NKL: žalgiriečiai – dar nesuklupę, neptūniečiai ir antrą kartą pranoko "Ryto" dublerius

Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą kartą paeiliui įveikė Palangos „Kuršius“ (6-8) ir iškovojo tryliktąją pergalę paeiliui.

Trečiojo kėlinio pradžioje Liutauras Lelevičius ir Nedas Montvila pataikė po dvitaškį, Gytis Nemeikša pridėjo baudos metimą, o žalgiriečiai įgijo 8 taškų persvarą (36:28).

Tačiau palangiškiai taip lengvai pasiduoti neketino – Tadas Kymantas bei Tadas Budrys netrukus kirpo atsilikimą iki 4 taškų (32:36).

Visgi į lemiamą kėlinį kauniečiai vis tiek išsinešė 8 taškų persvarą (43:35), o ketvirtojo kėlinio pradžioje didino atotrūkį iki 15 taškų (53:38).

Likus 3 minutėms T. Kymantas vėl traukė „Kuršius“ iš duobės (51:57), bet per likusį laiką palangiškiams arčiau nei per 6 taškus taip ir nepavyko priartėti.

Kauno komandai Dovydas Butka per 29 minutes pelnė 16 taškų (3/8 dvit., 0/2 trit., 10/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo, blokavo metimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė T. Budrys, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 10 taškų (5/10 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos, blokas bei 12 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 16 (3/8 dvit., 10/13 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Liutauras Lelevičius 11 (3/8 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Nedas Montvila 9 (4 rez. perd.), Mantas Laurenčikas 8 (4 rez. perd., 4 kld.).

„Kuršiai“: Tadas Budrys 10 (5/10 dvit., 7 atk. kam.), Zacaree Owensas (3/8 dvit., 4 kld.), Mantas Litvinas ir Ernestas Jaškus (4 per. kam.) po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“ antrą kartą paeiliui pranoko „Rytą-2“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-12) šį sezoną fiksuoja pirmąją pergalių seriją. Alfredo Kaniavos treniruojamas Klaipėdos klubas namie 73:69 (21:20, 21:14, 11:21, 20:14) šią savaitę antrą kartą įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (3-10).

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai įgijo dviženklę persvarą (40:30), bet po ilgosios pertraukos į rungtynes sugrįžę svečiai iš Vilniaus ne tik panaikino deficitą, bet ir susikrovė 10 taškų pranašumą (63:53).

Tačiau ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai atsakė spurtu 14:0 ir likus paskutinėms 3 minutėms vėl perėmė rungtynių iniciatyvą (67:63).

Tada Andreas Kalogiros ir Oskaras Pleikys apsimainė dvitaškiais, o tas pats A. Kalogiros dar ir sumetė 2 iš 3 baudų metimų ir vilniečiai vėl mynė varžovams ant kulnų (67:69).

Visgi tiksint paskutinėms 12 sekundžių Kristupas Keinys dėjimu uždarė rungtynes.

Klaipėdos komandai Jonas Paukštė per 18 minučių pelnė 9 taškus (4/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 metimus, sykį suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rytis Šakaitis, per 30 minučių pelnęs 15 taškų (2/6 dvit., 2/7 trit.). Jis taip pat atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei surinko 11 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Modestas Babraitis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 14 taškų (5/8 dvit., 0/5 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida bei 23 naudingumo balai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis 15 (2/7 trit., 5/5 baud.), Gediminas Leščiauskas 14 (5/6 dvit.), Jonas Paukštė (4/4 dvit., 7 atk. kam., 5 blok.) ir Oskaras Pleikys (4/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9, Gabrielius Mažeika 8 (2/6 trit.).

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 18 (5/9 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Modestas Babraitis 14 (5/8 dvit., 0/5 trit., 12 atk. kam.), Adas Šimonis 11 (3/8 trit., 4 kld.), Augustinas Kiudulas (2/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Bohdanas Bryniukas (4/4 dvit.) po 8.

Telšiškiai pasiekė saldų revanšą prieš „Vyčio-VDU“ ekipą

Dvyliktą pergalę iškovoję „Telšiai“ (12-2) „7bet-NKL“ pirmenybėse pasiekė revanšą. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 74:69 (19:19, 19:13, 22:14, 14:23) nugalėjo „Vyčio-VDU“ (6-2) ekipą, kuriai pralaimėjo dar praėjusį ketvirtadienį.

Antrajame kėlinyje Augustinas Mikštas išvedė „Vyčio-VDU“ komandą į priekį (32:31), tačiau kitoje aikštės pusėje Laurynas Kaveckis tritaškiu inicijavo spurtą 7:0, kuris telšiškiams prieš pat ilgąją pertrauką suteikė 6 taškų pranašumą (38:38).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar labiau atitrūko ir susikrovė 21 taško pranašumą (57:36), bet į tai „Vyčio-VDU“ krepšininkai atsakė atkarpa 10:0.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutėms iki mačo pabaigos Titas Januševičius mažino svečių atsilikimą iki 5 taškų (67:72), Mindaugas Norkus netrukus pateikė atsakymą, o T. Januševičius prametė baudų metimus ir galop „Telšiai“ triumfavo.

Telšių komandai Ignas Razutis per 27 minutes pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, padarė 4 klaidas bei surinko 22 naudingumo balus.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Gabrielius Čelka, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 8 taškai (4/5 dvit., 0/1 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida bei 14 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 15 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Ovidijus Kaminskis 13 (3/8 dvit., 7/10 baud., 5 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 12 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Kaveckis (2/4 trit.) ir Tomas Rimša (2/2 trit.) po 10.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 13 (1/5 trit., 6/9 baud.), Augustinas Mikštas 12 (4/9 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Jonkus (2/6 trit.) ir Gabrielius Čelka (4/5 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8, Erikas Jermolajevas 7.

„Perlo“ legionieriaus sezono mačo nepakako: „Šilutė“ triumfavo Vilkaviškyje

Augustine'as Ejike Ene sužaidė rezultatyviausias „7bet-NKL“ rungtynes, tačiau „Šilutė“ (7-6) pasiekė septintąją pergalę.

Simono Serapino auklėtiniai išvykoje 79:74 (26:24, 22:19, 9:12, 22:19) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (6-8), kuriam nusileido praėjusį ketvirtadienį.

Vilkaviškio komandai A. Ejike Ene per 24 minutes pelnė 18 taškų (1/3 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, dukart suklydo, blokavo 2 metimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Iki šiol rezultatyviausios jo rungtynės buvo su Vilniaus „Rytu-2“, kai 24-erių gynėjas pelnė 17 taškų.

Likus mažiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Jalenas Warrenas dvitaškiu išlygino rezultatą, o Linas Lekavičius išvedė svečius iš Šilutės į priekį (76:74).

Po Šarūno Zablockio minutės pertraukėlės A. Ejike Ene ir Linas Lekavičius apsimainė netaikliais metimais, o Joshua Alexanderis atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą bei įmetė tik vieną iš dviejų baudų metimų.

Tiksint paskutinėms 25 sekundėms prametė ir Moussa Mayaki, o kitoje aikštės pusėje vėl baudė J. Warrenas (79:74). Per likusias 15 sekundžių „Perlui“ nebepavyko išsigelbėti.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė J. Alexanderis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 15 taškų (5/7 dvit., 5/7 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos, 2 blokai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo J. Warrenas, per 36 minutes pelnęs 19 taškų (7/14 dvit., 0/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

„Perlas“: Augustine'as Ejike Ene 18 (5/8 trit., 2 blok.), Moussa Mayaki 13 (3/9 dvit., 7/8 baud., 8 atk. kam.), Amandas Urkis 11 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Rokas Stankevičius 10 (5/8 dvit.), Gytis Mačionis 9.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 19 (7/14 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Edgaras Preibys 17 (3/6 trit.), Joshua Alexanderis 15 (5/7 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam., 2 blok.), Eduardas Targonskis 9, Julius Liesis 7.

"Ryto" žaidimo stilių gynęs Žibėnas ragino švęsti: pasižiūrėkite į varžovų sudėtį
Stambulo „Bahčešehir“ (0/2) gana įspūdingai atrodo per apšilimą, bet paskelbus rungtynių pradžią šešis praeityje Eurolygoje žaidusius krepšininkus
Jokubaitis žaidė puikiai, o "Barca" laimėjo po įspūdingo spurto lemiamu metu
Rokas Jokubaitis buvo vienas vedlių į gana sunkią Barselonos "Barcelona" (14-8) komandos pergalę Eurolygoje.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 83:78 (20:15,
Prieš mūšį Kaune – triuškinanti "Partizan" pergalė
Prieš penktadienį Kaune su "Žalgiriu" (12-9) vyksiiančią dvikovą triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado "Partizan" (11-11) klubas.Željko Obradovičiaus
"Lietkabelis" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Europos taurėje. Antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 75:77 (19:19, 20:22, 15:23, 21:13) išvykos rungtynėse Rumunijoje,
"Fenerbahče" su išvarytu Wilbekinu sutriuškino svečiai iš Pirėjaus
Triuškinamą nesėkmę Eurolygoje patyrė Turkijos čempionai Stambulo "Fenerbahče" (13-9) krepšininkai.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 73:93 (10:24,
"Rytas" išbarstė triuškinančią persvarą, tačiau nukovė svečius iš Turkijos
Villniaus „Rytas“ (1-1) pasiekė pirmąją pergalę Čempionų lygos „Top 16“ grupėje. G. Žibėno treniruojama ekipa namų tvirtovėje 95:88 (26:14, 22:17, 22:26, 25:31) įveikė
"Timberwolves" žvaigždė Edwardsas papasakojo apie savo neįprastą dietą
Minesotos "Timberwolves" komandos žvaigždė Anthony Edwardsas papasakojo apie savo neįprastą gastronominį pomėgį."Mėgstu aštrius bulvių skonio kukurūzų traškučius
Maksvytis žino, ko reikia Stambule – apie taškų lenktynes negali būti nė kalbos
Kauno „Žalgirio“ (12-9) šią savaitę laukia dvigubas Eurolygos iššūkis – trečiadienį žaliai balti stos į dvikovą su titulą ginančia Stambulo „Anadolu
Jaunuosius žalgiriečius skriaudęs Guščikas – NKL savaitės MVP
„7bet-NKL“ penkioliktos savaitės MVP tapo Mažeikių „M Basket“ puolėjas Karolis Guščikas.30-metis 206 cm ūgio krepšininkas praėjusią savaitę per du mačus
Karštoje Sabonio ir Goberto dvikovoje – techninė lietuvio pražanga ir pratęsimas
Sakramento „Kings“ (28-21) atsigriebė už pralaimėjimą šeštadienį Mineapolyje – antrą kartą per tris dienas susigrūmusi su Minesotos „Timberwolves“ (27-26)
Durantas: dėjimų konkurse nebėra žvaigždžių
Vienas Bruklino "Nets" lyderių Kevinas Durantas apgailestauja, kad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dėjimų konkursas praranda patrauklumą dėl žvaigždžių nedalyvavimo."Dėjimų
Dončičiaus šou – 53 taškai ir į neviltį nuvaryti "Pistons" (rezultatai)
Pusę komandos taškų Dalase suvertęs Luka Dončičius padėjo „Mavericks“ 111:105 (30:27, 23:30, 30:27, 28:21) nugalėti Detroito „Pistons“ krepšininkus. Fenomenalaus
Buvusio žalgiriečio Mudiay šūvis per visą aikštę sukėlė euforiją
Buvęs žalgirietis Emmanuelis Mudiay už Atlanto pataikė įspūdingą metimą. G lygoje Ajovos „Wolves“ atstovaujantis gynėjas paskutinę kėlinio sekundę taikliai švystelėjo kamuolį
Dar vieno iššūkio išvakarėse Žibėnas pripažino, kad "Rytas" ieško net kelių naujų žaidėjų
Vilniaus „Ryto“ komanda antradienio vakarą namie FIBA Čempionų lygos „Top-16” etapo rungtynėse priims Stambulo „Bahčešehir“ krepšininkus, J grupės
Europos čempiono Žukausko sūnus – apie tėtį, debiutą LKL prieš "Žalgirį" bei siekį laimėti MKL
Moksleivių krepšinio lyga („LIDL–MKL“) savo tinklalaidėje „MKL Inside“ vėl kviečia pažvelgti į būsimąsias Lietuvos krepšinio žvaigždes.Šįkart
Įspūdingai rungtynes pradėjęs "Juventus" vos neprisižaidė Šiauliuose
Pirmadienį į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate dramatiškai sugrįžo Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (12-5) ekipa.Nė akimirkos varžovams pirmauti
Svarbią pergalę pasiekę "Gargždai" įklampino "Pieno žvaigždes" į dar gilesnį liūną
„Gargždų“ (3-14) ekipa pavyzdingai uždarė trečią kėlinį, vėliau sulaukė Aurimo Urbono lyderystės ir taip dėjo pamatus retai pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Namuose
"Kalnas – išskirtinis kovotojas ir išskirtinė asmenybė" – rinktinės bendražygių linkėjimai Kalniečiui
Sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio” arenoje Mantas Kalnietis sužaidė paskutines savo rungtynes ir atsiveikino su profesionalaus krepšininko karjera. Pasaulio bronzos medalio laimėtojas
"Wolves" naujokas Buckneris – apie norą grįžti į aukštesnį lygį, vaikystės idealus bei repą
Po Naujųjų į Lietuvą atvykęs amerikietis Ericas Buckneris tapo paskutine trūkstama „Wolves“ krepšinio komandos priekinės linijos dalimi. Stokojęs jėgos po krepšiu Alytaus
Buvęs žalgirietis – Eurolygos mėnesio MVP
Eurolygos sausio mėnesio naudingiausiuoju žaidėju (MVP) pripažintas buvęs Kauno "Žalgirio" aukštaūgis Augustine'as Rubitas.Amerikiečio atstovaujamas Miuncheno "Bayern"
"Maccabi" iki sezono pabaigos neteko dar vieno amerikiečio bei pratęs sutartį su aukštaūgiu
Tel Avivo "Maccabi" komandai šį sezoną nebepadės amerikietis Austinas Hollinsas, kuris prisidėjo prie taip pat iš rikiutės iškritusio savo tautiečio Alexo Poythresso.Izraelio
Septyniskart NBA čempionas vėl elgėsi chuliganiškai ir buvo išvestas iš savo sūnaus rungtynių
Septyniskart NBA čempionas Robertas Horry pareiškė vėl pasižymėjo chuliganišku elgesiu ir buvo išvestas iš rungtynių.Buvusi žvaigždė savo sūnaus mokyklos komandų
Lietuviškąjį "Panathinaikos" už didžiulę algą papildys amerikietis snaiperis
Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" klubas rado pastiprinimą gynėjų grandyje.Kaip pranaša SDA, Graikijos vicečempionai sukirto rankomis su snaiperiu
Vienas baskų lyderių gali praleisti Eurolygos savaitę, "OLY" žvaigždė nevyko į Stambulą
Dvigubą Eurolygos savaitę gali praleisti vienas Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamos Vitorijos "Baskonia" lyderių Markusas Howardas.Amerikietis snaiperis patyrė čiurno traumą
"Pelicans" su Valančiūnu nesulaikė graiko: "Bucks" lyderis suvertė 50 taškų (rezultatai)
NBA čempionate sekmadienį vakare Milvokio „Bucks“ (33/17) namuose įtikinamai 135:110 (37:19, 25:25, 44:44, 22:29) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/25) ekipą. Tai aštunta
NKL apžvalga: debiutai, atsisveikinimai ir įsimintini pasirodymai
Vienas sugrįžimas, du debiutai, trys atsisveikinimai ir įsimintini pasirodymai – tai ir dar daugiau – „7bet-NKL“ savaitės apžvalgoje.Debiutantai. „Telšių“
Galingas Giannio dėjimas per Valančiūną – tarp įspūdingiausių NBA nakties momentų
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA sekmadienį įvyko vos keturi susitikimai, visuose pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga pristatė sausio 29 dieną sužaistų
Pasiūlymų treniruoti jau sulaukęs Kalnietis turi kategorišką nuomonę dėl vietos palubėse (Maksvyčio, Šaškaus komentarai)
Ne vieną vakarą Lietuva stingo prie televizorių ekranų, akimis rydama Manto Kalniečio paleistą kamuolį, kurio skrydis lemdavo laimę arba prapultį visai šaliai. Ilgai nedvejojęs paskutinį

Krepšinio torentai (158) 01.30 12:03
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07