NKL: triuškinanti "Ryto" jaunimo pergalė, nervingas "Atleto" ir "Gargždų" mūšis bei 216 taškų Vilkaviškyje

Roko Lukoševičiaus nuotr.
„7bet-NKL“ čempionato pirmajame pogrupyje toliau savo akcijas keliasi „Gargždų“ (25-6) komanda.

Pauliaus Juodžio kariauna namie 74:65 (25:19, 8:18, 15:11, 26:17) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (16-14). Gargždų ekipai tai buvo 3 iš eilės laimėjimas.

Šeimininkų komandai Mindaugas Stašys per 35 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 1/4 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 16 taškų (1/2 dvit., 4/9 trit., 2/4 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

„Gargždams“ pergalę atnešė puikus žaidimas po krepšiu. Kovoje dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pranoko varžovus 40:31, o iš dviejų taškų zonos atakavo 62 proc. tikslumu (21/34 dvit.).

„Atletas“ atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (19:10), bet pristigo geresnio dvitaškių pataikymo (47 proc., 15/32 dvit.).

„Gargždai“ pirmajame kėlinyje puikiai žaidė puolime ir įgijo 6 taškų pranašumą (25:19). Vėliau puolimas pranyko, o tuo pasinaudoję varžovai iki pertraukos perėmė pranašumą (37:33).

Trečiajame kėlinyje svečiai buvo įgiję ir 7 taškų persvarą (44:37), bet atsitokėję „Gargždai“ ėmėsi darbo. Iki ketvirtojo kėlinio deficitas jau buvo pranykęs, o lemiamame ketvirtyje šeimininkai krovėsi pranašumą (60:53).

Likus 2 minutėms K. Babkauskas tritaškiu priartino „Atletą“ (65:67). Darbo ėmėsi Marius Runkauskas ir M. Stašys, kurių keturi taškai iš eilės leido „Gargždams“ išsaugoti pranašumą.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 23 (6/11 dvit., 8/8 baud., 25 naud.), Marius Runkauskas 17 (3/6 trit.), Dovydas Romančenko 13 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Ernestas Bružas 9.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 16 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 12 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Martynas Linkevičius 9 (1/5 trit., 3 per. kam.), Gytis Sirutavičius 8 (2/3 trit.), Egidijus Dimša 7 (3/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

Galingai žaidusio A. Šimonio tempiami vilniečiai sutriuškino „Delikatesą“

Adas Šimonis pelnė 28 taškus, o jo vedama „Vilniaus „Perlo Energijos“ ekipa (9-22) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Vilniaus klubas savo aikštėje 108:75 (22:17, 28:21, 30:20, 28:17) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (6-24).

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai ir per pirmąją pusę susikrovė dviženklį pranašumą (50:38). Reikalus šeimininkai sutvarkė trečiajame kėlinyje, kurio metu surengė atkarpą 30:18, o po Roko Jociaus tolimo šūvio pranašumas pasiekė 24 taškus (80:56).

Nesulaikomai žaidęs A. Šimonis per 29 minutes pelnė 28 taškus (3/3 dvit., 6/14 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Donnellas Cegersas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (10/13 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 28 (6/14 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Augustinas Kiudulas 16 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Modestas Babraitis 12 (6/7 dvit.), Jokūbas Rubinas 10 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Rokas Jocius (2/3 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Lukas Valantinas (5 atk. kam.) ir Matas Narvilas po 8, Gytis Valickas 7.

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas 21 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 10 kld.), Darionas Rackley 18 (4/12 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), Ugnius Mineikis 15 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Martynas Tamulevičius 8 (2 blok.).

Fantastinis krepšinis Vilkaviškyje: 216 taškų ir D. Joneso sprogimas

„7bet-NKL“ rungtynėse – fantastinis rezultatyvumas ir „Šilutės“ (17-13) pergalė.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 115:101 (24:29, 26:21, 32:25, 33:26) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (14-16).

Tai rezultatyviausios Šilutės ekipos sezono rungtynės. Prieš tai komanda buvo įmetusi 104 taškus į „Kuršių“ krepšį.

Sezono rekordas priklauso Šakių „Vyčiui“, kuris 131 tašką supurtė Joniškio „Delikatesui“.

Šilutės ekipos gretose fantastines rungtynes sužaidė Delante Jonesas.

Jo sąskaitoje per 32 minutes buvo 38 taškai (7/10 dvit., 5/7 trit., 9/10 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 1 klaida, 1 perimtas kamuolys, blokuotas metimas, pražanga bei 48 naudingumo balai.

D. Jonesas užfiksavo antrą pagal naudingumą ir rezultatyvumą šio sezono pasirodymą. Taškų rekordas taip pat priklauso jam – 42 taškai. Naudingiausias sezono pasirodymas priklauso Augustinui Mikštui (50 naud. bal.).

Vilkaviškio komandai Augustinas Venckus per 34 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 5/7 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Šilutės komanda kelią į pergalę pasiklojo tritaškiais. Iš tolimojo nuotolio svečiai pataikė 20 metimų iš 40 bandymų (50 proc.).

Pirmajame kėlinyje dominavo šeimininkai, kurie turėjo 13 taškų pranašumą (29:16). Nuo to momento „Perlas“ užstrigo ir leido varžovams pelnyti 16 taškų be atsako (29:32).

Įspūdingą bangą pagavę „Šilutės“ krepšininkai antrajame kėlinyje tik didino apsukas ir patys įgijo dviženklę persvarą (48:36).

Po pertraukos „Perlas“ atsigavo ir sugebėjo vėl įplieksti kovą (67:71). Nepaisant to, šeimininkams itin sunkiai sekėsi stabdyti tritaškius. Galiausiai „Šilutė“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje. Atkarpa 15:3 leido įgyti pergalingą pranašumą (100:85).

„Perlas“: Augustinas Venckus 23 (5/7 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld., 31 naud.), Mantas Šerkšnas 15 (4/4 dvit., 1/7 trit.), Rokas Stankevičius 14 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Grantas Lozoya (6/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Ginas Mulevičius (3/3 trit., 5 atk. kam.) po 12, Ernestas Naruševičius 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 8 (2/6 trit.), Šarūnas Valunta 7 (6 rez. perd.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 38 (7/10 dvit., 5/7 trit., 9/10 baud., 5 rez. perd., 48 naud.), Andrius Gaidys 25 (3/7 dvit., 6/11 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 29 naud.), Jeremiah Culveris 19 (5/8 trit., 5 atk. kam.), Rokas Mačiulis 11, Valdas Vasylius 10 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 7 (7 atk. kam.).

„Žalgirio-2“ tvirtovėje – „Sūduvos-Mantingos“ dominavimas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-3) tęsia pergalingą atkarpą „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 97:67 (30:10, 14:18, 21:23, 32:16) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (15-15) ir iškovojo keturioliktąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai pergalingus pamatus surentė dar pirmajame kėlinyje. Ignas Labutis pataikė dvitaškį, Šarūnas Beniušis surinko 4 taškus paeiliui, o Tautvydas Kliučinykas smeigė du tritaškius iš eilės ir „Sūduva-Mantinga“ rungtynes pradėjo spurtu 14:0.

Kauniečiai pirmuosius taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes. Apsukų nemažinę svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo triuškinama persvara – 30:10.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris-2“ buvo sumažinęs deficitą iki 10 taškų (34:44), tačiau „Sūduva-Mantinga“ greitai atsakė savo sėkminga atkarpa ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Rungtynes pradėjome labai koncentruotai ir gerai dirbome gynyboje, – po pergalės sakė M. Kiltinavičius. – Neleidome jiems daryti tai, ko jie nori. Puolime susikūrėme savo metimus ir gerai pataikėme, o tai leido atsiplėšti.“

„Po to neišvengėme atsipalaidavimo, kurio nesinorėtų, kad būtų. Atsipalaidavome tuose aspektuose, kurie yra labai svarbūs ir leidome jiems patikėti, vėl truputį grįžti į rungtynes, bet užbaigėme (mačą) vėl solidžiai“, – pridėjo specialistas.

Marijampolės klubo gretose geriausiai pasirodęs Š. Beniušis per 23 minutes surinko 19 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 bloką, 1 klaidą bei 22 naudingumo balus.

Žalgiriečiams Motiejus Krivas per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 5/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 18 (4/8 trit.), Motiejus Krivas 15 (5/6 dvit.), Gytis Nemeikša 9.

„Sūduva-Mantinga“: Lukas Aukštikalnis (4/6 trit.) ir Šarūnas Beniušis (7/8 dvit.) po 19, Edvinas Jezukevičius 14 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 13 (4/6 dvit.).

Legionierių vedami „Kuršiai“ palaužė „Mažeikius“

Palangos „Kuršiai“ (16-14) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse iki penkių.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 66:58 (8:12, 21:13, 14:15, 23:18) nugalėjo „Mažeikius“ (11-20).

Palangos komandai Justinas Youngas per 28 minutes pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Derekas Hanesas, per 32 minutes pelnęs 16 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

Mažeikių ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Nerezultatyviame mače geriau startavo „Mažeikiai“, kurie pirmajame kėlinyje turėjo nežymų pranašumą. Antrajame ketvirtyje abi ekipos vos krapštė taškus, bet svečiai išliko priekyje (15:8).

„Kuršiai“ galiausiai atgaivino savo puolimą ir į pertrauką išėjo pirmaudami (29:25). Trečiajame kėlinyje tęsėsi spurtas, kuris leido padidinti pranašumą iki dviženklio (35:25).

Tada „Mažeikiai“ suvertė 13 taškų be atsako ir vėl persverė svarstykles (38:35). Svečiams ilgai pranašumo išlaikyti nepvyko, o legionierių vedami palangiškiai ketvirtajame kėlinyje krovėsi pranašumą (52:42).

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui, „Mažeikiai“ buvo priartėję iki 6 taškų (52:58), bet varžovų entuziazmą greitai užgesinę palangiškiai iškovojo pergalę.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 16 (4/11 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.), Justinas Youngas 12 (5/6 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Jaškus 11 (3/4 trit., 2 blok.), Herkus Kumpys 9 (6 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Medas Kuprijanovas 14 (6/6 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 34 naud.), Jonas Paukštė (5/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Robert Subotkevič (6/12 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Modestas Žaunieriūnas 8 (1/6 trit., 4 per. kam.).

Dviženklį pranašumą vėjais paleidę klaipėdiečiai išvengė „Kretingos“ antausio

Vos neprisižaidusi Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (6-24) ekipa iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Simono Serapino auklėtiniai namuose 78:75 (26:13, 20:19, 12:15, 20:28) įveikė „Kretingos“ (9-21) ekipą.

Mačą kur kas geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo dvigubai (26:13), o po 20 minučių turėjo 14 taškų pranašumą (46:32).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 14 taškų (69:55), tačiau tuomet „Kretinga“ kilo į šturmą: galingai spurtavo 17:5 ir po Ryčio Zabitos dvitaškio likus 42 sekundėms iš klaipėdiečių persvaros liko vos du taškai (74:72).

Visgi pergalės uostamiesčio klubas iš rankų nepaleido. Oskaras Pleikys sumetė baudas (76:72) ir nors R. Zabita dar kartą atsakė dvitaškiu (74:76), Luko Kreišmonto ranka nuo baudų linijos nesudrebėjo (78:74), Aidas Viskontas prametė tritaškį, Eimantas Žilius – dvitaškį ir šeimininkai triumfavo.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė nesulaikomas O. Pleikys, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 30 taškų (7/9 dvit., 4/7 trit., 4/5 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 5 klaidos bei 29 naudingumo balai.

Kretingos komandai R. Zabita per 27 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 19 (6/9 dvit., 4 kld.), Rytis Zabita 18 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Spenser Reid Mitchell ir Ignas Daukšys (2/6 trit., 6 atk. kam.) po 10, Mintautas Mockus 8, Edgaras Preibys 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 30 (7/9 dvit., 4/7 trit., 8 atk. kam., 5 kld., 29 naud.), Lukas Kreišmontas (1/5 trit.) ir Gediminas Leščiauskas (2/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 12, Gabrielius Mažeika 9 (1/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Matas Vaitkus 8 (2/4 trit., 5 rez. perd.).

Ulecko vedamas "Rytas" pralaužė LKL debiutantų pasipriešinimą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko praeitų metų čempionai bei debiutantai.„Gargždai“ (1-8) rodė kovingumą, bet galiausiai namuose 81:99 (20:23, 12:25,
NKL: žalgiriečiai – dar nesuklupę, neptūniečiai ir antrą kartą pranoko "Ryto" dublerius
Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą
NKL: žalgiriečių fronte nieko naujo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje – pirmoji klaipėdiečių pergalė
Be suklupimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (12-0) tęsia fantastišką pergalių žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:68 (26:17,
Lėktuve apie trenerio išvykimą sužinojęs Pukelis: nustebino, bet niekas nestoja
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis praėjusią savaitę po antrųjų „7bet-NKL“ rungtynių Marijampolėje šoko į lėktuvą ir išskrido
Iš Kiltinavičiaus "Sūduvos-Mantingos" vairą perėmęs 22-ejų Ūsas: akivaizdu, kad tai neeilinė galimybė
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per „7bet-NKL“ rungtynes ketvirtadienį 18 val. namie priims „Kretingą-VR Servisą“, o prie komandos vairo stovės vos 22-ejų treneris
Pukelis – NKL savaitės MVP, tarp naudingiausiųjų – du žalgiriečiai
„7bet-NKL“ šeštosios savaitės MVP tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis.28-erių šilutiškis praėjusią savaitę per dvejas
NKL apžvalga: lyderių mūšį laimėję žalgiriečiai, žaidėjų gastrolės ir paskutinės sekundės metimas
Pirmasis „Telšių“ sezono pralaimėjimas, pergalingas paskutinės sekundės metimas, atsisveikinimas su treneriu, gastroliuojančių krepšininkų debiutai – tai ir dar daugiau
Navickas: apie įspūdingą "Žalgirio" dublerių startą, kelionę į JAV ir talentų ugdymą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo programa džiaugiasi 2022–2023 m. sezono pradžios vaisiais. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys jaunieji žalgiriečiai laimėjo visas
Žalgiriečiai išrašė pirmą pralaimėjimą "Telšiams" ir liko vieninteliai nenugalėti
Lyderių dvikovoje pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-0) tapo vienintelė nepralaimėjusi „7bet-NKL“ komanda.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:76 (20:17, 20:20,
Guščikas keliasi į Mažeikius, "Kuršiai" pasikvietė amerikietį
Mažeikių „M Basket“ priekinę liniją papildė nuo 2015-ųjų LKL rungtyniavęs 206 cm ūgio Karolis Guščikas.30-metis krepšininkas šį sezoną pagal trumpalaikę sutartį
Vargo neturėję žalgiriečiai bei telšiškiai lieka nenugalėti, "Atletas" iškovojo trečią pergalę
Kauno „Žalgiris-2“ (10-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Galingai mačą pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 103:80 (36:15, 26:18, 20:25, 21:22)
Marijampoliečiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Puikiai puolime žaidę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai (9-2) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Suvalkijos klubas namie 110:74
Gaidys iš vienos NKL komandos persikėlė į kitą
Povilas Gaidys „7bet-NKL“ čempionate keičia komandą. 206 cm ūgio vidurio puolėjas iš Vilkaviškio „Perlo“ keliasi į Joniškio „Delikatesą“.31-erių
NKL savaitės MVP – "Žalgirio" talentas
„7bet-NKL“ penktosios savaitės MVP vėl tapo Kauno „Žalgirio-2“ gynėjas Liutauras Lelevičius.Jis taip pat buvo tapęs ir antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis
Už nesportinį elgesį aikštelėje bei už jos ribų – baudos Joniškio ir Vilkaviškio klubams
Joniškio „Delikateso“ komanda iš „7bet-NKL“ lygos sulaukė baudos.„Delikatesui“ piniginė bauda buvo skirta už tai, kad šeimininkai namų arenos
"Gargždai" debiutinę pergalę iškovojo Prienuose
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko autsaiderių susidūrimas, po kurio lygoje liko tik viena nelaimėjusi komanda. Prienų „Labas GAS“ (0-8) namie skaudžiai
Gausiai palaikomi žalgiriečiai neturėjo vargo su "Ryto" dubleriais (rezultatai)
Gausiai „Green White Boys“ palaikomas „Žalgiris-2“ (9-0) iškovojo devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse bei išliko viena iš dviejų
NKL savaitės rungtynėse – principinis "Žalgirio-2" ir "Ryto-2" derbis (Pliaugos ir Šležo komentarai)
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiks principiniai varžovai – Kauno „Žalgirio-2“ ir „Ryto-2“ krepšininkai.19.30 val. prasidedančias rungtynes tiesiogiai
Žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį, Jomanto sugrįžimą į Vilnių apkartino "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dėl čiurnos traumos Motiejus Krivas negalėjo padėti komandai, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (8-0) vis tiek pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos
Be pralaimėjimų žygiuojantis jaunieji žalgiriečiai patiesė ir vilniečius
Kauno „Žalgiris-2“ (6-0) toliau išlieka nesustabdoma jėga „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:67 (21:27, 15:16, 25:12, 19:12) nugalėjo
NKL: Vilkaviškyje sutriuškintas "Ryto" jaunimas ir Joniškyje per pratęsimą kritę "Neptūno" dubleriai
Vilkaviškio „Perlas“ (3-3) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (23:13, 21:19, 29:23, 22:16)
Seniai pamiršta: Lietuvoje dėl COVID-19 nukeltos rungtynės
Dėl didelio COVID-19 sergamumo „Vytis-VDU“ komandoje, nukeliamos jų šiandien turėjusios įvykti rungtynės su Mažeikių „M Basket“.Nauja rungtynių data bus numatyta
NKL savaitės MVP tapęs žalgirietis Lelevičius papasakojo apie patirtį pagrindinėje komandoje
Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Liutauras Lelevičius tapo antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis žalgirietis mače su Kauno r. „Atletu“ užfiksavo 32 taškų
"Ryto" dublerių šturmą atlaikęs "Atletas" triumfavo Vilniuje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 89:75 (22:17, 13:18, 23:13, 31:27) nugalėjo
Nesulaikomi: svečius iš Mažeikių įveikę žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį
Be pralaimėjimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (5-0) iškovojo penktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:73 (22:22,
Mažeikių krepšininkus treniruos olimpinis prizininkas, o Jasaitis ilgam iškrito iš rikiuotės
Mažeikių „M Basket“ komandos vyriausiojo trenerio postą perima 54-erių Darius Dimavičius, kuris pakeis Osvaldą Kurauską. Pirmadienį klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas
Mažeikių klubas trenerį atleido jau po ketverių rungtynių
Mažeikių „M Basket“ ekipa atsisveikino su vyr. treneriu Osvaldu Kurausku. Klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas po ketverių rungtynių įvyko abipusiu susitarimu.Mažeikiškiai
"Žalgiris" užtikrintai įveikė LKL debiutantus
Kauno „Žalgirio“ (5-0) komanda pasiekė nelengvą pergalę „Betsafe-LKL“, kur namuose 86:74 (20:18, 26:14, 21:22, 19:20) įveikė „Gargždus“ (0-5).Tik Kauno ir Jonavos

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23