NKL: žalgiriečiai antrą kartą per dvi dienas nusileido "Ežerūnui" (rezultatai)

A.Čižos nuotr.
Molėtų „Ežerūno“ (15-20) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį baigė pergalingai. Mariaus Kugaudos auklėtiniai Kaune 80:70 (13:14, 21:17, 22:24, 24:15) pranoko vietos „Žalgirį-2“ (17-17) ir įsirašė penktąją pergalę paeiliui.

Svečiai pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Jonas Zakas pataikė iš toli, Kristijonas Kirlys pridėjo dvitaškį, o J. Zakas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Ežerūno“ pranašumas ketvirčio viduryje ūgtelėjo iki 8 taškų (71:63).

Rankų nuleisti neketinę šeimininkai, iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau jaunieji žalgiriečiai po to strigo puolime, o prieš prasidedant paskutinei minutei Raimundas Ambrulaitis realizavo baudas ir įtvirtino „Ežerūno“ pergalę (78:70).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs J. Zakas pelnė 18 taškų (2/5 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20 (4/9 trit.), Vitalijus Kozys 17 (13 atk. kam.), Erikas Venskus 10 (5/13 dvit.).

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 18 (4/5 trit.), Kostas Jonuška 14 (7/11 dvit.), Ignas Lukošius 10.

Rungtynių pabaigoje spurtavęs „Delikatesas“ atsirevanšavo Palangos ekipai

Joniškio „Delikatesui“ (18-18) NKL rungtynėse pavyko atsirevanšuoti „Palangos Kuršiams“ (23-13) už vakar patirtą pralaimėjimą minimaliu skirtumu. Namuose žaidę Roberto Giedraičio auklėtiniai 90:84 (24:19, 15:21, 21:21, 30:23) įveikė palangiškius.

Viso mačo metu vyko įtempta kova, o po Mato Juciko dvitaškio, iki rungtynių pabaigos likus šiek tiek daugiau nei dviems minutėms, rezultatas tapo lygus – 76:76.

Tuomet šeimininkai surengė spurtą 8:2 (84:78) ir nors svečiai dar bandė gelbėtis naudodami pražangų taktiką, „Delikateso“ krepšininkai užtikrintai užbaigė dvikovą – 90:84.

Fantastiškas rungtynes sužaidė tik praėjusią savaitę iš „Šiaulių“ ekipos atvykęs Rokas Stankevičius. Be keitimų žaidęs puolėjas pelnė 25 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 6 kartus ir surinko 36 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Rokas Stankevičius 25 (14 atk. kam., 6 kld., 36 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 15 (8 išpr. praž.), Šarūnas Beniušis ir Mantvydas Žukauskas (7 rez. perd.) po 13.

„Palangos Kuršiai“: Matas Jucikas 19 (9 atk. kam.), Aidas Viskontas ir Jalen Riley (5 kld.) po 13, Aurimas Majauskas 11.

Pirmoje mačo dalyje dominavusi „Šilutė“ nugalėjo „Sūduvą-Mantingą“

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šventė „Šilutės“ (18-17) krepšininkai, kurie namuose 81:69 (24:16, 28:12, 20:21, 9:20) užtikrintai nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ klubą.

Šeimininkai mačą užtikrintai pradėjo nuo pat jo pradžios. Mantas Šerkšnas surinko 5 taškus paeiliui, Dovydas Rimkus prasiveržė krepšio link Byronas Sanfordas įsmeigė tritaškį bei pridėjo baudų metimus ir „Šilutė“ startavo spurtu 17:5.

Dar įspūdingesnį spurtą šeimininkai surengė antrajame kėlinyje. B. Sanfordas pelnė taškus su pražanga, pataikė tritaškį, Andrius Gaidys pridėjo 4 taškus iš eilės, o „Šilutė“ laimėjo atkarpą 20:0 bei pradėjo triuškinti savo varžovus – 41:16.

Šeimininkai kiek atsipalaidavo ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 9:20, tačiau „Šilutės“ pergalei rimtas pavojus iškilęs nebuvo.

„Šilutės“ gretose geriausiai pasirodęs B. Sanfordas įmetė 22 taškus (6/10 dvit., 2/2 trit., 4/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas bei mačą baigė su 24 naudingumo balais.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 22 (6/10 dvit.), Andrius Gaidys 15 (5/5 dvit.), Mantas Šerkšnas 13 (3/5 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 12 (2/7 trit.), Aurimas Urbonas 10 (2/8 trit.), Aurimas Kieža, Justinas Jogminas ir Gvidas Galinauskas po 9.

Rungtynių pabaigoje spurtą surengę „Ereliai“ pranoko Tauragės krepšinio klubą

Mantvydas Staniulis lemiamu metu pataikė du tolimus metimus, o jo patraukti Mažeikių „Ereliai“ (12-23) svečiuose 77:65 (23:15, 12:20, 18:11, 24:19) pranoko Tauragės krepšinio klubą bei atsirevanšavo už vakarykštę nesėkmę.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, Paulius Morkeliūnas pataikė iš vidutinio nuotolio ir šeimininkų deficitą sumažino iki 4 taškų (60:64).

Vis tik tuomet Mantvydas Staniulis smeigė du tritaškius iš eilės, dvitaškį pridėjo Quintonas Campbellas ir iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, „Erelių“ persvara pasiekė dviženklę – 72:60.

„Erelių“ gretose geriausiai pasirodęs Tomas Zdanavičius pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 2/2 trit., 3/6 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, 3 kartus suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

Tauragės krepšinio klubas: Liudas Radavičius (5/6 dvit.) ir Paulius Morkeliūnas (5 kld.) po 14, Deividas Keburys 10.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 19 (11 atk. kam.), Darius Griškėnas 18 (4/4 trit.), Mantvydas Staniulis 12 (6 rez. perd.).

Kaune – užtikrinta „Sintek-Jonava“ pergalė

Pergalingą seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pratęsė Jonavos „Sintek-Jonava“ (14-21) klubas, kuris išvykoje 100:82 (18:20, 27:18, 27:19, 28:25) pranoko Kauno KTU (5-30) krepšininkus ir pasiekė ketvirtąjį laimėjimą paeiliui.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Justas Furmanavičius realizavo baudų metimus, pataikė dvitaškį bei tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Martynas Linkevičius, o Jalenas Bradley atliko sėkmingą reidą krepšio link ir prieš pasibaigiant trečiajam kėliniui, svečiai nutolo 70:56.

KTU pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio, tačiau jonaviškiai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Martynas Pacevičius, kuris pelnė 21 tašką (7/13 dvit., 7/7 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

KTU: Julius Kigas 15 (4/7 trit.), Redas Jakubauskas (5/5 dvit.) ir Matas Ragauskas (4/9 trit.) po 14, Karolis Sapiega 12 (6/9 dvit.), Adomas Sidarevičius 11 (5/5 dvit.), Dominykas Ratkus 10.

„Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 22 (4/5 trit., 26 naud. bal.), Martynas Pacevičius (7/13 dvit.), Jalenas Bradley 19 (6 rez. perd., 25 naud. bal.), Martynas Linkevičius 18 (3/6 trit., 20 naud. bal.).

"Jonavos" prezidentas:  bandysime netolimoje ateityje tapti LKL klubu
"Jonavos" prezidentas: bandysime netolimoje ateityje tapti LKL klubu
„Jonavos“ krepšinio klubas kito sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone dar nedebiutuos. Tokį sprendimą priėmė klubo valdyba, trečiadienį surengusį posėdį Jonavoje
Naujokai Tauragės ir Gargždų klubuose
Artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui komandą komplektuojančiame Tauragės krepšinio klube dar vienas naujokas. Į ekipą atvyksta 25-erių metų 195 cm ūgio žaidėjas
"Telšiai" išsaugojo vieną aukštaūgį ir pasipildė kitu
Praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtoja, „Telšių“ komanda, savo gretose išsaugojo aukštaūgį Tomą Rimšą ir pasirašė sutartį su Antanu Bertašiumi.23
Trejus metus Prancūzijoje praleidęs snaiperis M.Ruikis grįžta į Lietuvą
Sudėtį artėjančiam sezonui rikiuojanti Gargždų SC komanda pranešė apie dviejų žaidėjų papildymą. Nuo rudens ekipai atstovaus Mantas Ruikis ir Arijus Adomauskas.34-erių M. Ruikis pastaruosius
Gargždų klube karjeras tęs A.Kačinas ir T.Poška, "Palangos Kuršiai" išsaugojo M.Dieninį
Artėjančiam sezonui besiruošiantis Gargždų SC klubas pranešė apie dviejų krepšininkų išsaugojimą.Klubas patvirtino, jog Gargžų klube kitą sezoną išvysime
T.Sabonis prisijungia prie "Žalgirio" dublerių trenerių štabo
Į darbus kibusi Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda artėjantį sezoną pasitinka su naujais veidais trenerių štabe.Vyriausiojo trenerio pareigos buvo patikėtos milžinišką
"Šiaulių" dublerius - "Delikatesą" - toliau treniruos R.Giedraitis
Joniškio „Delikateso“ vyriausiuoju treneriu antrąjį sezoną iš eilės dirbs specialistas Robertas Giedraitis, skelbia „Šiaulių“ klubas.„Delikatesas“
Tauragės klubas turi pirmąjį naujoką
Tauragės krepšinio klubas pradėjo komandos komplektacijos darbus ir jau sudarė naują sutartį su 28-erių metų 201 cm ūgio vidurio puolėju Ryčiu Biliartu.Rytis praėjusį sezoną atstovavo
"Palangos Kuršių" gretose - 42 taškus per mačą surinkęs gynėjas
„Palangos Kuršių“ ginkluotėje – Britanijos krepšinio lygoje (BBL) spindėjęs 28 metų amžiaus Quincy Tayloras. Karjerą su „Kuršių“ komanda susiejęs
"Rytas" pasirašė ilgalaikį kontraktą su Graikijos talentu
Vilniaus „Rytas“ sudarė ilgalaikę sutartį su graiku šešiolikmečiu Graikijos krepšininku Andreas Kalogiros. 2,03 m ūgio graikas, žaidžiantis krašto puolėjo
G.Matulis grįžta į NKL čempionų gretas
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ susigrąžino dar vieną NKL čempioną. Ateinantį sezoną klubo marškinėlius vėl vilkės Gintautas Matulis.Patyręs krepšininkas gynė „Sūduvos-Mantingos“
NKL čempionai išlaikė vieną komandos lyderių
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliau aktyviai darbuojasi komplektuodama sudėtį artėjančio sezono kovoms. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai pratęsė sutartį su Edvinu
Gargždų klube trenerio poste S.Serapiną keičia A.Vilimas, atvyks du naujokai
Naujajam NKL sezonui besiruošianti Gargždų SC sudėties komplektavimo darbus pradėjo nuo vyriausiojo trenerio paieškų.Skelbiama, jog vyriausiojo trenerio poste Simoną Serapiną pakeis
"Palangos Kuršius" papildė jaunas, bet patirties NKL jau sukaupęs aukštaūgis
„Palangos Kuršių“ komandos marškinėlius ateinantį sezoną apsivilks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) patirtį sukaupęs 22 metų amžiaus Rimantas Daunys.Sunkiojo
"Rytas" pasirašė sutartį su perspektyviu 216 cm ūgio ukrainiečiu
Vilniaus „Rytas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su septyniolikmečiu Ukrainos krepšininku Ilja Dubrovinu. 2,16 cm ūgio krepšininkas kol kas žais „Ryto U18“
"Palangos Kuršiai" pasikvietė perspektyvų įžaidėją
„Palangos Kuršių“ komandoje naujas veidas – ekipą papildys 19 metų amžiaus Edgaras Danys.185 cm ūgio įžaidėjas paskutinius 3 sezonus praleido atstovaudamas Kretingos
NKL čempionai bei bronzos medalių laimėtojai išsaugojo svarbius žaidėjus
Nacionalinės krepšinio lygos trečiosios vietos laimėtoja „Telšių“ komanda savo ekipoje išlaikė įžaidėją Igną Razutį.32-ejų metų 185 cm ūgio plungiškis
"Šilutė" turi naują trenerį - rado pamainą į "Lietkabelį" išvykusiam L.Eglinskui
Į Panevėžio „Lietkabelį“ išvykusį trenerį Laimoną Eglinską „Šilutėje“ pakeis praėjusiame sezone jam talkinęs Kęstutis Mačijauskas.„Džiaugiamės,
NKL veteranas M.Stašys keliasi į "Telšius"
„Telšių“ komandoje – naujas veidas. Klubas oficialiai paskelbė, jog prie ekipos prisijungė ilgametis NKL žaidėjas Mindaugas Stašys.33-ejų atakų organizatorius pastarąjį
"Žalgirio" dublerius treniruos A.Gronskis
Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo jaunimo sistemą sustiprins treneris Arvydas Gronskis. Milžinišką patirtį dirbant su įvairiomis jaunimo komandomis sukaupęs 45-erių krepšinio
"Nevėžis" stumiamas į prarają: valdžios pasiūlymas - žaisti žemesnėje lygoje
Nuo 1992 metų gyvavęs vienintelis profesionalus Kėdainių krepšinio klubas šiuo metu sprendžia hamletišką klausimą. Tačiau tolimesnis finansinių nepriteklių prispausto klubo
"Ryto" dublerius treniruos G.Vileita, prie trenerių štabo prisijungia S.Kuzminskas
Vilniaus „Perlo“ komandos vairą perima Gintautas Vileita, kuriam „Ryto“ dukterinėje ekipoje talkins dabartinis trenerio asistentas Edvinas Justa bei prie trenerių štabo
Prie "Palangos Kuršių" vairo stoja iš Didžiosios Britanijos atvykstantis lietuvis
Antruosius metus Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) „Palangos Kuršiai“ pasitiks su nauju veidu vyriausiojo trenerio pozicijoje – komandos vairą perima 37-erių Mindaugas
NKL bronzos laimėtojai "Telšiai" išlaikė lyderį
„Telšių“ komanda išsaugojo Ovidijų Kaminskį savo gretose artėjančiam sezonui. 28-erių plungiškis šiam klubui atstovauja nuo 2015-ųjų.O. Kaminskis pastarąjį
Olimpinis prizininkas bei NKL čempionų treneris R.Vaišvila keliasi į Telšius
Praėjusį sezoną NKL čempionu su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tapęs Rytis Vaišvila keliasi į „Telšius“.Olimpinių žaidynių bronzos medalininkas su „Telšiais“
"Žalgiriui" atstovavęs Eurolygos jaunimo turnyre mažeikiškis apsivilks "Erelių" marškinėlius
Komandos komplektavimo darbus tęsiantys Mažeikių „Ereliai“ pasiekė susitarimą su dar vienu krepšininku. Raudonai baltus marškinėlius kitą sezoną vilkės 17-metis Edgaras