NKL: "Žalgirio" ir "Ryto" dublerių nesėkmės bei dėl prakiurusio stogo atidėtas mačas

„Gargždai“ (22-5) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namuose 85:81 (20:13, 22:18, 21:31, 22:19) nugalėjo „Kauno Žalgiris-2“ (15-12) ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą (42:31), tačiau jaunieji žalgiriečiai atkuto, atsakė atkarpa 31:19, o Kajus Kublickas trečiojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą (62:60).

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos kauniečiai vis dar pirmavo (77:76), tačiau į šturmą kilę P. Juodžio auklėtiniai spurtavo 7:0 ir po Dovydo Romančenko dvitaškio įgijo 6 taškų pranašumą (83:77).

Liutauras Lelevičius atsakė 4 taškais iš eilės ir likus pusantros minutės sumažino skirtumą (81:83), tačiau kitoje atakoje prametė dvitaškį, o pergalę įtvirtino D. Romančenko (85:81).

Gargždų komandai D. Romančenko per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/11 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė L. Lelevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 21 taškas (6/11 dvit., 2/4 trit., 3/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Gargždai“: Dovydas Romančenko 23 (6/11 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Mindaugas Stašys 19 (3/8 dvit., 10/11 baud., 8 rez. perd., 4 kld.), Marius Runkauskas 12 (2/7 dvit., 5/7 baud.), Arvydas Kačinas 11 (5/5 baud.), Mantas Ruikis 8 (2/4 trit., 6 rez. perd.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 21 (6/11 dvit., 2/4 trit., 5 rez. perd., 26 naud.), Gytis Nemeikša 18 (6/10 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Dovydas Butka 14 (3/7 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Kajus Kublickas 12 (4/6 dvit., 6 rez. perd.).

D. Haneso benefiso užkurti „Kuršiai“ galingu spurtu sudorojo vilniečius

Derekas Hanesas ant parketo surengė tikrą šou, o jo vedami Palangos „Kuršiai“ (13-14) iškovojo tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Palangos klubas išvykoje 95:78 (25:22, 16:26, 28:23, 26:7) įveikė Vilniaus „Perlo Energijos“ (7-20). krepšininkus.

Po trijų kėlinių trapų pranašumą turėjo vilniečiai (71:69), tačiau tuomet svečiai surengė įspūdingą spurtą 26:7 ir nužygiavo į pergalę (95:78).

Palangos ekipos gretose išsiskyrė D. Hanesas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 34 taškai (9/12 dvit., 4/7 trit., 4/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 4 perimti kamuoliai bei 38 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Rokas Jocius per 28 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 1/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Perlas Energija“: Rokas Jocius 17 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Adas Šimonis 14 (5/9 dvit., 1/6 trit.), Erikas Jermolajevas 13 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Lukas Valantinas (3/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Matas Narvilas po 7.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 34 (9/12 dvit., 4/7 trit., 4 per. kam., 38 naud.), Justinas Youngas 16 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 12 (6/9 baud., 10 atk. kam.), Tadas Kymantas 9 (4/5 dvit., 5 rez. perd.), Karolis Sapiega 8 (8 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 7.

Dviženklį pranašumą išbarsčiusi „Sūduva-Mantinga“ po atkaklios kovos palaužė „Perlą“

Po dviejų savaičių pertraukos į aikštelę grįžusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-3) antrąjį reguliariojo „7bet-NKL“ sezono etapą pradėjo pergalingai.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 104:99 (26:17, 26:26, 24:25, 28:31) pranoko Vilkaviškio „Perlo“ (14-13) krepšininkus ir pasiekė jau dešimtąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo galingu spurtu. Žygimantas Šimonis bei Lukas Aukštikalnis pataikė po tritaškį, Aurimas Urbonas surinko 4 taškus paeiliui, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo arkarpą 10:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 16:4.

Vis tik po šios atkarpos rungtynės vyko itin lygiai, o ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pavijo savo varžovus.

Grantas Lozoya, Taurantas Tamošiūnas ir Šarūnas Valunta surengė rezultatyvius išpuolius bei sumažino Marijampolės klubo persvarą iki 2 taškų – 74:76.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei penkioms minutėms Ž. Šimonis atseikėjo tritaškį, Edvinas Jezukevičius pridėjo taiklias baudas ir „Sūduva-Mantinga“ įgijo 5 taškų persvarą – 89:84.

Vis dėlto Mantas Šerkšnas smeigė tritaškį su pražanga, Rokas Stankevičius sumetė visas tris baudas ir „Perlas“ kaipmat pakreipė dvikovos eigą savo naudai – 91:89. Nepaisant to, paskutinį žodį tarė „Sūduva-Mantinga“.

Ignas Labutis pataikė keturis baudų metimus paeiliui ir prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei marijampoliečiai pirmavo 99:93. Svečiams šio pranašumo pakako iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė geriausią karjeros pasirodymą NKL pirmenybėse surengęs Ž. Šimonis.

Gynėjas pelnė 24 taškus (1/1 trit., 6/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

Iki karjeros rezultatyvumo rekordo krepšininkui pritrūko viso labo 2 taškų.

„Perlas“: Rokas Stankevičius 20 (5/8 dvit.), Mantas Šerkšnas 17 (2/6 dvit., 3/9 trit.), Grantas Lozoya 16 (6/8 dvit.), Šarūnas Valunta 12 (4/7 dvit.), Augustinas Venckus (2/8 trit.) ir Taurantas Tamošiūnas po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 24 (6/10 trit., 9 atk. kam., 35 naud.), Lukas Aukštikalnis (3/7 trit.) ir Edvinas Jezukevičius (15/15 baud.) po 17, Ignas Labutis 13, Šarūnas Beniušis 12 (4/8 dvit., 7 atk. kam.).

M. Užupio traukiamas „Vytis“ sutriuškino „Delikatesą“

Šakių  „Vytis“ (15-12) iškovojo penkioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 103:78 (27:25, 26:17, 19:16, 31:20) įveikė Joniškio „Delikateso“ (5-22) krepšininkus.

Mačą šakiečiai galutinai perlaužė lemiamo ketvirčio metu, kuomet spurtavo 31:20 ir įgijo 25 taškų pranašumą (103:78).

Šakiai komandai Marijus Užupis per 32 minutes pelnė 25 taškus (2/2 dvit., 7/11 trit., 0/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Darionas Rackley, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Vytis“: Marijus Užupis 25 (7/11 trit., 9 atk. kam., 31 naud.), Karolis Kokoška 22 (6/11 trit., 8 atk. kam., 28 naud.), Gabrielius Čelka 14 (4/5 dvit., 2/3 trit.), Paulius Semaška (3/6 trit., 6 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (4/5 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok., 29 naud.) po 13, Paulius Beliavičius 8 (1/8 trit., 5/5 baud., 4 per. kam.).

„Delikatesas“: Donnellas Cegersas 23 (9/20 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam.), Darionas Rackley 17 (3/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Ugnius Mineikis 12 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Valerijus Anisimovas 10 (5/10 dvit., 8 atk. kam.).

„Mažeikiai“ lengvai susitvarkė su „Kretinga“

Devintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Mažeikiai“ (9-18), kurie namuose antrojo septynetuko kovose 81:52 (23:8, 23:12, 20:13, 15:19) nugalėjo „Kretingą“ (8-19).

Mažeikiškiai smogė dar pirmajame kėlinyje, kuomet spurtavo 23:8 ir įgijo 15 taškų pranašumą bei iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Kretingos komandai Eimantas Žilius per 26 minutes pelnė 6 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

„Kretinga“: Domininkas Matutis 11, Rokas Šimkevičius 9 (2/9 dvit.), Edgaras Preibys 7.

„Mažeikiai“: Medas Kuprijanovas 19 (4/7 dvit., 3/5 trit., 4 per. kam.), Karolis Babušis 16 (6/7 dvit., 1/5 trit.), Modestas Žaunieriūnas 11 (2/4 trit.), Jonas Paukštė (4/6 dvit., 11 atk. kam.) ir Mindaugas Motuzas (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 8.

Dėl Telšių salės sąlygų atšauktos rungtynės su „Atletu“

Šio vakaro „7bet-NKL“ rungtynės Telšiuose tarp vietos „Telšių“ ir Kauno r. „Atleto“ neįvyko dėl techninių kliūčių.

Pro Telšių salės stogą keliose vietose varvėjo vanduo, jo sustabdyti nepavyko, todėl dėl saugumo rungtynės buvo atšauktos.

Sprendimas dėl šių rungtynių peržaidimo bus priimtas jau rytoj, penktadienį.

„7bet-NKL“ nuostatų 45 straipsnis apie rungtynių atšaukimą dėl netinkamų sąlygų:

45.1. Jei vyr. teisėjas yra priverstas atšaukti/nutraukti rungtynes dėl to, kad šeimininkų komanda neturi arenos ar sąlygos arenoje neatitinka žaidybinių ir techninių reikalavimų, NKL varžybų direktorius sprendžia, ar rungtynės gali būti peržaistos.

45.2. Per 24 valandas nuo nutrauktų/neįvykusių rungtynių NKL varžybų direktorius nusprendžia, ar rungtynės bus peržaidžiamos, kokiomis sąlygomis tai vyks ir/ar kokia kompensacija bus paskirta.

45.3. Jei skiriamas rungtynių peržaidimas, šeimininkų komanda privalo padengti visas su teisėjavimu susijusias išlaidas bei kompensuoti svečių komandos išlaidas.

Jonavos ekipa susitvarkė su Staniulio vedamais "Gargždais"
Jonavos „CBet“ (8-2) komanda neturėjo lengvo gyvenimo, tačiau grįžo į pergalių kelią Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), kur namuose 92:85 (26:17, 22:15, 25:26,
NKL: Jokubaičio sveikinimas žalgiriečiams, 22-ejų trenerio debiutas bei Mačijausko benefisas
Saldūs revanšai, Mato Mačijausko benefisas, 22-ejų trenerio debiutas  – tai ir dar daugiau – „7bet-NKL“ savaitės apžvalgoje.Pirmas blynas. 22-ejų treneris Marius
Ulecko vedamas "Rytas" pralaužė LKL debiutantų pasipriešinimą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko praeitų metų čempionai bei debiutantai.„Gargždai“ (1-8) rodė kovingumą, bet galiausiai namuose 81:99 (20:23, 12:25,
NKL: žalgiriečiai – dar nesuklupę, neptūniečiai ir antrą kartą pranoko "Ryto" dublerius
Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą
NKL: žalgiriečių fronte nieko naujo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje – pirmoji klaipėdiečių pergalė
Be suklupimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (12-0) tęsia fantastišką pergalių žygį „7bet-NKL“ pirmenybėse.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:68 (26:17,
Lėktuve apie trenerio išvykimą sužinojęs Pukelis: nustebino, bet niekas nestoja
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis praėjusią savaitę po antrųjų „7bet-NKL“ rungtynių Marijampolėje šoko į lėktuvą ir išskrido
Iš Kiltinavičiaus "Sūduvos-Mantingos" vairą perėmęs 22-ejų Ūsas: akivaizdu, kad tai neeilinė galimybė
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ per „7bet-NKL“ rungtynes ketvirtadienį 18 val. namie priims „Kretingą-VR Servisą“, o prie komandos vairo stovės vos 22-ejų treneris
Pukelis – NKL savaitės MVP, tarp naudingiausiųjų – du žalgiriečiai
„7bet-NKL“ šeštosios savaitės MVP tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurelijus Pukelis.28-erių šilutiškis praėjusią savaitę per dvejas
NKL apžvalga: lyderių mūšį laimėję žalgiriečiai, žaidėjų gastrolės ir paskutinės sekundės metimas
Pirmasis „Telšių“ sezono pralaimėjimas, pergalingas paskutinės sekundės metimas, atsisveikinimas su treneriu, gastroliuojančių krepšininkų debiutai – tai ir dar daugiau
Navickas: apie įspūdingą "Žalgirio" dublerių startą, kelionę į JAV ir talentų ugdymą
Kauno „Žalgirio“ jaunimo programa džiaugiasi 2022–2023 m. sezono pradžios vaisiais. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys jaunieji žalgiriečiai laimėjo visas
Žalgiriečiai išrašė pirmą pralaimėjimą "Telšiams" ir liko vieninteliai nenugalėti
Lyderių dvikovoje pergalę iškovojęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-0) tapo vienintelė nepralaimėjusi „7bet-NKL“ komanda.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 81:76 (20:17, 20:20,
Guščikas keliasi į Mažeikius, "Kuršiai" pasikvietė amerikietį
Mažeikių „M Basket“ priekinę liniją papildė nuo 2015-ųjų LKL rungtyniavęs 206 cm ūgio Karolis Guščikas.30-metis krepšininkas šį sezoną pagal trumpalaikę sutartį
Vargo neturėję žalgiriečiai bei telšiškiai lieka nenugalėti, "Atletas" iškovojo trečią pergalę
Kauno „Žalgiris-2“ (10-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate. Galingai mačą pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 103:80 (36:15, 26:18, 20:25, 21:22)
Marijampoliečiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Puikiai puolime žaidę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai (9-2) iškovojo devintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Suvalkijos klubas namie 110:74
Gaidys iš vienos NKL komandos persikėlė į kitą
Povilas Gaidys „7bet-NKL“ čempionate keičia komandą. 206 cm ūgio vidurio puolėjas iš Vilkaviškio „Perlo“ keliasi į Joniškio „Delikatesą“.31-erių
NKL savaitės MVP – "Žalgirio" talentas
„7bet-NKL“ penktosios savaitės MVP vėl tapo Kauno „Žalgirio-2“ gynėjas Liutauras Lelevičius.Jis taip pat buvo tapęs ir antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis
Už nesportinį elgesį aikštelėje bei už jos ribų – baudos Joniškio ir Vilkaviškio klubams
Joniškio „Delikateso“ komanda iš „7bet-NKL“ lygos sulaukė baudos.„Delikatesui“ piniginė bauda buvo skirta už tai, kad šeimininkai namų arenos
"Gargždai" debiutinę pergalę iškovojo Prienuose
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko autsaiderių susidūrimas, po kurio lygoje liko tik viena nelaimėjusi komanda. Prienų „Labas GAS“ (0-8) namie skaudžiai
Gausiai palaikomi žalgiriečiai neturėjo vargo su "Ryto" dubleriais (rezultatai)
Gausiai „Green White Boys“ palaikomas „Žalgiris-2“ (9-0) iškovojo devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse bei išliko viena iš dviejų
NKL savaitės rungtynėse – principinis "Žalgirio-2" ir "Ryto-2" derbis (Pliaugos ir Šležo komentarai)
„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susitiks principiniai varžovai – Kauno „Žalgirio-2“ ir „Ryto-2“ krepšininkai.19.30 val. prasidedančias rungtynes tiesiogiai
Žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį, Jomanto sugrįžimą į Vilnių apkartino "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dėl čiurnos traumos Motiejus Krivas negalėjo padėti komandai, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (8-0) vis tiek pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos
Be pralaimėjimų žygiuojantis jaunieji žalgiriečiai patiesė ir vilniečius
Kauno „Žalgiris-2“ (6-0) toliau išlieka nesustabdoma jėga „7bet-NKL“ čempionate. Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 80:67 (21:27, 15:16, 25:12, 19:12) nugalėjo
NKL: Vilkaviškyje sutriuškintas "Ryto" jaunimas ir Joniškyje per pratęsimą kritę "Neptūno" dubleriai
Vilkaviškio „Perlas“ (3-3) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio auklėtiniai namie 95:71 (23:13, 21:19, 29:23, 22:16)
Seniai pamiršta: Lietuvoje dėl COVID-19 nukeltos rungtynės
Dėl didelio COVID-19 sergamumo „Vytis-VDU“ komandoje, nukeliamos jų šiandien turėjusios įvykti rungtynės su Mažeikių „M Basket“.Nauja rungtynių data bus numatyta
NKL savaitės MVP tapęs žalgirietis Lelevičius papasakojo apie patirtį pagrindinėje komandoje
Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Liutauras Lelevičius tapo antrosios „7bet-NKL“ savaitės MVP.19-metis žalgirietis mače su Kauno r. „Atletu“ užfiksavo 32 taškų
"Ryto" dublerių šturmą atlaikęs "Atletas" triumfavo Vilniuje (rezultatai)
Kauno r. „Atletas“ (2-3) iškovojo antrąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 89:75 (22:17, 13:18, 23:13, 31:27) nugalėjo
Nesulaikomi: svečius iš Mažeikių įveikę žalgiriečiai pratęsė pergalingą žygį
Be pralaimėjimų žingsniuojantis Kauno „Žalgiris-2“ (5-0) iškovojo penktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:73 (22:22,
Mažeikių krepšininkus treniruos olimpinis prizininkas, o Jasaitis ilgam iškrito iš rikiuotės
Mažeikių „M Basket“ komandos vyriausiojo trenerio postą perima 54-erių Darius Dimavičius, kuris pakeis Osvaldą Kurauską. Pirmadienį klubas oficialiai paskelbė, jog išsiskyrimas

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23