NKL: žalgiriečiai krito Jonavoje, D.Sirvydis nepadėjo nutraukti nesėkmių serijos (rezultatai)

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Ketvirtojo kėlinio pradžioje sitauciją kontroliavęs Kauno „Žalgiris-2“ (18-19) turėtos persvaros neišlaikė.

Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 79:91 (24:24, 17:21, 24:13, 14:33) nusileido Jonavos „Sintek“ (15-21) ekipai, kuriai tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

32-ąją mačo minutę Nedas Kancleris pataikė dvitaškį ir svečių pranašumą padidino iki 7 taškų (67:60), o po Kerro Kriisos tolimo šūvio ketvirčio viduryje kauniečiai dar turėjo minimalią persvarą – 72:71.

Vis tik tuomet kauniečiai ir sugriuvo. Iš pradžių Martynas Linkevičius pataikė tritaškį, jo pavyzdžiu pasekęs Justinas Furmanavičius smeigė du tolimus metimus iš eilės, įskaitant ir vieną su varžovo pražanga ir iki mačo pabaigos likus 3 minutėms, šeimininkai nutolo 83:75.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Ernestas Serkevičius pataikė dar vieną tritaškį ir galutinai nulėmė susitikimo baigtį – 89:77.

Nugalėtojų ekipoje žibėjo Martynas Linkevičius. Jonavos klubo kapitonas pelnė 25 taškus (6/7 dvit., 4/8 trit., 1/1 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 25 (6/7 dvit., 4/8 trit.), Justinas Furmanavičius 21 (4/5 trit.), Grantas Vasiliauskas 12 (8 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 11.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 18 (8/16 dvit.), Rokas Jokuvaitis (5/10 dvit.) ir Kerras Kriisa (3/6 trit.) po 13, Marius Valinskas 11, Lukas Uleckas 10.

D. Sirvydis nepadėjo „Perlui“ nutraukti pralaimėjimų serijos

Po beveik trijų mėnesių pertraukos NKL rungtynėse ant parketo išbėgęs Deividas Sirvydis neišgelbėjo savo komandos nuo ketvirtosios nesėkmės paeiliui. Vilniaus „Perlas“ (19-18) savo aikštėje 88:96 (18:20, 23:26, 25:20, 22:30) neatsilaikė prieš „Telšių“ (22-16) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas švieslentėje buvo lygus (71:71), tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 14:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 85:74. Po tokios atkarpos vilniečiai intrigos nebesugrąžino ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą – 88:96.

Šeimininkų neišgelbėjo pataikyti 16 tolimų metimų iš 28 bandymų (57 proc.).

„Telšių“ ekipai pavyko sustabdyti D. Sirvydį. Gynėjas po dviejų kėlinių buvo pelnęs vos 2 taškus, o mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 13 pelnytų taškų (3/3 dvit., 2/9 trit., 1/1 baud.) per 26 minutes. Jaunasis talentas taip pat atkovojo 4 kamuolius, tačiau suklydo 5 kartus ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo praėjusios savaitės naudingiausias NKL žaidėjas Ignas Razutis. Gynėjas per 28 minutes pelnė 17 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Perlas“: Domantas Vilys 18 (4/5 trit., 7 rez.. perd., 5 kld., 22 naud. bal.), Ąžuolas Tubelis 15, Deividas Sirvydis (5 kld.) ir Lukas Kvedaravičius po 13, Simas Jarumbauskas 12.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 18, Ignas Razutis 17 (7 rez. perd., 28 naud. bal.), Deividas Rasys ir Ovidijus Kaminskis (6 rez. perd., 27 naud. bal.), Ernestas Bružas 12 (6 rez. perd.), Vilius Pocius 10.

P. Beliavičiaus vedamas „Vytis“ grįžo į pergalių kelią

Šakių „Vytis“ (30-8) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) atsitiesė po vakar patirto pralaimėjimo Klaipėdos „Neptūnui-Akvaserviui“. Vienvaldžiai lygos lyderiai savo aikštėje po atkaklios kovos 91:85 (24:16, 19:26, 26:23, 22:20) palaužė Joniškio „Delikatesą“ (19-19).

Likus mažiau negu keturioms minutėms iki dvikovos pabaigos, Rokas Stankevičius dvitaškiu metimu padidino svečių pranašumą iki šešių taškų (85:79), tačiau tuomet šeimininkai kilo į lemiamą šturmą.

Marijus Užupis pelnė penkis taškus iš eilės (84:85), Šarūnas Vingelis pataikė iš toli ir „Vytis“ išsiveržė į priekį – 87:85. Karolio Lukošiūno tritaškis galėjo sugrąžinti „Delikatesui“ pranašumą, tačiau jis skriejo pro šalį, o šeimininkai pergalę įtvirtino tiksliais baudų metimais – 91:85.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Paulius Beliavičius, kuris per 36 minutes pelnė 28 taškus (5/8 dvit., 6/13 trit., 0/1 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Šarūnas Beniušis. Vidurio puolėjas per 26 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 28 (6/13 trit., 6 rez. perd., 27 naud. bal.), Lukas Grabauskas (8 išpr. praž.) ir Aurelijus Pukelis (10 atk kam., 24 naud. bal.) po 16, Marijus Užupis 14.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 17 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 15 (5 rez. perd.), Rytis Biliartas ir Rokas Stankevičius (8 atk. kam.) po 12, Šarūnas Valunta 11 (5 rez. perd.).

Ketvirtajame kėlinyje galingai spurtavęs Tauragės krepšinio klubas pranoko KTU

Tauragės krepšinio klubas (14-22) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją, kuomet svečiuose 82:62 (16:17, 23:15, 21:19, 22:11) pranoko Kauno KTU (5-32) ekipą, kuriai tai buvo 11-oji nesėkmė paeiliui.

Tauragiškiai iniciatyvą perėmė trečiajame kėlinyje. Paulius Morkeliūnas realizavo baudas, Mindaugas Stašys pataikė iš toli, o P. Morkeliūnas surinko dar 4 taškus iš eilės ir svečiai įgijo dviženklę persvarą – 48:36.

KTU prieš lemiamą ketvirtį sumažino deficitą iki vienženklio, tačiau prasidėjus ketvirtajam kėliniui Tauragės klubas smogė lemiamą smūgį.

Liudas Radavičius pataikė tritaškį ir dvitaškį, P. Morkeliūnas pridėjo dvitaškį, o svečiai spurtavo 12:3 bei nulėmė susitikimo baigtį – 72:54.

Tauragiškių gretose naudingiausiai žaidęs Mindaugas Stašys pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 2/3 trit., 5/5 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 26 naudingumo balus.

KTU: Julius Kigas 13 (3/10 trit.), Laurynas Miknevičius 10 (10 atk. kam.), Karolis Sapiega ir Adomas Sidarevičius po 9.

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys (5/8 dvit.) ir Paulius Morkeliūnas (5/8 dvit.) po 21, Raidas Nacius, Deividas Keburys ir Liudas Radavičius po 8.

Įspūdingai dvitaškius metusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Palangos Kuršius“

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įspūdingą pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-10), kuri namuose 98:80 (26:14, 27:23, 28:24, 17:19) sutriuškino „Palangos Kuršius“ (24-14).

Šeimininkai šiame mače dvitaškius metė net 68 proc. tikslumu – tikslą pasiekė 20 metimų iš 29. Tuo metu palangiškiai realizavo 15 dvitaškių iš 37 (40 proc.).

Jau pirmajame kėlinyje Antanas Bertašius pataikė tritaškį, Žygimantas Šimonis, Gediminas Navickas bei Edvinas Jezukevičius pridėjo po dvitaškį, o Aurimas Kieža surinko 4 taškus iš eilės ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 21:9.

„Sūduva-Mantinga“ savo pranašumą dar labiau padidino prieš ilgąją pertrauką. G. Navickas realizavo keturis baudų metimus, Ž. Šimonis – du, o Aurimas Urbonas pataikė dvitaškį ir antrąjį ketvirtį atkarpa 8:0 laimėję marijampoliečiai pirmavo 53:37.

Po pertraukos apsukų nemažinę šeimininkai iš karto spurtavo trečiajame kėlinyje ir po A. Kiežos tolimo šūvio, komandas jau skyrė 26 taškai (67:41) bei mačo baigtis tapo aiški.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Gediminas Navickas, kuris pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Kiek blankesnes nei įprastai rungtynes sužaidė Palangos klubo lyderis Jalenas Riley. Amerikietis per 19 minučių pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos), triskart suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Gediminas Navickas (3/6 trit.) ir Justinas Jogminas (5/5 dvit.) po 17, Žygimantas Šimonis (1/6 trit.) ir Antanas Bertašius (3/3 trit.) po 13, Aurimas Kieža 10.

„Palangos Kuršiai“: Matas Jucikas 16 (5/11 dvit.), Aurimas Majauskas 15 (10 atk. kam.), Jalenas Riley 11, Aidas Viskontas 10 (11 rez. perd.).

Gargždų SC nutraukė „Ežerūno“ šešių pergalių seriją

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Molėtuose vietos „Ežerūnas“ (16-21) 83:91 (25:25, 18:24, 12:24, 28:18) neatslaikė prieš Gargždų SC (18-17) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai svečiai surengė spurtą 15:2 (64:50), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 18-os taškų pranašumą – 73:55.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi šeimininkų gynėjas Jonas Zakas. Krepšininkas per pirmąsias keturias lemiamo ketvirčio minutes pelnė 14 taškų, o jo dėka „Ežerūno“ atsilikimas ištirpo iki aštuonių taškų (71:79).

Vis dėlto svečiams pavyko stabilizuoti padėtį. Vaidotas Pečiukas ir Laurynas Mikalauskas pelnė 15 iš paskutinių 16-os Gargždų ekipos taškų ir įtvirtino savo komandos pergalę – 91:83.

Šeimininkus į priekį vedė J. Zako ir Kosto Jonuškos duetas. Pirmasis pelnė 27 taškus (6/8 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus, o K. Jonuška pridėjo 26 taškus (4/9 dvit., 6/7 trit.) ir surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kuris per 30 minučių pelnė 24 taškus (11/15 dvit., 2/2 baud.) ir surinko 28 naudingumo balus.

Svečiai vertėsi be Arvydo Eitutavičiaus pagalbos.

Gargždų ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. Tuo metu „Ežerūnui“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po 6 iš eilės laimėtų rungtynių.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 27 (6/8 dvit., 4/5 trit., 28 naud. bal.), Kostas Jonuška 26 (6/7 trit., 27 naud. bal.), Arnas Beručka 11.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 24 (11/15 dvit., 28 naud. bal.), Vaidotas Pečiukas 18, Ernestas Jonkus 13, Laimonas Remeikis 10.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07