NKL: "Vytis" ir "Nafta-Uni-Akvaservis" žengė į pusfinalį

Šakių „Vyčio“ krepšininkai padėjo tašką Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio serijoje.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 91:66 (28:23, 20:13, 20:14, 23:16) sutriuškino „Telšių“ komandą, seriją laimėjo 3-1 ir žengė tarp keturių stipriausių lygos ekipų.

Pusfinalio serijoje Šakių klubas susikaus su Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkais, kurie serijoje 3-1 įveikė „Šilutę“.

„Vytis“ atitrūko prieš ilgąją pertrauką, kada spurtavo 13:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 48:36. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai apsukų nemažino ir vienu metu pirmavo net 30-ies taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose net šeši žaidėjai pasiekė dviženklę pelnytų taškų ribą, o iš viso taškais pasižymėjo devyni iš dešimties aikštėje pasirodžių krepšininkų.

Dvigubą dublį į savo sąskaitą įsirašė Augustinas Jankaitis, kuris per 31 minutę pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus prasižengė bei 1 sykį suklydo.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 20, Augustinas Jankaitis 14 (11 atk. kam.), Paulius Beliavičius 13, Sheltonas Jacksonas 12, Edvinas Jezukevičius 11, Marijus Užupis 10.

„Telšiai“: Tomas Domarkas 16, Ignas Razutis 14, Gintautas Kybartas 12.

Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs Mindaugas Stašys atvedė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandą į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalį.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 83:75 (21:18, 19:18, 25:13, 18:26) nugalėjo „Šilutės“ krepšininkus ir seriją laimėjo 3-1.

Stašys trečiajame kėlinyje pelnė 10 taškų ir inicijavo svečių spurtą. Prieš lemiamą ketvirtį „Nafta-Uni-Akvaservis“ pirmavo 65:49 ir atrodė, kad pergalė jau ranka pasiekiama.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pradėjo mažinti skirtumą ir priartėjo iki 68:70. Visgi tuomet Stašys pelnė keturis taškus, Deividas Anužis pridėjo tritaškį ir klaipėdiečiai susigrąžino saugų pranašumą (77:68), kurio užteko iki mačo pabaigos.

Klaipėdiečiai pusfinalio serijoje žais su Šakių „Vyčiu“, kuris 3-1 pranoko „Telšių“ krepšininkus.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 29, Deividas Anužis 14, Džiugas Slavinskas 12 (9 atk. kam.), Edvinas Alunderis 10, Benas Bagdonavičius 8.

„Šilutė“: Brianas Wanamakeris 19, Aurelijus Pukelis 15, Arvydas Eitutavičius 14, Ulysses Thomas 12, Darius Kibildis 8.

Itin rezultatyviame mače amerikiečius įveikę šilutiškiai laimėjo turnyrą namuose
Šilutėje vykusiame „Hummel Cup“ turnyre pirmąją vietą iškovojo šeimininkai. Dar prieš šį mačą titulą užsitikrinę Laimono Eglinsko auklėtiniai 122:104
"Vyčio" kapitonas P.Beliavičius: "Labai gerai, kad mus nurašo, mums tik geriau"
Dvejus metus iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzos medaliais pasidabinęs Šakių „Vytis“ jau ruošiasi artėjančio sezono kovoms. Teisę Lietuvos
Priešpaskutinę "Hummel Cup" turnyro dieną įvyko pajūrio komandų derbis
Trečiąją Šilutėje vykstančio „Hummel Cup“ turnyro dieną tarpusavyje susikovė dvi Nacionalinės krepšinio lygos komandos.Laimono Eglinsko treniruojama „Šilutė“
Šilutiškiai įveikė baltarusius, palangiškiai - amerikiečius
Draugiškame turnyre Šilutėje „Hummel Cup“ pergales iškovojo abi Nacionalinės krepšinio lygos komandos.Šeimininkė „Šilutės“ ekipa 93:86 (28:20,
"Šilutė" neatsilaikė prieš D.Kairio treniruojamus Estijos čempionus
Šilutėje rengiamo turnyro „Hummel cup“ atidarymo rungtynėse nesėkmę patyrė šeimininkų komanda. Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ 67:108 (16:25,
"Šilutės" treneris: snaiperių trūkumu tikrai nesiskųsime
Praėjusį sezoną per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio lygos finalinio ketverto buvusi „Šilutės“ komanda ambicingai pradėjo naujo sezono kelionę.Klubas po gero sezono
V.Kozio vedamas "Žalgiris-2" įveikė "Šilutę"
Pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsiantys jaunieji žalgiriečiai draugiškame mače per pratęsimą 123:120 (31:23, 22:24, 15:32, 36:25, 19:16)
Į "Tauragės" ekipą atvyksta R.Nacius
„Tauragės“ krepšinio klubas pasidalijo naujienomis apie dar vieną naujoką.Prie ekipos prisijungs 27-erių 198 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas Raidas Nacius. Krepšininkas
"Skycop" pranoko NKL komandą
Pasirengimą artėjančiam sezonui tęsiantys Prienų „Skycop“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę draugiškų rungtynių cikle. Prieniškiai namuose 91:83 (26:21,
Galingas V.Šarakausko pasirodymas neišgelbėjo "Neptūno-Akvaservis"
36-erių veteranas Vytautas Šarakauskas sužaidė galingai, tačiau pasiruošimą sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ už uždarų durų vykusiame susitikime 53:70 (11:28,
L.Radavičius ir A.Kvedaravičius lieka Tauragės klubo gretose
Artėjančiam sezonui komandos gretas rikiuojantis Tauragės krepšinio klubas savo gretose išsaugojo du krepšininkus, rungtyniavusius praėjusiame sezone.Ekipa patvirtino, jog komandoje
P.Šakinis toliau treniruos "Telšius"
„Telšių“ komandos vairas kitą sezoną išliks Povilo Šakinio rankose. Klubas oficialiai paskelbė pratęsęs bendradrabiavimą su šeštadienį 38-ąjį gimtadienį
"Šilutė" pasikvietė R.Nikitiną
Šilutės krepšinio komanda toliau tęsia sudėties komplektavimo darbus. Pamario klubas sudarė dvejų sezonų trukmės sutartį su 204 cm ūgio vidurio puolėju Roku Nikitinu.Šią
"Sūduvos-Mantingos" gretose - trys RKL žibėję žaidėjai
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto dalyvė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau visai netrukus pradės pasiruošimą naujajam sezonui, o prieš pat pirmąją
"Tauragė" išsaugojo vieną lyderių P.Morkeliūną
„Tauragės“ klube – geros naujienos. Ekipa išsaugojo vieną komandos lyderių Paulių Morkeliūną, kuris praėjusiame sezone buvo rezultatyviausias tauragiškių krepšininkas.Šią
"Šilutės" gretas papildė paskutinis legionierius ir trenerių štabo narys
Šilutės krepšinio komanda rado paskutinį legionierių – Austiną Pope'ą.198 cm ūgio įžaidėjas tiesiog žibėjo savo NCAA žaidimo laikotarpiu. Paskutiniame sezone 2017-2018
"Šilutės" ekipoje - puikiu šuoliu pasižymintis amerikietis
Šilutės krepšinio komandą pasipildė dar vienu legionieriumi – Jamill Powell (198 cm), kuris gali rungtyniauti tiek lengvojo krašto tiek atakuojančio gynėjo pozicijose.Žaidėjas
LKL čempionate naujokų nebus: licencijavime dalyvauja tie patys 10 klubų
LKL administracija sulaukė dešimties komandų paraiškų dalyvauti 2018-2019 m. „Betsafe–LKL“ čempionate.Liepos 9 d. baigėsi terminas, per kurį klubai privalo atsiųsti
"Vytis" LKL čempionate nedalyvaus
Šakių „Vytis“ nepasinaudos iškovota teise kitą sezoną dalyvauti „Betsafe–LKL“ čempionate. Klubo vadovai informavo LKL administraciją, kad priėmė sprendimą
Šakiai pasiruošę praverti LKL duris
Šakių „Vyčio“ klubas, iškovojęs galimybę dalyvauti 2018-2019 m. „Betsafe–LKL“ čempionate, išreiškė norą kitą sezoną varžytis su pajėgiausiais
"Vytis" pakviestas dalyvauti LKL čempionate
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) į savo gretas pasirengusi priimti naują narį. Šakių „Vytis“ iškovojo teisę kitą sezoną dalyvauti „Betsafe–LKL“ čempionate.
"Vytis" antrus metus iš eilės iškovojo NKL bronzą
Šakių „Vytis“ antrus metus iš eilės pasidabino Mezon NKL bronzos medaliais. Aurimo Jasilionio auklėtiniai Jonavoje rungtynėse dėl trečiosios vietos 90:76 (25:10,
T.Masiulis: sezono pradžioje galvojome, kaip neiškristi iš lygos (video interviu
Bene didžiausią sezono sensaciją pateikęs Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalyje eliminavo visus metus dominavusį Šakių „Vytį“
G.Radzevičius: su M.Sajumi ir G.Masiuliu "Žalgiris-2" priekinė linija yra yra geriausia
Jau šiandien prasidėsiančiame Mezon NKL finaliniame ketverte pirmajame pusfinalyje Šakių „Vytis“ ir Kauno „Žalgiris-2“ galės pademonstruoti geriausią savo žaidimą,
NKL finalo ketvertas startuoja rytoj! Septynios intrigos
Keturios stipriausios Mezon NKL komandos savaitgalį santykius aiškinsis Jonavoje. Penktadienį prasidėsiančiame finalo ketverto renginyje pusfinaliuose kausis Šakių „Vyčio“
A.Straupis NKL finale mato "Vytį" ir "Sūduvą-Mantingą" 2018-04-07 11:41
Mažeikių „Erelių“ vyriausiasis treneris Arvydas Straupis mato dvi ryškias favorites, kurios turėtų įveikti Mezon NKL finalinio ketverto pusfinalio barjerą, tačiau dėl pirmenybių
G.Radzevičiaus dėjimas - gražiausias NKL ketvirtfinalio epizodas
Mezon NKL ketvirtfinalio etapas praūžė pasižymėdamas intriguojančių akistatų gausa, o juos papuošė ne vienas įspūdingas epizodas. Dabar visi jie sugulė į gražiausiųjų dešimtuką.Trečioje
Žalgiriečiai išlygino serijos rezultatą, klaipėdiečiai - NKL finalo ketverte (video)
Ignas Sargiūnas per paskutines 3 rungtynių minutes pelnė 10 taškų, o Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) namų rungtynėse 89:77 (23:17, 21:28, 15:16,

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08