NKL: žalgiriečius į pergalę vedė siautėjęs G.Masiulis, "Perlą" - M.Normantas

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

„Žalgirio“ garbę ginančių Gyčio Masiulio ir Martyno Sajaus sulaukę dubleriai namuose 75:53 (24:12, 21:16, 17:15, 13:10) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (4-11), kuriam tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui.

Tomo Masiulio kariauna jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (24:12), o antrajame kėlinyje pridėjo dar penkių taškų atsargą (45:28). Panašus atstumas tarp komandų išliko iki rungtynių pabaigos ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje Masiulis per 25 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 1/2 trit., 6/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 40 naudingumo balų.

Tuo metu kitas Kauno „Žalgirio“ atstovas dubleriuose Sajus per 22 minutes pridėjo 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 23 (7/9 dvit., 6/7 baudos, 9 atk. kam., 3 bl., 9 išpr. praž., 40 naud. bal.), Martynas Sajus ir Lukas Uleckas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 8.

„Delikatesas“: Rytis Pipiras 14 (7/11 dvit., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 11 (3/5 trit.), Arminas Kelmelis 10, Domininkas Matutis 8.

M.Normanto sugrįžimas į „Perlą“ – naudingas ir pergalingas

Margiris Normantas pergalingai sugrįžo į Mezon NKL pirmenybes. Vėl prie Vilniaus „Perlo“ (5-10) prisijungęs gynėjas buvo naudingas, o jo atstovaujama ekipa svečiuose 74:57 (13:12, 20:16, 21:9 20:20) parbloškė nukraujavusią „Tauragę“ (8-7).

Vilniaus „Lietuvos rytui“ priklausantis Normantas buvo įregistruotas ir į „Perlo“ komandą bei gali pagal dvigubos licencijos taisyklę žaisti ir Mezon NKL pirmenybėse.

Normantas pasirodė startiniame penkete ir per 29 minutes pelnė 8 taškus (3/9 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo vieną metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

„Perlas“ po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais, o į priekį nurūko trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 21:9 ir susikrovė 17 taškų pranašumą (54:37). Šis skirtumas tarp komandų išliko iki paskutinio rungtynių švilpuko.

Tauragės komanda turėjo rimtų nuostolių. Komandai nepadėjo Liudas Radavičius (vid. 11,5 taško ir 14,7 naud. bal.) ir Paulius Morkeliūnas (vid. 15,1 taško ir 5,7 atkovoto kamuolio).

Pirmąsias rungtynes šį sezoną Tauragės komandoje sužaidė Tomas Milinskas, kuris pelnė 7 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 16 (5 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulius Parachomikas 11 (0/5 trit., 6 atk. kam.), Rokas Čepanonis (8 atk. kam.) ir Tomas Milinskas po 7.

„Perlas“: Arnas Beručka 17 (8/8 baudos), Aistis Pilauskas 12 (4 rez. perd.), Einaras Tubutis 9, Margiris Normantas 8 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

NKL lyderių mačas baigėsi „Sūduvos-Mantingos“ pergale

Šakių „Vyčio“ komandai Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir toliau lieka užkeiktas barjeras – vienuolikos Aurimo Jasilionio auklėtinių pergalių serija baigėsi Suvalkijos sostinėje.

Marijampoliečiai namų arenoje lygoje pirmaujantį Šakių klubą nugalėjo 81:67 (25:20, 22:5, 13:30, 21:12).

Rungtynių pradžioje sūduviečiai diktavo savo tempą. Nevaržomai puolę Ryčio Vaišvilos treniruojami krepšininkai kone idealiai tvarkėsi su savo užduotimis ir po dviejų kėlinių turėjo triuškinančią persvarą (47:25).

Vis tik „Vytis“ jau ne kartą įrodė, galintis atkusti trečiajame kėlinyje, o tai pademonstravo ir šiose rungtynėse. Per paskutines keturias trečiojo kėlinio minutes „Sūduva-Mantinga“ nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojęs „Vytis“ spurtavo 17:0, taip sumenkindamas savo atsilikimą (55:60).

Dar labiau „Vytis“ priartėjo pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje, o po Pauliaus Beliavičiaus metimo, „Vyčio“ atsilikimas buvo minimalus (62:63).

Vis tik tuomet NKL lyderiai sustojo. Antanas Udras ir Rokas Stankevičius pelnė po du taškus, Ernestas Ežerskis pridėjo keturis taškus iš eilės, ir šeimininkai vėl pasijuto laisviau (71:64).

Galiausiai „Sūduvos-Mantingos“ pergalę įtvirtino du tolimi Antano Udro tolimi metimai ir R.Vaišvilos kariauna triumfavo.

67 taškai yra kukliausias šio sezono „Vyčio“ puolimo rezultatas.

Marijampolės ekipos gretose šįkart debiutavo du svarbūs žaidėjai. Po traumos į rikiuotę sugrįžo ir oficialias rungtynes pirmąkart šį sezoną sužaidė „Sūduvos-Mantingos“ kapitonas Marius Valukonis. Jis per 11 minučių spėjo pelnyti 6 taškus (3/4 dvit.).

Komandoje debiutavo ir naujokas Martynas Zigmantavičius, kuris per 12 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baud. met.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 19, Antanas Udras 16, Andrius Aleksandrovas 14, Ignas Labutis 12.

„Vytis“: Marijus Užupis 16, Šarūnas Vingelis 15, Paulius Beliavičius 12.

Netoli trigubo dublio buvęs A.Urbonas į neviltį varė savo buvusią komandą

Antrąją pergalę iš eilės Mezon NKL iškovojo Aloyzo Rudžio vadovaujama Mažeikių „Erelių“ (6-9) komanda. Ji namuose 77:53 (25:5, 11:18, 17:14, 24:16) nesunkiai susitvarkė su „Palangos“ (6-9) krepšininkais.

Jau rungtynių pradžioje išryškėjo akivaizdi Mažeikių komandos persvara – jie po pirmojo kėlinio pirmavo net 25:5. Antrajame ketvirtyje svečiai priartėjo iki 13 taškų, tačiau antrąją mačo pusę „Ereliai“ laimėjo 11 taškų persvara bei užtikrintai triumfavo susitikime.

Mažeikių ekipoje labiausiai išsiskyrė praėjusį sezoną Palangoje žaidęs Aurimas Urbonas. Netoli trigubo dublio buvęs krepšininkas pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Ereliai“: Darius Marcinkevičius 16 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Aurimas Urbonas 12 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kl.), Tomas Rimša 11 (5/9 dvit., 1/6 baudos), Tomas Zdanavičius (6 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 9.

„Palanga“: Haroldas Saprykinas 13, Augustas Šuliauskas 11 (5 rez. perd.), Jonathanas Walteris 9 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Tadas Pažėra 8 (3/13 metimai).

Rekordiškai mažai klydę „Telšiai“ įveikė „Ežerūną“

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse „Telšiai“ (8-7) išvykoje 92:76 (22:20, 20:18, 28:20, 22:18) pranoko Molėtų „Ežerūno“ (6-9) ekipą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Pirmoji rungtynių dalis vyko apylygiai ir nė vienai iš komandų nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros.

Situacija pasikeitė trečiajame kėlinyje, kuriame „Ežerūnas“ dar pirmavo, tačiau kiek vėliau svečiai spurtavo 15:0 ir įgijo solidų 17 taškų pranašumą (70:53). Šios persvaros pakako iki pat rungtynių pabaigos, kuri ir garantavo „Telšių“ pergalę.

Svečiai šiose rungtynėse suklydo vos 3 kartus bei pasiekė naująjį NKL rekordą pagal šį statistikos rodiklį.

„Ežerūnas“: Marius Pociukonis 18 (4/7 trit.), Karolis Lukošiūnas 16 (4/7 trit.), Ignas Lukošius 12.

„Telšiai“: Mantvydas Stašelis 23 (8/12 dvit., 26 naud. bal.), Mindaugas Norkus 20 (10 atk. kam., 28 naud. bal.), Kajus Okmanas ir Ovidijus Kaminskis po 18.

Individualių pasirodymų gausiose rungtynėse – „Šilutės“ pergalė

Vieni Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderiai „Šilutės“ (11-4) krepšininkai išvykoje 96:84 (25:16, 22:24, 29:23, 20:21) nugalėjo be vieno iš savo lyderių, Martyno Zigmantavičiaus, likusius Kauno KTU (2-13).

„Šilutė“ nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmąjį kėlinį pradėjo atkarpa 10:2, o po pirmojo ketvirčio jie pirmavo 25:16. Antrajame kėlinyje KTU spurtavo 9:4 ir savo deficitą sumažino iki 5 taškų (39:44).

Po ilgosios pertraukos svečiai turėjo persvarą savo rankose ir galų gale perlaužė rungtynes. „Šilutė“ laimėjo atkarpą 9:5 ir padidino savo pranašumą iki dviženklės (65:55), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui ekipas jau skyrė 13 taškų – 76:63.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai buvo susikrovę 18 taškų pranašumą (85:67) ir galutinai nulėmę rungtynių baigtį šventė pergalę.

KTU: Medas Kuprijanovas 22 (8/10 dvit., 27 naud. bal.), Ignas Daukšys 18 (7/11 dvit.), Mindaugas Motuzas 12, Matas Sapiega 11 (11 rez. perd.), Karolis Kokoška 10 (3/10 trit.)

„Šilutė“: Justas Nausėdas 25 (8/10 dvit., 7 atk. kam., 31 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 15 (7/7 dvit.), Calebas Brownas Oetjenas 13 (15 rez. perd., 27 naud. bal.)

Klaipėdiečių tritaškiai Jonavoje paskandino šeimininkus

Pralaimėjimą penkioliktojo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turo rungtynėse patyrė „Jonavos“ (6-9) krepšininkai namuose 73:80 (10:20, 22:17, 18:21, 23:22) nusileidę Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ (10-5) ekipai.

Tai buvo jau antroji šių komandų akistata sezone. Pirmąsias rungtynes Klaipėdoje šeimininkai laimėjo rezultatu 85:76. Dvikovoje Jonavoje klaipėdiečiai puikiai metė iš toli – pataikė net 14 metimų iš 35 bandymų (40 procentų). Šeimininkai atsakė 9 metimais iš 25.

Rungtynėse Jonavoje klaipėdiečiai galingai šovė į priekį, pataikę keturis tritaškius iš eilės ir po lygaus rezultatu (8:8) nutolo dviženkliu skirtumu (8:20). „Jonava“ sėkmingai naikino atsilikimą antrojo kėlinio pradžioje (18:22). Nors Valdas Vasylius svečių gretose vėl didino skirtumą tarp komandų (22:32), šeimininkai pirmąją mačo dalį užbaigė tikslesniu žaidimu (32:37).

Po septynių iš eilės Luko Grabausko taškų trečiojo kėlinio antroje dalyje „Jonava“ išsiveržė į priekį (49:48). Tiesa, šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai – klaipėdiečiai ketvirtį užbaigė spurtu 1:10 bei prieš lemiamą kėlinį pirmavo (50:58). Ketvirtojo kėlinio metu „Neptūnas-Akvaservis“ toliau didino persvarą, kuri išaugo iki 13 taškų (57:70). Jonaviečiai bandė sugrįžti rungtynių pabaigoje (68:73), tačiau kelios klaidos puolime perimti iniciatyvos neleido.

„Jonava“: Johnas Brisco 16 taškų, Ebuka Anyaorah 13, Justas Vazalis 10, Tomas Miškinis, Mykolas Dieninis ir Lukas Grabauskas po 8, Martynas Pacevičius 6, Karolis Šarukas 3, Antanas Montrimavičius 1.

„Neptūnas-Akvaservis“: Aidas Einikis 17 taškų, Mindaugas Stašys ir Mantas Šerkšnas po 12.

"Žalgirio" dubleriai buvo bejėgiai prieš "Vyčio" tritaškių seriją
Po ilgosios pertraukos tritaškiais prapliupę Šakių „Vyčio“ (4-1) krepšininkai įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės NKL pirmenybėse. Eriko Kučiausko
Po penkerių metų LKL čempionate M.Linkevičius grįžo į Jonavos klubą
Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-3) pasirašė sutartį su praėjusius penkis sezonus LKL pirmenybėse rungtyniavusiu Martynu Linkevičiumi.Praėjusiame sezone M. Linkevičius atstovavo Prienų
T.Sebežiovas palieka Jonavos klubą ir grįžta į "Tauragę"
Jonavos „Sintek-Jonava“ komandą palikęs įžaidėjas Tadas Sebežiovas grįžta į Tauragės krepšinio klubo sudėtį, kurioje buvo praėjusį sezoną.„Tado sugrįžimas tikrai
Vėl siautėjęs J.Riley nepadėjo - "Kuršiai" krito Telšiuose
Telšių „Telšiai“ (3-1) savo aikštėje 105:89 (28:29, 24:27, 25:11, 28:22) įveikė iki šių rungtynių turnyrinės lentelės viršuje buvusius Palangos „Kuršius“
J.Sakalauskas laukia revanšo prieš praeitą sezoną "Vytį" eliminavusius žalgiriečius
Pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre baigusi Šakių „Vyčio“ ekipa dabar visą dėmesį gali skirti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovoms, kurios į Lietuvos arenas
"Ežerūnas" atsisveikino su į Vokietiją išvykusiu R.Grabausku, "Kuršiai" įregistravo amerikietį
Nacionalinės krepšinio lygos Palangos „Kuršių“ ir Molėtų „Ežerūno“ komandose įvyko sudėties permainos.„Ežerūno“ klubas atsisveikino su 28-erių
MVP tapęs J.Riley: apie pirmuosius mėnesius Palangoje, stiprų ginklą ir trenerį
Praėjusios savaitės Nacionalinės krepšinio lygos MVP tapęs Palangos „Kuršių“ įžaidėjas Jalenas Riley mėgaujasi leidžiamu laiku ir krepšiniu Lietuvoje.25-erių
"Šiauliai" Š.Beniušį išsiuntė į NKL
Šarūnas Beniušis bent pusę sezono tobulės žemesnėje „Šiaulių” krepšinio piramidės pakopoje. Jis yra skolinamas Joniškio „Delikateso” komandai,
NKL gražiausių savaitės epizodų rinkinį papuošė D.Thomaso skrydis
Gražiausią antrosios Nacionalinės krepšinio lygos savaitės epizodą sukūrė Jonavos „Sintek-Jonavos“ atletiškasis gynėjas Davaunta Thomasas, kuris greitoje atakoje sugrūdo
Antras pagal rezultatyvumą NKL žaidėjas D.Thomasas: mano žaidimą smagu stebėti
Jonavos „Sintek-Jonava“ klubo treniruotėse jau antrąją savaitę pluša komandos naujokas iš JAV Davaunta Thomasas. 23-ejų 25 metų pirmąjį profesionalo sezoną Lietuvoje
M.Stašys apie nesėkmingą "Tauragės" startą: jūs labai skubate, tai tik pradžia
Ilgametis Klaipėdos krepšinio atstovas Mindaugas Stašys šį sezoną rungtyniauja Tauragėje ir pergalių siekia jau ne su ilgamete savo komanda Klaipėdoje.Sezoną su „Tauragės“
NKL antrosios savaitės MVP - įspūdingai pasirodęs J.Riley (visi naudingiausieji)
Naudingiausiu antrosios Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku pripažintas įspūdingą žaidimą demonstravęs ir Palangos „Kuršius“ į dvi pergales atvedęs
"Ereliai" išsiskyrė su lietuviu ir amerikiečiu
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui įsibėgėjant, Mažeikių „Ereliai“ atlikinėja permainas komandos sudėtyje. Žemaičių ekipa atsisveikino su dviem žaidėjais.Abipusiu
NKL apžvalga: amerikiečio šou, jaunųjų krepšininkų rekordai ir nulenktas lankas
Nacionalinėje krepšinio lygoje sužaistas antrasis savaitgalis, kuriame užfiksuoti pagrindinių statistikos kategorijų rekordai.Labiausiai išsiskyrė Palangos „Kuršių“
T.Gaidamavičius po pralaimėjimo "Žalgirio" dubleriams: apie įžaidėjų problemą bei kovingumo stygių
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ po atkaklios kovos namuose 80:88 nusileido „Žalgiris-2” krepšininkams. Tai buvo pirmasis klaipėdiečių pralaimėjimas šiame NKL
"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje Klaipėdoje triumfavo kauniečiai (rezultatai)
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos savaitės rungtynėse namuose 80:88 (23:26,
Prognozė: G.Masiulio sugrįžimą į Kauną aptemdys "Žalgirio" pergalė (visos prognozės)
Centrinėje turo dvikovoje – turnyrinės lentelės viršūnėje įsitaisiusių Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipų mūšis. Kauniečiai žengia be
Jaunieji žalgiriečiai laimėjo lemiamą atkarpą (visi NKL rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) komanda užstrigo puolime besibaigiant rungtynėms, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido. Jaunieji žalgiriečiai
"Neptūno" ir "Cmoki" dukterinių komandų akistatoje - baltarusių pergalė
Jaunųjų ekipos žaidėjų vedinas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyre.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
16-metis talentas A.Marčiulionis- apie tėčio patarimus, NBA svajonę ir pergalę prieš "Žalgirį"
Prasidėjus ilgai lauktam NKL sezonui, Vilniaus „Perlo“ komanda jį pasitinka gerokai atsinaujinusi. Vienas iš komandos naujokų – RKL pirmenybes prašokęs ir tiesiai į
"Kuršių" naujokas iš JAV į Palangą keliavo 36 valandas
Palangos „Kuršių“ komanda sulaukė papildymo priekinėje linijoje – prie ekipos prisijungė Spenseris Mitchellas. 26-erių sunkiojo krašto puolėjas iš JAV Palangą
"Sūduvos-Mantingos" įžaidėjas M.Zigmantavičius: žinomi varžovai nerimo nekelia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ banguotai pradėjusi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną, antradienį Kėdainių „Nevėžiui“ namuose užkūrė tokią pirtį, kad
Juodadarbis "Telšių" puolėjas O.Kaminskis: o kas belieka, kai tritaškių nemetu?
Septintąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje pradėjęs „Telšių“ puolėjas Ovidijus Kaminskis antradienio rytą nudžiugo – jis pirmąjį kartą savo karjeroje
NKL savaitės gražiausių epizodų viršūnėje - įspūdingas E.Kubiliaus reidas
Nacionalinės krepšinio lygos pirmosios savaitės gražiausių epizodų viršūnę užkariavo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ puolėjas Erikas Kubilius, kuris pirmajai vietai
Nauji veidai "Šilutės" ir "Erelių" komandose
Dviem pralaimėjimais Nacionalinės krepšinio lygos sezoną pradėjusi „Šilutė“ komanda turi naujoką. Komanda į savo sudėtį įregistravo 22-ejų metų 196 cm ūgio atakuojantį
Pirmosios NKL savaitės MVP - O.Kaminskis (visi naudingiausieji)
Naudingiausiu pirmosios 2018-2019 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos savaitės žaidėju tapo „Telšių“ puolėjas Ovidijus Kaminskis.27-erių metų 195 cm ūgio krepšininkas
Mače prieš "Žalgirį" traumą gavęs "Ryto" talentas M.Normantas šiemet nebežais
Vilniaus „Rytas“ artimiausius tris mėnesius turės verstis be gynėjo Margirio Normanto. Krepšininkui diagnozuotas dešinės pėdos lūžis, o tai reiškia, kad jį ant
NKL apžvalga: debiutantų pergalės, L.Ulecko taiklumas ir įspūdingas kėlinys
Nacionalinėje krepšinio lygoje startavo 2018-2019 metų sezonas, o po pirmojo savaitgalio nepralaimėjusios liko tik trys komandos iš 15.Šio sezono debiutantai Gargždų SC ir Palangos

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08