NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius

Tado Matijoškos nuotr.
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (2-0).

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 70:60 (22:9, 13:13, 21:14, 14:24) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (0-2).

Jau pirmajame kėlinyje svečiai įgijo dviženklę persvarą ir laimėjo 10 minučių atkarpą 22:9. Nerezultatyviose rungtynėse „Vyčio“ pranašumas tik didėjo ir vienu metu buvo pasiekęs 24 taškų atžymą (49:25).

Antroje mačo pusėje Šakių komanda ir toliau išlaikė solidžią persvarą, kurią kauniečiams pavyko sumažinti tik dvikovos pabaigoje.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Marijus Užupis, kurio sąskaitoje 13 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Aurelijus Pukelis buvo arti dvigubo dublio su 10 pelnytų taškų (5/5 dvit.) ir 8 atkovotais kamuoliais.

Kauno komandai Nedas Montvila per 29 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.).

„Žalgiris-2“: Nedas Montvila 17 (2/2 trit., 5/5 baud.), Gytis Nemeikša 10 (8 atk. kam., 2 blok.), Liutauras Lelevičius 9 (2/5 trit.).

„Vytis“: Marijus Užupis 13 (3/5 trit.), Aurelijus Pukelis 10 (5/5 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Ernestas Sederevičius, Simonas Kriaučiūnas ir Paulius Semaška (5 rez. perd.) po 7.

K. Babkausko vedamas „Atletas“ išsivežė pergalę iš Klaipėdos

Antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Kauno rajono „Atleto“ (2-0) komanda.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 88:82 (15:21, 25:22, 28:16, 20:23) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (0-2) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie vedami Oskaro Pleikio, Radvilo Kneižio ir Gabrieliaus Mažeikos pirmąjį kėlinį laimėjo 6 taškais (21:15). Visgi antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Atletas“ ir po Juliaus Liesio baudų metimų prieš pat pertrauką nukirpo deficitą perpus (40:43).

Likus 2 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos abi komandos žengė koja kojon (57:57), tačiau prieš pat lemiamą ketvirtį „Atletas“ spurtavo 12:2 ir po Karolio Babkausko tritaškio įgijo 9 taškų pranašumą (68:59).

Galutinai mačą svečiai perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kuomet spurtavo 12:0 bei po J. Liesio tritaškio likus 5 minutėms persvara pasiekė 19 taškų (80:61). Per likusį laiką klaipėdiečiams stebuklo sukurti nepavyko.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 24 taškai (2/3 dvit., 6/12 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai O. Pleikys per 32 minutes pelnė 25 taškus (9/14 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Oskaras Pleikys 25 (9/14 dvit., 7/9 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok., 5 kld., 34 naud.), Radvilas Kneižys 18 (5/11 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Gabrielius Mažeika 13 (3/7 trit., 6 atk. kam., 5 kld.), Gediminas Leščiauskas 12 (6/9 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Atletas“: Karolis Babkauskas 24 (6/12 trit., 6 rez. perd., 26 naud.), Egidijus Dimša 14 (8/9 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Ignas Juškevičius 13 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Julius Liesis 12 (2/4 trit., 7 atk. kam.), Martynas Linkevičius (2/7 dvit., 5 rez. perd.) ir Gytis Sirutavičius (2/2 trit.) po 8, Amandas Urkis 7 (1/8 trit., 3 per. kam.).

100 taškų ribą peržengę marijampoliečiai sutriuškino „Delikatesą“

Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) krepšininkai.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 109:72 (24:8, 26:25, 29:20, 30:19) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (1-1) krepšininkus.

Šeimininkai aikštelėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. Pirmajame kėlinyje Marijampolės ekipa surengė spurtą 24:8, kurį dvitaškiu užbaigė Edvinas Jezukevičius.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir, nors „Delikatesas“ per 10 minučių atkarpą pelnė 25 taškus, „Sūduva-Mantinga“ minimaliu pranašumu vis tiek laimėjo ketvirtį bei prieš pertrauką įgijo 17 taškų persvarą (50:33).

Po pertraukos marijampoliečiai iniciatyvos iš rankų nepaleido – 4 taškus paeiliui pelnė Evaldas Džiaugys, dvitaškį pridėjo E. Jezukevičius ir trečiajame kėlinyje persvara pasiekė rekordinę – 26 taškų (75:49).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose E. Džiaugys, kuris per 23 minutes surinko 17 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), 7 atkovotus kamuolius, klaidą, bloką, 3 išprovokuotas pražangas ir 23 naudingumo balus.

„Delikateso“ komandoje išsiskyrė Donnellas Karonas Cegersas, kuris pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 17 (7 atk. kam.), Ignas Labutis 16 (7 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 15, Edvinas Jezukevičius 14 (7 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 11, Aurimas Urbonas 10, Šarūnas Beniušis 9 (6 atk. kam.).

„Delikatesas“: Donnellas Karonas Cegersas 20, Ignas Daukšys, Darionas Rackley (5 atk. kam.), Laimonas Remeikis po 11, Valerijus Anisimovas 9 (5 kl.).

Lemiamą smūgį mačo pabaigoje sudavę „Gargždai“ patiesė lygos debiutantus

Antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate iškovojo iškovojo „Gargždų“ (2-0) klubas.

Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 66:59 (14:18, 20:13, 17:16, 15:12) nugalėjo „Kretingos“ (0-2) krepšininkus.

Mačą geriau pradėjo lygos debiutantai, kurie po Aido Viskonto dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 4 taškų pranašumą (18:14). Tačiau šeimininkai sugebėjo atsitiesti, atsakė atkarpa 13:3 ir po Mariaus Runkausko baudos metimo ir prieš pertrauką pirmavo 3 taškais (34:31).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai išlaikė trapų pranašumą bei prieš lemiamą kėlinį pirmavo 4 taškais (51:47).

Likus 6 minutėms po Haroldo Saprykino tolimo metimo kretingiškiai kvėpavo varžovams į nugarą (53:55), tačiau „Gargždai“ atsakė spurtu 9:2 bei po Simo Galdiko baudų metimų likus minutei įgijo 8 taškų pranašumą (64:56).

Per likusį laiką svečiai stebuklo nesukūrė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė M. Runkauskas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 20 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 25 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems Edgaras Preibys per 33 minutes pelnė 14 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

„Kretinga“: Edgaras Preibys 14 (2/5 trit., 7 atk. kam.), Srdanas Ivičius 12 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Haroldas Saprykinas (2/7 dvit.), Eimantas Žilius (1/7 trit., 5 atk. kam.) ir Aidas Viskontas (4 rez. perd.) po 9.

„Gargždai“: Marius Runkauskas 20 (3/7 trit., 7/8 baud., 25 naud.), Mantas Ruikis 10 (0/5 trit., 4 kld.), Giedrius Sakalas 9, Simas Galdikas 8 (7 atk. kam.), Mindaugas Stašys 7 (7 rez. perd.).

Taškų lenktynėse pranašesni buvo D.J. Haneso vedami „Kuršiai“

D.J. Hanesas ir vėl buvo nesustabdomas, jis pelnė 34 taškus, o jo vedami Palangos „Kuršiai“ (1-1) iškovojo pirmą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio klubas savo aikštėje 109:101 (29:21, 24:24, 23:30, 33:26) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (2-1).

Itin rezultatyviose rungtynėse Povilo Šakinio auklėtiniai pirmavo nuo pat dvikovos pradžios, didžiausias „Kuršių“ pranašumas siekė 13 taškų (29:16). Po sėkmingo trečiojo kėlinio Karolio Abramavičiaus vadovaujama ekipa priartėjo iki minimumo, o prasidėjus lemiamai dvikovos atkarpai pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį 78:77. Tačiau per likusį rungtynių laiką Palangos ekipa sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

Šeimininkų komandai D.J Hanesas per 34 minutes pelnė 34 taškus (11/12 dvit., 1/3 trit., 9/9 baud.), amerikietis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Iš viso gynėjo sąskaitoje net 43 naudingumo balai. Jam puikiai talkino Ernestas Jaškus surinkęs 20 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud.). Naudingai rungtyniavo Karolis Sapiega pelnęs 15 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.) ir surinkęs 26 naudingumo balus. Solidų dvigubą dublį užfiksavo Laurynas Mikalauskas pridėjęs 13 taškų (5/8 dvit., 3/4 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje – 25 pelnyti taškai (3/8 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Kuršiai“: D.J. Hanesas 34 (11/12 dvit., 9/9 baud., 6 rez. perd., 4 kld., 43 naud.), Ernestas Jaškus 20 (3/5 trit., 5/5 baud., 4 kld.), Karolis Sapiega 15 (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Laurynas Mikalauskas (5/8 dvit., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.) ir Herkus Kumpys (3/8 trit.) po 13.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 25 (3/8 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Stankevičius 18 (8/9 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Ginas Mulevičius 14 (4/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Ernestas Naruševičius 10 (4/6 dvit.).

Pratęsimo pareikalavusiame trileryje – Vilniaus komandos pergalė

Antrąją pergalę per dvi dienas „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlas Energija“ (2-1). Sostinės ekipa išvykoje po pratęsimo 74:66 (15:9, 13:21, 20:12, 11:17) įveikė „Mažeikių“ (0-2) komandos pasipriešinimą.

Mažo rezultatyvumo rungtynėse didesnę dvikovos dalį priekyje buvę vilniečiai, pagrindinio laiko pabaigoje atsilikinėjo 2 taškais (57:59), tačiau Jokūbas Rubinas ėmėsi iniciatyvos ir likus 9 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rezultatą. Pratęsimą 5 taškais paeiliui pradėję Edvino Justos auklėtiniai galiausiai sugebėjo iškovoti pergalę.

Vilniaus ekipos gretose naudingiausiai rungtyniavo Augustinas Kiudulas, kurio sąskaitoje 10 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 21 naudingumo balas. Adas Šimonis su 17 pelnytų taškų (3/6 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.) buvo rezultatyviausias.
Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Mindaugas Motuzas (5/11 dvit., 1/4 trit., 1/5 baud.) ir Karolis Babušis (5/10 dvit., 0/9 trit., 4/6 baud.) surinkę po 14 taškų.

„Mažeikiai“: Mindaugas Motuzas (5/11 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.) ir Karolis Babušis (5/10 dvit., 0/9 trit., 4 per. kam.) po 14, Ordane Kanda-Kanyinda 11 (4/5 dvit.), Robert Subotkevič 10 (5/8 dvit., 9 atk. kam.), Laurynas Balkūnas 9 (4/9 dvit., 5 atk. kam.).

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 17 (3/8 trit., 7 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 13 (4/6 dvit., 1/8 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Andreas Kalogiros 12 (2/6 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Augustinas Kiudulas 10 (15 atk. kam.).

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė