ (11-13) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio viduryje spurtavo 11:3 ir po Chase'o Harlerio dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (32:22).

Prieš ilgąją pertrauką svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 5 taškų (32:37), tačiau pailsėję palangiškiai trečiojo ketvirčio pradžioje surengė atkarpą 7:0 ir po Lauryno Mikalausko dvitaškio susikrovė rekordinę, 15 taškų persvarą (47:32).

Paskutinio rungtynių kėlinio pradžioje „Perlui“ pavyko aptirpdyti deficitą ir po Edgaro Stanionio dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų (53:59), tačiau vedami 8 taškus per 4 minutes pelniusio L. Mikalausko „Kuršiai“ atstatė saugų pranašumą (69:57) ir šventė pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo L. Mikalauskas, kuris per 31 minutę surinko 23 taškus (11/18 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 10 bei prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 28 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas 23 (11/18 dvit., 10 atk. kam.), Chase'as Harleris 16, Taurantas Tamošiūnas 14 (4/5 trit.), Mantvydas Staniulis 13 (10 rez. perd.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 19 (11 atk. kam.), Edgaras Stanionis 17 (1/7 trit.), Povilas Gaidys 13 (8 atk. kam.).

Po pertraukos iniciatyvą perėmęs „Vytis“ įveikė „Ežerūną-Atletą“

Ketvirtąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (17-5).

Šį kartą Eriko Kučiausko kariauna namuose 86:72 (20:22, 20:17, 22:9, 24:24) įveikė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (9-16).

Pirmoje pusėje aikštėje vyko atkakli kova, o ilsėtis komandos išėjo „Vyčiui“ turint minimalią persvarą – 40:39.

Šeimininkai spurtavo iškart po pertraukos, kai laimėjo atkarpą 13:3 ir įgijo dviženklį pranašumą (53:42).

Po nesėkmingos trečiojo kėlinio pradžios Remigijaus Bardausko auklėtiniams grįžti į rungtynes nebepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Šarūnas Vingelis. Snaiperis per 26 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 18 (4/5 dvit., 22 naud. bal.), Karolis Kokoška 14, Mindaugas Stašys 13 (8/8 baud., 22 naud. bal.), Paulius Beliavičius 12.

„Ežerūnas-Atletas“: Evaldas Džiaugys 16, Modestas Žaunieriūnas 13, Rokas Mačiulis 9.

Triuškinamą persvarą išbarstęs „CBet“ nugalėjo „Gargždus“

Vienvaldis NKL – VIKINGLOTTO lyderis Jonavos „CBet“ (19-2) iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo aikštėje 99:86 (26:24, 32:12, 11:26, 30:24) įveikė „Gargždų“ (16-9) komandą.

Antrąjį kėlinį Jonavos klubas laimėjo 32:12, o trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 25 taškai (63:38), tačiau svečiai trauktis neketino.

Eriko Kubiliaus kariauna kėlinį užbaigė 24:6 ir rungtynių likimas sprendėsi lemiamame ketvirtyje – 62:69.

Likus žaisti 3 minutes Mantas Ruikis sumažino gargždiškių atsilikimą iki 4 taškų (80:84), tačiau Igno Labučio ir Tomo Delininkaičio tritaškiai neleido svečiams dar labiau priartėti – 90:82.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T. Delininkaitis per 21 minutę įmetė 17 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 17 (4/7 trit.), Kahlilas Thomasas 15 (6/13 dvit.), Laimonas Kisielius 14 (21 naud. bal.), Liamas O'reilly 12, Gediminas Žalalis ir Aurimas Urbonas (12 rez. perd., 24 naud. bal.) po 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 28 (6/12 trit., 23 naud. bal.), Ernestas Bružas 22 (21 naud. bal.), Eimantas Žilius 16 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), Deividas Anužis 10 (7 rez. perd.).

NKL: Jokubaičio sveikinimas žalgiriečiams, 22-ejų trenerio debiutas bei Mačijausko benefisas
Saldūs revanšai, Mato Mačijausko benefisas, 22-ejų trenerio debiutas  – tai ir dar daugiau – „7bet-NKL“ savaitės apžvalgoje.Pirmas blynas. 22-ejų treneris Marius
NKL: žalgiriečiai – dar nesuklupę, neptūniečiai ir antrą kartą pranoko "Ryto" dublerius
Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą
NKL: žalgiriečių fronte nieko naujo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje – pirmoji klaipėdiečių pergalė
Be suklupimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (12-0) tęsia fantastišką pergalių žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:68 (26:17,
Lėktuve apie trenerio išvykimą sužinojęs Pukelis: nustebino, bet niekas nestoja
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis praėjusią savaitę po antrųjų „7bet-NKL“ rungtynių Marijampolėje šoko į lėktuvą ir išskrido
Iš Kiltinavičiaus "Sūduvos-Mantingos" vairą perėmęs 22-ejų Ūsas: akivaizdu, kad tai neeilinė galimybė
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per „7bet-NKL“ rungtynes ketvirtadienį 18 val. namie priims „Kretingą-VR Servisą“, o prie komandos vairo stovės vos 22-ejų treneris
Pukelis – NKL savaitės MVP, tarp naudingiausiųjų – du žalgiriečiai
„7bet-NKL“ šeštosios savaitės MVP tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis.28-erių šilutiškis praėjusią savaitę per dvejas
NKL apžvalga: lyderių mūšį laimėję žalgiriečiai, žaidėjų gastrolės ir paskutinės sekundės metimas
Pirmasis „Telšių“ sezono pralaimėjimas, pergalingas paskutinės sekundės metimas, atsisveikinimas su treneriu, gastroliuojančių krepšininkų debiutai – tai ir dar daugiau
Navickas: apie įspūdingą "Žalgirio" dublerių startą, kelionę į JAV ir talentų ugdymą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo programa džiaugiasi 2022–2023 m. sezono pradžios vaisiais. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys jaunieji žalgiriečiai laimėjo visas
Žalgiriečiai išrašė pirmą pralaimėjimą "Telšiams" ir liko vieninteliai nenugalėti
Lyderių dvikovoje pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-0) tapo vienintelė nepralaimėjusi „7bet-NKL“ komanda.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:76 (20:17, 20:20,
Guščikas keliasi į Mažeikius, "Kuršiai" pasikvietė amerikietį
Mažeikių „M Basket“ priekinę liniją papildė nuo 2015-ųjų LKL rungtyniavęs 206 cm ūgio Karolis Guščikas.30-metis krepšininkas šį sezoną pagal trumpalaikę sutartį
Vargo neturėję žalgiriečiai bei telšiškiai lieka nenugalėti, "Atletas" iškovojo trečią pergalę
Kauno „Žalgiris-2“ (10-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Galingai mačą pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 103:80 (36:15, 26:18, 20:25, 21:22)
Marijampoliečiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Puikiai puolime žaidę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai (9-2) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Suvalkijos klubas namie 110:74
Gaidys iš vienos NKL komandos persikėlė į kitą
Povilas Gaidys „7bet-NKL“ čempionate keičia komandą. 206 cm ūgio vidurio puolėjas iš Vilkaviškio „Perlo“ keliasi į Joniškio „Delikatesą“.31-erių
NKL savaitės MVP – "Žalgirio" talentas
„7bet-NKL“ penktosios savaitės MVP vėl tapo Kauno „Žalgirio-2“ gynėjas Liutauras Lelevičius.Jis taip pat buvo tapęs ir antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis
Už nesportinį elgesį aikštelėje bei už jos ribų – baudos Joniškio ir Vilkaviškio klubams
Joniškio „Delikateso“ komanda iš „7bet-NKL“ lygos sulaukė baudos.„Delikatesui“ piniginė bauda buvo skirta už tai, kad šeimininkai namų arenos
Gausiai palaikomi žalgiriečiai neturėjo vargo su "Ryto" dubleriais (rezultatai)
Gausiai „Green White Boys“ palaikomas „Žalgiris-2“ (9-0) iškovojo devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse bei išliko viena iš dviejų
NKL savaitės rungtynėse – principinis "Žalgirio-2" ir "Ryto-2" derbis (Pliaugos ir Šležo komentarai)
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiks principiniai varžovai – Kauno „Žalgirio-2“ ir „Ryto-2“ krepšininkai.19.30 val. prasidedančias rungtynes tiesiogiai
Žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį, Jomanto sugrįžimą į Vilnių apkartino "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dėl čiurnos traumos Motiejus Krivas negalėjo padėti komandai, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (8-0) vis tiek pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos
Be pralaimėjimų žygiuojantis jaunieji žalgiriečiai patiesė ir vilniečius
Kauno „Žalgiris-2“ (6-0) toliau išlieka nesustabdoma jėga „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:67 (21:27, 15:16, 25:12, 19:12) nugalėjo
NKL: Vilkaviškyje sutriuškintas "Ryto" jaunimas ir Joniškyje per pratęsimą kritę "Neptūno" dubleriai
Vilkaviškio „Perlas“ (3-3) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (23:13, 21:19, 29:23, 22:16)
Seniai pamiršta: Lietuvoje dėl COVID-19 nukeltos rungtynės
Dėl didelio COVID-19 sergamumo „Vytis-VDU“ komandoje, nukeliamos jų šiandien turėjusios įvykti rungtynės su Mažeikių „M Basket“.Nauja rungtynių data bus numatyta
NKL savaitės MVP tapęs žalgirietis Lelevičius papasakojo apie patirtį pagrindinėje komandoje
Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Liutauras Lelevičius tapo antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis žalgirietis mače su Kauno r. „Atletu“ užfiksavo 32 taškų
"Ryto" dublerių šturmą atlaikęs "Atletas" triumfavo Vilniuje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 89:75 (22:17, 13:18, 23:13, 31:27) nugalėjo
Nesulaikomi: svečius iš Mažeikių įveikę žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį
Be pralaimėjimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (5-0) iškovojo penktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:73 (22:22,
Mažeikių krepšininkus treniruos olimpinis prizininkas, o Jasaitis ilgam iškrito iš rikiuotės
Mažeikių „M Basket“ komandos vyriausiojo trenerio postą perima 54-erių Darius Dimavičius, kuris pakeis Osvaldą Kurauską. Pirmadienį klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas
Mažeikių klubas trenerį atleido jau po ketverių rungtynių
Mažeikių „M Basket“ ekipa atsisveikino su vyr. treneriu Osvaldu Kurausku. Klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas po ketverių rungtynių įvyko abipusiu susitarimu.Mažeikiškiai
Žalgiriečiai žygiuoja be pralaimėjimų, "Ryto" dublerius pražudė "Kretingos" ukrainietis
Kauno „Žalgiris-2“ (4-0) „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė pergalingą žygį. Vytauto Pliaugos auklėtiniai tarp savų sienų 89:85 (24:21, 19:25, 21:23, 25:16) palaužė Vilkaviškio
"Ryto" dublerių treneris Šležas: be pergalių tobulėjimo nebus
Vasarą pavadinimą pakeitęs, o „7bet-NKL“ sezoną pergale ir dviem pralaimėjimais pradėjęs Vilniaus „Rytas-2“ tarpsezonyje prarado ne vieną svarbų krepšininką.Praėjusio

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23