Olisevičiaus klubas Vokietijoje krito itin rezultatyviame mače

Osvaldo Olisevičiaus komanda šeštadienį patyrė nesėkmę itin rezultatyviose rungtynėse Vokietijos pirmenybėse.

Boiroto "Medi" (3/6) klubas namie 99:110 (27:30, 25:17, 18:24, 29:39) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiems Gyseno "46ers" (1/8) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suoleio pakilęs O.Olisevičius per 18 minučių įmetė 11 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 10 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė 27 taškus surinkęs Frankas Bartley (8./10 dvit., 1/6 trit.) bei po 13 pridėję Matthew Tiby (5 atk. kam.) ir Davidas Walkeris (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

Svečiams Jonathanas Starkas (3/6 trit., 5 rez. perd.) pelnė 21, Isaacas Hamiltonas (7/8 dvit.) - 20, Scottie Jamesas - 18, Brandonas Bowmanas (7 atk. kam.) - 17 taškų.

Vokietijoje - rezultatyvus Olisevičius ir naudingas Velička
Pirmąja savo pergale Vokietijos krepšinio lygos čempionate džiaugėsi Arnas Velička, kuris neseniai prisijungė prie Braunšveigo "Lowen" (6/9) klubo.Jis išvykoje 80:71
Tragiškai pataikiusi ALBA netikėtai krito Bamberge
Eurolygoje rungtyniaujanti Berlyno ALBA (15-2) Vokietijos pirmenybėse kiek netikėtai nusileido Bundeslygos vidutiniokams.Šalies čempionai išvykoje 67:76 (20:20, 18:16, 15:17, 14:23) nusileido
Velička debiutavo Vokietijos čempionate
Prieš keletą dienų iš Prancūzijos į Vokietiją oficialiai persikėlęs rungtyniauti Arnas Velička naujojoje komandoje debiutavo pralaimėjimu.Nespindėjusio lietuvio atstovaujama Braunšveigo
Olisevičius solidžiai sužaidė prieš Eurolygos klubą
Osvaldas Olisevičius pasirodė solidžiai, tačiau jo komanda Vokietijos pirmenybėse pralaimėjo Eurolygos klubui.Bairoto "Medi" (6-12) išvykoje 68:80 (20:21, 18:26, 14:21, 16:12) nusileido
Sezono pasirodymą surengęs Olisevičius nuo dramatiškos nesėkmės neišgelbėjo
Osvaldas Olisevičius sužaidė sezono mačą, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.Bairoto "Medi" (6-11) namie paskutinėmis sekundėmis 80:82 (20:17, 14:21,
Velička paliko Prancūzijos klubą, tačiau pasirinko ne "Rytą" (PAPILDYTA)
Arnas Velička atsisveikino su Šampanės Šalono-Reimso "Basket" klubu, į kurį atvyko prieš šio sezono pradžią.Komandos pranešime teigiama, kad lietuviui
Gailiaus ekipa Vokietijoje iškovojo retą pergalę, gavo pasireikšti ir Lukošius
Reta pergale Vokietijos pirmenybėse galėjo pasidžiaugti Deividas Gailius, progą pasireikšti gavo ir retai Bundeslygos kovoms registruojamas 18-metis Simonas Lukošius.Lietuvių atstovaujamas
Dar vienas Eurolygos klubas pralaimėjo vietiniame fronte: per pratęsimą krito "Bayern"
Dvigubos Eurolygos savaitės krūvis atsiliepė ir Vokietijos grandei Miuncheno "Bayern" (10/3), kuri patyrė pralaimėjimą vietiniame fronte.Bavarai namuose per pratęsimą 103:105 (22:21,
Blankaus Gailiaus ekipa neišsikapsto iš pralaimėjimų liūno
Dar vieną nesėkmę Vokietijos krepšinio lygos čempionate patyrė Deivido Gailiaus ir Simono Lukošiaus atstovaujama Bonos "Telekom Baskets" (3/11) komanda, kuriai tai buvo jau
Įspūdingai pataikęs Olisevičius Vokietijoje sužaidė rezultatyviausia sezono mačą
Rezultatyviausią sezono pasirodymą Vokietijos pirmenybėse surengęs Osvaldas Olisevičius atvedė savo komandą į pergalę.Bairoto "Medi" (5-10) išvykoje 83:61 (17:15, 23:15, 22:25,
Gailiaus ekipai nepavyko nutraukti nesėkmių serijos
Bonos "Telekom Baskets" (3/10) ekipa, kuriai atstovauja Deividas Gailius patyrė dar vieną nesėkmę Vokietijos krepšinio lygos čempionate.Nėsėkmių seriją pratęsęs klubas namie
Olisevičiaus vedama komanda nepasipriešino Eurolygos dalyviams
Puikiai pasirodžiusio Osvaldo Olisevičiaus komanda Vokietijos pirmenybėse nesugebėjo pasipriešinti Eurolygos dalyviams.Bairoito "Medi" (4-10) namie 78:98 (21:24, 22:25, 19:26, 16:23)
Olisevičius driokstelėjo Vokietijoje, tačiau nusileista vieniems lyderių
Osvaldas Olisevičius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo komandoje, tačiau tai nuo nesėkmės Vokietijos pirmenybėse neišgelbėjo.Bairoito "Medi" (4-9) išvykoje po
Rezultatyviai žaidusio Gailiaus ekipa pralaimėjo trilerį su pratęsimu
Vienų Vokietijos pirmenybių autsaiderių dvikovoje nesėkmę patyrė rezultatyviai žaidusio Deivido Gailiaus komanda.Bonos "Telekom Baskets" (3-9) išvykoje po pratęsimo 92:93 (13:23,
"Bayern" per plauką išvengė nesėkmės, ALBA laimėjo užtikrintai
Vokietijos pirmenybėse sekmadienį pergales šventė abi Eurolygoje dalyvaujančios komanos, tačiau pasiekė jas skirtingai.Berlyno ALBA (8-1) savo aikštėje užtikrintai 92:82 (22:21, 23:16,
D.Gailiaus ir S.Lukošiaus klubas Vokietijoje apmaudžiai pralaimėjo mačo pabaigoje
Apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Deivido Gailiaus ir Simono Lukošiaus atstovaujama komanda.Bonos "Telekom Baskets" (3-8) klubas namie po atkaklios kovos 77:89 (28:20,
Olisevičiaus komanda rimtai pasipriešino vieniems Bundeslygos lyderių
Osvaldo Olisevičiaus komanda tik po atkaklios kobvos pralaimėjo vieniems Vokietijos pirmenybių lyderių.Šeštadienį Bairoto "Medi" (4-8) išvykoje 73:80 (15:17, 20:17,
Po stipriai nukraujavusios ALBA pergalės "Bayern" strategas drėbė: gėdingos rungtynės mums
Vokietijos krepšinio čempionate sekmadienį susigrūmė du klubai, kuriuos Eurolygoje dvejose paskutinėse rungtynėse įveikė Kauno „Žalgiris“.Berlyno ALBA 85:72 nugalėjo Miuncheno
Vokietijos grandų dvikovoje nukraujavusi ALBA užtikrintai įveikė "Bayern"
Vokietijos pirmenybėse sekmadienį susitiko dvi Eurolygoje rungtyniaujančios komandos, o pergalę šventė Berlyno ALBA (7/1).Šalies čempionai namie užtikrintai 85:72 (18:12, 21:24, 26:17,
Olisevičius žaidė rezultatyviai prieš Vokietijos pirmenybių lyderius
Osvaldas Olisevičius vėl žaidė rezultatyviai, tačiau jo atstovaujama komanda pralaimėjo Vokietijos pirmenybių lyderiams.Šeštadienį Bairoito "Medi" (4/7) klubas namie 70:89
D.Gailius žaidė rezultatyviai, bet komanda apmaudžiai paleido pergalę
Apmaudų pralaimėjimą Vokietijos krepšinio lygoje patyrė Deivido Gailiaus atstovaujama Bonos "Telekom Baskets" (3/7) komanda.Ji išvykoje po dramatiškos kovos 72:73 (22:13,
Olisevičius buvo vienas pergalės Bamberge kalvių
Osvaldas Olisevičius svariai prisidėjo prie to, kad jo atstovaujama komanda nutrauktų nesėkmių seriją Vokietijos pirmenybėse.Bairoto "Medi" (4/6) klubas išvykoje po permainingos
D.Gailius buvo vienas komandos vedlių į pergalę
Antrą pergalę paeiliui Vokietijos krepšinio lygoje iškovojo Deivido Gailiaus atstovaujama Bonos "Telekom Baskets" (3/6) komanda.Ji namuose 102:87 (24:18, 24:19, 28:22, 26:28)
Osvaldo Olisevičiaus komanda šeštadienį patyrė nesėkmę itin rezultatyviose rungtynėse Vokietijos pirmenybėse.Boiroto "Medi" (3/6) klubas namie 99:110 (27:30, 25:17, 18:24,
Gailius buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, jo komanda iškovojo antrą pergalę
Deividas Gailius buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, o jo komanda iškovojo antrą pergalę Vokietijos pirmenybėse.Bonos "Telekom Baskets" (2/6) klubas namie užtikrintai 81:68 (31:16,
Prieš dvikovą Kaune iš aikštės išvytas "Bayern" strategas siuto bei burnojo ant teisėjų
Trečiadienį, gruodžio 23-ąją Kauno „Žalgiris“ namuose priims Miuncheno „Bayern“ – Lietuvos čempionams tai bus paskutinės rungtynės savoje aikštėje šiais
Prieš dvikovą Kaune - pirmoji "Bayern" nesėkmė Vokietijoje (dar nežaidė Lučičius)
Prieš trečiadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" pirmąją nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Miuncheno "Bayern" (6/1) klubas.Andrea Trinchieri
Gailiaus tritaškiai skriejo pro šalį, o jo komanda Bamberge subyrėjo po pertraukos
Apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė blankiai pasirodžiusio Deivido Gailiaus komanda.Bonos "Telekom Baskets" (1/6) išvykoje popermainingos kovos 66:80 (20:14, 21:13,