Pasaulio čempionatą praleidusiam S.Rodriguezui - Eurolygos spalio mėnesio laurai

Autorius: Krepšinis.lt.

Eurolygos reguliariojo sezono pirmojo mėnesio – spalio – naudingiausiu krepšininku (MVP) paskelbtas Milano „Olimpia Armani“ gynėjas Sergio Rodriguezas.

Praėjusį pavasarį su Maskvos CSKA Eurolygos čempionu tapęs 33-ejų ispanas vasarą persikėlė į Milaną, kur apsivilko „dizainerių“ marškinėlius, rašo Krepšinis.lt.

Nors pirmąjį šio sezono mačą Eurolygoje Ettore Messinos auklėtiniai pralaimėjo, vėliau „Olimpia Armani“ iškovojo penkias pergales paeiliui ir yra tarp turnyro lentelės lyderių. Praėjusį penktadienį Milano klubas ant menčių paguldė ir iki tol be kluptelėjimų žengusią „Barceloną“, šią savaitę atvykstančią į Lietuvą.

S. Rodriguezas buvo vienas iš pagrindinių Milano ekipos pergalių kalvių. Vidutiniškai per rungtynes ispanas pelnė po 16,7 taško, rinko po 5,5 rezultatyvaus perdavimo, 17,3 efektyvumo balo ir iš viso pataikė 15 tritaškių metimų.

Eurolygos mėnesio MVP yra teikiamas jau 16-ąjį sezoną, tačiau S. Rodriguezas tapo vos antruoju Milano ekipos krepšininku, gavusiu šį titulą.

Praėjusį vasarį tokį įvertinimą gavo Mike'as Jamesas, vėliau savotiškai pasikeitęs vietomis su S. Rodriguezu – amerikietis vilki Maskvos CSKA marškinėlius.

Pažymėtina, kad S. Rodriguezas vasarą nepadėjo Ispanijos rinktinei tapti pasaulio čempione – įžaidėjas nusprendė skirti laiką pasiruošti startui naujoje klubinėje komandoje.

Schilleris pripažįsta – per pertrauką "Žalgiris" nenumatė visų už kampo laukusių pavojų
Šarvuotas ir visa griaunantis, kuomet pataiko iš toli. Nuogas ir pažeidžiamas, kuomet meta pro šalį. Kauno „Žalgiris“ abu savo veidus parodė tose pačiose rungtynėse,
Siaubingai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Žalgiris" patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje
Nesėkmės skonio iki šio vakaro Eurolygoje nepajutęs vienvaldis Kauno "Žalgiris" (4/1) priėmė penktąjį iššūkį, ir jis buvo nesėkmingas.Martino Shillerio auklėtiniai
Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade
Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido
E.Ulanovas neišsiskyrė, o "Fenerbahče" krito Atėnuose
Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (2/3) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai Graikijoje 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui"
V.Čeponis: laukia nervų karas, o "Rytas" užkurs pirtį "Žalgiriui" (2)
Septintajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture pagaliau įvyks ilgai lauktas mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“, tačiau anot krepšinio
Į Lekavičių besilygiuojantis Vilys - apie dėjimą per Jomantą bei savo idealus krepšinyje
„Bzz! Pokalbiai” – viena iš daugelio naujų LKL TV rubrikų. Šios laidos metu „Betsafe-LKL“ žaidėjus „CityBee“ automobiliu vežios ir kalbins radijo
Teodosičių aplenkęs Masiulis – Europos taurės turo MVP
22 metų Gytis Masiulis trečiadienį sužaidė karjeros rungtynes, padėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ įveikti svečius iš Antverpeno ir tapo Europos taurės turo naudingiausiu žaidėju
Žalgirietis T.Dimša sužaidė geriausią mačą Europos taurėje bei pataikė su sirena
Tomas Dimša sužaidė geriausias savo rungtynes Europos taurės varžybose, o lietuvio atstovaujama Las Palmaso „Gran Canaria“ (3/1) išvykoje 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16)
D.Jacksonas - apie "Žalgirį", greičiausią "Ryto" žaidėją bei geriausią dėjiką
Vilniaus „Ryto“ atakų organizatoriui Demetriusui Jacksonui tai pirmasis sezonas Europoje. Puikią fizinę formą rodantis sostinės klubo įžaidėjas yra vienas pagrindinių „Ryto“ komandos
Schilleris – apie galimą pastiprinimą, nelygias sąlygas dėl sirgalių ir "Valencia" gynybą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje stos į kovą su „Valencia“ klubu ir bandys iškovoti jau penktąją pergalę
Permainingose rungtynėse "Pieno žvaigždės" palaužė dzūkus
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2/4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Ateinančiame Eurolygos ture - trys nukelti mačai
Ketvirtadienį Rokas Giedraitis turėjo žengti į Berlyno "Alba" areną, kurioje jis dar visai neseniai šeimininkavo būdamas pastarosios ekipos nariu, tačiau sugrįžimo teks palaukti.Eurolyga
Žmonių mintis skaityti norintis M.Blaževičius prieš G.Shermadinį
„Žalgiris TV“ rubrika #60SecondsWithZalgiris sugrįžta jau trečiajam sezonui – sirgalių mėgstamuose epizoduose žalgiriečiai toliau žaibiškai atsakinės į jiems užduotus
Gražiausi LKL savaitės epizodai - perdavimai pro nugarą
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus dar vienai savaitei, labiausiai išsiskyrusius rungtynių momentus lygos sirgaliams pristato LKL.lt.Šįkart penketuką atidaro Ignas Lukošius
Įspūdinga "Gargdžų" pergalė, Kumpio ir Rubino šou bei šūviai iš aikštės vidurio
Praėjusią savaitę po kiek daugiau nei 7 mėnesių pertraukos į aikštes grįžo Nacionalinės krepšinio lygos kovos.Pirmąją 2020-2021 metų sezono savaitę trys komandos iškovojo
Serbijos čempionus sustiprino buvęs M.Kuzminsko ir M.Kalniečio bendraklubis
Belgrado "Crvena Zvezda" klubas sustiprino aukštaūgių liniją aukštaūgių iš JAV.Oficialiai skelbiama, kad Serbijos čempionai pasirašė sutartį iki sezono pabaigos
R.Kurtinaitis gali lengviau atsikvėpti - į rikiuotę sugrįžo 4 žaidėjai
Maskvos srities "Chimki" treniruojantis Rimas Kurtinaitis pagaliau išgirdo gerų naujienų - į rikiuotę sugrįžta keturi svarbūs krepšininkai.Septyniese pastaruoju metu Eurolygoje
Rezultatyviose rungtynėse "Nevėžis-Optibet" pranoko "CBet"
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vidurio komandų akistatoje stipresni pasirodė namuose žaidę Kėdainių krepšininkai.Dviejų žaidėjų debiuto sulaukęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Kaune - solidus M.Blaževičiaus debiutas ir užtikrinta "Žalgrio" pergalė
Eurolygoje dominuojantis Kauno „Žalgiris“ (4/1) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.Visas rungtynes stabiliai pranašumą didinę kauniečiai namuose 84:63 (19:17,
"Real" ekipoje koronaviruso atvejis nustatytas gynėjui
Eurolygos sezoną nesėkmingai pradėjusi Madrido "Real' komanda šįvakar Ispanijos ACB krepšinio lygos mačo nežais.Pranešama, kad "karališkųjų" sudėtyje
Eurolygos turo MVP - S.Rodriguezas, penketuke - R.Giedraitis
Eurolygos ketvirtajame reguliaraus sezono ture nestigo puikių asmeninių žaidėjų pasirodymų, tačiau pranokti ispano Sergio Rodriguezo nepavyko niekam.Būtent "AX Armani" organizatorius
S.Rodriguezas nuskandino savo buvusį klubą
Sergio Rodriguezas baudė savo buvusią ekipą, o dabar jo atstovaujama Milano "AX Armani" (3/1) pasiekė trečiąją pergalę."Dizaineriai" savo aikštėje, mače su žiūrovais,
A.Harrisono tritaškis aidint sirenai išplėšė pergalę "Olympiacos"
Saldžią pergalę paskutinėmis rungtynių akimirkomis Eurolygoje iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (3/1) komanda pasiekusi trečiąją laimėjimą paeiliui, po to, kai pirmajame ture turėjo
"Ant lentutės" - M.Brazio išnagrinėtas "Ryto" žaidimas
LKL TV tęsia čempionato ekipų analizę laidoje „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Šįkart po naujosios rubrikos padidinamuoju stiklu atsidūrė ekipa, kurios trenerių štabe
"Barca" per pratęsimą ištraukė pergalę prieš "Panathinaikos"
Dramatišką pergalę pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (3/1) komanda.Katalonai savo aikštėje per pratęsimą 97:89 (13:18, 23:17, 22:23,
Fantastiškai žaidęs "Žalgiris" parbloškė ir "Anadolu Efes"
Martino Schillerio vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje toliau neklumpa. Šį kartą žalgiriečiai namuose rezultatu 89:73 (25:16, 16:19, 25:20, 23:18) įveikė Stambulo „Anadolu