NKL: žalgiriečiai laimėjo Kauno derbį, klaipėdiečiai nutraukė įspūdingą 'Vyčio" seriją

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Kauno „Žalgirio-2“ (18-18) ekipa NKL rungtynėse namuose 90:66 (18:15, 29:20, 24:12, 19:19) nepasigailėjo Kauno KTU (5-31) krepšininkų.

Šeimininkai jau po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą (47:35), o antroje mačo dalyje pradėjo svečių triuškinimą.

Trečiajame kėlinyje „Žalgirio“ dubleriai surengė spurtą 13:0 (64:41), o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkų pranašumas nebekėlė abejonių – 71:47.

Tai buvo jau dešimtasis KTU pralaimėjimas paeiliui. Tuo metu „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Valinskas. Gynėjas per 21 minutę pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Marius Valinskas (5 rez. perd., 19 naud. bal.) ir Volodymyras Markovetskis (8 atk. kam.) po 13, Vitalijus Kozys ir Kerras Kriisa (5 rez. perd.) po 12, Giedrius Bergaudas 11, Modestas Kancleris 10 (9 atk. kam.).

KTU: Matas Ragauskas 17, Laurynas Miknevičius 11, Julius Liesis 9.

Dviejų pratęsimų trileryje Klaipėdoje – nutraukta įspūdinga „Vyčio“ pergalių serija

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (19-18) išgyveno tikrą praėjusio savaitgalio Deja vu. Klaipėdiečiams iškovoti pergalei vėl neužteko pagrindinio rungtynių laiko, o lemiamus dūrius antrojo pratęsimo pabaigoje vėl nuo baudų metimo linijos susmeigė šaltus nervus pademonstravęs gynėjas Tadas Pažėra.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 50 minučių dramoje 93:91 (18:22, 16:18, 20:16, 19:17, 8:8, 12:10) pranoko Šakių „Vytį“ (29-8) bei nutraukė šakiškių 18 pergalių seriją.

Pagrindinio laiko pabaigoje klaipėdiečiai dar turėjo 1 taško persvarą, tačiau „Vyčio“ puolėjas Marijus Užupis likus 12 sekundžių įsmeigė tritaškį bei išvedė Šakių komandą į priekį – 73:71.

Paskutinę susitikimo sekundę „Neptūnas-Akvaservis“ vidurio puolėjas Vytautas Šarakauskas pataisė netaiklų Arūno Mikalausko metimą bei išplėšė pratęsimą – 73:73.

Pratęsimo metu „Vytis“ buvo atitolęs per 6 taškų atstumą, tačiau Tado Pažėros ir Deivido Anužio duetas rezultatas išlygino (81:81). Šakių gynėjas Paulius Semaška galėjo ištraukti pergalę, tačiau paskutinę sekundę jo mestas metimas tikslo nepasiekė.

Nuo pirmųjų antrojo pratęsimo akimirkų kontrolę į savo rankas perėmė „Neptūnas-Akvaservis“ – D. Anužis ir T. Pažėra pelnė penkis taškus be atsako. Nors likus 20 sekundžių iki antrojo pratęsimo pabaigos M. Užupis pataikė dar vieną svarbų tritaškį bei išlygino mačo rezultatą (91:91), tačiau T. Pažėra dar kartą pademonstravo šaltus nervus – du taiklūs šiauliečio baudų metimai išplėšė „Neptūnas-Akvaservis“ komandai pergalę.

Į pergalę uostamiesčio ekipą vedė lyderių kvartetas – V. Šarakauskas (26 tšk., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), T. Pažėra (20 tšk.), D. Anužis (19 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), A. Mikalauskas (18 tšk., 12 atk. kam., 6 rez. perd.) kartu pelnė 83 iš 93 klaipėdiečių taškų.

Pergalingame susitikime Tomo Gaidamavičiaus kariauna pataikė 11 tolimų metimų iš 22 (50 proc.), tuo metu „Vytis“ – 9 iš 36 (25 proc.).

Šios dienos dvikovoje „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai padėti negalėjo klubo traumą besigydantis Erikas Kubilius, petį išsinarinęs Klaidas Metrikis bei susirgęs Jonas Dumašius. Tik vakar į treniruotes po ligų sugrįžo Nojus Mineikis bei Lukas Kreišmontas.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 26 (11 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud. bal.), Tadas Pažėra 20, Deividas Anužis 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Arūnas Mikalauskas 18 (4/5 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Vytis“: Marijus Užupis 25 (5/11 trit., 8 atk. kam.), Paulius Semaška 21, Lukas Grabauskas 12 (9 atk. kam.).

Fantastiškas J. Riley pasirodymas lėmė triuškinančią palangiškių pergalę

„Palangos Kuršiai“ (24-13) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse savo aikštėje 97:75 (23:19, 17:22, 29:19, 28:15) sutriuškino Vilniaus „Perlo“ (19-17) krepšininkus.

Svečiai trečiojo kėlinio viduryje turėjo trijų taškų pranašumą (53:50), tačiau tuomet „Palangos Kuršiai“ spurtavo 19:5 ir įgijo dviženklį pranašumą – 69:58.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai pradėjo triuškinti savo varžovus ir, po Mato Juciko tikslaus dvitaškio metimo, jau turėjo 18-os taškų pranašumą (84:66).

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Jalenas Riley. Gynėjas per 31 minutę pelnė 37 taškus (4/6 dvit., 6/10 trit., 11/13 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo, išprovokavo 7 priešininkų pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidė Domantas Vilys, kuris per 32 minutes pelnė 24 taškus (8/9 dvit., 2/7 trit., 2/5 baud.). Gynėjas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 27 naudingumo balais.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 37 (6/10 trit., 6 rez. perd., 6 kld., 7 išpr. praž., 41 naud. bal.), Aurimas Majauskas 17 (8/10 dvit.), Aidas Viskontas 11 (5 rez. perd.), Tautvydas Paliukėnas ir Matas Jucikas po 10.

„Perlas“: Domantas Vilys 24 (8/9 dvit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 13, Erikas Jermolajevas 11, Lukas Kvedaravičius 10.

„Delikatesas“ įveikė „Sūduvą-Mantingą“, tačiau marijampoliečiai pateikė protestą

Joniškio „Delikateso“ (19-18) komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šįkart savo žiūrovų akivaizdoje Roberto Giedraičio auklėtiniai 88:86 (18:18, 31:21, 22:20, 17:27) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (27-10), tačiau pralaimėjusi komanda pateikė protestą dėl rungtynių baigties.

Pagal NKL nuostatus, sprendimą dėl protesto patenkinimo ar atmetimo priima NKL drausmės komisija. NKL drausmės komisija protestus svarsto ir sprendimus priima kaip pirmoji instancija, daugiausiai per 3 (tris) kalendorines dienas nuo protesto pateikimo dienos.

Likus 4 minutėms „Delikatesas“ dar turėjo 6 taškų pranašumą (82:76), bet Aurimas Urbonas smeigė tritaškį, Edvinas Jezukevičius pridėjo dvitaškį ir svečiai priartėjo iki 81:82.

Netrukus A. Urbonas pasižymėjo dar vienu tolimu metimu ir „Sūduvai-Mantingai“ suteikė 2 taškų persvarą, bet prasidėjus paskutinei minutei rezultatą išlygino Karolis Lukošiūnas.

„Delikatesui“ pergalę išplėšė Šarūnas Valunta, likus 6 sekundėms pataikęs abu baudos metimus. Lemiamas Gedimino Navicko tritaškis skriejo pro šalį.

„Delikatesas“: Rokas Stankevičius 24 (9/13 metimai), Karolis Lukošiūnas 17 (5 rez. perd.), Šarūnas Valunta 11 (6 rez. perd.), Šarūnas Beniušis 9 (7 atk. kam.), Giedrius Stankevičius 8 (2/3 trit.), Rytis Pipiras 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 25 (6/8 trit., 8 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 19 (4/8 trit.), Aurimas Kieža 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 10, Martynas Zigmantavičius 8.

„Šilutės“ šturmą atlaikę „Telšiai“ pasiekė pergalę namuose

„Telšių“ (21-16) klubas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitgalį pradėjo pergalingai. Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 87:79 (26:22, 19:18, 23:21, 19:18) įveikė „Šilutės“ (18-18) ekipą.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo 68:61, tačiau per pirmąją ketvirčio minutę kaip mat priartėję svečiai savo deficitą nurėžė iki trijų taškų (68:71).

Nuo šio momento susitikimas vyko taškas į tašką, bet galų gale iniciatyvą perėmė „Telšiai“. Vilius Pocius pataikė dvitaškį, Ignas Razutis pridėjo floaterį, o Ovidijus Kaminskis realizavo baudos metimą ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, šeimininkai įgijo 9 taškų persvarą (84:75).

Svečiai paprašė minutės pertraukėlės, tačiau Byrono Sanfordo tritaškis tikslo nepasiekė, Evaldas Džiaugys prasižengė, o V. Pocius įtvirtino „Telšių“ pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs I. Razutis pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 14 (6/9 dvit.), Ovidijus Kaminskis 13, Vilius Pocius 11 (9 atk. kam.).

„Šilutė“: Andrius Gaidys 20 (2/6 trit.), Evaldas Džiaugys (6/11 dvit.) ir Byronas Sanfordas (9/10 baudos) po 19.

Lemiamą Gargždų SC spurtą įkvėpęs V. Pečiukas nukalė savo ekipos pergalę

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Gargždų SC (17-17), kuris savų žiūrovų akivaizdoje 88:77 (17:20, 21:16, 30:19, 20:22) pranoko Mažeikių „Erelius“ bei pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Šeimininkai susitikimo eigą perlaužė po ilgosios pertraukos. Vaidotas Pečiukas pataikė du tritaškius iš eilės bei realizavo baudų metimus, o dar po vieną tolimą metimą pataikę Aidas Viršilas bei Simonas Serapinas padidino savo ekipos persvarą iki 10 taškų (62:52).

Prieš nuaidint trečiojo kėlinio sirenai, dvitaškį atseikėjo Ernestas Jonkus ir šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 13 taškų pranašumą – 68:55. Per likusią susitikimo dalį svečiai rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

Būtent lemiamą spurtą užkūręs V. Pečiukas savo komandoje žaidė naudingiausiai. Jis per 20 minučių pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 28 naudingumo balus.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 21 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Ernestas Jonkus (2/9 trit.) ir Simonas Serapinas (4/8 trit.) po 14, Laurynas Lučinskas 10 (5/7 dvit.).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 25 (4/6 dvit., 3/5 trit., 27 naud. bal.), Mantvydas Staniulis 17 (3/6 trit.), Tomas Zdanavičius 12 (16 atk. kam., 25 naud. bal.), Quintonas Campbellas 10 (3/11 metimų).

„Ežerūno“ krepšininkai išvykoje patiesė Tauragės klubą

Molėtų „Ežerūno“ ekipa (16-20) iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), išvykoje 89:81 (17:20, 24:27, 21:14 27:20) įveikusi Tauragės krepšinio klubą (13-22).

Rungtynių pradžioje didesnę energiją demonstravo tauragiškiai ir iki ilgosios pertraukos išlaikė nedidelį šešių taškų pranašumą.

Visgi trečiajame ketvirtyje „Ežerūnas“ surengė spurtą ir kėlinį laimėję 21:14, lemiamoje atkarpoje varžovų nebeprisileido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jonas Zakas, surinkęs 27 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Dar 23 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus „Ežerūnui“ pridėjo Arnas Beručka.

Tauragės klube ypač solidžiai pasirodė Paulius Morkeliūnas, pasižymėjęs 32 taškais bei 4 atkovotais kamuoliais.

Tauragės krepšinio klubas: 32 Paulius Morkeliūnas, Liudas Radavičius 11, Tadas Sebežiovas ir Raidas Nacius po 10.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 27, Arnas Beručka 23, Ignas Lukošius 13, Kostas Jonuška 11 (12 atk. kam.)

Apmaudu: visas rungtynes pirmavę žalgiriečiai krito paskutinėmis sekundėmis
Apmaudžią nesėkmę Vitorijoje vykstančiame Eurolygos jaunimo (U 18) turnyre turnyre patyrė Kauno "Žalgirio" dubleriai.Visas rungtynes pirmavę Manto Šerniaus auklėtiniai paskutinėmis
Per vėlai nubudę žalgiriečiai nesėkme pradėjo Eurolygos jaunimo turnyrą
Per vėlai nubudę Kauno "Žalgirio" dubleriai nesėkme pradėjo Vitorijoje vykstantį Eurolygos jaunimo turnyrą.Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje spurtavę Manto Šerniaus auklėtiniai
NKL pristatė įspūdingą finalo ketverto vaizdo klipą
Praėjusį savaitgalį Jonavoje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos.Čempione tapo Šakių "Vytį" palaužusi Marijampolės "Sūduva-Mantinga",
Labiausiai patobulėjęs NKL krepšininkas E.Džiaugys tikisi persikelti į LKL
„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys praėjusį savaitgalį buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį
NKL žvaigždžių spėlionė: geriausiai sekėsi G.Petrauskui, V.Čeponis vienintelis atspėjo čempioną
Prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamųjų kovoms, krepšinio ir pramogų atstovai spėliojo šių varžybų eigą, o tarp jų geriausiai pasirodė Pasvalio
"Sūduva-Mantinga" trečią kartą tapo NKL čempione
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio
NKL finalo ketverto MVP A.Urbonas: švęsime tikrai stipriai
Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas: visas rungtynes kūrėmės, bet taip ir neužsikūrėme
Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo rungtynių pabaigos sirenos Šakių „Vyčio“ treneris Erikas Kučiauskas nulenkė galvą varžovams – šįsyk jie buvo
Po istorinės pergalės - O.Kaminskio ir P. Šakinio džiaugsmas bei duoklė miestui
„Ovidijus Kaminskis mums svarbus buvo ne tik šiandien – jis mus tempė visą šį sezoną“, – po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą padovanojusių rungtynių
NKL snaiperių konkurse triumfavo KTU atstovas
Nacionalinės krepšinio lygos „SB Lizingas-Snaiperio“ konkurso nugalėtoju tapo Kauno KTU ekipos gynėjas Julius Kigas.Krepšininkas finale surinko 18 taškų ir lemiamu
Karjeros rekordą pakartojęs O.Kaminskis atvedė "Telšius" į pergalę mažajame finale
„Telšių“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos mažajame finale po dramatiškos kovos 73:66 (26:14, 15:20, 19:18, 13:14) įveikė „Palangos Kuršius“
NKL žaidime "Toyota Yaris" automobilį laimėjo aistruolis iš Gargždų
Visą Nacionalinės krepšinio lygos sezoną rengtą „Sportloto Auto“ žaidimą laimėjo aistruolis iš Gargždų Valdas Jurkus, kuriam atiteko naujas „Toyota Yaris“
M.Kiltinavičius džiaugėsi auklėtinių kovingumu, R.Vaišvila išskyrė būsimų finalo varžovų stiprybę
Antrajame pusfinalyje „Palangos Kuršiams“ trečiajame kėlinyje pavyko panaikinti 15-os taškų pranašumą, tačiau, traumą patyrus lyderiui Jalenui Riley, palangiškiai
Be J.Riley likusius "Palangos Kuršius" palaužusi "Sūduva-Mantinga" - antroji NKL finalo dalyvė
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18,
P.Šakinis nesėkmę pavadino skaudžiausia karjeroje, E.Kučiauskas džiaugėsi auklėtinių charakteriu
Pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos pusfinalis padovanojo fantastišką intrigą iki pat finalinės rungtynių sirenos – Šakių „Vytis“ „Telšius“
Rytis Pipiras – NKL dėjimų konkurso laimėtojas
Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Rytis Pipiras tapo 2019 m. NKL dėjimų konkurso nugalėtoju. Finale jis dramatiškoje kovoje, po tobulai įvertinto dėjimo vienu tašku
Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs "Vytis" - NKL finale
Šakių „Vyčio“ klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs
Antrasis NKL pusfinalis: lemiamose kovose - pažįstamų trenerių akistata
Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje šiandien Jonavoje 20 valandą susikaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir „Palangos Kuršiai“.
Pirmasis NKL finalo ketverto pusfinalis - tiesiogiai per BTV
Jau šiandien Jonavoje startuoja Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto kovos, o pirmajame pusfinalyje jėgas išbandys reguliariojo sezono nugalėtojas Šakių „Vytis“
"Neptūno" dublerių treneris: jaunimas dvigubai pateisino lūkesčius
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos sezonas baigėsi prieš dvi savaites, tačiau darbai nesibaigė – klubas dėlioja gaires kitam sezonui.Vyriausiasis uostamiesčio ekipos
NKL finalo ketverto video apžvalga
Nacionalinės krepšinio lygos komentatorius Tautvydas Kubilius ir krepšinio apžvalgininkas Haris Zenkovas pristato NKL finalo ketverto video apžvalgą.Finalo ketverte pusfinaliuose jau
Dėl trečiojo NKL titulo kovosiantis M.Kiltinavičius: palangiškiai mus pasitiko su fejerverkais
Prieš šį sezoną įkurta „Palangos Kuršių“ komanda jau pirmajame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje atsidūrė tarp keturių stipriausių ekipų.Į finalo
Efektingiausiu NKL krepšininku išrinktas Domantas Vilys
Efektingiausio Nacionalinės krepšinio lygos krepšininko balsavime triumfavo Vilniaus „Perlo“ gynėjas Domantas Vilys, surinkęs 28 proc. sirgalių balsų.Iš viso balsavime
NKL finalo ketverte - galimybės M.Kiltinavičiui ir "Sūduvai-Mantingai" patekti į istorinius puslapius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi galimybę Nacionalinėje krepšinio lygoje titulų skaičiumi pakartoti geriausią rezultatą.Nuo 2005 metų gyvuojančią lygą daugiausiai
Sparčiai tirpsta bilietai į NKL finalo ketverto renginį Jonavoje (tvarkaraštis)
Sparčiai tirpsta bilietai į Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto renginį, kuris balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos sporto arenoje.Jau dabar yra nupirkta beveik pusė bilietų į
NKL ketvirtfinalio gražiausių epizodų dešimtuko viršūnė - be legionierių
Gražiausią Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio epizodą sukūrė Ignas Lukošius. Molėtų „Ežerūnas“ centras savo žiūrovų akivaizdoje negailestingai įkrovė į
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio  pavyzdžiai
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio pavyzdžiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių buvo atsidūrusi nepavydėtinoje situacijoje – prieš Joniškio „Delikatesą“ atsiliko
Paaiškėjo NKL snaiperio konkurso dalyviai (programa)
Paaiškėjo dvylika dalyvių, kurie Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu susikaus dėl geriausio pirmenybių snaiperio vardo.Finalo ketvertas balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos