NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata

Dainiaus Lukštos nuotr.
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.

Arvydo Gronskio vadovaujama komanda su aukštaūgių duetu priešakyje išvykos mače 88:84 (20:26, 24:23, 24:20, 20:15) pranoko Šakių „Vyčio“ (17-17) atstovus.

Šeimininkai dviženklį pranašumą turėjo antrajame ketvirtyje (45:35), o besibaigiant trečiajam pirmavo 67:59.

Tada Karolius Babušis pelnė du taškus su pražanga, E. Venskus sumetė keturis taškus iš eilės, Justinas Ramanauskas pridėjo dvitaškį ir jaunieji žalgiriečiai pavijo varžovus – 68:69.

V. Kozys ketvirtajame ketvirtyje startavo dar keturiais taškais paeiliui bei 9:0 spurtavę „Žalgirio-2“ atstovai perėmė iniciatyvą – 77:69.

Likus žaisti beveik 3 minutes, E. Venckus įmetė dvitaškį ir Kauno komanda tvirtai kontroliavo situaciją – 86:74.

Į tai „Vytis“ atsakė septyniais taškais paeiliui – 81:86, kamuolį perėmęs V. Kozys įkrovė iš viršaus, nutraukė žaliai-baltų taškų badą ir padėjo tašką rungtynėse – 88:81.

E. Venskus įmetė 26 taškus (11/17 dvit., 4/6 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius, tuo metu V. Kozys įsirašė 17 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.) ir 12 sugriebtų kamuolių.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 15 (4/9 trit.), Marijus Užupis ir Karolis Kokoška (4/7 trit.) – po 13, Justas Sakalauskas 12, Darjušas Lavrinovičius 11.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 26 (11/17 dvit.), Vitalijus Kozys 17 (12 atk. kam.), Justas Ramanauskas 16, Mantas Rubštavičius 12.

Tragišką antrąjį kėlinį sužaidę „Ryto“ dubleriai iš Joniškio grįžo be pergalės

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse pasiekė Joniškio „Delikateso“ (17-16) krepšininkai, kurie namuose 81:71 (15:14, 27:9, 12:18, 27:31) nugalėjo svečius iš sostinės – Vilniaus „Perlą“ (14-19).

Jei pirmajame kėlinyje abi komandos varžėsi lygiai (15:14 pirmavo „Delikatesas“), tai antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė.

„Perlas“ po pusantros minutės antrajame kėlinyje pirmavo 17:15, tačiau „Delikatesas“ spurtavo 27:6, o Eimanto Stankevičiaus tolimas metimas su ilgosios pertraukos sirena suteikė Joniškio klubui 19 taškų persvarą – 42:23.

Nors abu likusius kėlinius „Delikatesas“ pralaimėjo, antroje mačo dalyje joniškiečiai atlaikė visus svečių bandymus juos prisivyti ir šventė pergalę.

Joniškiečius į pergalę vedė Stankevičius, kuris per 34 minutes pelnė 25 taškus (3/8 dvit., 5/12 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Keturi „Perlo“ krepšininkai kartu sumetė 66 taškus, o vienas iš jų – Ignas Juškevičius – užfiksavo 20 taškų (10/14 dvit., 0/1 trit.), 16 sugriebtų kamuolių ir 31 efektyvumo balo rodiklius.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 25 (9 atk. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Stankevičius 19 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Andrius Globys 10 (5 atk. kam.), ..., Airidas Giedraitis 4 (5 atk. kam.).

„Perlas“: Ignas Juškevičius 20 (16 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 18 (8 atk. kam., 20 naud. bal.), Jokūbas Rubinas 15, Ąžuolas Tubelis 13.

Puikus Ž. Šimonio debiutas pažymėtas marijampoliečių pergale prieš lyderius

Žygimanto Šimonio sezono debiutas Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (27-6) ekipoje paženklintas svarbia pergale VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 84:81(19:25, 22:11, 23:26, 20:19) palaužė čempionato lyderius „Telšius“ (28-6). Jei marijampoliečiai šeštadienio mače pranoks Klaipėdos „Neptūną-Akvaseris“, tokiu atveju jie pagal surinktas pergales pasivys Žemaitijos ekipą.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuris buvo itin atkaklus. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui Aurimas Kieža pataikė iš po krepšio ir marijampoliečių persvarą padidino iki 4 taškų (71:67).

Ketvirtajam kėliniui artėjant į pabaigą, „Sūduva-Mantinga“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį pergalės link. Iš pradžių A. Kieža realizavo sudėtingą dvitaškį, po kelių akimirkų savo tikslų metimą pridėjo ir Edvinas Jezukevičius bei, likus 3 min. 8 sek., marijampoliečių pranašumas išaugo iki 8 taškų – 77:69.

Komandos naujokas Ž. Šimonis, likus 2 minutėms, smeigė tritaškį ir „Sūduva-Mantinga“ persvarą padidino iki dešimties taškų (80:70), tačiau nepaisant to svečiai nepasidavė.

Per pusantros minutės spurtą 11:2 surengę „Telšiai“, likus 22 sekundėms iki ketvirčio pabaigos, nurėžė deficitą iki minimumo (81:82).

Tomas Galeckas su 14 sekundžių laikmačio sirena atliko netikslu tritaškį, bet kamuolį puolime atkovojo E. Jezukevičius, kuris likus 7,5 sekundės pataikė abi baudas ir padidino „Sūduva-Mantinga“ persvarą iki 3 taškų (84:81).

Metimą su sirena atliko Ignas Razutis, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė marijampoliečių pergalę.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Ž. Šimonis per 30 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 17 naudingumo balų. Būtent jis ir buvo naudingiausias žaidėjas Marijampolės ekipoje.

Rungtynių pradžia prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą „Telšiai“ sužaidė sėkmingą atkarpą.

Rytis Biliartas pataikė dvitaškį, Laurynas Kaveckis atseikėjo tritaškį, o po apmaudžios marijampoliečių klaidos Ovidijus Kaminskis pelnė taškus su pražanga ir po spurto 11:0 svečiai įgijo dviženklę persvarą – 21:11.

Pirmajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ ekipai koją kišo klaidos – šeimininkai prarado 6 kamuolius.

Antrajame ketvirtyje savo spurtą surengė marijampoliečiai. Tomas Galeckas realizavo dvitaškį ir smeigė tritaškį, Edvinas Jezukevičius bei Jonas Zakas sumetė abi baudas ir atkarpą 10:1 laimėjusi „Sūduva-Mantinga“ persvėrė rezultatą – 35:34.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 15 (3/4 dvit., 8 atk. kam.), Tomas Galeckas (3/4 dvit., 2/6 trit.) ir Jonas Zakas (2/4 trit.) po 12, Šarūnas Beniušis 11 (4/4 dvit.), Žygimantas Šimonis 10 (2/3 trit., 9 atk. kam.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18 (6/10 dvit.), Ernestas Bružas 16 (3/5 trit.), Gytis Sirutavičius 11, Mindaugas Norkus (5/7 dvit.) ir Rytis Biliartas po 10.

Marijampolėje - T.Kliučinyko karjeros rungtynės ir nelengva pergale
Tautvydas Kliučinykas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrąją
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Šakių „Vyčio“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:74 (15:15, 22:12,
V.Šeškus apie trenerio darbą: iš vienos pusės tai meilė, iš kitos - vargas
Dešimtmetį LKL dirbęs ir Prienų krepšinio simboliu vadinamas Virginijus Šeškus po 2018-2019 metų sezono Prienų „Skycop“ klube nusprendė pailsėti ir pasitraukė
"Šilutės" treneris: NKL šiemet yra sustiprėjusi
„Šilutės“ komanda naująjį sezoną pasitinka nekeisdama savo tikslų – klubas tikisi žaisti finalo ketverte ir jį laimėti.Ekipą antrąjį sezoną paeiliui treniruos Kęstutis
Draugiškame turnyre Jonavoje "Sūduva-Mantinga" liko trečia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Jonavoje vykusiame draugiškame Mero taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.Mažajame finale Povilo Šakinio auklėtiniai 83:75 (22:20,
Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos
Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras antradienį sirgaliams padovanojo tikrą dramą Marijampolėje. Utenos „Juventus“ komanda paleido pergalę iš savo rankų ir dvikovą
"CBet" KMT kovas pradėjo dramatiška pergale Kaune
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas Prienų „CBet“ pradėjo nelengva pergale. Ilgai snūduriavę prieniškiai išvykoje 87:84 (16:25, 26:13, 19:29, 26:17)
R.Keliačiaus vedami "Kuršiai" kontroliniame mače palaužė "Neptūną-Akvaservis"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ paskutinėse pasiruošimo sezonui rungtynėse Palangoje rezultatu 53:59 (9:21, 20:15, 13:13, 11:10) pripažino „Kuršių“
"Žalgiris-2" minimaliu skirtumu nusileido Vilkaviškio "Perlui"
Kauno „Žalgirio-2“ komanda patyrė apmaudžią nesėkmę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose rezultatu 77:78 (23:12; 21:28; 17:11; 16:27) nusileido Vilkaviškio
Kuršių" vairą perima V.Buzas
Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo 32-ejų Vytautas Buzas.Buvęs krepšininkas tris sezonus rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje. 2006-2007
"Perlo" treneris E.Justa: pirmiausia norime patekti tarp 8 stipriausių
Artėjančioms Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono batalijoms Vilniaus „Perlo“ komanda ruošiasi neįprastu būdu – dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens
Į Molėtų komandą grįžta D.Keburys
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ paskelbė, kad į komandą grįžta 30-ies metų 201 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas Deividas Keburys.Krepšininkas 2014-2015 metų sezone gynė
Įspūdingas D.Lavrinovičiaus žaidimas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo "Perlui"
Sezonui NKL besirengianti Vilniaus „Perlo“ komanda sėkmingai dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens taurėje, kurioje pasiekė finalą.Edvino Justos auklėtiniai pusfinalyje 88:77 (35:29,
"Žalgirio" dubleriai iškovojo triuškinančią pergalę bei nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ komanda sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Savaitgalį jaunieji žalgiriečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.Penktadienį
"Ežerūną-Atletą" papildė trys praėjusį sezoną Kaune žaidę krepšininkai
Komplektacijos darbus tęsiantis Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ pasipildė dar trimis krepšininkais.Klubas pranešė, kad prie komandos prisijungė praėjusį sezoną Kauno „Atlete“
Ištraukti pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo burtai
Šiandien paaiškėjo pirmojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija, kurioje dalyvavo broliai Lavrinovičiai, surengta sostinėje esančioje
Į simbolinį NKL penketą patekęs L.Mikalauskas keliasi į Palangą
Praėjusį sezoną „Gargždų“ ekipoje žaidęs Laurynas Mikalauskas keičia atstovaujamą komandą.„Palangos Kuršiai“ oficialiai patvirtino, jog sudarė sutartį su šiuo
"Žalgirio" dublerių treneris: čia jaučiuosi įvertintas, o ši organizacija – išskirtinio lygio
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgirio-2“ komanda praėjusį šeštadienį namų aikštėje rezultatu 77:68 įveikė Klaipėdos
Buvęs "Šiaulių" gynėjas karjerą tęs Molėtuose
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ paskelbė pirmąjį sudėties narį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2020-2021 metų sezonui.Molėtų klubas pranešė apie susitarimą su 27-erių
"Sūduvos-Mantingos" treneris apie ateinantį sezoną: liko neužbaigtų darbų
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda pluša pasiruošimo artėjančiam NKL sezonui etape. Vyr. treneris Povilas Šakinis pasidžiaugė ilgai laukta galimybe vėl grįžti
Žalgiriečiai įveikė svečius iš Klaipėdos
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namų
Ruikio ir Kumpio pastangų nepakako - "Gargždai" neatsilaikė prieš mažeikiškius
Mažeikių „Ereliai“ sužaidė antrąsias rungtynes pasiruošimo etape prieš „Gargždų“ komandą ir iškovojo pergalę rezultatu 97:85 (23:11, 25:20, 27:27,
"Vyčio", "Šilutės" ir "Perlo" gretas papildė naujokai
Šakių „Vytis“ paskelbė, kad komandą papildė du naujokai – Deividas Kumelis ir Henrikas Alekna.25-erių 188 cm ūgio vilnietis D. Kumelis praėjusį sezoną NKL žaidė
Ryškiu naujoku pasipildę "Gargždai" NKL sieks aukščiausių tikslų (interviu)
Trečiąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje pasitinkanti „Gargždų“ komanda subūrė ambicingą ir aukščiausių tikslų sieksiančią ekipą.Komandai vadovaus nuo šių
"Ryto" išugdytas bei "Šiauliuose" žaidęs gynėjas keliasi į "Telšius"
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai „Telšiai“ sulaukė dar vieno naujoko. Prie žemaičių prisijungė 22-ejų gynėjas Aistis Pilauskas.Vilniaus „Ryto“
Broliai Lavrinovičiai sportbačių ant vinies nekabina - dar žais Lietuvoje
Artėjantį NKL sezoną išvysime mažai pasikeitusią Šakių „Vyčio“ komandą, kurioje rungtyniaus ir 40-mečiai broliai dvyniai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.Klubas
Vienas "Neptūno" dublerių lyderių grįžta į "Telšius"
Komplektaciją tęsiantys Telšių „Telšiai“ į komandą susigrąžino jau matytą veidą.Prie Žemaitijos klubo prisijungė 197 cm ūgio puolėjas Deividas Rasys. Netrukus savo