Naujienos kraunasi...

Palaciosas – apie Šeškaus anglų kalbą, padėką Cookui, pusfinalio svajonę bei rekordą

Palaciosas – apie Šeškaus anglų kalbą, padėką Cookui, pusfinalio svajonę bei rekordą
LKL nuotr.
2013–2014 m. jis gynė Vilniaus „Ryto“ garbę, vėliau 2017 m. žaidė Klaipėdos „Neptūne“, o šiuo metu atstovauja Jonavos „CBet“. Beje, su sostinės ekipa kolumbietis yra tapęs ir „Betsafe-LKL“ sezono naudingiausiu žaidėju.

Šiuos metus J.Palaciosas atsimena su dideliu pozityvu. „Dažnai pagalvoju apie Omarą Cooką, kartu su juo turėjome gerus metus „Ryte“. Jis kaip įžaidėjas rodė didelį pasitikėjimą man, turėjome gerą ryšį, jo dėka tada atsiskleidžiau ir tapau „Betsafe-LKL“ sezono MVP. Esu jam dėkingas, kad mano karjera vėliau klostėsi gerai, išvykau į Turkiją, o ten laimėjau vietinį čempionatą“, – sakė jis LKL.lt svetainei.

Nors aukštaūgiui šiuo metu 36-eri ir artėja 37-asis jo gimtadienis, jis neslepia – apie karjeros pabaigą dar negalvoja, nors apie tai užsiminęs buvo treneris Virginijus Šeškus.

„Tiesiog nuo pat pradžių nebuvo didelio aiškumo dėl traumos. Gydytojai teoriškai sakė – tai užtruks mėnesį ar pusantro. Tokios buvo mūsų viltys. Bet aš nesijaučiau gerai ir vėliau. Atsirado spaudimas, elementarus nesusikalbėjimas, kilo klausimas ir dėl mano darbo etikos. Tai šiek tiek liūdino, bet aš toliau dirbau ir prisijungiau prie komandos kaip tik galima greičiau“, – pasakojo J.Palaciosas.

Prieš mėnesį vėl ant parketo pasirodęs kolumbietis praeitame mače prieš „Šiaulius-7bet“ spėjo pagerinti šio sezono lygos rekordą – atkovojo 18 kamuolių. Galingai žaisti leidžia tai, kad formos J.Palaciosas neprarado net būdamas traumuotas – sako jis pats.

Jo sezono vidurkiai per 26 minutes siekia 10,3 taško, 8 atkovotus kamuolius, 2,6 rezultatyvaus perdavimo bei 14,1 naudingumo balo. 

LKL.lt portale – pokalbis su juo apie šio sezono viltis, nelengvą traumos periodą, ankstesnius metus Lietuvoje ir V.Šeškų.

– Nemažai laiko praleidote be krepšinio, dabar grįžote į aikštę prieš mėnesį ir tai padarėte gana galingai. Koks jausmas vėl žaisti ir tai daryti gerai?

– Esu labai laimingas ir palaimintas, nes buvau nusivylęs, kai žaisti negalėjau. Dabar galiu vėl daryti tai, ką myliu, ir tai darau gerai.

– Kaip tik praeitose rungtynėse fiksavote naują šio sezono „Betsafe-LKL“ atkovotų kamuolių rekordą, esate vienas svarbiausių „CBet“ žaidėjų. Kiek tai svarbu jums?

– Smagu, tačiau būtų dar geriau, jei tai neštų ir pergales. Kuomet rengi gerus individualius pasirodymus, bet pergalių trūksta, tai nėra pats geriausias jausmas. Gerą kovą dėl kamuolių lemia tai, kad esu geros fizinės formos, tai atspindi mano įdėtą darbą, kuomet buvau traumuotas ir vėliau.

– Kaip manote, ar galite dar pagerinti savo 18 atkovotų kamuolių rekordą?

– Kaip sportininkas visada stengiuosi žaisti vis geriau, bet tai nebus lengva (Juokiasi). Bandysiu, dirbsiu, žaisiu kietai. Jaučiuosi gerai ir tai, tikiuosi, atsispindės aikštėje.

– Ar traumos metu jums buvo sunku išlaikyti formą?

– Aš niekada neleidau sau iškristi iš formos. Net kai negalėjau žaisti, vis tiek myniau dviratį ir dariau, ką galėjau – buvau aktyvus, atidžiau stebėjau, ką valgau. Gerai žinau, kad jei priaugsi svorio, vėliau grįžti į formą bus sunku. Bet aš nuo pirmų sugrįžimo rungtynių jaučiausi gerai, o vėliau save paspaudžiau dar labiau. Taip, tai nebuvo lengva, bet turėjau visa tai padaryti, turėjau likti nuoseklus ir stengtis.

– Gal galite truputį papasakoti, kas tiksliai nutiko lapkritį, nes Virginijus Šeškus tuo metu sakė, jog nežino, ar išvis tęsite karjerą?

– Tiesiog nuo pat pradžių nebuvo didelio aiškumo dėl traumos. Gydytojai teoriškai sakė – tai užtruks mėnesį ar pusantro. Tokios buvo mūsų viltys. Bet aš nesijaučiau gerai ir vėliau. Atsirado spaudimas, elementarus nesusikalbėjimas, kilo klausimas ir dėl mano darbo etikos. Tai šiek tiek liūdino, bet aš toliau dirbau ir prisijungiau prie komandos kaip tik galima greičiau.

– Ar pats jau pagalvojate apie artėjančią karjeros pabaigą, ar tokių minčių neprisileidžiate ir dabar?

– Ne, negalvoju apie tai. Esu laimingas, o traumos nutinka ir 18–19 metų vaikinams, kurie ilgam iškrenta iš rikiuotės. Manau, kad esu geros formos, galiu būti aktyvus ir mano forma neatitinka mano amžiaus pase. Žiūriu ne į amžių, o tai, kaip jaučiuosi, kokius rezultatus rodau. Žaisiu tol, kol tuo mėgausiuosi ir galėsiu tai daryti gerai, nes myliu krepšinį, myliu kovą aikštėje, jaučiu, jog tam noriu atiduoti save.

– Treneris V.Šeškus jums ko gero vienas išskirtinių karjeroje, ką galite pasakyti apie jį iš savo perspektyvos?

– (Ilgai susimąsto) Su juo nėra lengva (Juokiasi). Nemanau, kad šitas treneris tiktų visiems žaidėjams, turi išlaikyti kantrybę ir supratimą, jog jis tau ir komandai nori tik gero. Jo anglų kalba nėra pati geriausia, bet treneris stengiasi. Kartais tai trukdo perteikti žinutes komandai taip, kaip jis norėtų. Vis tik viskas su juo gerai, rungtynių metu turi išlaikyti koncentraciją – to iš kiekvieno laukia šis treneris.

– Kokių smagių situacijų turėjote dėl kuklių trenerio anglų kalbos žinių?

– Negaliu išskirti, nes jų būna kasdien (Juokiasi). Treneris šiaip yra smagus vyras, jis supranta, kad kalbos nemoka geriausiai, bet kartu jis supranta, kad reikia tobulėti. Jis tikrai stengiasi. Kai kurie treneriai kalbos nemoka ir tiesiog laukia, kol bus išversti, tačiau Šeškus stengiasi viską perteikti pats, dėl to tame tikrai nėra nieko gėdingo.

– Lietuvoje leidžiate jau trečius savo karjeros metus. Ar po ankstesnių patirčių jums tapo lengviau apsispręsti, jog norite grįžti į „Betsafe-LKL“?

– Be abejo, kuomet žinai, ko laukti, yra visiškai kitas jausmas nei vykstant kažkur pirmąsyk. Jau esi pasiruošęs vietinei kultūrai, orui, lygai, sutinki čia pažįstamus žaidėjus. Taip, tai kita komanda, kitas miestas, tačiau viskas čia jau vis tiek yra sava.

– Kalbant apie ankstesnę jūsų patirtį Lietuvoje, kuriuos žaidėjus pamenate geriausiai, kuriuos ir dabar sutinkate aikštėje, su kuo galbūt išlaikėte artimus ryšius?

– Pažįstamų veidų čia labai daug – galėčiau vardinti ir vardinti, jų yra daugelyje komandų. Yra ir buvusių komandos draugų, ir buvusių varžovų, su kuriais taip pat užmezgi ryšį, jei rungtyniauji vienoje lygoje. Labai smagu, kai žengi į aikštę ir sutinki buvusius komandos draugus, kurių karjeros klostosi gerai.

Jei kalbėtume apie buvusius komandos draugus, dažnai pagalvoju apie Omarą Cooką. Taip, jis dabar nežaidžia „Betsafe-LKL“, bet kartu su juo turėjome gerus metus „Ryte“. Jis kaip įžaidėjas rodė didelį pasitikėjimą man, turėjome gerą ryšį, jo dėka tada atsiskleidžiau ir tapau „Betsafe-LKL“ sezono MVP. Esu jam dėkingas, kad mano karjera vėliau klostėsi gerai, išvykau į Turkiją, o ten laimėjau vietinį čempionatą.

– Ką labiausiai prisimenate iš tų dvejų praeitų metų Lietuvoje – Vilniuje ir Klaipėdoje?

– Manau, kad visada puiki patirtis yra žaisti tarptautiniuose turnyruose. Tada su „Rytu“ kovėmės dėl vietos Eurolygoje – ją iškovojome, buvo puikus jausmas. Kautis pajėgiausiame Europos turnyre, vykti į visas tas keliones buvo nuostabi patirtis. Gerą patirtį turėjau ir „Neptūne“, visa tai buvo pažymėta pergalėmis. Abiejų komandų sirgaliai taip pat buvo puikūs. Kuomet laimi, visi prisiminimai lieka išties šviesūs.

– Kas jums labiausiai patinka lietuviškoje krepšinio kultūroje?

– „Betsafe-LKL“ stipri ir gerai organizuota lyga, matau, kaip ji patobulėjo, kaip ja domisi žmonės, vis tik krepšinis – populiariausia jūsų sporto šaka.

– „Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos, kaip manote, kur labiausiai dar gali patobulėti „CBet“ komanda?

– Turėjome įvairių traumų komandoje, tačiau tokių problemų turėjo ne viena ekipa, tad svarbiausia visiems būti sveikiems. Tikiuosi, jog reikalingiausiu metu būsime pasiruošę geriausiai. Dvejos pastarosios rungtynės neatspindi, kokie esame kaip komanda. Džiaugiuosi, kad kiečiau atrodome gynyboje, o jei įdėsime individualių pastangų daugiau, tai duos ir komandinį rezultatą.

– Šiuo metu esate turnyro lentelės viduryje, artimiausias tikslas – atkrintamosios, bet ar gali „CBet“ žengti dar toliau?

– Aš tikiuosi. Nebus lengva, bet komandos yra arti viena kitos, bus daug intrigos. Kaip kovingas žaidėjas aš tikiuosi, kad galime pagalvoti ir apie kažką daugiau, viskas įmanoma.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Šeškaus kariaunoje – treneriui puikiai pažįstmas Šulskis
Šeškaus kariaunoje – treneriui puikiai pažįstmas Šulskis
Jonavos „CBet“ klubas pasiekė susitarimą su 198 cm ūgio puolėju Vytautu Šulskiu.34 metų veteranas pradės jau 12-jį sezoną „Betsafe-LKL“ krepšinio lygoje. Per
Pasvaliečiai sutarė su į Lietuvą grįžtančiu Pacevičiumi
Pasvaliečiai sutarė su į Lietuvą grįžtančiu Pacevičiumi
Intensyviai sudėtį artėjančiam sezonui komplektuojančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sustiprino priekinę liniją.Pasvalio klubas sukirto rankomis artėjančiam sezonui su Martynu Pacevičiumi.25-erių
Panevėžį jau seniai pažįstantis Peno: aikštėje turiu būti dešinioji Čanako ranka
Panevėžį jau seniai pažįstantis Peno: aikštėje turiu būti dešinioji Čanako ranka
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda pirmadienį pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. Pirmasis į Lietuvą atvykęs legionierius buvo Stefanas Peno, kuris Vilniaus oro uoste nusileido
"Pieno žvaigždžių" atakoms diriguos NCAA spindėjęs amerikietis
"Pieno žvaigždžių" atakoms diriguos NCAA spindėjęs amerikietis
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ rado pagrindinį atakų organizatorių.Ramūno Cvirkos treniruojamas klubas pasikvietė profesionalo karjerą pradedantį 23-ejų Corey Alleną.Pastaruosius šešerius
Šeškus lieka Jonavoje
Šeškus lieka Jonavoje
Jonavos „CBet“ klubas ir toliau sparčiai komplektuojasi ateinančiam 2023 metų sezonui. Komandoje tikrai liks ir vienas pagrindinių praėjusio sezono žaidėjų – Edvinas Šeškus.196
Broliai Lavrinovičiai jungiasi prie "Wolves" klubo: taps ambasadoriais
Broliai Lavrinovičiai jungiasi prie "Wolves" klubo: taps ambasadoriais
Šią vasarą karjeras baigę broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nuo krepšinio nenutolsta. Garsiausi Lietuvoje dvyniai tapo naujojo BC „Wolves“ klubo,
Kurtinaitis – apie "Wolves" pasirengimą, artimiausius planus ir vasaros uždavinius
Kurtinaitis – apie "Wolves" pasirengimą, artimiausius planus ir vasaros uždavinius
Naujai suburta BC „Wolves“ komanda pirmadienį pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Pirmojoje treniruotėje dalyvavo penki sutartis su klubu turintys žaidėjai – Mindaugas Lukauskis,
"Pieno žvaigždes" papildė "Juventus" palikęs Vaitkus bei ukrainietis puolėjas
"Pieno žvaigždes" papildė "Juventus" palikęs Vaitkus bei ukrainietis puolėjas
Komplektaciją pradėjusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stiprina puolėjų grandį.Artėjančiame sezone Pasvalyje rungtyniaus Ignas Vaitkus bei Artiomas Kovalovas. Su I. Vaitkumi sutartis
Jonavoje – beveik visą karjerą Ispanijoje žaidęs bei Vokietijoje siautėjęs serbas
Jonavoje – beveik visą karjerą Ispanijoje žaidęs bei Vokietijoje siautėjęs serbas
Jonavos „CBet“ klubas aktyviai tęsia komandos komplektavimo darbus ir pristato dar vieną naujoką – Goraną Huskičių iš Serbijos.210 cm ūgio vidurio puolėjas praėjusiame
Prienų komandą papildė buvę "Ryto" ir "Neptūno" žaidėjai
Prienų komandą papildė buvę "Ryto" ir "Neptūno" žaidėjai
Prienų „Labas Gas” vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius teigė, kad naujajam sezonui formuojamoje komandoje stengiamasi išlaikyti jaunystės ir patirties balansą, todėl komandos
"Pieno žvaigždės" pristatė vyr. trenerį ir pirmą naujoką
"Pieno žvaigždės" pristatė vyr. trenerį ir pirmą naujoką
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ turi naują vairininką – į komandą sugrįžta Ramūnas Cvirka.55-erių specialistas prie Pasvalio klubo vairo sugrįžta po penkių sezonų pertraukos
"Lietkabelio" pasirengimą pradėjęs Čanakas: reikia pamiršti, kas buvo praėjusiame sezone
"Lietkabelio" pasirengimą pradėjęs Čanakas: reikia pamiršti, kas buvo praėjusiame sezone
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komanda pradėjo pasirengimą naujajam sezonui.Pirmoje treniruotėje žaidėjams buvo atliekami testai, o prieš juos įvyko susirinkimas, kuriame vyr.
Prienų komandoje – aukštaūgis iš JAV
Prienų komandoje – aukštaūgis iš JAV
Prienų "Labas Gas" komandoje – dar vienas papildymas, prie ekipos prisijungė 25 metų, 205 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas, galintis žaisti ir vidurio puolėjo pozicijose,
"Žalgirio" sistemos auklėtinis Sargiūnas keliasi į Prienus
"Žalgirio" sistemos auklėtinis Sargiūnas keliasi į Prienus
Kauno "Žalgirio" sistemoje dvejus metus tobulėjęs atakų organizatorius Titas Sargiūnas pradeda naują karjeros etapą.Prienų "Labas Gas" komandos direktorius Marius
LKL finalo su Kurtinaičiu sieksiantis Lukauskis: kūnas, matot, po šiai dienai laiko
LKL finalo su Kurtinaičiu sieksiantis Lukauskis: kūnas, matot, po šiai dienai laiko
Priėmęs sprendimą dar metus tęsti karjerą, Lietuvos krepšinio lygos „geležinis žmogus“ Mindaugas Lukauskis šią vasarą sulaukė pasiūlymo prisijungti prie BC „Wolves“
Prienų komandą papildė patyręs amerikietis snaiperis
Prienų komandą papildė patyręs amerikietis snaiperis
Prienų sudėtis ir toliau pildosi. Komandos gretas papildė amerikietis Brandonas Brownas, su kuriuo pasirašytas vienerių metų kontraktas.Amerikietis praėjusiame sezone rungtyniavo aukščiausioje
"Žalgiriečiai" išsirinko marškinėlių numerius, dėl Jankūno numerio – tik atsargiai pasiteiravo
"Žalgiriečiai" išsirinko marškinėlių numerius, dėl Jankūno numerio – tik atsargiai pasiteiravo
Naujojo sezono pradžios belaukiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nusprendė, kokie numeriai artimiausius metus puoš jų marškinėlius.Per komandos pristatymą pirmasis
Giedraitis iš "Lietkabelio" keliasi į Prienus
Giedraitis iš "Lietkabelio" keliasi į Prienus
Prienų „Labas Gas” komandos gretas papildė vienas talentingiausių savo kartos žaidėjų – Karolis Giedraitis., kuris su Prienų ekipa pasirašė 2-ejų metų kontraktą.2021–2022
Apie rinktinę svajojantis "Wolves" naujokas Kozys: "Žalgirio" lygio nepasiekiau
Apie rinktinę svajojantis "Wolves" naujokas Kozys: "Žalgirio" lygio nepasiekiau
Praėjusiame sezone stipriausios šalies lygos čempionate debiutavęs ir puikų sezoną sužaidęs Vitalijus Kozys susilaukė ne tik vieno krepšinio ekspertų teigiamų įvertinimų, todėl
LKL MVP sugrįžta: "Rytas" prisiviliojo Fridrikssoną
LKL MVP sugrįžta: "Rytas" prisiviliojo Fridrikssoną
Į Vilniaus „Rytą“ atvyksta naujas atakų organizatorius, su kuriuo sostinės klubo aistruoliai galėjo susipažinti prieš kelis sezonus. 27-erių Elvaras Fridrikssonas padėjo parašą
"Juventus" susigrąžino amerikietį gynėją
"Juventus" susigrąžino amerikietį gynėją
Komplektacijos darbus tęsiantis „Uniclub Casino – Juventus“ klubas surado pagrindinį atakų organizatorių. Aukštaitijos klubas pasikvietė komandoje jau žaidusį 192 cm ūgio
Prieniškiai pasipildė Suomijoje rungtyniavusiu kanadiečiu
Prieniškiai pasipildė Suomijoje rungtyniavusiu kanadiečiu
Naujajame sezone Prienų ekipos marškinėlius apsivilks kanadietis Isiah Osborne'as. Su 25-erių krepšininku pasirašytas vienerių metų kontraktas.196cm atakuojantis gynėjas,
Į Lietuvą sugrįžtantis Bičkauskis klausysis Šeškaus nurodymų
Į Lietuvą sugrįžtantis Bičkauskis klausysis Šeškaus nurodymų
Jonavos „CBet“ krepšinio klubas pristato dar vieną naujoką. Virginijaus Šeškaus kariauną papildė Lietuvos krepšinio sirgaliams puikiai pažįstamas veidas –
"Juventus" atakoms diriguos serbas
"Juventus" atakoms diriguos serbas
Komplektacijos darbus tęsiantis Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas turi pirmąjį legionierių. Juo tapo 27-erių metų 200 cm ūgio serbas Aleksa Nikoličius.Klubas su gynėju
"Wolves" gretose – puolėjas iš Prancūzijos
"Wolves" gretose – puolėjas iš Prancūzijos
„Wolves“ komandą papildė trečiasis legionierius. Į Lietuvą iš Prancūzijos persikels šios šalies krašto puolėjas Hugo Invernizzis. Su krepšininku
Elmore'ą Šiauliuose keičia Čekijoje siautęs amerikietis
Elmore'ą Šiauliuose keičia Čekijoje siautęs amerikietis
„Šiaulių“ gretose – universalus gynėjas. Komandą papildys 193 cm ūgio 23 metų krepšininkas Kyle'as Mangas. Amerikietis praėjusį sezoną rungtyniavo Čekijos krepšinio
Garasto taurės turnyre – "Neptūnas", "Wolves" bei kaimynų čempionai
Garasto taurės turnyre – "Neptūnas", "Wolves" bei kaimynų čempionai
Po trejų metų pertraukos į Klaipėdos „Švyturio“ areną sugrįžta Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidento, šalies krepšinio legendos Vlado Garasto
Jubiliejiniame LKL sezone – daugiau TV transliacijų, paaiškėjo tvarkaraštis ir logotipas
Jubiliejiniame LKL sezone – daugiau TV transliacijų, paaiškėjo tvarkaraštis ir logotipas
Iki naujojo „Betsafe-LKL“ sezono likus kiek daugiau nei mėnesiui, paaiškėjo 3­0-metį šiame sezone minėsiančios lygos tvarkaraštis ir kelios naujovės, pasitiksiančios

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (979) 08.14 05:59
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime