Nukraujavęs "Juventus" stoja į atsakomąją FIBA Europos taurės aštuntfinalio dvikovą

Į Vengriją atvykę Utenos „Juventus“ krepšininkai ruošiasi atsakomosioms FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėms su šios šalies čempione Sėkešfehėrvaro „Alba“ ir sieks iškovoti kelialapį į ketvirtfinalį.

Žaisdami namuose uteniškiai sužaidė fantastišką pirmąjį kėlinį, kuriame susikrovė milžinišką pranašumą (29:6), tačiau jau antrojo kėlinio viduryje „Alba“ krepšininkai pradėjo mažinti atsilikimą ir lemiamo ketvirčio eigoje komandas skyrė vos du taškai (71:69). Galiausiai paskutinę minutės pertraukėlę išnaudojęs Žydrūnas Urbonas paruošė planą, kurį išpildę „Juventus“ krepšininkai šventė pergalę (87:74) ir atsakomosioms rungtynėms atsivežė 13 taškų atsargą.

„Rungtynes pradėjome ypatingai gerai, manau, kad buvome pasidarę išvadas po rungtynių su „Šiauliais“. Turėti 25 taškų persvarą prieš tokią komandą – beveik puiku. Šią persvarą mes įgijome per pirmąjį kėlinį, tačiau reikia suvokti su kokia komanda mes žaidėme. Mes esame žmonės ir natūralu, kad žaidėjai šiek tiek atsipalaidavo, pasąmonėje pajautė, kad kaip nors tą skirtumą išlaikysime, bet čia atvažiavo komanda, kurios sudėtyje vienas NBA „draftuotas“, kitas Prancūzijos aukščiausioje lygoje, yra rinktinės žmonių. Nėra ką kalbėti, čia puiki komanda. Ne veltui jie buvo pirmi grupėje ir ne veltui jie išėjo į atkrintamąsias varžybas“ – pirmąsias rungtynes Utenoje apibendrino „Juventus“ vyr. treneris.

„Jie po truputi pradėjo tirpdyti atsilikimą, o mes pradėjome klysti kvailose situacijose. Kai nori susiimti – nebeišeina, vienas į kitą žiūri, į trenerį žiūri. Treneris bando išjudinti – nebeišeina. Na tada priėmėme labai elementarų sprendimą – pradėjome žaisti labai paprastai, tą ką ir jie darė, davėme laisvo krepšinio du prieš du ir vienas prieš vieną ir tas pasiteisino – mes grąžinome šiokią tokią persvarą. Turima persvara, jokiu būdu, nenuramina žaidžiant su tokia komanda išvykoje, bet teikia vilčių“ – pratęsė komentarą Ž. Urbonas kalbėdamas apie varžovų atsigavimą pirmosiose rungtynėse ir susigrąžintos persvaros svarbą atsakomosiose.

Pirmose tarpusavio rungtynėse uteniškiams nemažai problemų sukėlė varžovų sugrįžimą iniciavęs ir 11 taškų vien per antrąjį kėlinį sukratęs amerikietis Kasey Hillas. Iš viso gynėjas Utenoje pelnė 18 taškų, pridėjo 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausiai varžovų stovykloje rungtyniavo Peteris Lorantas įmetęs 16 taškų, sugriebęs 9 atšokusius kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Uteniškius į pergalę vedė aikštelėje siautęs ir rezultatyviausiu žaidėju komandoje buvęs, 25 taškus pelnęs Kenny Gainesas. Jam puikiai talkino LaRonas Dendy surinkęs 17 taškų, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir vainikavęs savo pasirodymą 28 naudingumo balais.

Į Vengriją su komanda atvyko ir Karolis Guščikas bei Laurynas Samėnas, tačiau komandai atsakomosiose rungtynėse jie padėti negalės. Abu žaidėjai yra traumuoti, tačiau dėl FIBA Europos taurės turnyro taisyklių mačui privaloma registruoti 10 žaidėjų, tad siekiant išvengti baudos šie krepšininkai ir buvo atsivežti.

Ne itin sėkmingai „Juventus“ klubui susiklostė ir kelionė į Vengriją. Dėl lėktuvo techninių problemų vėlavo skrydis į Varšuvą, o to pasėkoje uteniškiai nespėjo į lėktuvą, kuris skrido į Budapeštą. Dėl šios priežasties kelionė gerokai užsitęsė ir ryte Uteną palikę „Juventus“ krepšininkai į viešbutį atvyko tik po 18 valandos vakaro.

Pirmadienį vakare buvo surengta trumpa treniruotė. Dar viena panaši vyks antradienio ryte, o 19.00 val. (Lietuvos laiku) prasidės mačas, kuriame „Juventus“ klubui teks atlaikyti Vengrijos čempionų spaudimą ir kovoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį.

Sėkmės atveju kitame etape Ž. Urbono auklėtinių lauktų Minsko „Cmoki“ ir Avelino „Sidigas“ poros nugalėtojas. Pirmoji šių klubų akistata Italijoje baigėsi lygiosiomis (70:70).

Rezultatyviausias "Juventus" žaidėjas išvyksta rungtyniauti į Izraelį
Artėjant naujiesiems metams, Utenos „Juventus“ klubui teks pakoreguoti komandos sudėtį. Rezultatyviausias ekipos žaidėjas Alexas Hamiltonas antradienį išvyks į Izraelį, kur prisijungs
"Juventus" amerikietis K.Gainesas neatsigavo po traumos - išvyksta į JAV
Utenos „Juventus“ klubas ir toliau bus priverstas rungtyniauti be legionieriaus Kenny Gaineso. Po Achilo sausgyslės traumos niekaip neatsigaunantis amerikietis ketvirtadienį ryte išvyks
G.Radzevičius: sunku parodyti ką galiu, kai gaunu labai mažai laiko aikštėje
Gytis Radzevičius, palikęs Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) ir pasirašydamas sutartį su Utenos „Juventus“ klubu, gavo raktą į aukštesnį lygį. Pirmąjį sezoną
"Rytas" draugiškose rungtynėse sunkiai įveikė "Juventus"
Iš rinktinės paskutinę minutę išbrauktas Evaldas Kairys pelnė 20 taškų ir vedė Vilniaus „Ryto“ komandą į pergalę draugiškose rungtynėse prieš Utenos
Karjeros rungtynes LKL sužaidęs A.Hamiltonas - LKL savaitės MVP
Utenos „Juventus“ į pergalę Alytuje vedęs Alexanderis Hamiltonas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.Amerikietis išvykos rungtynėse
"Šiauliai" pirmosios pergalės proga dovanoja akciją sirgaliams
Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu
Dramą Alytuje išgyvenęs "Juventus" išsigelbėjo per pratęsimą
Utenos „Juventus“ (6/6) ir Alytaus „Dzūkijos“ (5/7) komandoms antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart „Betsafe–LKL“
"Juventus" - Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje
Utenos „Juventus“ pratęsė tradiciją ir ketvirtus metus iš eilės pateko į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį.Aleksandras Zacharovas sužaidė geriausias rungtynes
"Juventus" namie palaužė "Skycop" krepšininkus (spaudos konferencijos video)
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – Utenos „Juventus“ (5-6) pergalė. Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 78:67 (22:13, 19:21, 21:26, 16:17) nugalėjo
"Juventus" žengė didelį žingsnį KMT ketvirtfinalio link (komentarai)
Karaliaus Mindaugo taurės antrasis etapas startavo Utenos „Juventus“ komandos pergale. Žydrūno Urbono auklėtiniai po puikaus paskutinio ketvirčio svečiuose 77:56 (21:17, 14:14, 19:15,
KMT grįžta: prieš akistatą su uteniškiais "Nevėžis" atsisakė amerikiečio
Šį vakarą bus duotas startas antram Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapui. Kėdainių „Nevėžis“ savo aikštėje priims Utenos „Juventus“ ir pradės kovą dėl
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
V.Čepukaitis apie M.Gebeną: kitą sezoną jis žais "Žalgiryje"
„Taip, tai vienas geriausių mano karjeros sezonų“, – neabejojo po metų pertraukos vėl į Uteną sugrįžęs bei greitai savo vietą po saule suradęs Vaidas Čepukaitis.Praėjusį
D.Gailius svarbiu vaidmeniu nepasižymėjo, bet buvo naudingas
Nors Deividas Gailius didelio trenerio pasitikėjimo nesulaukė, jo atstovaujama Izmiro "Pinar Karsiyaka" (3/1) pasiekė dar vieną pergalę FIBA Europos taurės turnyro C grupėje.Ekipa namuose
A.Juškevičius Europos fronte žaidė solidžiai
Antrą pergalę FIBA Europos taurės turnyre pasiekė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero JSF (2/3) komanda,B grupės mače prancūzai namuose 96:87 (22:26, 24:23, 27:16, 25:22) nugalėjo
„Rytas“ ištiesė pagalbos ranką Ukrainos ekipai – sostinėje vyks FIBA Europos taurės rungtynės
Trečiadienį Vilniaus „Ryto“ arenoje įvyks FIBA Europos taurės ketvirtojo turo rungtynės, kuriose susitiks Kosovo ir Ukrainos klubai. Dvikova bus rengiama sostinėje dėl politinių priežasčių.Šiltus
LKL savaitės žaidėjas - "Juventus" į pergales vedęs V.Čepukaitis
Solidžias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis pelnė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.Centras surinko
D.Gailius sėkmingai išnaudojo laiką aikštėje
FIBA Europos taurėje tarpusavyje ginklus surėmė du Turkijos klubai, o pergalę triuškinančiu skirtumu 81:55 (17:15, 20:15, 24:16, 20:9) iškovojo Deivido Gailiaus atstovaujama Izmiro
"Juventus" nepaliko jokių vilčių "Nevėžiui" (komentarai)
Sunkiai startavę, tačiau galingai įsibėgėję Utenos „Juventus“ (3/5) krepšininkai be didesnio vargo susidorojo su Kėdainių „Nevėžiu“ (2/6).Aleksandro Hamiltono vedami
LKL 7-ojo turo centrinėje dvikovoje "Neptūnui" prognozuojama pergalė (visos prognozės)
Pakylėtą žaidimą pastaruoju metu demonstruojantis Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus. Centrinėje savaitės dvikovoje
Paskelbtas antrojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo tvarkaraštis
Antrasis Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro etapas prasidės lapkričio 13-14 d., atsakomosios rungtynės vyks po savaitės.Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti KMT turnyrą, skelbia antrojo
"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus "Neptūno" dublerius
Atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 100:57 (29:13, 26:17, 22:12, 24:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Šiandien KMT turnyre LKL komandoms - dar vienas NKL ekipų iššūkis
Keturios „Betsafe–LKL“ komandos šį vakarą stos į atsakomuosius mūšius Karaliaus Mindaugo taurės turnyro I etape.Pergales per pirmus tarpusavio susitikimus praėjusią
"Juventus" įveikė į atlapus kibusius "Neptūno" dublerius (video komentarai)
Antradienio vakarą vykusiose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse Utenos „Juventus“ išvykoje 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akavaservis“
Gera žinia "Juventus" gerbėjams: K.Guščiko trauma nėra rimta
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“ ketvirtojo kėlinio metu itin skaudžiai ant parketo nusileidęs Karolis Guščikas
NKL trenerių žvilgsnis į KMT turnyrą: didelis iššūkis, tačiau puiki proga
Praėjusią savaitę startavo Nacionalinės krepšinio lygos sezonas, o šiandien keturios pirmenybių komandos pirmą kartą istorijoje stos į kovą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pagal
V.Šarakauskas prieš mačą su "Juventus": turime sužaisti virš savo galimybių
Jau rytoj Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkų laukia istorinės rungtynės – uostamiesčio ekipa pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės etape stos į pirmąjį mūšį
"Juventus" po dramatiškos kovos palaužė "Pieno žvaigždes" (trenerių komentarai)
Trečiadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtojo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ (2/2) namuose 82:79 (26:20, 24:25, 12:20, 20:14) palaužė

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08