P.Garino debiuto sulaukęs "Žalgiris" turėjo paprakaituoti Pasvalyje (komentarai)

Pirmojoje rungtynių pusėje vargęs Kauno „Žalgiris“ (3–1) problemų turėjo ir po ilgosios pertraukos. Vis tik šalies čempionai neleido šeimininkams pateikti sensacijos.

Visus dvyliką registruotų žaidėjų išnaudojusio Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 81:67 (20:21, 21:11, 25:21, 15:14) įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1–3).

Pasvalyje „Žalgirio“ marškinėlius pirmą kartą apsivilko argentinietis Patricio Garino. Visgi rungtynės jam nebuvo sėkmingos – per 6 sužaistas minutes puolėjas pasižymėjo neigiamu naudingumu. Korekcijų buvo ir kauniečių starto penkete – iki šiol ten visad būdavusį Steve‘ą Vasturią pakeitė įspūdingą mačą ketvirtadienį Eurolygoje sužaidęs Rokas Jokubaitis.

Kauno ekipos gretose didelį indėlį į pergalė įdėjo Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius – gynėjų duetas pelnė po 16 taškų, Joffrey Lauvergne'as pridėjo pridėjo 13.

„Pieno žvaigždėse“ labiausiai pasižymėjo patyręs gynėjas Branko Mirkovichius, pelnęs 26 taškus (4/7 trit.), jam talkino Arvydas Šikšnius (12 tšk.) bei Jahensas Manigat (7 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 išpr. praž.).

Šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingiau – pirmojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 17:9. Tokią pradžią lėmė fantastiškas B. Mirkovichiaus atakavimas iš toli. Pasibaigus kėliniui bulgaras savo sąskaitoje turėjo net 16 taškų.

Kauniečiai varžovus pavijo tik pirmosios mačo pusės pabaigoje (30:30), o pertrauką pasitiko jau užtikrintai pirmaudami (41:32).

Iki pertraukos Pasvalio krepšininkams pavyko laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių – 20:14, visgi koją kišo 11 padarytų klaidų, todėl net 45 procentų taiklumas iš toli neleido būti arčiau favoritų.

Trečiojo kėlinio pradžioje dėl traumos šeimininkai neteko vidurio puolėjo Danielio Amigo, o kiek vėliau vieni komandos lyderių Paulius Petrilevičius ir Arvydas Šikšnius gavo po penktąją asmeninę pražangą, tačiau kauniečiams vis tiek nepavyko ženkliau padidinti pranašumo – ketvirtąjį kėlinį abi komandos pasitiko žalgiriečiams pirmaujant 66:53.

Paskutiniajame ketvirtyje pasvaliečiams nepavyko priartėti prie Lietuvos čempionų – rungtynės baigėsi rezultatu 81:67.

„Pieno žvaigždės“: B. Mirkovich 26, A. Šikšnius 12, A. Milutinovič 8.

„Žalgiris“: M. Grigonis ir L. Lekavičius po 16,J. Lauvergne 13, N. Hayes 12.

E.Šaulys prieš akistatą su "Rytu": už klaidas jie baudžia negailestingai
Jau šiandien „Betsafe-LKL“ startuoja šeštasis čempionato turas, kuriame rungtynės vyks ne tik savaitgalį, bet ir kitos savaitės pradžioje.Visgi centrinis turo susitikimas
"Ant lentutės" - M.Brazio išnagrinėtas "Ryto" žaidimas
LKL TV tęsia čempionato ekipų analizę laidoje „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Šįkart po naujosios rubrikos padidinamuoju stiklu atsidūrė ekipa, kurios trenerių štabe
"Rytas" atsisveikina su S.Kulviečiu ir sumokės jam kompensaciją
Vilniaus „Rytas“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Sauliumi Kulviečiu. Krepšininkas kenčia kojos skausmus ir dar kurį laiką negalės žaisti krepšinio.Nutraukiant
Fantastiškai žaidęs "Žalgiris" parbloškė ir "Anadolu Efes"
Martino Schillerio vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje toliau neklumpa. Šį kartą žalgiriečiai namuose rezultatu 89:73 (25:16, 16:19, 25:20, 23:18) įveikė Stambulo „Anadolu
"Žalgiris" ir toliau turės verstis be P.Garino
Kauno „Žalgirio“ komandai mažiausiai 6 savaites teks verstis be argentiniečio Patricio Garino. 201 cm ūgio krepšininkui spalio 15 dieną buvo atlikta menisko operacija.Ją žalgiriečiui
J.Manigat: dabar ir klube ir Pasvalyje viskas yra geriau
Šį tarpsezonį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ ne tik išsaugojo dalį branduolio žaidėjų, bet ir pasikvietė legionerių Jahennsą Manigat, kuris jau žino, ką reiškia
Itin menka rotacija vertęsis R.Kurtinaitis su "Chimki" pralaimėjo Madride
Rimui Kurtinaičiui ir jo treniruojamai Maskvos srities "Chimki" ekipai tenka ištverti itin sudėtingą laikotarpį, kuris prasidėjo jau sezono pradžioje.Dėl koronaviruso infekcijos
"Šiaulių" islandas: dabar svarbiausia yra laimėti
Šiemet „Betsafe–LKL“ žaidėjų tautybių sąrąše išsiskiria vienos krepšinio prasme egzotinės valstybės pavadinimas – Islandija. Gyventojų skaičiumi
Š.Jasikevičius sugrįžo pergalingai - "Barca" šventė pergalę Valensijoje
Koronaviruso infekcijai pasitraukus iš Šarūno Jasikevičiaus organizmo lietuvis grįžo prie Barselonos "Barcelona" (2/1) vairo ir tai padarė pergalingai.Katalonai svečių arenoje 71:66
Prieš išvyką į Kauną "Anadolu Efes" įsirašė pirmąją pergalę Eurolygoje
Stambulo "Anadolu Efes" (1/2) klubas po nesėkmingo starto Eurolygoje įsirašė pirmąją pergalę šiame sezone.Vienais turnyro favoritų laikomi turkai svečiuose 93:72 (29:14,
"Žalgiris" pratęsė pergalių seriją Eurolygoje įveikdamas "Crvena Zvezda"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Belgrade iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje iš eilės. Antradienį Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje rezultatu 75:69
"Ryto" legionierių testas: kuris iš amerikiečių geriau atpažįsta Lietuvą?
Šiandien „Betsafe–LKL“ sirgalius pasiekia naujausia LKL TV rubrika – „Legionierių testas“.Šiame žaidime tarpusavyje susigrums po du lygos komandų užsieniečius,
"Lakers" su karaliumi L.Jamesu - NBA čempionai
Pernai toli net nuo NBA atkrintamųjų likę Los Andželo „Lakers“ šiemet reabilitavosi su kaupu – Kalifornijos valstijos atstovai naktį iš sekmadienio į pirmadienį karūnuoti
M.Schilleris - apie koronaviruso situaciją ir "Crvena Zvezda" išskirtinumą
Kauno "Žalgiris" Eurolygos sezoną pradėjo dviem pergalėmis, tačiau kauniečiai ant laurų užsnūsti neturi laiko.Lietuvos čempionų jau antradienį laukia dar viena, jau trečioji šio
"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną
Pastaraisiais metais nuosekliai skolų naštą mažinęs Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusį pavasarį susidūrė su COVID-19 pandemijos atneštais finansiniais padariniais, kurie
Įspūdingiausių LKL savaitės epizodų viršūnėje - "monstriškas" T.Digbeu dėjimas
Pasibaigus jau ketvirtajai savaitei „Betsafe-LKL“ čempionate, LKL.lt pateikia penkis gražiausius praėjusios savaitės epizodus.Antrąją savaitę iš eilės šiame rinkinyje
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Pergalių seriją iki trijų Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) pratęsė Pasvalyje. Aukštaitijos derbiu tituluojamoje dvikovoje svečiai 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20) nugalėjo
"Juventus" taškų lenktynėse pralenkė "Dzūkiją"
Abu broliai Jucikai surengė solidžius pasirodymus, o pergale šį kartą galėjo džiaugtis Julius. 24 taškų pranašumą iššvaisčiusi Utenos ‚Juventus“
Žalgiriečiai iš Rusijos parsiveža antrąją pergalę Eurolygoje
Į šeštadienį nukeltose Eurolygos antrojo turo rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pergalę. Žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Maskvos srities
Po pertraukos sprogęs Prienų klubas nubloškė "Neptūną"
Regimantas Miniotas toliau stebina ir sulaukia pagalbos, o „CBet“ (3/2) skina pergales „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Prienų klubas namuose 99:67 (27:24, 20:22, 25:17,
NBA finalo drama tęsiasi: 40 Lebrono taškų nepadėjo, o "Heat" sušvelnino atsilikimą
Šių metų NBA Superfinalas pareikalaus mažiausiai šešerių rungtynių. Tai paaiškėjo po to, kai kovotojų charakterį parodę Majamio „Heat“ krepšininkai
"Žalgirio" rungtynės su "Chimki" perkeltos į šeštadienį
Penktadienį turėjusios vykti Eurolygos antrojo turo rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos srities „Chimki“ komandų yra perkeliamos į kitą dieną. Rungtynių nauja data
Pasvalio ekipoje latvį keičia "Ryto" skolinamas K.Giedraitis
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-3) ėmėsi permainų perimetro linijoje – klubas atsisveikino su Edgaru Lasenbergu, o į jo vietą iš Vilniaus „Ryto“ (4-0) atvyksta
LKL tvarkaraštyje - pokyčiai dėl J.Lauvergne'o teigiamo atvejo
Vakar paaiškėjus, kad Kauno „Žalgirio“ ekipos vidurio puolėjo Joffrey Lauvergne‘o COVID-19 testas buvo teigiamas, priimtas sprendimas nukelti „Žalgirio“ ir Kėdainių
"Žalgiris" į Maskvą išvyko be J.Lauvergne'o: vienas iš COVID-19 testų - teigiamas
Kauno „Žalgirio“ komanda į Eurolygos antrojo turo rungtynes su Maskvos srities „Chimki“ ekipa išvyko be vidurio puolėjo Joffrey Lauvergne. Prancūzas liko Kaune, nes vienas
Europos čempionato "burbulo" turnyras vyks Lietuvoje
Šiandien vykusiame FIBA Europe Valdybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, kur vyks Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Vienas iš atrankos turnyrų –