Olisevičiaus vedama komanda nepasipriešino Eurolygos dalyviams

Puikiai pasirodžiusio Osvaldo Olisevičiaus komanda Vokietijos pirmenybėse nesugebėjo pasipriešinti Eurolygos dalyviams.

Bairoito "Medi" (4-10) namie 78:98 (21:24, 22:25, 19:26, 16:23) pralaimėjo Miuncheno "Bayern" (10-2) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 29 minutes įmetė 18 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 19 naudingumo balų.

Tiek pat taškų surinko Frankas Bartley (4/6 trit.), 12 pridėjo Dererkas Pardonas (2 bl.), 10 - Davidas Walkeris, 9 - Matthew Tibey (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Wade'as Baldwinas (5/5 dvit., 2/2 trit., 7 rez. perd., 28 naud. b.) pelnė 17, Nickas Weileris-Babbas (4/5 trit.) - 16, Buvęs Vilniaus "Ryto" gynėjas D.J.Seeley (5/10 trit., 5 rez. perd.) ir JaJuanas Johnsonas (7 atk. kam.) - po 15, Jalenas Reynoldsas  - 11, Jamesas Gistas (3 bl.) - 10 taškų.

"Bayern" pasikvietė Vokietijos pirmenybėse bei G lygoje nežibėjusį gynėją
Miuncheno "Bayern" klubas nutarė sustiprinti gynėjų grandį iki šiol per savo karjerą nespėjusiu sužibėti vokiečių.Andrea Trinchieri kariaunos gretas papildė Davidas Krameris,
ASVEL toliau stebina: nukovė "Bayern" ir laimėjo šeštą kartą paeiliui
Vilerbano ASVEL (11-14) klubas toliau stebina ir Eurolygoje po keturių nesėkmių iš eilės pratęsė pergalių seriją iki šešių.Prancūzijos klubas namie 87:79 (21:18, 23:17, 22:17,
Vokietijoje netikėtą nesėkmę patyrė ir antras Eurolygos klubas
Vokietijos pirmenybėse sekmadienis buvo nesėkminga diena abiem Eurolygos klubams - po Berlyno ALBA (15-2) pralaimėjimo nesėkmę patyrė ir Miuncheno "Bayern" (14-4).Andrea Trinchieri auklėtiniai
Vokietijoje - rezultatyvus Olisevičius ir naudingas Velička
Pirmąja savo pergale Vokietijos krepšinio lygos čempionate džiaugėsi Arnas Velička, kuris neseniai prisijungė prie Braunšveigo "Lowen" (6/9) klubo.Jis išvykoje 80:71
Tragiškai pataikiusi ALBA netikėtai krito Bamberge
Eurolygoje rungtyniaujanti Berlyno ALBA (15-2) Vokietijos pirmenybėse kiek netikėtai nusileido Bundeslygos vidutiniokams.Šalies čempionai išvykoje 67:76 (20:20, 18:16, 15:17, 14:23) nusileido
Velička debiutavo Vokietijos čempionate
Prieš keletą dienų iš Prancūzijos į Vokietiją oficialiai persikėlęs rungtyniauti Arnas Velička naujojoje komandoje debiutavo pralaimėjimu.Nespindėjusio lietuvio atstovaujama Braunšveigo
Olisevičius solidžiai sužaidė prieš Eurolygos klubą
Osvaldas Olisevičius pasirodė solidžiai, tačiau jo komanda Vokietijos pirmenybėse pralaimėjo Eurolygos klubui.Bairoto "Medi" (6-12) išvykoje 68:80 (20:21, 18:26, 14:21, 16:12) nusileido
Sezono pasirodymą surengęs Olisevičius nuo dramatiškos nesėkmės neišgelbėjo
Osvaldas Olisevičius sužaidė sezono mačą, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.Bairoto "Medi" (6-11) namie paskutinėmis sekundėmis 80:82 (20:17, 14:21,
Velička paliko Prancūzijos klubą, tačiau pasirinko ne "Rytą" (PAPILDYTA)
Arnas Velička atsisveikino su Šampanės Šalono-Reimso "Basket" klubu, į kurį atvyko prieš šio sezono pradžią.Komandos pranešime teigiama, kad lietuviui
Gailiaus ekipa Vokietijoje iškovojo retą pergalę, gavo pasireikšti ir Lukošius
Reta pergale Vokietijos pirmenybėse galėjo pasidžiaugti Deividas Gailius, progą pasireikšti gavo ir retai Bundeslygos kovoms registruojamas 18-metis Simonas Lukošius.Lietuvių atstovaujamas
Vokietijos grandų mūšyje – "Bayern" pergalė po pratęsimo
Eurolygos 24-ajame ture penktadienį susidūrė Vokietijos krepšinio grandai, o dvikovos baigtis paaiškėjo tik papildomo laiko metu.Viena turnyro autsaiderių Berlyno "Alba" (8-16)
Dar vienas Eurolygos klubas pralaimėjo vietiniame fronte: per pratęsimą krito "Bayern"
Dvigubos Eurolygos savaitės krūvis atsiliepė ir Vokietijos grandei Miuncheno "Bayern" (10/3), kuri patyrė pralaimėjimą vietiniame fronte.Bavarai namuose per pratęsimą 103:105 (22:21,
Blankaus Gailiaus ekipa neišsikapsto iš pralaimėjimų liūno
Dar vieną nesėkmę Vokietijos krepšinio lygos čempionate patyrė Deivido Gailiaus ir Simono Lukošiaus atstovaujama Bonos "Telekom Baskets" (3/11) komanda, kuriai tai buvo jau
Įspūdingai pataikęs Olisevičius Vokietijoje sužaidė rezultatyviausia sezono mačą
Rezultatyviausią sezono pasirodymą Vokietijos pirmenybėse surengęs Osvaldas Olisevičius atvedė savo komandą į pergalę.Bairoto "Medi" (5-10) išvykoje 83:61 (17:15, 23:15, 22:25,
Tragiškai dvitaškius pataikęs CSKA namie dramatiškai nusileido bavarams
Vieni Eurolygos favoritų Maskvos CSKA (16-7) krepšininkai patyrė trečią nesėkmę per pastarąsias ketverias rungtynes.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos
"Chimki" tik po itin atkaklios kovos nusileido "Žalgirį" pralenkusiems bavarams
Absoliutūs lygos autsaideriai Maskvos srities "Chimki" (2-20) krepšininkai kovojo pagirtinai, tačiau atsispirti nuo dugno taip ir nesugebėjo.Andrejaus Malcevo auklėtiniai namie po
"Chimki" su pasveikusiais Švedu ir Timma tikisi pergalės prieš buksuojančius bavarus
Antradienį absoliutus Eurolygos autsaideris Maskvos srities "Chimki" (2-19) klubas namie priims Miuncheno "Bayern" (12-9) ekipą.Rimą Kiurtinaitį prie Rusijos komandos vairo pakeitęs
Gailiaus ekipai nepavyko nutraukti nesėkmių serijos
Bonos "Telekom Baskets" (3/10) ekipa, kuriai atstovauja Deividas Gailius patyrė dar vieną nesėkmę Vokietijos krepšinio lygos čempionate.Nėsėkmių seriją pratęsęs klubas namie
Puikiai pasirodžiusio Osvaldo Olisevičiaus komanda Vokietijos pirmenybėse nesugebėjo pasipriešinti Eurolygos dalyviams.Bairoito "Medi" (4-10) namie 78:98 (21:24, 22:25, 19:26, 16:23)
"Bayern" atsakė "su...os" kelionės jiems palinkėjusiam Messinai
Kaip jau skelbėme, Milano "Olimpia Armani" ekipa ketvirtadienio vakarą Eurolygoje "išrašė" didžiausią sezono pralaimėjimą Miuncheno "Bayern" krepšininkams,
Z.LeDay vedami "dizaineriai" sutriuškino "Bayern"
Netikėtai lengvą pergalę dviejų Eurolygos pirmojo šešeto komandų dvikovoje iškovojo Milano "Ax Armani" (13-7) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai namie 75:51 (20:10,
Keičiasi trejų "Žalgirio" rungtynių Eurolygoje datos
Eurolyga įnešė pokyčių į turnyro tvarkaraštį, kurie palietė ir Kauno „Žalgirio“ komandą. Nežymiai pakito trejų rungtynių datos.Iš kovo 3-ios į kovo 2-ąją
"Real" nusitaikė į rezultatyviausią "Bayern" žaidėją
Madrido "Real" komanda nusitaikė į rezultatyviausią Miuncheno "Bayern" žaidėją Wade'ą Baldwiną.Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, klubas visgi ieško pamainos
Olisevičius driokstelėjo Vokietijoje, tačiau nusileista vieniems lyderių
Osvaldas Olisevičius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo komandoje, tačiau tai nuo nesėkmės Vokietijos pirmenybėse neišgelbėjo.Bairoito "Medi" (4-9) išvykoje po
"Real" tik per pratęsimą laimėjo Bavarijoje
Itin sunkią pergalę Eurolygoje šventė viena turnyro favoričių Madrido "Real" (13-6) komanda.Pablo Laso auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 81:76 (23:15, 16:19, 12:16,
Rezultatyviai žaidusio Gailiaus ekipa pralaimėjo trilerį su pratęsimu
Vienų Vokietijos pirmenybių autsaiderių dvikovoje nesėkmę patyrė rezultatyviai žaidusio Deivido Gailiaus komanda.Bonos "Telekom Baskets" (3-9) išvykoje po pratęsimo 92:93 (13:23,
"Bayern" per plauką išvengė nesėkmės, ALBA laimėjo užtikrintai
Vokietijos pirmenybėse sekmadienį pergales šventė abi Eurolygoje dalyvaujančios komanos, tačiau pasiekė jas skirtingai.Berlyno ALBA (8-1) savo aikštėje užtikrintai 92:82 (22:21, 23:16,
D.Gailiaus ir S.Lukošiaus klubas Vokietijoje apmaudžiai pralaimėjo mačo pabaigoje
Apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse patyrė Deivido Gailiaus ir Simono Lukošiaus atstovaujama komanda.Bonos "Telekom Baskets" (3-8) klubas namie po atkaklios kovos 77:89 (28:20,